Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Mistrzostwa Świata 2006

strona 1/3

15 kwietnia 2005, 17:52 / piątek
Dzis losowanie biletow. Mam nadzieje ze wielu Lechistom dopisze szczescie i BKS bedzie obecny za rok w Niemczech na mistrzostwach. Miejmy nadzieje ze reprezentacja Polski tez.

pozdr
28 kwietnia 2005, 09:20 / czwartek
aha, jeszcze cos:

jak ktos po niemiecku dobrze wymiata i chcialby byc obecny na mistrzostwach, to moze sprobowac 'zatrudnic sie' jako wolontariusz FIFA. kolejna runda skladania podan od czerwca. wszelkie info oczywiscie na stronie mistrzostw.
28 kwietnia 2005, 12:55 / czwartek
Ja mialem szczescie i zostalem wylosowany na T7, czyli wszystkie mecze jakie bedzie grala Polska. Jeden minus to 1440€ za 2 osoby. No niestety takie imprezy tyle kosztuja. Co mnie denerwuje, to to ze juz 2 maja chca miec siano, to az ponad rok przed impreza! Swinie szwabskie chca widocznie narobic odsetek!
A my swoje Lechia Gdansk!!!
5 października 2005, 17:07 / środa
heh, wlasnie przeczytałem, ze podczas WM06 w Niemczech bedzie mozna ogladac mecze na telebimach w ... kościołach! musze przyznac ze ciekawy pomysl...
6 października 2005, 10:07 / czwartek
Tak czy owak w Niemczech trzeba byc!
6 października 2005, 13:01 / czwartek
...ano w kosciolach...cwaniaczki.....to kolejna zasadzka komuny, oni wiedza ile przyjedzie Polakow, w fazie grupowej co drugi czlowiek stapajacy po germaskiej ziemi bedzie od nas...to manewr zeby chociaz teoretycznie nie bylo demolki - przeciez nie bedziemy kroic lichtarzy i przerabiac konfesjonaly na sprzet...

Ale za kare po meczach bedziemy sie ustawiac pod zakrystia na solowki z satanistami...

Juz my im zgotujemy bialo-czerwone krucjate.
14 października 2005, 01:27 / piątek
w grudniu startuje 3. faza "sprzedazy" (a raczej losowania) biletow na mundial 2006, w której komitet organizacyjny MŚ wyda 300.00 biletow. tak jak w pierwszej fazie, szansa zdobycia biletow nie zalezy od kolejnosci zgloszen. pozniej są w planie jeszcze losowania do konkretnych gier.

popieprzone te zasady, ale warto sprobowac!
14 października 2005, 02:29 / piątek
Sitek... sluchaj nie orientuje sie za bardzo o co chodzi z tymi losowaniami... chcialbym poprostu kupic bilet na 1 moze 2 mecze Polski na mundialu... moglbys mi przyblizyc proces kupowania czy tez jak napisales losowania biletow... o co chodzi? i gdzie moge kupic bilety? na stronie fify? czy jak... bylbym Ci mega wdzieczny... pozdrawiam i dziekuje z gory...
14 października 2005, 11:08 / piątek
trzeba czekac do grudnia...w tym momencie na stronie fify pustka...biletow brak
14 października 2005, 14:14 / piątek
moze jakies lewe hehehe....
28 października 2005, 17:27 / piątek
co do biletow to caly proces wglada w przyblizeniu tak: trzeba sie zarejestrowac na stronie fify i podac jakie bilety na dokladnie jakie mecze sie chce. poszczegolne mecze maja okreslony kod. kupujac (zglaszajac chec zakupu) bilet nalezy podac jaki mecz nas interesuje i w jakiej cenie (sa chyba 4 warianty). po zgloszeniu sie bilety zostaja losowane. masz szczescie - dostajesz bilet i musisz przelac pieniadze na konto fify, nie masz szczescia - zapominasz o bilecie. w chwili obecnej nie ma mozliwosci zamawiania biletow. kolejne losowaniebedzie w grudniu, wtedy na stronie fify pojawi sie odpowiedni formularz.

