Gdańsk: niedziela, 7 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 280 (2/2021)

20 lutego 2021

Dziennik lechisty #7, 21.02.2021 r.

LECHISTA

Biało-zieloni siostry i bracia w wierze, zwycięstwo, wiktoria, win, sieg, pabieda! Niby nic, ale jakoś na sercu lżej, gdy piłkarze w biało-zielonych strojach zwyciężają prawda? Tak jest od lat, to się nie zmienia. Albo Górnik Zabrze nie dojechał na ten mecz albo to nasza Lechia w takim gazie. Prawda wyjdzie wkrótce. A przecież dziewięć dni temu kibice (wśród nich my przyznajemy bez bicia) chcieli Stokowca z bandą wygnać z Gdańska. Zdania nie zmieniamy, ale wiemy że na dziś to nierealne. Poza tym lubimy paru chłopaków z pierwszej drużyny i im kibicujemy.

Słyszymy głosy o pucharach. Spokojnie. Langsam. Nec temere nec timie. Kolejne dwa mecze będą kluczowe, oba wyjazdowe, oba z beniaminkami. Wbrew pozorom my byśmy punktów jeszcze nie dopisywali. Ze Stalą w Mielcu lechiści ostatnio wygrali 57 (!) lat temu, a z Podbeskidziem w Bielsku-Białej poprzednio w 2012 r. Trudno gra się z drużynami walczącymi o życie.

Ale jeszcze o wczorajszym, przyjemnym wieczorze. Wielu myślało, że ten transfer to wajcha, ale Joseph Ceesay wygląda jak piłkarz z innej planety. Bardzo dobry też drugi raz z rzędu 18-letni Jan Biegański. Co on ma spokój…Pozostałym młodzieżowcom (Kałuziński, Makowski, Żukowski) będzie bardzo trudno wrócić do składu. Bardzo dobry wreszcie Kenny Saief, aż szkoda że w Mielcu nie zagra, bo nabrał rozpędu. Zabraknie też Bartosza Kopacza, to akurat niewielka strata, chociaż w meczu z drużyną trenera Leszka Ojrzyńskiego akurat mógłby się przydać. Miłej niedzieli kochani, AVE LG! 😉

PS. Warto rozmawiać!

KOMENTARZE
Brak opinii - bądź pierwszy!
bez logowania: LIST do redakcji
MECZE LECHII:
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019