Gdańsk: poniedziałek, 23 listopada 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 128 (40/2007)

list do redakcji

PRZED MECZEM ARKA - LECHIA

Powalczyć o honor

Już w najbliższą niedzielę doczekamy się rewanżowego meczu derbowego pomiędzy Arką Gdynia a Lechią Gdańsk. Przypomnijmy, że niespełna miesiąc temu, przy Traugutta padł bezbrakowy remis. Jeśli któryś z zespołów sięgnie po komplet punktów, przynajmniej do przyszłego sezonu, będzie "najlepszy" na Pomorzu, a także będzie miał ogromne szanse na objęcie prowadzenia w II-ligowej tabeli.

OSKAR STANISZEWSKI

LIST DO LECHIA.GDA.PL
lechia.gda.pl czeka na Wasze listy. Wszelkie wysłane tą drogą komentarze, opinie czy sprostowania zostaną przekazane autorom artykułu. Będą także wzięte pod uwagę jako materiał do publikacji, podlegający korektom językowym i skrótom. Adres e-mail, numer telefonu i numer Gadu-Gadu pozostaną do wyłącznej wiadomości redakcji. W wielu przypadkach brak tych informacji i niemożność zweryfikowania tożsamości autora listu może być jednak powodem do uznania jego wiarygodności za niewystarczającą.
Twoje personalia: *
podpis jest niezbędny do zatwierdzenia listu
Adres e-mail:
kontaktowy adres e-mail
Numer telefonu:
kontaktowy telefon
Gadu-Gadu:
numer komunikatora Gadu-Gadu
Wpisz lub wklej treść opinii: *
podziel się opiniami, uwagami, spostrzeżeniami, wątpliwościami
MECZE LECHII:
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038