poza tym cos obilo mi sie o uszy, ze fifa ma przyznac Polsce po ok 3 tys. biletow na kazdy mecz z udzialem naszej reprezentacji. bilety pewnie trafia do rąk pzpnu wiec mozna o nich zapomniec, bo wiadomo kto z nich skorzysta.

pozdr
5 listopada 2005, 00:33 / sobota
w dniach od 02. do 30. listopada istnieje mozliwosc zgloszenia do fify (strona www) swego udzialu w losowaniu tzw. Optionstickets, czyli biletow opcyjnych (?) - beda to bilety ktore prawdopodobnie beda zwrocone do puli biletow przez roznego rodzaju koncerny, narodowe federacje itp. ktore sie rzmyslily. w sumie przewiduje sie ok 250.000 takich biletow. osobami uprzywilejowanymi beda te osoby, ktore nie mialy szczescia w pierwszych losowaniach. ceny: od 105,00 EUR przez 305,00 EUR (mecz otwarcia) i 405,00 EUR (polfinaly) do 605,00 EUR (final).

wiec jak ktos chce byc na WM 06 to jego kolejna szansa. warto sprobowac.

wiecej szczegolow tutaj:
odnośnik
30 listopada 2005, 23:26 / środa
Ale się wkurzyłem!!! Troche późno sobie przypomniałem o losowaniu ale w końcu wybrałem mecze, wypisałem wszystkie dane a tu proszą mnie o numer karty kredytowej, której nie mam. No i kicha. grrrr
1 grudnia 2005, 13:57 / czwartek
Bylem wlasnie na oficialnej stronie FIFY i jedyne co zrozumialem ze przedawanie biletow sie zacznie 12. Grudnia!
Ale tak to potrzebuje informacii,w jakiej Grupie bedzie Polska,jaka Trybune wybrac zeby stac Polakamii wogule to jest jakies zkomplikowane z tymi biletami.jak to wszystko widze......ale to niemcy oni zawsze komplikuja!
Ave LECHIA
6 grudnia 2005, 13:52 / wtorek
Losowanie MŚ: FIFA zadecydowała o rozstawieniu

FIFA dokonała podziału koszyków, według których rozlosowane zostaną finałowe grupy piłkarskich MŚ 2006, które odbędą się w Niemczech.

Po dwugodzinnym posiedzeniu w Centrum Kongresowym w Lipsku, działacze FIFA zdecydowali, że o podziale koszyków zadecydują wyniki z dwóch ostatnich MŚ oraz lista rankingowa FIFA. Taką informację podał agencji DPA Gerhard Mayer-Vorfelder, prezes Niemieckiej Federacji Piłkarskiej.

Przyjmując takie kryteria ustalono, że w pierwszym koszyku znajdą się: Niemcy (gospodarz imprezy), Brazylia (obrońca tytułu), Argentyna, Anglia, Włochy, Francja, Hiszpania i Meksyk.

Reprezentacja Polski znalazła się w trzecim koszyku wraz z siedmioma innymi europejskimi zespołami: Holandią, Szwajcarią, Czechami, Chorwacją, Szwecją, Portugalią i Ukrainą.
9 grudnia 2005, 22:26 / piątek
Panowie - jest dobrze! Wiedziałem, że na Niemców trafimy!

