Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Kaszubia-LECHIA w środę 11.05.2004 !!!

strona 1/2

24 kwietnia 2005, 15:27 / niedziela
Na meczu Kaszubia-Toruń spiker poinformował że mecz Kaszubi z Lechią odbędzie się 11 maja (środa)! o 18:00 a nie jak to jest w terminarzu 14 maja!
24 kwietnia 2005, 16:25 / niedziela
cos mu sie pojebalo
24 kwietnia 2005, 17:09 / niedziela
T-Mobil czubie! Byłem w Kościerzynie i piszę jak było! Coś jeszcze mówili że w dniu meczu bilety niebędą sprzedawane (bilety tylko w przedsprzedaży i w ograniczonej liczbie).Stadionik Kaszubi jest kameralny ,może się tam zmieści na trybunie z 1000 osób.Też Mnie zdziwiła taka informacja o innym terminie!
24 kwietnia 2005, 19:46 / niedziela
no to akurat miejsce dla nas...
24 kwietnia 2005, 20:40 / niedziela
oxen spoko czubie...opanuj swa dzicz
24 kwietnia 2005, 21:01 / niedziela
jesli mecz wedlug terminarza jest zaplanowany na 14 maja to nie moze on odbyc sie wczesniej lub pozniej pozniej bez zgody bezposrednich stron samych zainteresowanych, a takze zatwierdzenia nowego terminu przez wladze PomPZPN. chyba ze sa to nadzwyczajne okolicznosci i tak nakaze PomPZPN na swoim posiedzeniu zmieniajac termin pierwotnego spoktania. kluby wtedy musza na takowy termin zgodzic sie. moze jedynie maja jakis wybor pomiedzy takimi. a co do meczu to nic nie slyszalem o zadnej zmianie terminu. mysle wiec ze albo spiker sie pomylil albo Ty Oxen po prostu sie przeslyszales
25 kwietnia 2005, 11:31 / poniedziałek
Witam tak potwierdzam ze mecz ma byc ponoc w środe i mamy dostac tylko ok 300 biletów pozdro
LECHIA GDAŃSK HOOLIGANS
25 kwietnia 2005, 14:24 / poniedziałek
to może ten mecz już był=) mamy 2005 rok..
25 kwietnia 2005, 16:56 / poniedziałek
TEZ MNIE DOSZŁY TE SŁUCHY I JUZ ZACZYNA SIE ROBIC GOWNO CZY NASZ SZANOWNY ZWIAZEK NIE MOZE INTERWENIOWAC W TEJ SPRAWIE CO CHWILA KLODY POD NOGI SA NAM RZUCANE JEST JEDNOI PROSTE ZDANIE 3 LIGA NIE DLA LECHI TYLKO WYZEJ !!!!!!!!!!!!!!!
25 kwietnia 2005, 20:58 / poniedziałek
Robicie znowosz zamieszanie!
Bedzie wiadomo tydzien przed kiedy bedzie mecz wiec dajcie sobie spokoj narazie!!!

