Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Oprawa i przemyslenia

strona 1/1

13 kwietnia 2005, 23:57 / środa
Jak w temacie prosze o jak najobiektywniejsze spojrzenia na oprawe i podzielcie sie z nami swoimi przemysleniami na jej temat. Co nalezy zmienic co ulepszyc, jak sie wam podobala. Wiadomo ze nie wyszlo nam jak chcielismy, ale wrazenie robilo to ze nie bylo chyba dla kogo jej robic, musimy sie wrescie wziac w garsc wszyscy z dopingiem, a nie zostawiac to najmniejszym dzieciakom, ktorych wspomaga troszke starszych kibicow. Swietnie wyszly swiecie i race i ognie z transparentami reszte pozostawie bez komentarza
14 kwietnia 2005, 00:25 / czwartek
Dziś było fajnie, dobry doping i fajna pirotechnika, ale czemu młyn był na prostej, moim zdaniem jego miejsce jest pod zegarem, byłoby tam więcej ludzi i lepszy efekt, takie jest moje

LECHIA GDAŃSK KAMIONKA
14 kwietnia 2005, 00:34 / czwartek
a moim zdaniem glupotą jest robic mlyn do nikogo :/ poczekac na jakas ekipe czy na jakis wyjazd i zrobic konkret. nie mowie,ze mi sie nie podobalo bo bylo gites,ale MY znamy nasze oprawy... fajnie by bylo je komus pokazac,komus nie koniecznie z Lechijnego okręgu.

pozdrawiam!
14 kwietnia 2005, 00:43 / czwartek
MŁYN JEST PO TO ŻEBY WSPIERAĆ DRUŻYNE A NIE SIĘ PRZED KIMŚ POKAZYWAĆ TO POPIERWSZE A PO DRUGIE JEGO MIEJSCE JEST POD ZEGAREM A NIE NA PROSTEJ GDZIE KAZDY CHCE SOBIE SPOKOJNIE USIASC I POPATRZEC NA MECZS NIE KONIECZNIE SPIEWAC
14 kwietnia 2005, 01:03 / czwartek
Nie zgadzam sie że młyn powinien stać pod zegarem...
Po pierwsze narazie gramy w III lidze i trzeba patrzec realistycznie że im bedziemy lepiej grali oraz w wyższych klasacg rozgrywkowych to na meczach bedzie wiecej chetnych do dopingu...
teraz nas jest mało...zwłaszcza w meczu w srodku tygodnia o 16.00 ze słaba Unia(nie ujmujac Tczewiakom nic)
Po drugie doping na prostej jest słyszalny kilka krotnie lepiej niż z pod zegara(dzis mówił mi to jeden z graczy) ponieważ echo od krytej robi swoje...nam sie wydaje że jest cicho ale ludzie siedzący pod zegarem spokojnie wszystko słyszą...dodając do tego lepszą frekfencje oraz nowy megafon :D to bedzie git...
dzis prowadzący robił ile mógł i dobrze mu to wychodziło i mam nadzieje że sie nie zraził że było nas tak mało...(wiekszosc to młodzierz) ale za 3-4 lata to oni będa w młynie rządzic...! ! !
ogolnie było super i już nie moge sie doczekac sobotniego meczu i postuluje za młynem na prostej....
Ps-Greengos dzis pokazali że pieniadze z Puchy nie idą w błoto...
Pozdrawiam i do soboty!
14 kwietnia 2005, 08:05 / czwartek
Zdecydowanie młyn na prostej, przy tej ilości osób co była w środe na łuku wyglądałoby to przynajmniej smieśznie, a doping byłby o wile słabiej słyszalny. Race i świece wyszły super...super flaga z Wrzeszcza:)
14 kwietnia 2005, 09:00 / czwartek
Bardzo dobrze, że ktoś organizował doping i trwał on przez całe 90 minut. Jest jednak jeszcze kilka rzeczy, które można poprawić.
"Szkocja" moim zdaniem jest wykonywana w za szybkim tępie. Ręce do pierwszego klaśnięcia powinny być rozłożone szeroko, prawie do 180 stopni (prawie prostopadle do głowy). Na początku powoli, powoli z dużymi zamachami ramion. Narazie jest o wiele za szybko, co psuje cały efekt. Bardzo ważne jest to żeby wszyscy uderzali w tym samym tępie co młynarz.
Następną rzeczą, która poprawiła by doping to bęben. Wiem, że ostatnie próby wprowadzenia go nie były udane ale nie można sie poddawać. Super pomysłem byłoby zrobienie jakiejś zrzutki na ten instrument, który mogłby być przechowywany w budynku klubowym. Osoba, która by go obsługiwała musi być odpowiedzialna i mieć jakies pojęcie o prowadzeniu dopingu (musi być trzeźwa). To bęben powinien nadawać rytm dopingowi (śpiewom), a nie na odwrót jak to bywało w ostatnich czasach. Młyn powinień śpiewać i klaskac tak jak zagra mu młynarz i bęben. W przyszłości gdyby wszystko ładnie wyglądało, śladem zachodnich klubów, można byłoby nabyć kilka tych instrumentów. Wszystko zgrane i dobrze zorganizowane robiłoby naprawde niezły efekt.