Plan gier grupowych Naszych:

Piątek 09.06.06 21:00 Gelsenkirchen Polska-Ecuador
Środa 14.06.06 21:00 Dortmund Deutschland-Polska
Wtorek 20.06.06 16:00 Hannover Costa Rica-Polska

WSZYSCY DO DORTMUNDU!!

mfg
10 grudnia 2005, 00:20 / sobota
mysle, ze wiekszosc skusi sie na tansze bilety, i oby wlasnie tam byli Polacy :]
13 grudnia 2005, 10:05 / wtorek
wie ktos moze jak mozna kupic bilety nie przez internet? bo nie chce mi sie pierdolic w zakladanie kart mastercarda i w inne ich wymogi i czekac na losowanie kto bedzie rozporzadzal pula biletow dla Polski ? PZPN ? prosze o konkretne info
14 grudnia 2005, 14:01 / środa
Tylko Lechijka...niezly jestes...hehe ...nie chce mi sie...dobre:)
sprawdz czy nie maja w budce przy Traugutta...hehe
14 grudnia 2005, 15:49 / środa
O tych "paru" sztukach które otrzyma do rozdysponowania PZPN radziłbym zapomnieć. Zwykli kibice mogą zamawiać wyłącznie przez internet. Nie trzeba mieć mastercarda można płacić przelewem. Zarejestrowanie się na stronie FIFA i wybranie meczów jest tak samo proste jak założenie konta
17 grudnia 2005, 18:08 / sobota
To dla tych co szukaja czegos "taniego"do spania w niemczech...
odnośnik
21 grudnia 2005, 12:42 / środa
Bilety na finały MŚ 2006
Polski Związek Piłki Nożnej uprzejmie informuje, iż Prezydium Zarządu PZPN na posiedzeniu w dniu 19 grudnia 2005 podjęło następującą uchwałę w zakresie warunków i sposobu dystrybucji biletów na mecze Mistrzostw Świata Niemcy 2006.

Uchwała nr 27/168 z dnia 19 grudnia 2005 roku Prezydium Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie dystrybucji biletów na MŚ 2006 w piłce nożnej.

Na podstawie § 38 ust. 1 Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

I Przyjmuje się następujące zasady dystrybucji biletów na MŚ 2006 w piłce nożnej:

• 30% - Sprzedaż publiczna i ewentualne losowanie - prowadzona poprzez system komputerowy Extranet
• 2% - Sprzedaż publiczna dla kibiców Polonijnych
• 12% - Kluby I ligi (po 5 szt.) i Kluby II ligi (po 3 szt.); Zawodnicy i Sztab Reprezentacji Polski, Klub Wybitnego Reprezentanta, Prasa, Radio i TV, Canal+, Orange, Polskie Związki Sportowe, PKOL, Partnerzy Rozgrywek ligowych oraz Reprezentacji Polski
• 19% - ZPN + kluby III ligi i niższych klas rozgrywkowych z obowiązkiem zapewnienia możliwości zakupu przez Kluby występujące w każdej klasie rozgrywkowej
• 5% - Stowarzyszenia Kibiców Reprezentacji Polski
• 19% - Oficjalni sponsorzy i partnerzy PZPN
• 13% - PZPN

II. Realizację Uchwały powierza się Sekretarzowi Generalnemu PZPN

III. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Prezes PZPN Michał Listkiewicz

W związku z powyższym proces zbierania zamówień dla łącznej puli 37% biletów (30%, 2% oraz 5%), realizowany będzie jedynie poprzez komputerowy system biletowy w dniach 3.1.2006 – 31.1.2006. System dostępny jest jako strona www poprzez sieć Internet, pod adresem odnośnik
21 grudnia 2005, 13:09 / środa
Mam pytanko,jesli juz sie zarjestrowalem na stronie FIFy to moge jeszcze raz sie zarejestrowac w PZPN od 3.01.2006 na bilety?
22 grudnia 2005, 12:45 / czwartek
Tylko wybrańcy mogą liczyć na bilety na piłkarskie mistrzostwa świata. Z ponad 11 tys. biletów na mecze grupowe aż 7140 PZPN sprzeda sponsorom i działaczom.

Strona internetowa PZPN przestała wczoraj działać, bo kilkaset tysięcy internautów rzuciło się na nią w poszukiwaniu zasad dystrybucji biletów z puli przyznanej polskiej federacji. FIFA sprzedaje bowiem część biletów bezpośrednio (można je kupować na stronie www.fifaworldcup.com), ale 8 proc. wejściówek przekazuje federacjom narodowym i one zajmują się ich sprzedażą.

