Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Piwo Arka

strona 1/1

1

9 kwietnia 2005, 23:54 / sobota
Ponieważ temat zniknął, a dyskusja z wiadomych przyczyn nie została zakończona - odnawiam.
Przypominam, że rozmawiamy tu o kultowym już piwie ARKA oraz - co wyszło w trakcie dyskusji - o sytuacji gospodarczej i sportowej w Trójmieście.
Na gorąco uwagi do dwóch z tych punktów:
-stan posiadania mista Gdańska w zespołach I ligowych - zmniejszył się (spadek Gedanii)
-piwo sprzedaje się wyśmienicie, a pochlebne opinie o nim spływają z terenu całego kraju - również z Gdańska - bynajmniej nie od kibiców Arki

TYLKO ARKA
10 kwietnia 2005, 01:07 / niedziela
Pod koniec 90-tych Amber "rzucił" na rynek piwo PUCKIE, z okazji jubileuszu miasta. Powoływał się wówczas na "kaszubską" tradycję warzenia piwa. "Produkt" szybko wypadł z rynku. Skończył się jubileusz, skończyła się sprzedaż. Sprawdź azzie, czy tego niechodliwego "produktu" nie wcisnęli Wam pod nową nazwą.
W Gdańsku próbowali też wejść na rynek z podobnym "produktem" z herbem 1000-letniego grodu, powołując się na wielowiekową, gdańską tradycję warzenia piwa. Nie udało się.
Jak myślisz czemu ?

Smacznego :)
10 kwietnia 2005, 01:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 kwietnia 2005, 01:11 / niedziela
10 kwietnia 2005, 01:55 / niedziela
A 'wielokropeki' juz szaleja. Stary to ma byc jak sadze kulturalna dyskusja, idz sobie powielokropkowac gdzie indziej.
A co do piwa Arka, to wybacz Azzie, ale z wiadomym wzgledow nie sprobuje :PP.
10 kwietnia 2005, 09:48 / niedziela
Juz sie zaczyna. Czlowiek normalnie i na poziomie zaczyna temat (co czesto gosciom z Gdyni odwiedzajacym stare forum sie nie udawalo), a a juz jakis odwazny, ktorego tylko na kropki w nick'u stac zniza sie do poziomu dna.

Azzie - dlugo przed powstaniem piwa o nazwie Twojego klubu w mojej lidze browarow Bielkowko bylo w klasie B. Nie czesto pozwalalem truc sie tymi szczoszkami. Jak sie pewnie domyslas, po wprowadzeniu nowego produktu sytuacja w tabeli nie poprawila sie :).
Pozdrawiam

LECHIA GDYNIA
10 kwietnia 2005, 12:14 / niedziela
hehe-ja mam dostac od kumpla z gdyni w poniedziale to piffko do sprobowania (nie zebym je sam kupowal) :P

zobaczymy jak to smakuje bo gosc chwali sie ze jest inne niz amber(jasne...)

TYLKO LECHIA GDAŃSK !!!
10 kwietnia 2005, 12:41 / niedziela
och ach , stary odgrzewany pomysł ,

tylko czemu jak Ostrovia , Wisła , Dyskobolia (?) i inni powydawali swe piwa to nikt się tak nie podniecał , tylko wszyscy odrazu 'och ach Areczka wydała piwo och ach browar Bielkówko i Amber och ach'..
10 kwietnia 2005, 14:52 / niedziela
Witam! Kiedys pamietam pivo Lech zrobilo taka akcje ze kilka groszy z kazdej sprzedanej sztki piva przeznaczalo na lokalny klub (Lech Poznan ale jeszcze inne kluby wchodzily w rachube). Teraz jak Legie sponsoruje Krolewskie uwierzcie mi ale w Wawie po meczach (pewnie nie tylko) nikt nie pije innego piva niz Krolewskie. Mysle ze gdyby Specjal (sponsor naszej Lechii) albo dawal wiecej kasy albo zrobil akcje podobna do Lecha to jestem pewien ze wielu z nas (ja na pewno i moi koledzy!!) by odstawilo Zubry, Tyskie, Zywce (chociaz to ta sama grupa), AMBERY :P i inne na rzecz SPECJALA (a tak szczerze to calkiem niezle pivo i tanie) . Moze by jakos podpowiedziec im (Specjalowi tzn grupie Zywiec) ze to im by sie oplacilo ...
pozdrawiam.
10 kwietnia 2005, 15:46 / niedziela
To mnie azzie zaskoczyłeś tymi pozytwnymi opiniami jakie ponoć dostaje to piwo. Jedyna znana mi osoba, która to piła - kolega z Gdyni , nie kibic - wydał mu baaardzo marną opinię.
Ale cóż każdy ma inne kubki smakowe ;)
10 kwietnia 2005, 20:18 / niedziela
azzie napisał:
..."-stan posiadania mista Gdańska w zespołach I ligowych - zmniejszył się (spadek Gedanii)"...

