Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 266 (1/2019)

11 lutego 2019

Oceny piłkarzy Lechii po meczu z Pogonią

Przedstawiamy oceny piłkarzy Lechii Gdańsk za wygrany 2:1 mecz z Pogonią Szczecin. Skala: szkolna 1-6.

LECHIA.GDA.PL RZ

Dusan Kuciak: 4 Przy straconej bramce z rzutu karnego nie miał nic do powiedzenia. Poza tym był pewny i robił wszystko, co w jego mocy, aby uchronić Lechię pred stratą bramki. Mecz na plus.

Karol Fila: 4+ Karol Fila od początku nam się podoba i tym razem to potwierdził. W obronie był pewny i ambitny, z kolei w ataku grał mądrze i pojawiał się wtedy, kiedy faktycznie mógł się przydać. Oby trzymał tak dalej i utrzymywał pozycję w drużynie.

Michał Nalepa: 4 Większość tego meczu ze strony Lechii opierała się na obronie, której on był częścią. Tego dnia nie można było powiedzieć zbyt wiele złego o linii defensywy, gdyż ta zwyczajnie wywiązywała się ze swoich zadań.

Błażej Augustyn: 4 Podobnie jak w przypadku Michała Nalepy nie możemy powiedzieć wiele złego. Błażej grał ambitnie, pewnie i konsekwentnie nie dopuszczał do zagrożenia ze strony Pogoni.

Filip Mladenović: 5 Pomimo dość zachowawczej gry Lechii, on pokazywał się z jak najlepszej strony, użyjemy tego sformułowania, zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Bramka - cud, miód, malina. Poza tym wygrywał pojedynki i udanie podłączał się do ataku.

Jarosław Kubicki: 3 Kubicki jak zwykle wykonał masę czarnej roboty i przebiegł trochę kilometrów. Odbierał piłki i zawsze dobrze się ustawiał. Przy odrobinie szczęścia mógł zakończyć mecz z bramką na koncie.

Daniel Łukasik:3+ Daniel również pokazał, że nie zwalnia tempa i solidna dyspozycja trwa. Jeżeli w tym roku ma grać tak dalej, kontynuując swoją dobrą formę z zeszłej rundy - jesteśmy za.

Patryk Lipski: 2 Niestety nie pokazał zbyt wiele dobrego i do tego sprokurował rzut karny. Widać po nim, że nie był w pełnym treningu ze względu na kontuzję i liczymy na szybką poprawę.

Mateusz Żukowski: 1 Zawsze cieszymy się, gdy młodzi piłkarze z Akademii wchodzą do pierwszego przykładu, ale Mateusz powinien umówić się na piwo z Karolem Filą i zapytać jak to się robi. Brakowało mu dobrych dryblingów, udanych zagrań, po prostu dobrej gry. Pozytyw jest jeden - może być tylko lepiej.

Artur Sobiech: 2 Prawdę mówiąc, oczekiwaliśmy dużo więcej niż ambicja, walka i zaangażowanie. Tego mu nie odmówimy, ale w meczu z Pogonią słabo pokazał się po prostu jako napastnik. Nie wychodził na pozycję i nie dawał zespołowi zbyt wiele.

Flavio Paixao: 4+ Przez większość meczu grał bardzo solidnie - pracował w obronie, pomagał kolegom we wszystkich strefach. Później znów to on dał Lechii to, co najważniejsze - 3 punkty. Odnalazł się w polu karnym i umocnił Biało-Zielonych na pozycji lidera.

Rezerwowi:

Konrad Michalak: 3 Z pewnością dał zespołowi więcej niż Mateusz Żukowski, dał cokolwiek. Był w stanie przyjąć piłkę i w dobrym tempie wejść w pole karne.

Tomasz Makowski i Joao Nunes Grali zbyt krótko, aby ich ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Filip Mladenović

KOMENTARZE
Brak opinii - bądź pierwszy!
bez logowania: LIST do redakcji
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041