Szczegóły --> odnośnik
22 grudnia 2005, 13:24 / czwartek
Gdyby dali mi 2 dni forów to cały pzpn wywiózłbym do lasu!!!
Banda starych komuchów !!!
Panie Boże!Widzisz i nie grzmisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
22 grudnia 2005, 20:18 / czwartek
ja chce jechać na Polska-Kostaryka powyzywać czarnuchów i oczywiście walnąć fotki z moim szaliczkiem LECHIA
22 grudnia 2005, 23:54 / czwartek
ja chciałbym na POLSKA niemcy może mnie wylosują www.bilety.pzpn.pl Jebać pzpn!!!!!!!
28 grudnia 2005, 05:28 / środa
mam Lidzuu w Federacjii mysle ze kto mi przesle z 1000 dostanie bilet bez problemu;]]
29 grudnia 2005, 15:04 / czwartek
Franek ma ludzi w PZPNie...buuaahahaha
3 stycznia 2006, 12:06 / wtorek
od dzis mozna przez strone pzpn-u zarejestrowac sie do losowania biletow na wm06. trzeba sie zarejestrowac.

link --> odnośnik

szanse minimalne, ale sprobowac warto, zeby pozniej nie zalowac ze sie z szansy nie skorzystało. może się uda...

pozdr
5 stycznia 2006, 06:17 / czwartek
jjebac PZPN je***** pazerne k*******wy poprostu paranoja z tymi biletami szanse sa rowne 0,0000001% zeby zostac bilet
16 stycznia 2006, 22:09 / poniedziałek
PAP / 16 stycznia 2006

MŚ: 6 mln zamówień na 250 tysięcy biletów

Na pozostałe do rozdzielenia w trzeciej fazie sprzedaży 250 tysięcy biletów na finały piłkarskich mistrzostw świata w Niemczech złożopno prawie sześć milionów zamówień. Większość, bo 89 procent zamówień pochodzi z Europy, w tym 52 procent z Niemiec.

Pod nadzorem inspektów losowanie wyłoni szczęśliwców, którzy "na żywo" będą mogli podziwiać swoich pupilów w akcji.
18 stycznia 2006, 10:24 / środa
Kluby handlują biletami na mundial

Klub z dolnośląskiej okręgówki chciał sprzedać na aukcji internetowej bilet na mecz Polska - Niemcy, który dostał od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Dla klubów z niższych lig PZPN przeznaczył 19 proc. z puli ponad 11 tys. biletów na mecze Polaków na mistrzostwach świata. Dolnośląskiemu oddziałowi związku przypadło 160 wejściówek i jako pierwszy rozlosował je wśród klubów regionu.

Orzeł Wojcieszów wylosował bilet na najatrakcyjniejszy mecz - z Niemcami. Działacze zapłacili zań 35 euro, ale sami ani się na to spotkanie nie wybierają, ani nikogo nie wysyłają. Wystawili wejściówkę na aukcji portalu Allegro. Prezes Juliusz Terlecki się z tym nawet specjalnie nie krył. "Jestem prezesem klubu Orzeł Wojcieszów, nasz klub został wylosowany do możliwości zakupu biletu na wyżej wymieniony mecz".

- Spodziewaliśmy się, że może coś takiego nastąpić i dlatego szybko wykryliśmy oszustwo. Niektórzy ludzie są pazerni i na wszystkim chcą się bogacić - mówi Andrzej Padewski, prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. To zresztą nie był jedyny przypadek próby zarobienia na bilecie. - Co do Orła mamy 100 proc. pewności, bo dysponujemy wydrukiem. Nazwę drugiego klubu jeszcze ustalamy, ale to tylko kwestia czasu. Oczywiście obu zostanie odebrane prawo do wyjazdu. Tak samo będzie się działo z każdym następnym takim przypadkiem - zapowiada Padewski.

