Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Mecz z Wartą

strona 1/2

14 kwietnia 2005, 13:38 / czwartek
Jak juz pewnie wszyscy wiedzą w sobote o 17.00 gramy z Poznańska Wartą, skrót tego meczu zostanie pokazany w poniedziałek o 23.00 na kanale TELE 5!!

ZAPRASZAM SERDECZNIE POKAŻMY SIĘ WSZYSTKIM INNYM KIBICOM, A PRZEDEWSZYSTKIM DOPINGUJMY NASZĄ DRUZYNE!!!!!!!!LECHIA GDAŃSK!!!!
14 kwietnia 2005, 14:06 / czwartek
ale pore wybrali :D wszyscy spia o tej godzinie! :D
14 kwietnia 2005, 14:21 / czwartek
Czy tradycyjnie na stadionie jest stoisko z gadżetami?
16 kwietnia 2005, 11:52 / sobota
Mam nadzieje ze pogoda nie odstraszy kibiców Lechijki na dzisiejszym meczu, licze na bardzo dużą frekwencję, na piękny doping i oczywiscie wygraną(z racji pokazywania meczu w Tele5 wypadało by sie jakoś pokazać przed całą Polską) :) Pozdro i do zobaczenia na meczu!!!
16 kwietnia 2005, 13:44 / sobota
Chyba się rozpogadza :) mam nadzieję, że na meczu nie będzie padać :)
16 kwietnia 2005, 14:25 / sobota
odnośnik relacja na zywo z tego meczu
16 kwietnia 2005, 19:47 / sobota
2-0 !!!! A ELANA ZNOWU PRZEGRALA! JESZCZE 3 pkt
16 kwietnia 2005, 19:58 / sobota
Tak tylko 3 punkty, ale ja bym nie wpadał w hurraoptymizm, jeszcze 10 meczów, wszystko może się zdarzyć, choć miłoby zakończyć sezon na czele
16 kwietnia 2005, 20:11 / sobota
świetna kolejka - torun przegrywa, Lechia wygrywa, turek remisuje.... "ale", jest własnie jedno ale - przykro mi to mowic ale pierwszy raz w zyciu wstydzilem sie za kibiców Lechii - od razu mowie ze tylko niektorych - chodzi mi o demonstracje rasistowskie - typu okrzyki małpie, czy też rzucanie skórkami od banana na murawe - szkoda że to w Polske w poniedziałek pójdzie... cala reszta git, swietny doping przez 90 minut, tylko to małe "ale"...
16 kwietnia 2005, 20:12 / sobota
Hurra , hurra . Brawo piłkarze jest super . Nasza gra , wyniki i wyniki innych meczów . Mamy zespół to widać . Tym razem bez laurek indywidualnych z wyjątkiem - Roberta Sierpińskiego - jego najlepszy dotychczasowy mecz super współpracuje z Bąkiem . II liga , II liga Lechia Gdańsk . Szkoła życia będzie na wyjazdach ale pomożemy naprawdę musimy pomóc . Teraz Szczecin .
16 kwietnia 2005, 20:14 / sobota
kibic_86: za twoje "ale" dostajesz klapsa w pupe i uwage do dzienniczka.
Ku Klux Klan !!!
16 kwietnia 2005, 20:33 / sobota
do Marynara

albo jestes rabanym Prowakotorem dzialajacym na zlecenie Agory
albo jestes skonczonym idiota - pieknie pomagasz Lechii, Panie Debilu

Czy ciezko zrozumiec,ze dzialasz na rzecz przeciwnikow BKSu ???
Rece opadaja, gdy widzi sie takich skonczonych cmokow...

Wszyscy widzieli reakcje Wojciecha, na te kretynskie zachowanie....
16 kwietnia 2005, 20:33 / sobota
Zaloje dzisiaj niemoglem byc na meczu:(
Ale obejrze go w telewizji!
Pewnie byla dobra beka z murzynkiem!
Nie zebym byl rasista ale asfalt ma swoje miejsce:))))

Tylko Lechia Gdańsk!!!

