Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 231 (48/2009)

22 grudnia 2009

BIAŁO-ZIELONE ŻYCZENIA

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia

Kolejne Biało-Zielone Święta i kolejny Biało-Zielony rok tuż-tuż... Czego życzylibyśmy sobie oraz podopiecznym trenera Tomasza Kafarskiego? Propozycje życzeń prezentujemy poniżej…

JAKUB NOWAKOWSKI

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku w imieniu redakcji oraz własnym chciałbym życzyć piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu, działaczom oraz kibicom pragnę złożyć najserdeczniejsze i szczere życzenia szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności oraz każdego dnia Nowego Roku wiele uśmiechu i radości oraz w szczególności…

Bramkarzom

Mateuszowi Bąkowi - stabilnej formy przez cały sezon wraz z regularnymi występami w Lechii, bądź też w każdym innym miejscu, gdzie, jako symbol odrodzonej Lechii będzie dochodził do życiowej formy, dzięki której zwróci na siebie uwagę selekcjonera reprezentacji Polski.

Pawłowi Kapsie - kolejnej udanej rundy, wielu pewnych interwencji, zdrowia i spokoju w życiu prywatnym, jak i na boisku.

Sebastianowi Małkowskiemu - wielu udanych interwencji, zdrowia, ogrania i jeszcze raz ogrania.

Obrońcom

Krzysztofowi Bąkowi - rychłego powrotu do dyspozycji sprzed kontuzji, jeszcze dalszych wyrzutów z autu oraz pewnych i efektownych zagrań zarówno z tyłu, jak i z przodu.

Peterowi Cvirikowi - utrzymania formy z końca rundy, pewnych zagrań i większego zrozumienia z kolegami zespołu, hmm… no i może jeszcze częstszych odwiedzin żony na trybunie! "Veselé Vianoce"

Jakubowi Kawie - zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, oby szybko powrócił do formy.

Sergejsowi Kožansowi - jeszcze lepszych występów w barwach Biało-Zielonych oraz rychłego debiutu w kadrze Łotwy… hmm „priecīgus Ziemassvētkus”

Jackowi Manuszewskiemu -powodzenia w poszukiwaniu nowego klubu, zdrowia oraz rychłego powrotu do Lechii być może w nowej roli.

Arkadiuszowi Mysonie - powrotu do dyspozycji sprzed kontuzji, wielu pewnych zagrań, jak i rajdów pod pole karne przeciwnika… oczywiście w swojej podkoszulce!

Maciejowi Osłowskiemu ogrania, ogrania i jeszcze raz ogrania – niech w 2010 jego talent i forma eksplodowała!

Pawłowi Rosińskiemu - nie pozostaje mi życzyć nic innego, jak już tradycyjnie… ogrania i jeszcze raz ogrania

Hubertowi Wołąkiewiczowi - oby forma nadal dopisywała i oby 2010 był przełomowy także pod względem występów z orzełkiem na piersi…

Pomocnikom

Marko Bajiciowi - ciągłego podnoszenia swych piłkarskich umiejętności połączonej z coraz lepszą grą Lechii na wiosnę, celnych podań i dobrej współpracy z kolegami… aha zapomniałbym… i pięknych bramek… „Срећан Божић”

Marcinowi Kaczmarkowi - jeszcze większej ilości wygranych pojedynków na lewej stronie w obronie, pomocy czy ataku…

Piotrowi Kasperkiewiczowi - zdrowia, powrotu do formy, ogrania aha no i zdrowia

Pawłowi Nowakowi - równiejszej gry, dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego oraz tworzenia najlepszego w całej lidze duetu pomocników z Łukaszem Surmą…

Marcinowi Pietrowskiemu - dalszego ogrywania na szczeblu centralnym, pewnego miejsca w meczowej „11” Lechii oraz reprezentacji Polski, póki, co młodzieżowej, ale na wszystko przyjdzie czas…

Karolowi Piątkowi - kapitanowi gdańskiej drużyny życzymy, aby zawsze potrafił poderwać zespół do walki oraz dzielił i rządził na boisku.

Łukaszowi Surmie - równie wysokiej formy, goli oraz dalszego tak wspaniałego kierowania zespołem!

Damianowi Szuprytowskiemu - ogrania… i przełomu w 2010

Napastnikom

Pawłowi Buzale - tutaj sprawa będzie łatwa… skuteczności! Udanych efektownych, ale i efektywnych dryblingów, jak i podań. Oczywiście również kolejnych udanych potyczek w 2010 przeciwko Arce Gdynia!

Tomaszowi Dawidowskiemu - zdrowia, bramek, zdrowia, bramek i jeszcze raz zdrowia!

Robertowi Hirszowi - ogrania, ogrania i silnej woli, aby w końcu udowodnić wszystkim niedowiarkom, iż przypięcie etykietki perspektywicznego talentu nie było dane na wyrost…

Maciejowi Kowalczykowi - powodzenia w znalezieniu klubu, w której dostanie możliwość regularnych występów.

Ivansowi Lukjanovsowi - by stał się etatowym egzekutorem akcji Biało-Zielonych oraz reprezentacji Łotwy, wielu udanych dryblingów oraz zgubionych w tyle napastników. hmm „priecīgus Ziemassvētkus”

Maciejowi Rogalskiemu - udanych zagrań, szybkości, bramek oraz zrozumienia na boisku z kolegami.

Andrzejowi Rybskiemu - powodzenia w znalezieniu klubu, który pozwoli „Rybie” na częstsze występy, dobrze przepracowanej przerwy, aby piłkarski geniusz znowu radował tysiące kibiców!

Piotrowi Wiśniewskiemu - zdrowia - oby kontuzje dalej go omijały oraz jeszcze większej eksplozji talentu w 2010.

Jakubowi Zabłockiemu - udanych zagrań, strzelonych bramek, koncentracji w polu karnym przeciwnika oraz celnych rzutów wolnych!

Mateuszowi Łuczakowi - debiutu w Ekstraklasie oraz przede wszystkim ogrania.

Sztabowi Szkoleniowemu

Tomaszowi Kafarskiemu, Piotrze Gruszce, Markowi Szutowiczowi oraz Dariuszowi Gładysiowi - jeszcze piękniejszej gry Biało-Zielonych, dobrego oka przy zimowych transferach, większej skuteczności napastników oraz kolejnych zagranicznych staży.

Kibicom

kibicom Lechii - przynajmniej 2010 powodów do radości z gry swoich pupilów w 2010 roku, pięknego stadionu, wyeliminowania „sezonowości” uczuć pod adresem swoich pupili, wspierania pupili na dobre i na złe! oraz jeszcze lepszego dopingu

Specjalnie dla redakcji lechia.gda.pl trener Tomasz Kafarski, Mateusz Bąk, Sergejs Kožans, Łukasz Surma oraz Marko Bajić tańczą break-dance w rytmie kolęd

KOMENTARZE (1)
Do redakcji:
W sztabie szkoleniowym jest jeszcze Marek Szutowicz!!...
bez logowania: LIST do redakcji
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.134