Pula biletów, którymi dysponował DZPN, została podzielona na trzy części. Jedna przypadła jego działaczom, druga m.in. przedstawicielom urzędu marszałkowskiego, urzędu miasta i dolnośląskim parlamentarzystom. Trzecia klubom piłkarskim od III ligi po klasę B. Najdroższy bilet - wart 100 euro - wylosowali B-klasowi Zieloni Rakoszyce. Ktoś z tego klubu pojedzie na pierwsze spotkanie Polaków z Ekwadorem, które odbędzie się 9 czerwca w Gelsenkirchen. Prezes Padewski wylosował bilet na mecz z Kostaryką. - Na razie, ale może coś się zmieni, i w ten sposób znajdę się na wygranym - jak sądzę - meczu z Niemcami. Miejsca słabe, ale przecież ważny jest wyjazd na imprezę - mówi prezes.

Prezes Orła nie odbierał wczoraj telefonu komórkowego.
18 stycznia 2006, 18:07 / środa
5% - Stowarzyszenia Kibiców Reprezentacji Polski qrwa zaje...scie dostalismy 5 kompletów{faza grupowa 3 mecze} dla kibiców z gdańska będą flagi wisiały .na mecz z niemcami moze byc problem z wejsciem ale na pozostałe bilety moga byc w kasach takze warto jechac w ciemno . TYLKO BKS!!!!!
23 stycznia 2006, 20:29 / poniedziałek
www.ms2006.interia.pl/news?int=709555
23 stycznia 2006, 23:23 / poniedziałek
Wklejam tu text z linka zapodanego powyżej, bo wart uwagi, a stronka interii czasami nie daje rady (mfG Richtung LECHISTA HH)

Niemcy przestrzegają przed polskimi pseudokibicami
23.01.2006 20:00

Niemiecki tygodnik "Der Spiegel" ostrzega przed agresywnymi pseudokibicami z Polski planującymi przyjazd do Niemiec na czerwcowe mistrzostwa świata w piłce nożnej. Materiał "Nieznany wróg" ukazał się w poniedziałek w internetowym wydaniu pisma.

"Chuligani (z Polski) chcą wykorzystać mistrzostwa świata w Niemczech, by pokazać, że są tak samo niebezpieczni jak ich angielscy, holenderscy czy niemieccy koledzy. Musimy przygotować się na najgorsze" - twierdzi Jacek Purski z warszawskiego klubu kibica "Nigdy więcej", którego wypowiedź przytacza "Der Spiegel".

Autor materiału przedstawia polskich kibiców jako osoby o poglądach rasistowskich. Opisuje m.in. 21-letniego Marka, bezrobotnego kibica warszawskiej Legii. Marek uważa, że naziści "przynajmniej uwolnili jego kraj od leniwych Żydów", a poza tym walczyli z "czerwoną hołotą" - czytamy.

Zdaniem Purskiego polscy chuligani to "mafiosi trzeciej klasy" - drobni złodzieje, handlarze narkotyków i kradzionych samochodów. "Der Spiegel" opisuje bójki z policją na stadionach w warszawie i Rzeszowie. Nadmienia, że na stadionie Resovii w Rzeszowie zapowiedziano powtórkę "nocy kryształowej" (antyżydowski pogrom zorganizowany przez nazistów w 1938 r. -PAP).

Niemiecki tygodnik przypomina, że na finały mistrzostw świata do Niemiec może wybrać się 300 000 Polaków. Autor dodaje, że Polacy muszą przyjechać, żeby zobaczyć mecze swojej drużyny, ponieważ Polska jako jedyny uczestnik finałów jeszcze nie wykupiła praw do telewizyjnej transmisji mistrzostw.

