Gdańsk: piątek, 25 września 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 257 (2/2013)

6 marca 2013

MOHAMMED EL AMINE RAHOUI, POMOCNIK LECHII GDAŃSK

Na celowniku

Mohammed El Amine Rahoui, pomocnik Lechii Gdańsk odpowiada na pytania kibiców, które mogli zadawać na naszym forum. Zapraszamy do lektury.

WIKTORIA CHARUK, ILONA BUDKIEWICZ

/młody kibic/ Co skusiło Cię do przenosin z Francji do Polski? Wyższe zarobki, podnoszenie umiejętności, czy coś innego? - Przeniosłem się, aby rozwijać swoje umiejętności.

/rafi461/ Czy oferta Lechii była Twoją jedyną? Jeśli nie, to z jakich lig miałeś? - Wziąłem pierwszą ofertę, jaką otrzymałem – to była Lechia.

/Stogi-lg/ Byłeś wcześniej w Polsce? - Nie, nigdy. Jestem tu po raz pierwszy w swoim życiu.

/rafi461/ Czy przed przyjazdem do Polski dowiadywałeś się o polskiej piłce, kibicach, klubie? - Tak, oczywiście. Dowiadywałem się przed przyjazdem o wielkich fanach, którzy dali mi potrzebę by tu przyjechać.

/sylamicia/ Jak się czujesz w Gdańsku? - Czuję się tutaj bardzo dobrze, ale szczerze mówiąc, to jest tu trochę zimno.

/Newska/ Przyjechałeś tu z rodziną, czy sam? - Jestem tutaj zupełnie sam. Wiem, że to ciężkie, ale nie miałem wyboru.

/Cygnusx-1/ Jak postrzegasz Polskę i Gdańsk? - Myślę, że to piękny i czarujący kraj. Gdańsk jest miastem bardzo porządnym i serdecznym, a w szczególności jego mieszkańcy.

/STOGI-LG/ Czy podobają Ci się polskie dziewczyny? - Tak, ale nie umiem mówić po polsku.

/młody kibic/ Jak się czujesz w szatni? Znasz już wszystkich, czy rozmawiasz tylko z Oualembo? - Nie, mam kontakt ze wszystkimi, którzy są w drużynie. Musimy rozmawiać na murawie i poza nią.

/rafal21/ Z kim oprócz Oualembo masz najlepszy kontakt? - Jeszcze z kilkoma innymi graczami.

/Olsen/ Będziesz się uczyć polskiego? - Tak, Christopher i ja mamy nauczyciela języka polskiego.

/Newska/ Jak porównałbyś poziom organizacyjny i piłkarski swojej poprzedniej drużyny i Lechii? - Poziom organizacyjny jest wyższy niż w mojej poprzedniej drużynie, a piłkarski taki sam.

/rafalz1/ Jak oceniasz współpracę z trenerem Kaczmarkiem? - Bardzo dobrze. Trener daje mi dużo rad dotyczących techniki i poziomu. Naprawdę mam szansę zobaczyć jak trener jest legendą i jestem gotów go słuchać i wykonywać jego polecenia. Jest ojcem dla nas wszystkich.

/Newska/ Jak oceniasz okres przygotowawczy w Turcji i w Polsce? - W Polsce – był trochę ciężki i dodatkowo wyjechałem, ale był to czas dobrze spędzony, ponieważ byłem przygotowany fizycznie, co pozwoliło mi grać i pracować nad naszymi relacjami. Nie można zapominać, że teraz Lechia to moja nowa rodzina, a Gdańsk to moje miasto.

/rafalz1/ Na jakiej pozycji gra Ci się najlepiej? - Lewego atakującego.

/Klimur_lg/ Ile goli strzelisz w tej rundzie? - Odkrywam siebie dopiero, a mój pierwszy mecz był dopiero dwa tygodnie temu.

/sylamicia/ Co możesz obiecać kibicom przed rozpoczęciem rundy wiosennej? - Obiecuję im dać z siebie wszystko na boisku oraz mieć Lechię w sercu.

/bubLG/ Czy słyszałeś cos o kibicach, choćby od kolegów z drużyny? - Tak słyszałem, ale niewiele. Wiem, że są liczni i pomagają nam wygrać. To dla nich gramy.

/STOGI-LG/ Czy nie obawiasz się zachowań rasistowskich wobec Ciebie? - Oczywiście, że trochę się ich boję. Wiem, że dla nich jestem obcokrajowcem, ale zasługuję na taki sam szacunek, jak reszta mojej drużyny.

/Olsen/ Co sądzisz o zakazie wnoszenia bananów na gdański stadion? - Jestem za tym, żeby zabraniać wszystkich zachowań rasistowskich.

/gali zero/ Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z piłką? - Grałem w piłkę odkąd byłem mały, od urodzenia. Dlatego nie musiałem się tego uczyć.

/luz_man/ Czy myślałeś by skrócić sobie imię i nazwisko jak Pepe, Ronaldo? Podaj swoją ksywkę. - Nie zmienię nic. Zostanę Rahoui, ponieważ nigdy nie można zapomnieć, kim się jest i skąd się pochodzi. To dla mnie bardzo ważne.

/duch…91/ Opowiedz coś o sobie, w Internecie ciężko znaleźć wiarygodne informacje. - Jestem osobą bardzo grzeczną, spokojną, inteligentną i wierzącą. Kocham moją rodzinę, Boga .. i oczywiście grać w piłkę. Motywuje mnie sport. Jestem człowiekiem słownym i z wielką dumą. Nie lubię hipokrytów i zazdrosnych ludzi.

KOMENTARZE (3)
Nie było pytania o SER? :D...
bez logowania: LIST do redakcji
LUDZIE LECHII:
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231