- Do tej pory jeszcze nie pokazałem wszystkich swoich umiejętności. Stawiam dopiero pierwsze kroki w drugiej lidze, powoli łapię pewność siebie i oswajam się z nowym poziomiem rozgrywek. Na początku sam nie wierzyłem w to, że gram na zapleczu ekstraklasy - mówi lewy defensor biało-zielonych, Rafał Kosznik.
lechia.gda.pl czeka na Wasze listy. Wszelkie wysłane tą drogą komentarze, opinie czy sprostowania zostaną przekazane autorom artykułu. Będą także wzięte pod uwagę jako materiał do publikacji, podlegający korektom językowym i skrótom.
Adres e-mail, numer telefonu i numer Gadu-Gadu pozostaną do wyłącznej wiadomości redakcji.
W wielu przypadkach brak tych informacji i niemożność zweryfikowania tożsamości autora listu może być jednak powodem do uznania jego wiarygodności za niewystarczającą.