Błąd - weszło Wybrzeże więc stan na razie bez zmian :)
11 kwietnia 2005, 23:23 / poniedziałek
jo tam gadacie głupoty pił ktoœ to piwo? Lechia zazdroœci Arce browara i tyle!! Ni jest to napewno piwo kategori wARKA czy Lech:D ale podchodzi pod specjal.
11 kwietnia 2005, 23:31 / poniedziałek
Ej co podchodzi pod SPECJAL !!! piwo arka ???
prosze mi tu SPECJALA nie obrażać.

Nie piłem tego browara (arka) i raczej nie będe ale kumple mi mówili że pili i piwo smakuje za niczym zwykłe "szczochy" i w ogóle bez euforji .
Panowie nie ma czego zazdrościć jak chcą to niech piją tylko potem niech nie nażekają że ich końcówki bolą bo sie wysikać po tym nawet nie mogą.

PIWO AMBER PIJE ŚLEDZ I PRAWDZIWY BAMBER !!!
11 kwietnia 2005, 23:45 / poniedziałek
vgr: fakt, z rozpędu policzyłem do obecno-sezonowych. Nie zmienia to sytuacji, że z roku na rok jest u was od dłuższego czasu gorzej. Teraz już tylko AZS w ręcznej i Lechia w rugby walczą o medale. reszta jakoś beż optymizmu na przyszłość.

beast: gusta są różne, więc uwierz. Ponadto proponuję spróbować - zawsze uzyskasz jakieś "moralne" prawo do oceny. Mimo różnych gustów myślę, że nie powiesz "szczoch".

Hefaj: zastanów się dlaczego. A zadanie domowe: znajdź szczegół, który tak bardzo odróżnia to piwo od wymienionych przez ciebie.

Pasza: spróbuj Żywe lub Koźlaka

Trustkill: wybaczam, ale - nie pijesz - nie oceniasz

Zoltar: nie piłeś - nie oceniaj, bo przyjaciel kuzyna ciotki kolegi mojego dziadka powiedział, że ZOLTAR PIJE TYLKO POMYJE, BO NA BROWARA NIE DAJE MU STARA

TYLKO ARKA GDYNIA
12 kwietnia 2005, 07:28 / wtorek
De gustibus non disputandum est !
Jedni lubią napić się normalnego piwa, inni skazani są na ambera.
12 kwietnia 2005, 08:09 / wtorek
@azzie - jedno z nich probowalem. Jak napisal ktos jeden post wyzej, o gustach sie nie dyskutuje. Kazdemu komu Amber smakuje zycze smacznego.

Jakby jednak na to nie patrzec i jakiego smaku by nie mialo wprowadzenie piwa zwiazanego z klubem moim zdaniem nalezy uznac za sukces. Wystarczy pomyslec w ilu nowych miejscach, bez potrzeby np. wklejania wlepek, znajdzie sie herb, nazwa, barwy klubu. Podsumowujac - dobra sprawa dla klubu, choc nie do konca przemyslane posuniecie browaru. Oczywiscie moim skromnym zdaniem.
Pozdrawiam

LECHIA GDYNIA
12 kwietnia 2005, 17:55 / wtorek
ogólnie piwo z browaru w Bielkówku mi osobiście jakos nie smakuje a co do piwa o którym pisze Azzie nie będe sie wypowiadal bo go nie piłem i nie wypowiem sie o nim bo go nie wypije :-)
pozdrawiam
NG 05 LG
13 kwietnia 2005, 14:10 / środa
Ja nie oceniam, wszak nie pilem :). Chociaz chyba cofne zdanie o tym, ze nie sprobuje i z ciekawosci jedno wypije :P, tylko sie najpierw tak zbunkruje, zeby zaden znajomy nie zobaczyl, bo mnie za heretyka wezma ;). Jak juz moze sprobuje, to opisze walory smakowe;).
13 kwietnia 2005, 18:22 / środa
mocz
13 kwietnia 2005, 20:17 / środa
Pomysł marketingowo świetny -o czym świadczy m.in. ta dyskusja. Dopóki jednak nie będzie można pić legalnie na stadionach z plastikowych kubków i nie będzie wystarczająco duzo punktów sprzedaży ( jak np. na stadionach bundesligi ) to będzie to więcej bajer niż piwo.
13 kwietnia 2005, 20:37 / środa
oleq mocz: podpis widzę, ale gdzie komentarz?