Ku Klux Klan!!!!!!!!!
16 kwietnia 2005, 20:39 / sobota
dobry mecz Lechii
obrona bardzo dobrze szczegolni Sierpinski i Fechner
pomocy bez Kalki to ja wogole ni widze, dzisiaj mniej widoczny Biskup
atak Kazubowski nie daje rady dobrze ze Blawat juz sprawny no i Wisnia chyba od nastepnego meczu
Bak - nie moge sie do niego przekonac za duzo pajacuje
16 kwietnia 2005, 20:53 / sobota
Bączek jest super . Pajac to jestes Ty . Broni fantastycznie . Czwarty mecz na zero . Co Ty jeszcze chcesz ? bez błędu i posłuchaj trybun ale to trzeba przyjść na stadion kolego !!!
16 kwietnia 2005, 21:02 / sobota
Baczek pewny to co mial zrobic to zrobil :] reszta druzyny tez jak zwykle najlepszy wedlug mnie na boiski Kalka. Doping dobry nie jest to moze dawna IV liga ale cos sie dzieje szkoda ze wiekszpsc w mlynie to dzieci :( a na prostej same pikniki ::((
16 kwietnia 2005, 21:19 / sobota
Bączek jesteśmy z Tobą ! To hasło na następny mecz z Pogonią Szczecin . Każdy prawdziwy kibic albo ten co grał w piłkę to zrozumie . Lechia II liga to chyba jedyne hasło na dzis . Tomala odjebka od zawodników Lechii .
16 kwietnia 2005, 21:24 / sobota
brawo lechijka znowu wygrala uwazam ze chlopacy powinni wiecej strzelac z daleka a co do gry to poprawic srodek ale wazne jest zwyciestwo oby tak dalej!!! pozdro dlaw wszystkich lechistow LEchIAAAAAA GDANS PANEM!!
16 kwietnia 2005, 21:30 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 kwietnia 2005, 21:34 / sobota
Kro czlowieku Ty naprawde masz chyba niewielkie pojecie o pilce lub masz 13 lat
Tak sie sklada ze na stadionie bylem nie pierwszy i nie ostatni raz. Bak bronil fantastycznie???Czlowieku on dzis nie mial prawie nic do roboty i nie wiem gdzie Ty widziales jego fantastyczne interwencje.
Zreszta to jest moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac.
16 kwietnia 2005, 22:39 / sobota
Jeśli chodzi o doping, to chyba po raz pierwszy w tej rundzie trener dziękował w imieniu piłkarzy za takie wsparcie, jesli dobrze zapamiętałem z radia brzmiało to jakoś ; "W końcu się doczekalismy prawdziwego dopingu '- czy coś w tym stylu. A tak zwanych "murzyńskich okrzyków" tak naprawde nikt nie usłyszał a już napewno nikt kto w poniedziałek przekazywałby to w świat. Trudno , poprostu niektórzy są z takiego zaścianka, że czlowiek o innym kolorze skóry wywołuje u nich niezdrowe emocje , strach , chore podniecenie. Naszczęscie dotyczy to zdecydowanej mniejszości.
16 kwietnia 2005, 22:47 / sobota
fajny mecz dzisiaj byl... a co do Baczka... to zajebiscie bronil... mowicie ze nie mial wielu strzalow do obrony... ale te ktore mial obronil ladnie... wszystkie interwencje udane... ladne wyjscia do pilki itd... ci ktorzy chca go postawic w zlym swietle... marudza albo zazdroszcza formy... zespol mamy naprawde udany... mozliwa jest walka o 2 lige... i tego im i nam zycze... a jezeli ktos krytykuje kogos za udany mecz... to jest idiota... i tyle w tym temacie... Lechia Gdańsk - Nie dla idiotow... a ci ostatni niech kupuja w biedronce...
16 kwietnia 2005, 22:55 / sobota
ps. wstyd mi oraz moim znajomym za chamskie i rasistowskie zachowanie wobec przeciwnika... bez kitu musicie byc debilami... jezeli sie tak zachowujecie... beka beką ale bez przesady... mamy isc w strone europy... a nie na wschod... rzucanie bananami...huczenie... bez kitu za to powinny byc kary finansowe dla Lechii... albo mecz bez kibicow... szczerze tego zycze... wtedy organizatorzy zwrociliby uwage na tego typu incydenty... chcecie miec silna druzyne? dobra pilke przy Traugutta... czyli chcecie zachecac do sponsoringu Lechii.... to oprawa byla ok... ale zachowanie kibicow w stosunku do czarnoskorego zawodnika... bylo zalosne... i nigdy nie bedzie kasy na pilke przy takiej zenadzie z waszej strony... rasisci = tzn. czytaj margines Europy... albo zacofane wsioki ;] tyle na wasz temat... TYLKO PRZYSZLOSCIOWA LECHIA GDANSK
16 kwietnia 2005, 23:05 / sobota
MaRiaN i kto ty jesteś że stadion chcesz zamknąć?? Pomyśl a potem pisz...!!
16 kwietnia 2005, 23:20 / sobota
Lechia wyraźnie ustępowała Warcie dokładnością zagrań i opanowaniem w środku pola. Szczególnie w I-wszej połowie. Każde przejęcie piłki to wykopy na oślep, natomiast zawodnicy Warty po przejęciu piłki zagrywali celnie do swoich. Tutaj Lechia wyraźnie traciła do rywala. Koniecznie trzeba pracować nad tym elementem. Obrona Lechii sprawia wrażenie coraz solidniejszej. Warta praktycznie dopiero w końcówce poważniej zagroziła naszej bramce. W Lechii wyróżniłbym Bąka, Radonia, Biskupa Kalę i Fechnera.
Banany na boisku i małpie odgłosy zenujące. Rozumiem, że chodziło o zdeprymowanie zawodnika gości, ale ten sposób pomocy swojej drużynie stylowo nie jest wysoko notowany. Zapewne wiele osób powstrzymałoby się od tego rodzaju gestów, gdyby znali psychologiczne podłoże zachowań rasistowskich, ale to juz temat na inny wątek.
16 kwietnia 2005, 23:33 / sobota
co do Bąka:
rewelacyjnie, to może on nie broni. Broni w swoim stylu, tzn. raz popisze się pięknym lotem Małysza do piłki, którą mógłby złapać nie ruszając się z miejsca, raz popisze się na prawdę udaną interwencją, refleksem, tak jak dzisiaj w 2 połowie po głowce z ok.5m któregoś z rywali. Rzut, chwyt piłki, refleks - ocena 5+ za tą interwencję. Uchronił nas od prawie pewnej bramki. Ale też, jak wiadomo, czasami robi takie babole, że aż żal. Na szczęście w tej rundzie nie skończyły się one golami. Ale mogły. W każdym razie swoje zadania wykonuje do tej pory w 100%. Czyli bez straty gola, poza dwoma w Gnieźnie. Tych goli jednak nie widziałem, więc nie oceniam.