Pozdro
26 kwietnia 2005, 22:27 / wtorek
Ten wczesniejszy termin meczu jest niekorzystny dla Lechii bo 7 maja
ciężki mecz z Janikowem a 3 dni potem zaraz wyjazd do Kaszubii.Juz nie
wspomne ze dla kibicow Lechii tez utrudnienie ale damy rade;-))gorzej jak
Toruń tez przeloży mecz na środę........
26 kwietnia 2005, 22:44 / wtorek
ZARZĄD LECHII POWINIEN PRZYSŁAĆ PISEMKO DO KOŚCIERZYNY ŻE PLANUJE OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY PRZED "TAK CIĘŻKIM" MECZEM Z KASZUBIĄ I NIE JEST MOŻLIWE PRZEŁOŻENIE MECZU NA ŚRODE.A POZA TYM COKOLWIEK BYŚCIE (działacze Kaszubii) ZROBILI TO I TAK KIBICE LECHII STAWIĄ SIE W KOŚCIERZYNIE W WIĘKSZEJ ILOŚCI NIŻ 250 OSÓB.NIE TAKIE RZECZY SIE JUŻ "ROBIŁO" ŻEBY BYĆ NA MECZU I DO TAKIEJ KOŚCIERZYNY TERAZ MAMY NIE DOJECHAC?!!! TROSZECZKE WYOBRAŻNI.
P.S. NA MECZ BARCELONA -WISŁA WSZEDŁEM ZA DARMO TO..........HA,HA,HA.
27 kwietnia 2005, 11:43 / środa
to jeśli będzie wiadomo czym i jak i o ktrej jedziemy to bardzo prosze pisać :P
28 kwietnia 2005, 16:36 / czwartek
Na wniosek Komedy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku mecz III ligi Kaszubia Kościerzyna - Lechia zostanie rozegrany w środę 11 maja o godz. 18.00, a nie jak pierwotnie planowano w sobotę 14 maja. W efekcie spotkania pomiędzy przedstawicielami obu klubów uzgodniono, iż ochronę na spotkaniu pełnić będą pracownicy firmy "Taurus". Na wniosek strony gdańskiej zwiększona została również pula biletów przewidziana dla sympatyków biało-zielonych, z 200 do 400 sztuk. Tradycyjnie wejściówki będzie można nabyć w siedzibie OSP Lechia za okazaniem dowodu tożsamości.
4 maja 2005, 21:58 / środa
Ciekawe że jesienią Kaszubia zamiast grać mecz z Lechią pojechała do Niemiec grać z jakąś amatorską drużyną a mecz z Lechią zamiast w normalnym terminie odbył się już po zakończeniu rundy. W efekcie Lechia między jednym a drugim meczem o punkty miała dwa tygodnie przerwy co na pewno nie było zbyt korzystne dla piłkarzy Lechii. Teraz sytuacja się powtarza i znowu Kaszubia przekłada mecz na korzystny dla siebie termin. I kto tu kombinuje?
5 maja 2005, 13:50 / czwartek
Bedzie jakis wspolny transport do Kościerzyny?Czy kazdy na swoja reke sobie organizuje?
5 maja 2005, 13:56 / czwartek
Pyton , z tego co wiem to bilety na mecz w Kościerzynie tylko w przedsprzedaży po 10 zł więc chyba jakiś transport wspólny będzie !! Pozdro !!
5 maja 2005, 15:17 / czwartek
Dzieki Ania!!!Wiem ze bilety tylko teraz mozna kupowac!!!Chodzilo mi o to ze pewnie spora wiekszosc kibicow wybiera sie samochodami!!!Mi chyba jednak ta opcja nie wypali!I chcialem sie upewnic!!!Takze jesli wiadomo cos wiecej na temat organizowanego grupowego wyjazdu to poprosze o jakies info!Bo nigdzie nie widzialem nic na ten temat!pozdro
5 maja 2005, 19:20 / czwartek
Sprzedaż biletów na Kaszubię wstrzymana
Ze względu na brak ostatecznej opinii policji odnośnie liczby widzów, która będzie mogła obejrzeć mecz Kaszubia Kościerzyna - Lechia Gdańsk zaplanowany na 11.05 o godz. 18.00, przedsprzedaż biletów dla kibiców biało-zielonych została wstrzymana. Pula 400 wejściówek przeznaczonych dla symaptyków gości zdeponowana została w Pomorskim Związku Piłki Nożnej.
5 maja 2005, 21:38 / czwartek
Orientujecie sie moze kiedy zapadnie decyzja P ? i kiedy znow ruszy sprzedaz?
6 maja 2005, 17:41 / piątek
Ruszyła przedsprzedaż
Od godziny 14.00 prowadzona jest w siedzibie OSP Lechia przedsprzedaż biletów na mecz Kaszubia - Lechia (11.05, godz. 18.00). Zakupu można dokonać po podaniu danych osobowych. Zgodnie z zaleceniem organizatora, na bilet wpisywane będzie nazwisko kupującego. Nie uległa natomiast zmianie liczba udostępnionych biletów. Przychylono się do wniosku Lechii i przekazano 400 wejściówek, mimo że organy administracyjne wnioskowały o zmniejszenie liczby do 200.
- bylem po bilet o 17 i bylo sprzedanych 65.
POZDRO LECHIA GDAŃSK
6 maja 2005, 17:53 / piątek
Grzesiek moglbys podac w jakiej cenie sa wejsciowki?
6 maja 2005, 17:59 / piątek
10 zł
LECHIA GDANSK
6 maja 2005, 18:03 / piątek
Dzieki!!!

2 Liga 2 Liga Lechia Gdańsk!!!
6 maja 2005, 18:04 / piątek
Czy ci którzy wybierają się na mecz jadą wszyscy samochodami czy też wracacie pociągiem ok. 2giej w nocy?
6 maja 2005, 18:23 / piątek
Karool myślisz, że będa nas trzymać na dworcu od 20 do 2 w nocy? ;)
Już jak coś to myśle, że sama PKP i policja podstawią nam jakiś pociąg na powrót, tak jak to było w Bydgoszczy (niedojazd do Wronek).

