Gdańsk: środa, 15 lipca 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 62 (25/2006)

list do redakcji

CO MYŚLĄ PIŁKARZE O NOWYCH SZKOLENIOWCACH?

"Borek" oazą profesjonalizmu

W sobotę władze Lechii ogłosiły, że nowym trenerem biało-zielonych zostanie Tomasz Borkowski, a jego asystentem - Tomasz Kafarski. Jeszcze tego samego dnia skontaktowaliśmy się z trzema, świadomie wybranymi piłkarzami gdańskiej Lechii, bo ostatecznie to oni będą pracować z wyżej wymienionymi szkoleniowcami. Cała trójka podzieliła się z nami wrażeniami na temat swoich nowych opiekunów.

KAROL SZELOŻYŃSKI
Gdańsk

LIST DO LECHIA.GDA.PL
lechia.gda.pl czeka na Wasze listy. Wszelkie wysłane tą drogą komentarze, opinie czy sprostowania zostaną przekazane autorom artykułu. Będą także wzięte pod uwagę jako materiał do publikacji, podlegający korektom językowym i skrótom. Adres e-mail, numer telefonu i numer Gadu-Gadu pozostaną do wyłącznej wiadomości redakcji. W wielu przypadkach brak tych informacji i niemożność zweryfikowania tożsamości autora listu może być jednak powodem do uznania jego wiarygodności za niewystarczającą.
Twoje personalia: *
podpis jest niezbędny do zatwierdzenia listu
Adres e-mail:
kontaktowy adres e-mail
Numer telefonu:
kontaktowy telefon
Gadu-Gadu:
numer komunikatora Gadu-Gadu
Wpisz lub wklej treść opinii: *
podziel się opiniami, uwagami, spostrzeżeniami, wątpliwościami
LUDZIE LECHII:
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025