Co do rasistowskich zachowań - żenada. W 1 czy w 2 lidze takie zachowanie nie uszłoby bez rozgłosu. Na pewno byłyby kary. Czy w 3 lidze będą? Bardzo możliwe. A po co daje się kary? M.in. po to, by w przyszłości gospodarz zawodów dołożył starań, by wyeliminować takie zachowania. Jak dotad kar nie było i żadnej inicjatywy (chociażby podaczas meczu) ze strony klubu, by ukrócić takie zachowania - też nie było. Co więc powinno się stać, by klub zaczął reagować? Niech każdy odpowie sobie sam.
TYLKO LECHIA.
16 kwietnia 2005, 23:56 / sobota
Mecz dobry, oprawa i doping dobre. Na początku troche chaosu w poczynaniach Lechistów ale z minuty na minutę było coraz lepiej. Jak tak dalej pójdzie II liga przy odrobinie szczęścia może być bez potrzeby baraży.
Ty Marian, nie wiem jak ty ale ja żyłem, żyję i będę( chyba że powstanie eurokołchoz to wyjadę) żył w Europie. Bo Polska do tego kręgu cywilizacyjnego od dawna należy. Ty utorżsamiasz UE z Europą a to zupełnie dwie inne rzeczy.
Co do okrzyków. Myślę że lepiej jak się chłopaki wykrzyczą na stadionie niż by mieli Czarnuchów bić czy zabijać na ulicy.
17 kwietnia 2005, 00:23 / niedziela
bambo pewnie na gwiazdora dostal siatke pomaranczy, od kibicow Lechii dostal banany. Życ nie umierac, im to sie jednak powodzi. Z glodu nieprzymieraja

a jesli chodzi o "malpie" okrzyki mu mu mu, bu bu bu - to po afrykansku Lechia Gdansk, wiec o co wam chodzi chlopaki pedraki?

