Gdańsk: poniedziałek, 17 stycznia 2022

Tygodnik lechia.gda.pl nr 185 (2/2009)

20 stycznia 2009

Treść artykułu
 |   |   |   |   | 

TOP 2008 LECHIA.GDA.PL: ARTYKUŁY, NEWSY, GALERIE...

To co nas kręciło

Co było ważne w 2008 w środowisku Lechii? Odpowiedź można zaczerpnąć ze statystyk serwisu lechia.gda.pl. Prezentujemy najchętniej czytane i odwiedzane artykuły, newsy, wątki na forum, galerie oraz dział Ludzie Lechii.

MARIUSZ KORDEK

Pośród artykułów najchętniej czytanym był wywiad z Dariuszem Kubickim "Natrafiłem na jakiś beton", który ukazał się w dniu odejścia szkoleniowca ze stanowiska pierwszego trenera. Na drugim miejscu wśród najchętniej czytanych tekstów roku 2008 jest artykuł "Transferowa amatorka", która wywołała także małą burzę w drużynie, a skończyło się na przeprosinach autora tekstu jednego z piłkarzy. Lechia.gda.pl przeprasza...

Dużym zainteresowaniem cieszyły się teksty o stadionie Lechii i związane z nią problemy zwiększenia pojemności. Mowa tu o artykułach: "15 tys. widzów? Nie ma szans", "Za mały stadion" oraz "Policja utrudnia jak może". Zachęcamy do ponownego zapoznania się z tymi artykułami, które w perspektywie czasu zyskują inny wymiar.

Artykuły Top 2008:

Natrafiłem na jakiś beton
Transferowa amatorka
Dortmund z Lechią
15 tys. widzów? Nie ma szans
Z pikników zrobić prawdziwych kibiców
Wybrani na rasistów
Za mały stadion
Priorytet: Utrzymać się!
Uciszyć żyletę
Policja utrudnia jak może

Wśród newsów najchętniej czytanym był "Znani piłakrze na celowniku Lechii". Co ciekawe informacja podana za dziennikiem "Fakt" nie znalazła swego przełożenia w konkretnych faktach. Podobnie było z innym newsem na temat zainteresowania Biało-Zielonych obcokrajowcami. Jak widać spekulacje trasferowe w przerwie rozgrywek cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony czytelników.

Dwa newsy z tych najchętniej czytanych związane są z wygranymi derbami Trójmiasta w Gdyni. Czołowę "10"zamyka informacja, dla niektórych na pewno jedna z hitowych" o odejściu z Lechii trenera Dariusz Kubickiego. Można ją porównać z inną sensacyjną, mówiącą o zatrzymaniu "Kuby" przez CBA.

Newsy Top 2008:

Znani piłkarze na celowniku Lechii
Przywitanie piłkarzy na Traugutta
Horror w Opolu. Lechia wygrywa 3:2
Lechia zainteresowana obcokrajowcami
Zabrakło biletów na mecz z Wisłą
Budowa jupiterów ruszyła
M. Bąk: Niegrzeczne dzieciaki na stadionie Bałtyku
Lechia rozpocznie sezon na wyjeździe
Gładyś nie dogadał się z Lechią
Dariusz Kubicki odchodzi z Lechii

W dziale „Ludzie Lechii”, w którym zgromadziliśmy blisko 500 informacji o osobach związanych z Lechią na czele odwiedzanych profili jest sylwetka Mateusza Baka. Tuż za nim w kwestii popularności są Paweł Buzała oraz Andrzeja Rybskiego. W czołowej dziesiątce nie zabrakło młodych wychowanków z Traugutta: Roberta Hirsza i Jakuba Kawy.

Ludzie Lechii Top 2008:

Mateusz Bąk
Paweł Buzała
Andrzej Rybski
Robert Hirsz
Łukasz Trałka
Piotr Cetnarowicz
Jakub Kawa
Artur Andruszczak
Paweł Kapsa
Frane Čačić

Wśród galerii najchętniej odwiedzanymi były te związane z modernizacją stadionu przy Traugutta. Wymiana murawy, budowa jupiterów czy niedoskonałości obiektu zarządzanego przez MOSiR wzbudzały największe zainteresowanie. Z galerii meczowych najchętniej odwiedzane były te z meczów wyjazdowych w Opolu oraz Gliwicach.

Galerie Top 2008:

Dywan na Traugutta
Robota wre!
Mikołaj i pod choinkę
Szczerbata modelka
Emocje do ostatniej minuty w Opolu
Show przy Wapienniczej
Tylko wyniku żal...
Polonia pokonana
W czasie remontu
Gdańsk ma ekstraklasę

Forum. Tu prym wiodą wątki, które przekroczyły kilkaset postów i są aktywne niemal przez cały rok: TRANSFERY, Uczmy się dopingować!, Modernizacja stadionu oraz Uśmiechnijmy się!!! Oprócz nich poczytne były te wątki związane chyba z najbardziej atrakcyjnymi meczami roku 2008: derby z Arką oraz pucharowe spotkanie z Legią.

Forum Top 2008:

TRANSFERY
Uczmy się dopingować!
Modernizacja stadionu
Uśmiechnijmy się !!!
Arka Gdynia-LECHIA Gdansk
Legia Warszawa - LECHIA GDANSK (PP)
SPECJAL DO GLIWIC !!!
BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?
Filmy z meczu
Wszystko o II lidze (sezon 2007/08)

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021