sslawss: trochę racji masz, ale obiektywnie - przy naszej polskiej "kulturze" kibicowania to jeszcze długo tego nie doczekamy...
Ale mimo wszystko to jednak PIWO ;)

TYLKO ARKA
13 kwietnia 2005, 23:30 / środa
1 tydz.: 40000 browARKA sprzedano - także w kilku gdańskich sklepach!

TYLKO ARKA GDYNIA
13 kwietnia 2005, 23:51 / środa
mi osobiscie owe piwo jest obojetne smakowo tzn. nie powiem, zeby mi smakowalo, ale nie powiem, zeby mi tez nie smakowalo - ot piwo jakich wiele tyle ze z oryginalna nalepką .....
14 kwietnia 2005, 04:02 / czwartek
Ty Azzie jestes pewien ze 1 tydzien i 40000

chyba ci sie powalily zera
14 kwietnia 2005, 09:17 / czwartek
MagNP: zapewniam cię, że się nie pomyliłem. 400 000 na pewno w pierwszym tygodniu nie sprzedaliśmy, ale kto wie co będzie w przyszłości ;)

TYLKO ARKA GDYNIA
14 kwietnia 2005, 13:32 / czwartek
maja chlopy z Arki spust, skurkowani
18 kwietnia 2005, 23:04 / poniedziałek
Głosy kolegów którym pomyliły się wątki:

balshoy
17 kwietnia 2005, 21:50
Jestem z Gdyni, jestem LECHISTĄ...ale instykt samozachowawczy nie pozwoli mi włożyć w moim mieście koszulki biało-zielonych..pamiętam za dzieciaka bęcki za ...getry w ukochanych barwach...
ps. do azziego a propos piwa ARKA..- wiadomość od moich kolegów, kibiców Arki jak najbardziej, bo takich też posiadam a i oni wiedzą komu kibicuję...
piwo im nie spakowało, niesmaczne, niepasteryzowane...

nQs
18 kwietnia 2005, 20:49
heh to jest nas przynajmniej dwóch ... dwóch Lechistów mieszkających w Gdyni... hehe a piwo ARKA fakt niedobre, nie piłem bo nie mam ochoty pić sików, ale kumple mówili że to hujowy browar, oni chyba tam się spuszczają Ci śledzie jebani...

Bardzo proszę nie robić bałaganu na nowym, jakże porządnym forum. To niczemu nie służy!

A co do wypowiedzi:

balshoy: różne są gusta tak jak różni są kibice w szczególności, a ludzie w ogóle. Zdanie wyjątków mieszczących się w granicach błędu statystycznego jest mało znaczące - wiadomo, że każdego zadowolić się nie da. Zresztą dobrą ilustracją do faktu jaką popularność osiągnęło piwo ARKA wśród kibiców Arki jest obraz z gdyńskich pabów - 9 na 10 osób pije Arkę.

nQs: z baranem twojego pokroju nawet dyskutowć się nie chce. Proponuję, żebyś napił się trunku prałata, najlepiej u samego źródła.

TYLKO ARKA GDYNIA
19 kwietnia 2005, 12:38 / wtorek
Azi: zamiast raklamować nam wątpliwe zalety tej taniej produkcji opowiedz o tym co sie działo na meczu z Piastem ;))
19 kwietnia 2005, 20:57 / wtorek
Na meczu z Piastem padły dwie bramki, emocji nie było za wiele, ale wszyscy cieszyliśmy się z kolejnych trzech punktów.