POZDRO DLA EKIPY CH88
17 kwietnia 2005, 12:54 / niedziela
hehhe... beczka was co do okrzykow to uwazam ze najwaznejsze w pilce noznej jest szancunek dla przeciwnika a tego wiekszosc kibicow Lechijki musi sie nauczyc!!! nie wiem jaka jest roznica miedzy czarnym a bialym!!!a postawcie sie w takiej sytuacji gdyby u nas w Gdansku gral czarnskory mezczyzna to co milo by wam bylo sluchac takich okrzykow!!??? zastanowcie sie !!!dopingujecie ostro ale z szacunkiem!!!z takimi okrzykami to pod most albo do zurowni a nie do ligi zastanowcie sie bo to co mowilM raian sie stanie!!! narka pozdrawiam;*
17 kwietnia 2005, 13:19 / niedziela
Wspaniala Kolejka!! jeszcze dzisiaj kaszubia zremisowala z lechem 2 poznan 2:2
17 kwietnia 2005, 13:39 / niedziela
Marian i Nutka: Powodzenia na egzaminach do gimnazjum!
17 kwietnia 2005, 13:49 / niedziela
Mars... uwierz mi ze chcialbys osiagnac w zyciu tyle ile ja juz osiagnalem... nie zamierzam sie chwalic... ale sadzac po twoim wpisie... to jeszcze mleczko masz pod nosem... wiec zastanow sie dzieciaku... a pozniej cos pisz...
17 kwietnia 2005, 13:57 / niedziela
Marian znowu zaczynasz szaleć na forum! A licytować na osiągnięcia się z Tobą nie zamierzam. Ale, swoją drogą, jeżeli są one tak znaczne, to zachęcam byś się pochwalił nimi na forum!
17 kwietnia 2005, 17:26 / niedziela
nie chce cie Marsie oniesmielac... wiec skonczmy glupia gadke... chyba ze wciaz uwazasz ze brak tolerancji dla ludzi takich jak my... tylko ze o odmiennym kolorze skory jest to cos normalnego...
17 kwietnia 2005, 18:04 / niedziela
Witam
Ja troche inny temat porusze, a mianowicie marzy mi sie, zeby spiker zachecal ludzi do dopingu - ale nie mowiac 'prosze o glosny doping', tylko samemu zaczynajac piesni. Wyobrazcie sobie caly stadion spiewajacy jedna piosenke, albo caly stadion odpowiadajacy na 'jedno proste pytanie' ;). Pamietam, ze raz czy dwa spiker zapytal, kto wygra mecz, ale tak powinno byc na kazdym meczu u nas. Pozdro
17 kwietnia 2005, 18:33 / niedziela
Dobry pomysł, dobrze by było gdy spiker był na takim poziomie jak ten w Legii...
17 kwietnia 2005, 19:47 / niedziela
Zachęcam Cię Marianie byś poszerzył swe liczne życiowe osiągnięcia poprzez faktyczne spotkanie z murzynem. Jak poznasz jakiegoś osobiście, popracujesz wśród nich na nowojorskim harlemie lub popodróżójesz z nimi w metrze to może nie będziesz upierał się przy wyświechtanych farmazonach o tolerancji i rasistach. Same teledyski w MTV nie dają prawdziewgo obrazu.
Mimo onieśmielenia pozdrawiam.
17 kwietnia 2005, 20:14 / niedziela
Mars... i tu dobrze trafiles... bo cale poprzednie wakacje pracowalem w Michigan... chyba wiesz gdzie to jest... i mialem bardzo dobry kontakt z ludzmi takimi jak my... ale innego koloru skory... w sumie bardzo dobrzy koledzy... w pilke tez niektorzy dobrze graja... wiec w sumie jak juz napisalem... trafiles w samo sedno ;] cos wiecej? aaa 2 lata temu goscilem w domu kolege z Francji... poza tym mam w Gdansku kolezanke ktorej rodzice pochodza z Afryki... niestety nie wszyscy maja tyle tolerancji co ja...a ty widocznie nie masz szczescia do ludzi... w sumie niektorzy Polacy tez sa wkurzajacy... nieprawdaz? wiec nie mozna generalizowac... pozdrawiam...
17 kwietnia 2005, 20:28 / niedziela
Mars. Masz moje poparcie.
17 kwietnia 2005, 20:41 / niedziela
Marian a ty masz moje poparcie
17 kwietnia 2005, 20:49 / niedziela
Z jednym się zgodzę: Polacy, szczególnie Ci od dawna za granicą potrafia być najgorszym wspłpracownikami.
Nie zmienia to faktu,że kiść bananów jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Skoro może być "łysy chuj" albo "rudy" to dlaczego czarny ma być uprzywilejowany.
Trzeba brać się za aktywny doping w młynie, jeżdzić liczniej na wyjazdy, a nie szukać sensacji tam, gdzie jej nie ma. I przy okazji nie obrażać innych kibiców naszej Lechijki.
17 kwietnia 2005, 21:20 / niedziela
Marian mam nadzieje ze twoje dzieci beda murzynami.
Tatus bedzie w siodmy niebie

