Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 155 (20/2008)

list do redakcji

PODSUMOWANIE WIOSNY 2008: OBROŃCY

Twierdza Gdańsk

Lechia Gdańsk awansując do ekstraklasy zrobiła prezent zarówno sobie, jak i kibicom. Duży udział w tym sukcesie odegrała niezła linia defensywny zespołu. To w tej formacji gra młody Hubert Wołąkiewicz, który z miejsca stał się jednym z liderów oraz najlepszych zawodników Lechii. Obronę Lechii wspomagali również doświadczeni Paweł Pęczak i Jacek Manuszewski.

PAWEŁ DOCZYK + REDAKCJA

LIST DO LECHIA.GDA.PL
lechia.gda.pl czeka na Wasze listy. Wszelkie wysłane tą drogą komentarze, opinie czy sprostowania zostaną przekazane autorom artykułu. Będą także wzięte pod uwagę jako materiał do publikacji, podlegający korektom językowym i skrótom. Adres e-mail, numer telefonu i numer Gadu-Gadu pozostaną do wyłącznej wiadomości redakcji. W wielu przypadkach brak tych informacji i niemożność zweryfikowania tożsamości autora listu może być jednak powodem do uznania jego wiarygodności za niewystarczającą.
Twoje personalia: *
podpis jest niezbędny do zatwierdzenia listu
Adres e-mail:
kontaktowy adres e-mail
Numer telefonu:
kontaktowy telefon
Gadu-Gadu:
numer komunikatora Gadu-Gadu
Wpisz lub wklej treść opinii: *
podziel się opiniami, uwagami, spostrzeżeniami, wątpliwościami
LUDZIE LECHII:
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026