A dziś cieszymy się z kolejnego kompletu punktów, który wydatnie przybliza nas do powrotu tam, gdzie nasze miejsce - do grona najlepszych drużyn w kraju, do ekstraklasy.
19 kwietnia 2005, 22:21 / wtorek
Niedobrze, bo derby z Gdynią uciekają o kolejny sezon... Wie ktoś może jaka jest szansa spotkania się w Pucharze Polski? Bo szukałem jakiś terminarzów itp., ale prawie nic nie znalazłem.
20 kwietnia 2005, 00:23 / środa
Na meczu z Piastem śledzie biły się między sobą. Kilkanaście osób na oczach reszty widzów upokorzyło nijakiego T. Może nasz stały bywalec azi rozwinie ten temat, bo piwny juz nikogo nie interesuje.
20 kwietnia 2005, 01:12 / środa
Hejnal to ich sprawy i nie ma co sie wpierdalac
20 kwietnia 2005, 01:15 / środa
a to, ze te szczochy kazdy ma z nas w dupie i ze sledzie robia tu sztuczny szum na ten temat to juz inna para kaloszy
20 kwietnia 2005, 12:47 / środa
ja wale... nie macie juz o czym gadac... piwo sledz... toc tylko spawiowac sie mozna... ;] koniec tematu... sledzie do sloikow... wracac do wioski rybackiej i tam siedziec... i pic sledziowe zlewki... i nie zawracac dupy na forum krolewskiej Lechii...
23 kwietnia 2005, 16:22 / sobota
Szanowni Państwo,
Forum Browar.biz - największego, niezależnego portalu entuzjastów piwa - wybrało i dzisiaj ogłosiło najlepsze, zdaniem internautów, polskie piwa. Plebiscyt prowadzony był w kilku kategoriach. Miło nam powiadomić o świetnych wynikach piw z browaru w Bielkówku:

KATEGORIA 3. Piwa ciemne (kategoria zawiera m.in. piwa ciemne, ciemne mocne, koźlaki, etc.)

1. <b>Amber, Koźlak</b>
2. Jurand, Bock Beer
3. Ex Aequo: Krajan, Irlandzkie mocne / Jabłonowo, Belfast
4. -
5. Fortuna, Czarne
6. BG SA Zabrze, Diament
7. Czarnków, Noteckie Ciemne
8. Ciechanów, Farskie
9. Spiż, Granatowe
10. Brovaria, Ciemne

KATEGORIA 2. Piwa jasne mocne - pow. 13°

1. Lwówek Śląski, Dobre Mocne
2. <b>Amber, Żywe</b>
3. Tyskie, Dębowe Mocne
4. Lwówek Śląski, Mocne Dobre
5. EB, Hevelius Kaper
6. <b>Amber, Mocny Red</b>
7. Janów Lubelski, Janów
8. Czarnków, Noteckie Mocne
9. Gab, Super Mocne
10. Warka, Strong
Wyniki te pokazują,że jako kibice dokonaliśmy właściwego wyboru. Mamy nadzieję,że w przyszłorocznej edycji w jednej z kategorii wśród zwycięzców znajdzie się piwo o swojsko brzmiącej nazwie "ARKA" - Oficjalne Piwo Władców Północy.

Naszym przyjaciołom z browaru w Bielkówku serdecznie gratulujemy!

TYLKO ARKA GDYNIA
23 kwietnia 2005, 17:02 / sobota
23 kwietnia 2005, 23:41 / sobota
Dlaczego ma spierdalac? I dlaczego pajac? Stary wyluzuj, bo taka wypowiedzia tylko sobie robisz pod gorke i pokazujesz bardzo niski poziom, ktory cechuje bardzo nieliczna grupe kibicow Lechijki. Nie masz rzeczowym argumentow to nie odzywaj sie wcale. Chyba, ze uwazasz swoj wpis za akcje chuliganska numer jedem w tym roku?

Azzie - jezeli mozesz spojrz choc troszke obiektywnie na ten ranking. Nie dziwi Cie, ze pierwsze miejsca zajmuja raczej "szczoszki"? (Nie patrz na Bilekowko przez pryzmat piwa Arka). Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawe jak latwo mozna manipulowac powaznymi mediami wiec co dopiero takim malenstwem jak stronka internetowa (duzo latwiej niz wynikiem meczu na przyklad).
24 kwietnia 2005, 16:46 / niedziela
Pasza: zgadzam się z Tobą - manipulować można wszystkim, nawet wyborem Papieża... Tylko czy aby na pewno wszystko musi być manipulowane? Rozumując w ten sposób bardzo szybko można dojść do wniosku, że lepiej siedzieć sobie w domciu i mieć wszystko w "tyle"... No i w tym konkretnym przypadku: kto miał by tym manipulować? I w jakim celu?

