Biało-Zieloni po raz kolejny ulegli na wyjeździe. Ekstraklasa to jednak nie wakacje i tu powiedzenie o polskiej gościnności się nie sprawdza, Lechia po tej kolejce zajmuje miejsce na szarym końcu tabeli wyjazdowej. Czy zdobywanie punktów tylko na własnym stadionie wystarczy aby utrzymać byt ligowy ? Dlaczego przed własną publicznością oglądamy zupełnie inną grę tego samego zespołu ?
lechia.gda.pl czeka na Wasze listy. Wszelkie wysłane tą drogą komentarze, opinie czy sprostowania zostaną przekazane autorom artykułu. Będą także wzięte pod uwagę jako materiał do publikacji, podlegający korektom językowym i skrótom.
Adres e-mail, numer telefonu i numer Gadu-Gadu pozostaną do wyłącznej wiadomości redakcji.
W wielu przypadkach brak tych informacji i niemożność zweryfikowania tożsamości autora listu może być jednak powodem do uznania jego wiarygodności za niewystarczającą.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj
nagrody!