Za nami już pierwsza kolejka inauguracji rundy wiosennej. Już teraz widać, że drużyny, które są skazane na walkę o utrzymanie tanio skóry nie sprzedadzą. W walce o mistrza też będzie ciekawie. Dla mnie wydarzeniem kolejki był powrót na nasze stadiony Tomasza Frankowskiego który zdobył dla Jagielloni dwa gole. Jest to fenomen i rodzynek na polskim podwórku, który nie rodzi się codziennie.
lechia.gda.pl czeka na Wasze listy. Wszelkie wysłane tą drogą komentarze, opinie czy sprostowania zostaną przekazane autorom artykułu. Będą także wzięte pod uwagę jako materiał do publikacji, podlegający korektom językowym i skrótom.
Adres e-mail, numer telefonu i numer Gadu-Gadu pozostaną do wyłącznej wiadomości redakcji.
W wielu przypadkach brak tych informacji i niemożność zweryfikowania tożsamości autora listu może być jednak powodem do uznania jego wiarygodności za niewystarczającą.