lechia.gda.pl

Tygodnik lechia.gda.pl nr 275 (3/2020)
28 marca 2020


Canal+ z programami sportowymi przez miesiąc za darmo

29 maja rusza ponownie ekstraklasy. Kibice mają możliwość skorzystania z darmowej telewizji przez internet od Canal+. W ofercie jest pakiet sportowy.

REDAKCJA
adres: http://lechia.gda.pl/artykul/12574/
kontakt: lechia@lechia.gda.pl

CANAL Plus zaprezentował nową ofertę VOD oraz telewizji przez internet. Przez pierwszy miesiąc można korzystać z nowej usługi za darmo.

W nowe ofercie znajdą również kanały sportowe - CANAL Plus Sport, nSport Plus i Eleven Sports - transmitujące spotkania PKO BP Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga Santander, Serie A, NBA, żużla, a także wyścigami F1, sportami walki i wieloma innymi rozgrywkami.

Telewizję przez internet od Canal+ można testować za darmo przez 31 dni. Po tym okresie pakiety premium zostaną wyłączone, ale nadal będzie można korzystać z serwisu w ograniczonym stopniu w wersji Free, gdzie będą udostępniane darmowe treści z biblioteki Canal+.

Canal+ Film - czyli firmy, seriale i dokumenty, gdzie dostawcami treści są m.in. Canal+, HBO, Ale Kino i Filmbox;

Canal+ Sport - transmisje sportowe z kanałów Canal+, Eleven Sports, nSport+, FightClub, SportKlub HD;

Canal+ Fun Info - newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla wszystkich grup wiekowych;

Canal+ Kids - animacje i programy dla dzieci, w tym Disneya, Cartoon Network, MiniMini+, teleToon+, Cbeebies i Nick.

Aby skorzystać z nowej usługi CANAL Plus, wystarczy dostęp do internetu i podpięcie karty płatniczej. Pierwszy miesiąc jest bezpłatny, a z usługi można w każdej chwili zrezygnować.

Cennik

usługa CANAL Plus jest dostępna w następujących pakietach:

FREE - pakiet darmowy, który udostępnia biblioteki treści z kanałów tematycznych CANAL Plus dla każdego użytkownika. Pakiet będzie wzbogacany o nowe treści w kolejnych tygodniach.

FILM (50 zł/miesiąc) - premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców takich jak CANAL Plus, HBO czy Filmbox.

SPORT (50 zł/miesiąc) - transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa. Ale sport to nie tylko piłka! W pakiecie dostępny jest także żużel, F1, piłka ręczna, NBA, sporty walki i magazyny sportowe. Największe sportowe emocje gwarantują: CANAL Plus SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD.

FUN and INFO (25 zł/miesiąc) - dla każdego. Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX.

KIDS (10 zł/miesiąc) - dla dzieci. Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play.

ZOBACZ WIĘCEJ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POWRÓT