Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ręce opadają po kolana...

strona 1/1

11 kwietnia 2005, 21:47 / poniedziałek
Lech Wałęsa jest gotów zaprosić prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego na obchody 25. rocznicy Sierpnia'80 i powstania NSZZ "Solidarność"

wiecej odnośnik

Lech Wałęsa złożył w gdańskiej prokuraturze doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Radio Maryja. Sprawa ma związek z zarzutami formułowanymi na antenie tego radia o rzekomej współpracy byłego prezydenta ze Służbą Bezpieczeństwa.

więcej odnośnik

--------------------------

powiem tak, jak ktos mi pisze z jednej strony o "pojednaniu" pomiedzy Kibicami,
tudziez Politykami - a pozniej okazuje się, ze "pojednanie" ma być znowu narzędziem dla zwolennikow "grubej kreski" - to osobiście mowię "NIE" dla takiej jedwabnej obłudy - to jest kolejna jedwabna prowokacja - a sami zobaczcie jak P.Wałęsa albo jest manipulowany, albo jest kompletnym....

wnioski z tego jedwabnego skandalu :

a) "pojednanie" to kolejny słowo wytrych w ustach zwolennikow tzw. ładu społecznego, polegającego min. na zrownaniu ofiary z katem

b) nalezy pamietac rowniez o kolejnych prowokacjach, ktore beda mialy za cel skompromitowanie Lechii Gdansk

c) nalezy juz zaczac sie zastanawiac, w jakiej formie i czy wogole nalezy oficjalnie obchodzic 25lecie "Solidarnosci"

d) niezaleznie co sie wydarzy lewacy, juz szykuja sie ze swoja propaganda na sierpien br. - w koncu, bedzie trabilo przed wyborami o "pojednaniu"

a Lewakom dedykuje cytat z Kukiza "a gdy Wam ktos pluje w twarz mowicie, ze deszcz pada"
11 kwietnia 2005, 22:34 / poniedziałek
Efekty "pojednania" przy okraglym stole widac doskonale dzisiaj przy okazji dzialan kolejnych komisji sledczych. Wychodza skutki braku lustracji, jaka miala miejsce np w Czechach. Srodowiska gazety koszernej nie od dzisiaj promuja ustami swoich dyzurnych "autorytetow moralnych" idee rozgrzeszenia pogrobowcow PZPR, a sukces Lechii i jej prawicowych z reguly kibicow jest chyba dla nich sola w oku, takze mozemy sie spodziewac jeszcze niejednej "sensacji".
12 kwietnia 2005, 11:06 / wtorek
Lechu wypowiedział się na antenie TV, że mówi to (zaproszenie) w imieniu 10 milionów Polaków (członków "S" za Jego kadencji). Wygląda na to, że coś mu się lekko "pojednało" :)
Lechia Gdańsk - Precz z komuną!
12 kwietnia 2005, 20:12 / wtorek
Wyszło szydło z worka...Teraz już nie mam wątpliwości że Lech Wałęsta był TW ps"Bolek". No ale cóż? Kuroń zmarł, Michnik chory, Mazowiecki stary to teraz Wałęsa będzie (właściwie już jest) główną gwiazdą środowiska GW. Albo Wałęsa jest manipulowany (możliwe bo nie jest za inteligentny) albo mają na niego haka. Chocież może być to i to. Ale nie mozna sie poddawać i trzeba walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć. Mają przewagę medialną, tzw. autorytetów moralnch (pseudoautorytetów) i pieniądze. Ale racja jest po naszej stronie! Jeszcze Polska nie zgineła...
12 kwietnia 2005, 21:10 / wtorek
Pinochet zapomniales o "drogim Bronislawie". W koncu srodowiska koszernej glosno krzycza, ze stawiaja na mlodziez :)
12 kwietnia 2005, 22:07 / wtorek
Rzeczywiście Fanie Chudego. To mój niewybaczalny błąd zapomniec o "drogim Bronisławie", mam nadzieje że "europejsy" mi wybaczą :) Co do tematu to dodam że nie ma winy bez kary, a byli "władcy" Polski (dawniej zwano ich komunistami teraz socialdemokratami) jeszcze nie odpowiedzieli za swe czyny. Mam nadzieje że to kiedys nastąpi (choć wątpie).
27 listopada 2007, 13:11 / wtorek
Tak tak, tak to z "Bolkiem" jest....
Precz z komuną
27 listopada 2007, 13:46 / wtorek
Bolek to se może zapraszać , ale na ogólnopolskie zjazdy byłych TW, agentów bezpieki i lojalkarzy PRLowskich, gdzie obok Kwaśniewskiego honorowymi gośćmi z zagranicy będą Fidel Castro i Hugo Chavez. Do tego szacownego grona dokoptuje się lewoczerwych druhów przybocznych Bolka, czyli Tuskiego i Pawlaka. Wśród gości nie powinno tez zabraknąć skruszonego intelektualisty-eksessesmana Grassa. I wszyscy oni będą budować POjednanie ponad POdziałami, burzyć mury, przekraczać granice i zasypywać okopy dla szczęścia i pomyślności przyszłych POkoleń młodzieży Postępowej Polski i świata.
27 listopada 2007, 14:06 / wtorek
w tym czasie kaczynscy, ze wzgledu na odrzucenie przez wiekszosc spoleczenstwa beda sie nawzajem pukac w kaczy kuper w toalecie palacu prezydenckiego. warto marzyc haha
27 listopada 2007, 18:00 / wtorek
hahaha to jest wlasnie czerwona demokracja. agent bolek-walesa i agent alek-kwasniewski graja tak naprawde w jednej druzynie
17 kwietnia 2008, 02:20 / czwartek
Chcesz dostac klapsa?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.408