LECHIA
ONLY FOR WHITE BOYS
17 kwietnia 2005, 21:50 / niedziela
Mars... ale wiesz... w sumie doskonale oboje wiemy... ze nie o to chodzi... bo nazwac kogos np zolta niebieska kurwa... jest czyms zupelnie innym... sledzie wybrali sledziowanie... a my wybralismy sluzbe Bialo-Zielonym :) ... ale za to i jedni i drudzy nie wybrali rodzicow ani tez miejsca narodzin... nie kazdy czarnoskory czlowiek jest michealem jackson i nie kazdy przejdzie operacje plastyczna zeby stac sie biala osoba... lysem i rudym tez mozna sie stac... ale w sumie i tak ta rozmowa niestety prowadzi do nikad... ale moze sprobuj sie postawic w sytuacji czarnoskorego zawodnika warty... albo wielu innych... pomysl jak oni musza byc zdeprymowani... bez kitu... mozna sie zalamac... to tak jakby ktos kogos przesladowal za to ze ta druga osoba sie jąka albo ma niemodne ciuchy bo pochodzi z biednej rodziny... W sumie zawsze najglosniej krzycza... probuja osmieszyc inne osoby... zadaja bol... czy tez ponizaja... wlasnie te osoby ktore kiedys byly ponizane albo maja jakies problemy ze soba... tak juz jest... mimo to wierze ze na Lechii zrobimy krok w strone normalnosci... bo pewnikiem jest to iz jak awansujemy do 2 ligi badz do extraklasy... i na rynku transferowym pojawi sie czarnoskory dobry i w miare tani zawodnik... to wlodaze Lechii postawia na niego... i co wtedy bedzie? tez kibice beda rzucac w niego bananami i probowac osmieszyc go? pamietasz Emanuelah? pamietasz ile waznych bramek dla Lechii zdobyl? i w jakim stylu je zdobywal? dla takich ludzi potrzebny jest szacunek... ale nie tylko dla nich... kazdemu czlowiekowi potrzebny jest szacunek... tego chociazby uczyl Jan Pawel II... ktory byl Polakiem!!! warto z Niego przyklad brac... Przyznaje ci 100% racje w tym iz trzeba bardziej dopingowac nasz zespol... ost mecz jesli chodzi o kulturalny doping byl extra... dawno tak nie bylo... i to jest najwazniejsze... Pozdrawiam i szacunek za doping...

ps. bez ksywy bys sobie darowal... brak mi slow...
17 kwietnia 2005, 23:54 / niedziela
czlowieku bo do ciebie nie mozna juz inaczej jak tylko zartem, gadasz jak polamany z tymi murzynami. Dla mnie i wielu innych to rasa nizsza i sobie nie zycze zeby na moim stadionie zapierdalal jakis bambus, wiem ze duzo nie zmienie ale przynajmniej ten Joel nie bedzie sie czul u nas jak u siebie. Juz nie chodzi nawet o to ze w jego miejsca mogly zagrac jakis zdolny bialy chlopak, bo zaraz jakis kolejny znawca pilki i tematu wyjedzie ze to trener decyduje itp i moze w jego zespole grac nawet skosnoki murzyn.
Tak samo jak nie toleruje pedalow i innej masci zboczencow, tak samo nie toleruje murzynow, niech sobie siedza w tej afryce i skacza po drzewach i mam w to wbite. No ale nie kazdy ma takie dobre serduszko jak ty.

"Tolerancja to cnota ludzi bez pogladow"

ajo
18 kwietnia 2005, 01:05 / poniedziałek
"Tolerancja to cnota ludzi bez przekonan" - Tez tak kiedys mowilem, ale jak mialem 15 lat. Sluchaj, nikt Ci nie broni nie lubic murzynow, ktorzy wykorzystuja nas itd, na ktorych ida nasze podatki, bo im nie chce sie nic robic. Spoko, mozesz ich nie lubic, tez ich niezbyt lubie. Ale kolesia, ktory zarabia grajac w pilke, wykonuje swoja prace i o ktorym nie mozna powiedziec, ze jest 'darmozjadem'... czemu mam go nie lubic? Bo co, bo czarny jest? Ten argument ni chuja do mnie nie przemawia i tyle!

