Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Klasa B

strona 1/1

1

9 kwietnia 2005, 17:03 / sobota
9 IV 2005 r.
EX Siedlce - Lechia II Gdańsk 2:4 (0:3)

Wygrywając 3:0 niepotrzebnie odpuszczali i się popisywali. Dużo niewykorzystanych akcji. Dali doprowadzić na 2:3. Ogólnie duża przewaga. Skończyło się jak już podałem.
10 kwietnia 2005, 22:10 / niedziela
Co z meczem z Torpedo Sopot? Czy wie ktoś kiedy się odbędzie?
11 kwietnia 2005, 11:24 / poniedziałek
Mam nadzieje ze nasze rezerwy awansuja do A klasy i beda sie pnely w gore tak jak 1 zespol :):):)

hehe moze kiedys sie doczekamy derbow 3-miasta pomiedzy rezerwami :D
problem w tym ze rezerwy Arki sa w IV lidze a wiec sporo wyzej :/
ale kto wie moze kiedys ! :]

NIGDY WIECEJ KLASY B ! :]
17 kwietnia 2005, 17:25 / niedziela
Na razie z dziś znam:

Lechia II Gdańsk 1 : 0 Jantar Sopot
Wisła Gdańsk 2 : 1 Błyskawica Reda-Rekowo
Orzeł Jasień 1 : 2 Morena Gdańsk
20 kwietnia 2005, 19:16 / środa
W zaległym meczu B Klasy Lechia II - Torpedo Sopot 8:0 niezły występ Wiśniewskiego
23 kwietnia 2005, 19:16 / sobota
Ponieważ nie ma wyjazdu do Szczecina sugeruje nam wszystkim wiernym kibicom Lechii pojawienie się jutro na meczu Kamionki Sopot z rezerwami Lechii. Dzwoniłem dzisiaj do klubu - mecz rozegrany zostanie o godzinie 11, koleś mówił, że gdzieś za Mariną. Ktoś ma jakieś dokładniejsze dane? Zabierz kolegów i rodzinę - mimo, że to siódma liga nie moze nas zabraknąć!!!
24 kwietnia 2005, 08:43 / niedziela
zgodnie z zasada ze tydzien bez meczu jest tygodniem straconym ponawiam pytanie przedmowcy: gdzie doladnie jest ten mecz? na jakiej ulicy czy cus...
24 kwietnia 2005, 08:49 / niedziela
Kamionka gra tam gdzie Jantar, Sopot, ul.Bitwy Pod Płowcami (niedaleko Hestii).
24 kwietnia 2005, 08:51 / niedziela
dzieki trejder za czujnosc. juz chcialem dzwonic i budzic kogos:) ale gdzie tam jest boisko... :) damy rade.
24 kwietnia 2005, 14:50 / niedziela
Podobno tylko 5:4 do przodu, bo sędzia dupy dawał...
24 kwietnia 2005, 20:55 / niedziela
bylem na meczu i nie czepiajmy sie sedziego. To Lechia grala ponizej oczekiwan, ale przeciez po to sa rezerwy. aby ogrywac sie, a przede wszytkim w wyzszej lidze, wiec zwyciestwo na pewno cieszy, bo przyliza nas w tym kierunku. a w jakim stylu.... nikt tego na koniec tabeli nie bedzie pamietac
24 kwietnia 2005, 21:37 / niedziela
Nie, no bez kitu, nie czepiajmy się sędziemgo, był fantastyczny, najlpsza polewke miałem przed meczem, kiedy to omawiał warunki współpracy z piłkarzami, oczywiscie tylko z naszymi, bo kto by tam się liczył z jakąś Camoncą Zoppot. Ogólnie mówiąc jak na siódmą lige to fajna zwała, sam w takiej uczestniczyłem jeszcze jako piłkarz, oraz sedzia liniowy osiem lat temu i też było śmiesznie. Wracając do meczu - zwycięstwo rezerw Lechii wymęczone, dwie pierwsze bramki dla nas padły praktycznie bramkarzowi Kamionki za kołnierz, nawet przegrywalismy w pewnym momencie 1-2. Fajnie, że zagrał Marek Szutowicz, jego kontuzja moze i eliminuje go z gry w zespole seniorów ( a szkoda ), ale myślę, że będzie dobrym motywatorem dla chłopaków w zespole rezerw, aby wejść przynajmniej na poziom klasy okręgowej. Marek - życzę Ci tego z całego serca. Dwie piersze bramki dla Kamionki to wina naszego bramkarza, ale chłopak ma dopiero niecałe 17 lat, więc nie ma się go co czepiać. Liczba widzów na meczu oscylowała w granicach 25 osób, ale to w "szczytówce", doping prawie zerowy, młyna nie stwierdzono ;) aha, pozdrowienia dla młodego Bartka, dziesięciolatka, z którym mój kolega kopał piłkę i wyciągał mu ją z "rzeki" ( Kulek, zabijesz mnie za to, ale trudno )
24 kwietnia 2005, 21:52 / niedziela
aha, dodam jeszcze, że liczba 25 osób może być zawyzona bądź tez zaniżona plus/minus dwie osoby, poniewaz byliśmy strasznie rozproszeni na stadionie i ciężko mi było dokładnie policzyć ;)
28 kwietnia 2005, 22:22 / czwartek
Chcialbym przypomniec ze jutro tzn w piatek o godzinie 17.00 mecz z Championem 2...ktos oprocz mnie ma zamiar wpasc na ten meczyk??