Eksperci przewidują, że Polacy zajmą drugie miejsce w grupie za Niemcami. Jeżeli tak się stanie, zagrają w jednej ósmej finału prawdopodobnie przeciwko Anglii. Dla chuliganów jest to wymarzony układ - najpierw Niemcy, potem Anglia - ocenia tygodnik.

"Der Spiegel" zwraca uwagę na fakt, że w Polsce nie ma centralnej kartoteki ukaranych chuliganów. Dlatego władze nie mogą uniemożliwić osobom niepożądanym wjazdu do Niemiec. Niemiecka policja dysponuje jedynie informacjami o polskich kibicach, którzy weszli w kolizję z prawem na terenie Niemiec. W tym kontekście redakcja przypomina o 53 osobach z Poznania, które przyjechały autobusem, żeby bić się z niemieckimi kibicami. Niemiecka policja rozdzieliła walczących i odesłała Polaków do kraju.

W marcu w Berlinie ma odbyć się konferencja poświęcona bezpieczeństwu na Mundialu. Udział w tym spotkaniu zapowiedziały kraje sąsiadujące z Niemcami oraz uczestnicy mistrzostw. 1 marca Polska zagra z USA w Kaiserslautern. To może być sprawdzian dla niemieckiej policji - napisano w tygodniku "Der Spiegel".

PAP
24 stycznia 2006, 10:45 / wtorek
Jacek Purski z warszawskiego klubu kibica "Nigdy więcej" - co za brednie dawno już czegos takiego nie czytałem, czy to klub kibica Lenina, Marksa, Engelsa i Che Guevary?
Akumulator na jaja dla takich pismaków to i tak łagodna kara.
Pomyśleć że pismak bierze za taki tekst pieniądze , a ogłupione społeczeństwo łyka.
28 stycznia 2006, 14:01 / sobota
juz niebawem 31. stycznia - dzień na który z pewnościa wielu z nas czeka - losowanie szczęśliwców, którzy będą mogli kupić wejściówki z puli FIFA. mam nadzieje, ze wielu z nas zostanie wylosowanych i spotkamy sie w dortmundzie, gelsenkirchen czy hannoverze.

znikoma szansa (w powszechnej sprzedaży bedzie tylko ok. 4200 biletów, wiec jakas minimalna szansa jest!) dostania biletów istnieje tez z puli pzpnu. dla zainteresowanych - wlasnie 31. stycznia mija termin skladania zamówień, wiec jeszcze mozna sprobowac szczescia (graniczącego z cudem).

pozdr
1 lutego 2006, 17:00 / środa
MŚ 2006: 50 polskich kibiców na 1 bilet

Ponad trzysta tysięcy biletów na piłkarskie mistrzostwa świata w Niemczech zamówili kibice za pośrednictwem Polskiego Związku Piłki Nożnej - poinformował PAP Rafał Gromek z działu nowych technologii PZPN. We wtorek o północy minął termin zgłaszania rezerwacji. Chętnych na mecze fazy grupowej jest 50 razy więcej niż wejściówek.

"W sumie otrzymaliśmy zamówienia na 313 561 biletów. Kibice polskiej reprezentacji ożywili się w ostatnich godzinach działania systemu. Między godz. 15 a 24 otrzymaliśmy zamówienia na ponad 25 tys. biletów. Ostatnia rezerwacja została zarejestrowana w systemie dokładnie sekundę przed północą" - poinformował PAP Rafał Gromek.

"Największym zainteresowaniem kibiców cieszyło się spotkanie z drużyną gospodarzy mistrzostw. Tego meczu dotyczyło prawie co czwarte zamówienie. Rezerwacji na pozostałe dwa mecze grupowe - z Ekwadorem i Kostaryką - było jednak niewiele mniej. Niespełna siedem procent zamówień dotyczyło meczu finałowego, ale ważność tych rezerwacji zależy tylko od naszych piłkarzy"

Ponieważ liczby zamówień jest większa niż biletów o ich przydziale zadecyduje losowanie. "Czekamy na odpowiedni algorytm, według którego system dokona przydziału biletów. Losowanie odbędzie się 9 lutego"

Po tym terminie szczęśliwcy będą mieli miesiąc na dostarczenie niezbędnych danych osobowych i dokonanie opłat. Do ceny biletu trzeba będzie doliczyć 10 proc. opłaty manipulacyjnej oraz koszt wyrobienia elektronicznej Karty Kibica Reprezentacji.

