| wątek | wpisy | założył | ost. wpis |
|---|---|---|---|
| Co będzie w drugiej lidze? Ost. wpis: sidus (28 maj 2005, 09:44) | 4 | bartekorunia 7684 dni temu | sidus 28 maj 2005, 09:44 |
| doping Ost. wpis: Lechista1972 (28 maj 2005, 02:58) | 40 | mg GREENGOS 7686 dni temu | Lechista1972 28 maj 2005, 02:58 |
| Kiepscy kibicują Lechii i Śląsku ! Ost. wpis: Ostry (27 maj 2005, 21:16) | 10 | Ostry 7687 dni temu | Ostry 27 maj 2005, 21:16 |
| FC LIVERPOOL vs AC MILAN Ost. wpis: PaPi (27 maj 2005, 20:47) | 51 | PaPi 7687 dni temu | PaPi 27 maj 2005, 20:47 |
| Werner Liczka... Ost. wpis: Butek (27 maj 2005, 20:09) | 9 | Tomi-Highlander 7689 dni temu | Butek 27 maj 2005, 20:09 |
| Od jutra II liga w Gdańsku? Ost. wpis: smoku (27 maj 2005, 19:49) | 19 | plastk 7685 dni temu | smoku 27 maj 2005, 19:49 |
| Pamietacie ostatni mecz w 4 lidze? Ost. wpis: ossa dortmund (27 maj 2005, 19:48) | 11 | pilar 7685 dni temu | ossa dortmund 27 maj 2005, 19:48 |
| Awans Lechii? Ost. wpis: maly (27 maj 2005, 19:02) | 12 | sciema23 7691 dni temu | maly 27 maj 2005, 19:02 |
| LECHIA-OBRA Ost. wpis: maly (27 maj 2005, 19:00) | 52 | darioosheck 7687 dni temu | maly 27 maj 2005, 19:00 |
| Kary po meczu z elana Ost. wpis: Anonim (27 maj 2005, 17:52) | 18 | T-Mobile 7689 dni temu | Anonim 27 maj 2005, 17:52 |
| Liga Typerów - www.lechia.net Ost. wpis: -micLG- (27 maj 2005, 15:57) | 1 | -micLG- 7685 dni temu | -micLG- 27 maj 2005, 15:57 |
| Krzysztof Nowak R.I.P Ost. wpis: sidus (27 maj 2005, 15:45) | 15 | karel 7686 dni temu | sidus 27 maj 2005, 15:45 |
| Sławek Wojciechowski R E S P E C T Ost. wpis: hLG (27 maj 2005, 01:22) | 13 | butthead 7689 dni temu | hLG 27 maj 2005, 01:22 |
| Kontuzja Bąka Ost. wpis: WaCeK (26 maj 2005, 16:46) | 3 | Mario27 7686 dni temu | WaCeK 26 maj 2005, 16:46 |
| Football Manager 2005 Ost. wpis: MCM (26 maj 2005, 15:40) | 1 | MCM 7686 dni temu | MCM 26 maj 2005, 15:40 |
| Feta :) Ost. wpis: Lechia_Tczew (26 maj 2005, 14:15) | 6 | Lechia_Tczew 7686 dni temu | Lechia_Tczew 26 maj 2005, 14:15 |
| Sędziowie Ost. wpis: PaPi (25 maj 2005, 16:58) | 8 | sidus 7690 dni temu | PaPi 25 maj 2005, 16:58 |
| Lechia-Obra Ost. wpis: sztefla (25 maj 2005, 16:12) | 13 | Kro 7689 dni temu | sztefla 25 maj 2005, 16:12 |
| Jak Śląsk Wrocław kupił eksraklase ... Ost. wpis: Raflg (25 maj 2005, 16:05) | 17 | T-Mobile 7688 dni temu | Raflg 25 maj 2005, 16:05 |
| Bilety Ost. wpis: summer (25 maj 2005, 15:59) | 4 | darkchmura 7687 dni temu | summer 25 maj 2005, 15:59 |