POZDRAWIAM
29 kwietnia 2005, 00:00 / piątek
Marko skąd masz taką informację? Mecz z Championem 2 jest chyba w sobotę o 17 ale może się mylę.
29 kwietnia 2005, 07:28 / piątek
Dowiedzialem sie od znajomego...ktory gra w rezerwach....i graja na sacharze na LECHII....

POZDRO
29 kwietnia 2005, 10:12 / piątek
Marko to pewne? Jesli tak to ja biore kszesełko rycackie i wpadne! A co tam! Chociarz mysle ze zawodnikow ocierajacych sie o pierwszy skład to chyba nie zobaczymy ale zawsze warto zobaczyc jak Nasi strzelaja kilka bramek ! (swoja droga blizej mam na Champion niz na Lechie) Choc w terminarzu jest napisane ze mecz w sobote o 17 to chyba tak byc nie mozrze skoro gra nasz pierwszy zespoł w tym czasie
29 kwietnia 2005, 19:50 / piątek
Lechia II-Champion II 9:0 4 bramki Marka Wasickiego
29 kwietnia 2005, 20:03 / piątek
JA juz sie zgubiłem w liczeniu po 4 bramce! Ale co sie nasmiałem w drugiej połowie! Jedno jest pewne nie wiem czy piłkarze zrobia kariere ale Ci 10-latkowie co swoim dopingiem wspierali piłkarzy Lechii (głownie trenera Szutowicza -ktory zadedykował im swoja bramke) napewno beda stanowic za parenascie lat o sile naszego młyna! Do Ultrasow: Jak niewiele trzeba zeby zorganizowac doping: Za serpentyny posłuzyły chłopakpom zdzbła trawy:D Usmiałem sie do łez! A jesli chodzi o mecz to moim zdaniem w pierwszej czesci i w poczotkowej fazie drugiej połowy chyba dało sie zauwazyc lekko rywalizacje Bławatka i Wasika o pierwszy skład! Dzis skuteczny był Wasik choc Kuba miał wiele okazji! Spotkanie raczej przypominało podworkowe rozgrywki ale wynik cieszy ! Pozdro
29 kwietnia 2005, 23:38 / piątek
do KURAK - dobra, ale ile było widzów na meczu? Ja nie mogłem być z uwagi na pracę, ale w moim poprzednim wpisie nt. "wyjazdu" na Kamionkę Sopot podałem ich liczbę, nie bądź gorszy! pzdr
30 kwietnia 2005, 09:58 / sobota
He ciezko to satystycznie ujac ale w mym mniemaniu było ok 22 osob + 15 chłopcow ktorzy skonczyli waslnie trening (Dzieki Wam:P trening na brzuch juz mam z głowy) + trener Kaczmarek ktory maskował s ie w Aucie ale opuscił obiekt w 60 minucie (a szkoda bo dopiero pozniej nasi pokazali naprawde kilka ładnych akcji). PZDR
30 kwietnia 2005, 11:41 / sobota
Wśród widzów było też kilku zawodników z pierwszej jedenastki Bąk Sierpiński Pietroń Radoń Żuk Kalkowski. Mam nadzieję że w dzisiejszym meczu wezmą przykład i błysną skutecznością.
3 maja 2005, 18:23 / wtorek
Był ktoś z was dziś na meczu z Moreną? Jaki był wynik?
3 maja 2005, 22:08 / wtorek
byłem na meczu. widzów około setki plus kilkunastu młodzików, którzy w drugiej połowie meczu skończyli jakieś swoje rozgrywki. Sędzia bardzo konkretny - pokazał w sumie zawodnikom siedem żółtych kartek i jedna czerwoną ( dla zawodnika Moreny ). Mam tylko jedno pytanie - dlaczego "morena" wybiegła w kompletnych strojach Arki Gdynia ( z reklamami Łączpolu, i Geanta ), oraz dlaczego ich zawodnicy po meczu ( wygranym przez Morenę 4-1 ) krzyczeli w kółeczku: "tak się bawi, tak się bawi ARECZKA"?
cos mi tu głęboko nie pasuje...
3 maja 2005, 22:45 / wtorek
Pawcio cos Ci sie pojeb***o chlopie ze nawet nie wiesz na jakim meczu byles i jakie druzyny ogladales.nie rozrozniasz naszych kopaczy? Otoz moj drogi to co ogladales na Zielonym Trojkacie to byl mecz juniorow starszych Lechia - Arka rzeczywiscie przegrany 1:4 (niestety, ale niedawno w Gdyni pojechalismy z nimi 3:0), a drużyna rezerw Lechijki moj kolego wygrala dzis 3:1 z Moreną (chwala im za to ze niedlugo w 6 lidze beda pykac) Nastepnym razem zastanow sie bracie zanim zaczniesz pisac bzdurki. Swoja drogą to juz wiesz teraz czemu grali w zolto-niebieskach barwach i krzyczeli po meczu "tak sie bawi Areczka" i Ch** z nimi no nie?. A tak Cie to nurtowalo....
3 maja 2005, 22:53 / wtorek
I mi sie przez Ciebie mala pomylka przydarzyla , otoz oczywiscie to na Załogowej grały rezerwy a Ty byles pewnie na Traugutta nie na Ziel. Trojkaciku. czyli tam gdzie powinienes he he. Pozdrawiam
4 maja 2005, 07:45 / środa
no, to prawda. nie zadzwoniłem do klubu aby się dowiedzieć gdzie grają, a cosik mi nie pasowały młode gębule Lechistów. Po twarzach nie kojarze wszystkich ze składu seniorów. Ale zwała - o, ja niegodny... A ile ludka było na Załogowej?
7 maja 2005, 09:33 / sobota
Jutro, w niedziele wypada mecz z Orłem Jasień. Oni grają na Morenie, zaraz przy Carrefour. Może ktos potwierdzić czy godzina 11 jest prawidłową?
7 maja 2005, 10:33 / sobota
Hej, a gdzie na Morenie obok Carfura jest boisko ?
Jak ktoś wie, to dzięki za info.
7 maja 2005, 10:37 / sobota
przy Carefourze jest tylko jedno boisko a miesci sie ono na Suchaninie zaraz za kosciolem jechowych znane jest w Gdansku pod nazwa Wembley
8 maja 2005, 13:02 / niedziela
Wlasnie wrocilem z meczu wygrali 4:1 po bramkach Wisniewskiego,Wasickiego i 2XPietronia wyrozniali sie Wisniewski i Pietron reszta bez rewelacji
8 maja 2005, 20:52 / niedziela
Na stonie głównej podają:
"Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą w rundzie wiosennej rezerwy gdańskiej Lechii. Dzisiaj biało-zieloni pokonali na wyjeździe Orła Jasień 5:1."
Więc kolego jaki był wynik? :)
8 maja 2005, 22:12 / niedziela
no myslalem ze nie uznali tego gola bo byla reka po wznowienu gry cos tam slyszalem ze nasi zgadzaja sie na nieuznanie tego gola no ale widocznie uznali
14 maja 2005, 21:12 / sobota
Jutrzejszy mecz Lechia II-Stogi o 13 ale na Traugutta czy przy Załogowej?
15 maja 2005, 10:47 / niedziela
Mecz odbedzie sie na Zalogowej....