Wszystkie bilety będą imienne, a zmiana personaliów, której dokona FIFA, będzie możliwa wyłącznie za zgodą Komitetu Organizacyjnego.
1 lutego 2006, 18:43 / środa
mam pytanie - czy wie ktoś z Was, czy pzpn w jakikolwiek sposób weryfikuje osoby, które zamówiły bilety poprzez fife? Czy osoby, które zamówiły już tam bilety (i czekają na losowanie) nie mają szans na losowanie poprzez pzpn??

a tak poza tym - ciśnienie rośnie :))) w sumie i tak mam zamiar ruszyć do Niemiec, ale mieć jeszcze bilet na mecz Polski to już byłby wypasik, chociaż jeden... :)
1 lutego 2006, 19:35 / środa
najgorsze że tvp nie wykupiła jeszcze praw do transmisji ( na bilet już specjalnie nie licze jak widzę ile osób sie zapisało)
3 lutego 2006, 19:06 / piątek
Ludzie wylosowali mnie!!!! Jade na MUNDIAL!!!
3 lutego 2006, 19:10 / piątek
to fajnie oby jak najwięcej Lechistów było w Niemczech ,ja swoje loswania dopiero będe miał na fifie i pzpn-ie
4 lutego 2006, 14:34 / sobota
Rusifan - na który mecz jedziesz? Ja wylosowałem na Kostarykę. Jak też to napisz na maila może się zorganizujemy jakoś? pab4@poczta.onet.pl
4 lutego 2006, 19:21 / sobota
wylosowalem 4 bilety na Ekwador,jedziemy!!!!!!Lechia To Potega!
4 lutego 2006, 23:34 / sobota
Jade na mecz z Ekwadorem a oprócz tego jeszcze USA-Czechy (wylosowałem 2 z 3 meczy). Czyli Pab36 z Tobą nie pojade. A propos transportu to Tanie Linie Lotnicze na czas mistrzostw mają podobno troche obniżyć ceny, chociaż ostatnio robią akurat na odwrót.
5 lutego 2006, 00:52 / niedziela
Due to the high demand for tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM), the ticket applications correctly processed and accepted had to be entered into a draw. Unfortunately, you have not been allocated any tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM).

:(
5 lutego 2006, 01:14 / niedziela
Jakby ktos mial nadmiar, odkupie bilet, wiem, ze sa imienne, ale za pisemna zgoda posiadacza mozna zmienic ... posiadacza :P ;]
5 lutego 2006, 12:10 / niedziela
cześć:)
z tym losowanie to jakas sciema bo z moich wyliczen wynikało ze przynajmniej co 20 osoba powinna dostac bilet a nie dostała przynajmniej z moich znajomych :(
a po za tym to np. na mecz POLSKA KOSTARYKA ma brac udział jakas osoba z innego panstwa w pierwszej kolejnośći powinni byc brani pod uwage ci którzy graja i gospodarze a nastepnie jesli cos zostanie to inni!!!!
CHYBA ZROBIŁEM BŁĄD I WYSŁALEM JEDNO ZGŁOSZENIE NA KILKA MECZY MIAŁEM CHYBA WYSŁAC KILKA ZGŁOSZEN POJEDYNCZYCH!!!
NO CÓZ ZOSTAŁO JESZCZE KILKA SZANS MOZE SIE UDA
POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH KIBICÓW
5 lutego 2006, 20:32 / niedziela
Próbowałem wysyłać kilka zgłoszeń ale przysłali maila, że tak nie mogę, więc nic by Ci to nie dało.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020