To tylko klika moich przemyśleń odnośnie tego co można byłoby poprawić.
14 kwietnia 2005, 11:44 / czwartek
Moim zdaniem było fajnie...
Jak na środek tygodnia to 2.500 to dobra liczba..
A co do oprawy...
Czy będą jakies kartoniady ??
14 kwietnia 2005, 13:16 / czwartek
napewno plusem jest to ze mamy pewna osobe ktora prowadziła doping dzieki S. !!! jest to odpowiednia osoba na odpowiednim mieejscui mamy nadzieje ze z meczu na mecz bedzie coraz lepiej tylko zenujaca jest liczba ludzi ktora chce pomoc dopingiem naszym kopaczom tak nie moze byc musi byc na wiecej na meczu w sobote tez zamierzamy cos pokazac ale przy takiej ilosci ciezko bedzie choci tak to zrobimy na przekor szydercom ktorzy ostatnio tak glosno probowali cos marudzic !!!!!

LECHISTO NIE BADZ ZGREDEM SIEDZACYM NA D... ktory chce odklepac meczi erocic do domu wspomorz dopingiem zespoł

wczoraj sam BACZEK PO MECZU POWIEDZIAL ZE DOPING TO JEST WIEKSZA MOTYWACJA DO GRY U NAS A WIADOMO O CO GRAMY DO ZOBACZENIA NAMECZU W SOBOTE
GREENGOS LECHIA GDANSK
14 kwietnia 2005, 13:57 / czwartek
magik--->kartoniada w 100 osobowym młynie?!
chyba z tym musimy poczekac do II ligi oraz do wiekszej frekfencji chociarz żeby cała prosta była zajeta...
Pozdrawiam i czekam na mecz do Soboty...
Brawo greengos!!!
14 kwietnia 2005, 13:59 / czwartek
acha i co do frekfencji w młynie jest to smutne ale mysle ze z czasme będzie lepiej bo mecz z perspektywy młyna wyglada zdecydwanie lepiej...
Ciesze sie także ze prowadzacy spiewa stare piosenki bo młodzi sie ich musza wkońcu nauczyc...
Dziekuje!:)
14 kwietnia 2005, 15:19 / czwartek
Większość piosenek jest na stronie www.Lechia.com.pl w dziale śpiewnik :) Pozdro
14 kwietnia 2005, 15:28 / czwartek
Seba Fechner powiedział że chciałby żeby więcej śpiewano :) Co Wy na to ?
14 kwietnia 2005, 16:00 / czwartek
Popieram mg w 100% kazdy marudzi ze chce oprawy a jesli juz jest przygotowana to nikt nie jest chetny pomoc gruie ludzi ja zrobic choragiewek jest duzo wiecej tych malych ale to na pozniej wczoraj bylo malo ale i tak za duzo, DOPINGOWAC POWINNIEN KAZDY A NIE TYLKO MLYN trzeba sie wziac do roboty a nie czkeac az beda derby z arka albo mecz z widzewem bo doping nie jest dla nich a dla kopaczy, wezmy sie wszyscy w grasc i pokazmy na co nas stac a nie marudzic bo przyjdzie czas ze tak jak mowil mg oprawy nie bedzie na przekor innym. Plus dla sado za spiewanie starych piosenek, gdyz mlodzi je podlapia po jakims czasie.