P.S: Skoro taki z Ciebie przeciwnik Afryki i czarnych ludzi, to pomysl sobie, ze dzieki bialym nigdy by oni sie u nas nie pojawili (vide. kolonizacja:).
18 kwietnia 2005, 01:09 / poniedziałek
Poza tym, pedofilstwo i pedalstwo to zupelnie co innego niz inny kolor skory - i zeby to zrozumiec wystarczy ukonczyc liceum ogolnoksztalcace. Nie chce Cie obrazac, ale albo niewiele wyniosles ze swojej szkoly, albo jej nie ukonczyles.
18 kwietnia 2005, 01:40 / poniedziałek
bez ksywy: twoim stadionie? wow... to bylo mocno;] wiesz w sumie to staram sie ciebie zrozumiec... bo kiedys mialem kolegow o takich samych pogladach jak ty masz teraz... czesc z nich na szczescie wyrosla z tego... w sumie nie wiem co ci osobiscie zrobili czarnoskorzy ludzie... jestem bez kitu ciekaw... czy tobie osobiscie jakis czarnoskory czlowiek zrobil cos zlego? albo czy miales stycznosc kiedykolwiek z czarnoskorym czlowiekiem...? albo czy chociazby rozmawialas z nim albo nawet z kims z innego kraju... ? bo wtedy bys mial wiecej tolerancji i zrozumienia dla innych osob... nie wszyscy sa tacy jak ty... sa zli i dobrzy ludzie itd... wiesz nie znam cie... i w sumie nie chce cie oceniac tylko po tych paru zdaniach... ale z tego co mowisz... wynika iz mogles nie miec nigdy stycznosci z innymi ludzmi od siebie... moze i racja ze porywam sie z motyka na slonce... ale w sumie czy tego chcesz czy nie... za kilkanascie/kilkadziesiat lat twoimi sasiadami beda ludzie roznych wyznan... o roznych pogladach... i byc moze o roznych kolorach skory... a jesli chodzi o pilkarzy... to dla mnie liczy sie tylko i wylacznie talent i chec do gry... a nie kolor skory... pozdrawiam mimo wszystko i koncze ten temat... szacunek za milosc do LG
18 kwietnia 2005, 02:01 / poniedziałek
A tak na marginesie... To slyszeliscie o tym ze czarnoskórzy mieszkancy naszej planety posiadaja w mięsniach wiecej włókien szybko kurczliwych przez co są lepszymi sprinterami?? Po wynikach przynajmniej w lekkiej atletyce ( sprint) widac ze potwierdzaja sie te badania.
18 kwietnia 2005, 02:16 / poniedziałek
nie chce uczestniczyc w dyskusji o wyzszosci rasy "x" nad rasa "y" - mam to w głębokim powazaniu

jednakze, gdy z jednej strony czyta sie,ze nie ma kasy na ciepla wode dla pilkarzy po meczu (nie znam przyczyn), a z drugiej jakis cmok naraza Lechie na kary finansowe i kolejne dorabianie "geby" - to wqrwia mnie to na maxa

jezeli ktos jest idiota, to prosze bardzo niech bedzie, tylko niech najpierw wplaci okreslona sume np. pincet baniej ojro , a pozniej moze robic, co mu sie zywnie podoba - a jak nie ma kasy to niech sie zatrudni w Wyborczej i niech omija Traugutta wielkim łukiem
18 kwietnia 2005, 02:39 / poniedziałek
"Tolerancja jest cechą ludzi bez przekonań" - G.K. Chesterton - tak brzmi to dokładnie :)
Marian, skoro czarnym jest tak źle w Polsce to czemu tu ciągle przyjeżdzają? Snujesz tu wizję społeczeństwa wielokulturowego. Mam nadzieje że do tego nie dojdzie. Procentowy udzieł kolorowych nie może przekraczać 5% bo to rodzi konflikty a tego byś chyba nie chciał.
Zgadzam się z Old School'em, kary moga być a tego należy unikać bo do krezusów nie należymy.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022