POZDRO
17 maja 2005, 11:32 / wtorek
Zakłady Bukmacherskie Przyjmowane na Mecz LECHIA vs LECH NA FORUM StS BUKMACHERSKIE
22 maja 2005, 19:27 / niedziela
Kolejne wysokie zwycięstwo rezerw tym razem 10-1 nad Wisłą Gdańsk. To że druga drużyna awansuje do A-Klasy było właściwie pewne przed sezonem. Po dzisiejszej kolejce do zapewnienia awansu brakuje tylko 1 punktu. W najbliższy weekend powinno nastąpić podwójne świętowanie awansu I i II drużyny do wyższej ligi. Do kompletu w tym sezonie będzie brakować tylko zdobycia okręgowego Pucharu Polski.
22 maja 2005, 22:29 / niedziela
Dobry mecz Lechii! Brawo Kuba Blawat! Wisla grala bardzo slabo tylko kilku zawodnikow sie wyroznialo o ile dobrze pamietam to numery 4 8 13 i 18.
23 maja 2005, 08:22 / poniedziałek
18 wiadomo, mój numer :)
29 maja 2005, 19:11 / niedziela
Gratulacje dla trenera Sebastiana Czajki i młodych graczy Lechii wspomaganych przez zawodników rezerwowych z pierwszego składu. Miejsce rezerw Lechii jest na tą chwilę w IV lidze i taki powinien być cel tej drużyny na najbliższe dwa sezony. Na rezerwy grające w III lidze stać tylko najmocniejsze kadrowo drużyny jak Wisła i Legia a pozostałe jak Lech czy Amika walczą o utrzymanie nie mówiąc o Pogoni która ma problemy z organizacją spotkań na tym szczeblu rozgrywek. Ponadto gra w IV lidze jest korzystna ze względów finansowych - brak jest dalekich wyjazdów. Z drugiej strony nie ma silnych rywali i ewentualna dobra gra mogłaby dać awans do III ligi, ale na razie cel to awans z VI do V a potem do IV ligi.

NIGDY WIĘCEJ B-KLASY!
11 czerwca 2005, 19:58 / sobota
Czy ktoś zna wynik dzisiejszego meczu rezerw z Błyskawicą Reda?
12 czerwca 2005, 00:14 / niedziela
Z tego co wiem, to Lechia nie stawiła się na ten mecz.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.217