POZDRAWIAM - mecz w sobote bedzie w tv i nie moze byc tak ze slychac bedzie pilkarzy dracych sie na siebie, anizeli spiewy kibicow
14 kwietnia 2005, 18:01 / czwartek
Brawo , brawo , brawo . Nareszcie coś się ruszyło . Na razie jest Was trochę mało ale myślę ze z każdym meczem będzie więcej . Brawo za okrzyki otuchy pod adresem poszczególnych piłkarzy - wiedzą że jesteśmy z nimi . Myślę , że w końcu ruszycie nas "emerytów " to tylko kwestia czasu i następnych korzystnych wyników naszej drużyny . Jeszcze raz brawo , brawo .
14 kwietnia 2005, 18:19 / czwartek
A ja myślę, że jeśli będzie bezpiecznie na stadionie to sam pójdę do "młyna" i będę ździerał gardło. Póki co jednak wole bezpieczniej zasiąść na krytej.
14 kwietnia 2005, 19:49 / czwartek
No na stadionie jest bardzo niebezpiecznie
14 kwietnia 2005, 20:05 / czwartek
mamy nadzieje ze w sobote bedzie nas 2 razy wiecej i wspomozemy kopaczy wiec zabierac swoich znajomych na meczi zapraszamy na prosta w miejsca stojace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! reszta kupuje popcorn cole i do kina!!!!!!!!!!!!!
14 kwietnia 2005, 20:05 / czwartek
Tulfan no ja nie wiem czy tam jest bezpiecznie..jakis rok albo 2 lata temu pogryzly mnie tam osy.. na prostej nie gryza :)
14 kwietnia 2005, 21:50 / czwartek
wydaje mi sie ze w najblizszym czasie powinno sie rozstrzygnac gdzie bedzie doping, i wtedy mozna byloby zainstalowac jakies wysze miejsce dla mlynarza (jak jest na Wisle) aby kazdy mogl go dobrze widdziec :] a co do wcozrajszego meczu to doping oki fajnie to wszystko wyszlo tylko narazie malo osob ale z meczu na mec zbedzie lepiej!!
14 kwietnia 2005, 21:53 / czwartek
wczorajszy mecz oki. nawet dobry doping jak na tyle osob ktore spiewalo, oprawa tez na wysokim poziomie ;]
wydaje mi sie ze po tym jak rozstrzygnie sie gdzie bedzie mlyn, mozna byloby umiescic mlynarza na jakims podescie lub cos tak jak jest na Wisle, aby kazdy mogl go wyraznie widziec ;]
15 kwietnia 2005, 21:00 / piątek
mlyn na prostej i moze gniazdo bedzie tez ale zalezy to od klubu
16 kwietnia 2005, 03:22 / sobota
mi sie cholernie nie podobaja jakies przyspiewki o rudolfie hessie (specjalnie z malej litery) a w mlynie staly male dzieciaki i spiewaly niewidzac kto to byl. co za paranoja. precz z nazizmem ze stadionu Lechii !!!!! pozdrawiam
16 kwietnia 2005, 07:00 / sobota
No to ja dodam jeszce cos od siebie, nie podobało mi się rozmieszczenie flag na płot powinny wisieć blisko siebie bez przerw i płot przy takiej ilości flag nie powinien świecić pustakami, ale najważniejsze że młyn był jakby tak było co mecz to wielki postęp!!
16 kwietnia 2005, 20:41 / sobota
Mysle, ze flagi wisza z przerwami poniewaz nie mozna zakrywac zoltych bramek ewakuacyjnych.
16 kwietnia 2005, 20:46 / sobota
Było super . Brawo chyba czuliście że juz porywacie momentami resztę stadionu . Tak jak przewidziałem . Kierunek jest dobry . Ale nie rozumiem na meczu piłki noznej okrzyków politycznych - nie podpinać się . Dla Was jest inne forum . Nie dajcie się prowadzić tym co chcą coś utłuc przy okazji . Lechia i sport wolny od polityki . Politykierzy won od Lechii . Psujecie coś nie chcę Was z całym szacunkiem ale nie w tym miejscu . Tylko Lechia Gdańsk .
16 kwietnia 2005, 21:37 / sobota
trombork(specjalnie z malej litery) - trzeba bylo zainterweniowac! ooo
17 kwietnia 2005, 13:05 / niedziela
mlyn moim zdaniem na prostej... mlynarz na tym podescie!!!a nie rozumiem ludzi ktorzy przychodza na mecz i nie dopinguja druzyny!!!a co do frekwencji to zapraszajcie znajomych !!!chlopaki zabierajcie swoje laski juz bedzie wiecej!!!!! TYLKO LECHIA GDANSK........
17 kwietnia 2005, 14:44 / niedziela
racja,mlyn na prostej i wszyscy razem dopingujemy!
Lechia Gdansk
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.505