Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
FORUM
Podstrony:

Oprawa z meczu warta i doping

strona 1/1

1

16 kwietnia 2005, 23:42 / sobota
Jak w temacie, obiektywnie krotki i na temat
16 kwietnia 2005, 23:49 / sobota
oprawa niezla, ale wszyscy powinni sluchac mlynarza a nie jakichs podpitych kolesi...
17 kwietnia 2005, 08:52 / niedziela
Fajna oprawa. Dooing czasami był bardzo dobry, bardzo głośny, a tak przeważnie stał na średnim poziomie jeżeli chodzi o słyszalność. Ale ogólnie wszystko było Si. Napewno będzie lepiej jak Lechia awansuje.
17 kwietnia 2005, 09:23 / niedziela
Doping na wyższym poziomie stał dopiero po strzeleniu gola. W środę mimo mniejszego młynu wydawał mi się jakiś głośniejszy (stojąc w środku oczywiście). Jak już będzie gniazdo dla młynarza i wszyscy będą go słuchać może być nieźle. Było dużo piosenek, których niewiele osób znało słowa więc tu głośno być nie mogło. Oprawa sama w sobie bdb. Niektórzy w drugiej połowie byli motywowani do dopingu przez jednego pana ;) Wtedy był dobrze słyszalny.

P.S. Czy dałoby radę na każdym meczu u nas robić doping? Nie musi być od razu pirotechniki. Wystarczy sam doping, który pomoże piłkarzom, a i potem na ważniejszych meczach będzie nam co raz lepiej wychodził. Co wy na to?
17 kwietnia 2005, 12:41 / niedziela
co do dopingu byl dosc dobry!! aco do tego zeby wszyscy sluchali mlynarza to ja np.. nie dostalam sie do mlynu wiec staneLAM gdzies 30 metrow od niego i nic nie bylo slycha co on tam sie to soorry jak ja mam wam pomoc jak slysze tylko pijanych dziadkow..a propo krzyku mlynarza o wiele lepiej jest slychac jak krzyczy normalnie a nie przez to gowno ... narqa pozdro dla wszystkich WIERNYCH fanow LECHIJIKI!!!
15 marca 2008, 22:30 / sobota
No oprawa była konkretna oby więcej takich !!!
15 marca 2008, 22:46 / sobota
Szybko zwiezle i na temat. Generalnie jestem zadowolony z efektu naszej pracy oceniam ją na czwórkę. Wykonaliśmy to co planowaliśmy choć nie w 100% tak jak to miało być, ale działając w ramach stowarzyszenia udało nam się skoczyć odrazu na głębokie wody i takiego poziomu chcielibymśy się trzymać co najmniej. Czekam na więcej fotek, bo z gniazda mało widziałem poza tym ze pirotechnika nie byla rownomiernie odpalona. Jestem zadowolony :)
Lechia Gdańsk i do przodu :)

PS.
Oczywiscie patologia musi byc i zapowiadam ze z meczu na mecz bedzie coraz bardziej surowo karana, chociazby incydent z petarda ktora wyladowala na sektorowce ( po raz kolejny) jakiekolwiek zachowania utrudniające nam w działalności będą kończyły się konsekwencjami, ale przy takiej duzej ilosci pirotechniki jakos dzis udalo sie to ogarnąć choc nie bylo idealnie.
15 marca 2008, 23:02 / sobota
gosc co odpalił petarde (taka co leci w góre na kiju tylko kija nie miał) był totalnie najebany, dobrze ze nikomu sie nic nie stało
15 marca 2008, 23:10 / sobota
Gość co odpalił petardę, dostał kilka klapsów na sektorze. Potem "przepytałem" go z boksu i wyjebałem za bramę stadionu. Każdy taki magik, musi liczyć się z takimi konsekwencjami. Doping zajebisty. Oprawę ocenię, kiedy zobaczę zdjęcia, bo z młyna chujowo widać. Chuj ze świętami, w Jastrzębiu jesteśmy z wami!!!
15 marca 2008, 23:51 / sobota
Do młynarza. Nie zaczynaj dopingu, przy prezentacji drużyny Lechii. Pozatym OK.
16 marca 2008, 00:09 / niedziela
według mnie bezsensu jest to spiewanie iles tam razy LECHIAA ( kto wygra mecz lechia???rozumiem ze mozna to krzyknac 3,4 razy ale 15 a nawet wiecej..a i lepiej według mnie wychodzi spiewanie LECHIA BIAŁO ZIELONI niz OLE SUPER LECHIA GDAŃSK.... W gliwicach to było pierdolniecie:) az serducho tam zabiło mocniej!!!
16 marca 2008, 00:28 / niedziela
ta tyle ze tam byla inna jakosc spiewajacych :)
16 marca 2008, 01:03 / niedziela
ty kontratak widac ze cway jestes!!!!!
dpbra luz wyrzuciles patola ale jak sie chwalisz ze bokser z ciebie i cwaniak !!!pewnie sparujesz z Glotoą i Radwańską!!!!Ciekawe czy MarkaM bys przepytal z boksu ?!! Wątpie!!!POzdrawaim MarkaM!!!K.M.W.T.W !!N.W.J.M.M!!!
16 marca 2008, 08:12 / niedziela
MarekM to swój człek. Na mecz przychodzi trzeźwy i nie niszczy pracy innych. Egzamin z boksu mu nie grozi. A patologie trzeba eliminować.
16 marca 2008, 08:22 / niedziela
hehe ale gosciu nienormalny był.Jeszcze krzyczelismy zeby to wyrzucił ale on swoje.Doping wspaniały atmosfera super .
A i dzieki kolesiowy za ten szalik :P
TYLKO LECHIA
16 marca 2008, 09:40 / niedziela
no wyrzucił ale na trybuny heheh;) zamiast za bramke:D

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010