PS
Rozumiem, że pisząc "szczoszki" masz na myśli pozycję wymienionych browarów. No cóż nie zawsze większe znaczy lepsze.

TYLKO ARKA GDYNIA
24 kwietnia 2005, 16:55 / niedziela
Niepilem tego waszego piwa ale za sama nazwe ma duzego minusa!!!
Ja tam wole Harnasia!!!
Bo to goralskie piwo!!!

Pozdro
24 kwietnia 2005, 17:15 / niedziela
Creatine: fajnie, ale napisz jakie inne wrażenia poza tym że nazwa be i Harnaś lepszy. Obiektywnie jeśli można prosić! :)

TYLKO ARKA GDYNIA
24 kwietnia 2005, 18:30 / niedziela
Obiektywnie to dla mnie niejest walsciwy temat na forum!!!
Bzdura pisac jak komu smakoje piwo i jak dobrze sie sprzedaje na rynku!
Najlepiej pokaz Wykres z ostatnich miesiecy jak sie piwo sprzedawalo!!!
Pijcie se to piwo w gdyni bo tu w gdańsku niejest potrzebne!
24 kwietnia 2005, 19:14 / niedziela
azzie i co z tego ze ten browar jest 1? I ile osob glosowalo? 300?

a tak naprawde to CO NAS TO OBCHODZI? milo ze podajesz te wszystkie statystyki przemawiajace za napiciem sie piwa "arka" oficjalnego piwa wladcow pol nocy, ale nas to naprawde nie obchodzi i 99% uzytkownikow tego forum, takiego piwa nigdy sie nie napije..

Ja np wole Tyskie
24 kwietnia 2005, 20:16 / niedziela
Sluchaj kibic, azzie jest to taka ich internetowa "popierdolka" , wywalisz go drzwiami wejdzie oknem, nasikasz mu na glowe, powie ze to deszcz itp. Chlop ma juz swoje lata , z niejednego pieca chleb jadl, a mentalnosc ciagle ta sama , jak za "studenckich dobrych czasow " . Musze ci zdradzic ze azzie jest absolwentem Politechniki Gdanskiej i w owym czasie bywajac w Gdansku wszem i wobec demonstrowal publicznie swoja przynaleznosc klubowa ,przy oczywiscie biernej postawie sympatykow bialo zielonego szala!!! W nagrode rektor tejze uczelni nadal mu tytul " doktora honoris causa" i zezwolil mu na chodzenie w barwach klubowych od stacji kolejowej Gdansk-Politechnika - uczelnia i z powrotem. Za ten gest (po latach, w dobie internetu), azzie stara sie jak moze odplacic sie nam w jak najlepszy sposob! W tym co robi jest bez watpienia "mistrzem swiata i okolic" dlatego nie dziw sie czytajac jego wpisy ze bycie " dyzurnym blaznem" tego forum to wcale nie tak prosta sprawa !
25 kwietnia 2005, 00:22 / poniedziałek
:)
25 kwietnia 2005, 00:42 / poniedziałek
26 kwietnia 2005, 12:20 / wtorek
PIWO JAK PIWO,ZMIENISZ NALEPKĘ I MASZ JUŻ ŚLEDŻ BEER , ZMIENISZ NALEPKĘ I MASZ JUŻ KADŁUB BERR ITP..... WOLĘ KUBUSIA ZDECYDOWANIE.
30 kwietnia 2005, 00:10 / sobota
kiko7: dawno się tak nie ubawiłem ;)

A czytając Twój tekst doszedłem do wniosku, że albo jesteś jednym z żuli spod budki z piwem po gorszej stronie torów - i boli cię to, że byłeś ślepy i głupi, albo masz latek 12-13 i coś tak gdzieś w "dobie internetu" na temat PG sobie wyszukałeś i poczytałeś. Prawda boli ;), a świadków masz wśród kumpli po szalu /po prawdzie nie wiem czy jeszcze aktywnych - tak jakoś kontakt się urwał.../. Ale zdaje się, że pomyliłeś tematy - chcesz podyskutować na ten temat - załóż topic. Ja nigdzie się nie wybieram ;) Szczać ci na głowę również nie zamierzam, więc deszczem nie będziesz musiał się zasłaniać.

SUPER MARKA PIWO ARKA

TYLKO ARKA GDYNIA

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.202