Rok 2008 zmierza ku końcowi. W tym roku przyszło nam w udziale świętować pierwszy od 20 długich lat awans gdańskiej Lechii do Ekstraklasy. Niewątpliwie było w tym roku wiele powodów do radości, nie raz przyszło nam także przełknąć gorzką pigułkę porażki. Na stadionie we Wrzeszczu trybuny opustoszały, a światła jupiterów zgasły na długie zimowe miesiące.
lechia.gda.pl czeka na Wasze listy. Wszelkie wysłane tą drogą komentarze, opinie czy sprostowania zostaną przekazane autorom artykułu. Będą także wzięte pod uwagę jako materiał do publikacji, podlegający korektom językowym i skrótom.
Adres e-mail, numer telefonu i numer Gadu-Gadu pozostaną do wyłącznej wiadomości redakcji.
W wielu przypadkach brak tych informacji i niemożność zweryfikowania tożsamości autora listu może być jednak powodem do uznania jego wiarygodności za niewystarczającą.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj
nagrody!