A co do samego wyjazdu z Gdańska to myśle, że każdy jedzie na własną ręke.
Jeżeli pociągiem to 15:42 w Gdańsku Osowie i jedzie bezpośrednio do Kościerzyny, na miejscu jest 16:46 (czas podróży: 1:04).

Pozdro
Ps. w Osowie uważajcie na bojowników CH88 bo to jego teren :D
6 maja 2005, 20:13 / piątek
PYTANIE DO ZMOTORYZOWANYCH ! ! !
Ustawiamy sie gdzies(np:kolo maxa) żeby wspolnie jechac na Koscierzyne?! będzie raźniej i ciekawiej...
mecz jest o 18 wiec sami pomyslcie o której powinnismy wyjechac!
Moze jakos sie zgadamy zeby chociarz pare furek jechało bo samemu to nam będzie smutno...:)
A co do pociagu słyszałem ze PKP wstawi jakis kurnik żeby pociagowi mogli wrócic i nie okupowac Koscierzyny przez 6 godzin:)
Pozdrawiam! Hej Śląsk!
6 maja 2005, 21:53 / piątek
No można by było jechać wszyscy razem tak jak to sie jeździło jeszcze rok temu.
można by było wyruszyć z pod maxa tak po 16 żeby spokojnie zdążyć na mecz .
6 maja 2005, 22:46 / piątek
Witam prosze o odp na pytanie od ktorej jest otwatre Roko zeby kupic bilet do Koscierzyny i jak pojade sam po bilety a chce 5 dla kolesi czy mi sprzedadza? pozdro BKS
6 maja 2005, 23:02 / piątek
seagul
W Roko nie ma biletów.Są w siedzibie klubu. (czyli budynek obok).
Trzeba podac pesel,podpis itd.
6 maja 2005, 23:06 / piątek
Agnieszka ale od kt órej godziny mozna juz kupowac?? Dzieki z gory za odp i jak jest jak chce 5 a jade po nie sam??
6 maja 2005, 23:46 / piątek
Bilety są budenk obok w OSP...
W roko Ci wytłumacza jak bedziesz miał problem:)
Dzisiaj poszło około 100 biletów a żeby kubic bilety dls swoich kolegów musisz miec na kartce wypisane ich imie i nazwisko oraz Pesel i napewno sam kupisz tyle biletów ile bedziesz miał Peselów i Nazwisk!
Info pewne bo dzis sam tak robiłem !
Mi sie wydaje ze 16.30 była by dobrą porą koło maxa...
a jak myślą inni?!
gdzie ZMOTORYZOWANI sie zbierają i o której!
Pozdrawiam!
7 maja 2005, 00:02 / sobota
Newska dzieki bardzo za info
7 maja 2005, 13:37 / sobota
Witam bylem o 12 kupilem 7 biletow zostało jeszcze 290 wiec Lechiscie spieszcie sie po zabraknie :))
7 maja 2005, 14:56 / sobota
To dobry pomysł z ta zbiórka. G. 16:30 przy Maxie, chyba jest odpowiednia. Kto nie ma czym dojechać może znajdzie jakies miejsce. Ja sam będe mial kilka.
7 maja 2005, 15:01 / sobota
Wiec postanowione...
jak Matad mówi to tak bedzie :)
16.30 moze 16.15 zeby był czas na fajeczke:)))
Ja chyba będe miał z 1 albo 2 miejsca !
WSZYSCY ZMOTORYZOWANI WE ŚRODE KOŁO MAXA O 16.15-16.30 WYRUSZAMY!
7 maja 2005, 15:21 / sobota
Matad, Newska: czy to oznacza, że macie jakieś wolne miejsca w autach? Ja z kolegą bardzo chętnie byśmy się zabrali. Oczywiście jakaś zrzuta na wachę jeśli będzie trzeba. Mogę prosić o kontakt na gg? 1138921
7 maja 2005, 20:10 / sobota
jak i czm mamy jechac?? a jade z 2 kumplami i nie wiemy jak wkoncu z tamtad wracac bo pociagiem w tamta strone to lajcik...ale jak spowtorem ??
7 maja 2005, 20:43 / sobota
czy ktos ma jeszcze moze wolne miejsca ? jak bedzie trzeba dorzuce sie na paliwo.prosze o kontakt na nr GG: 5256954
7 maja 2005, 22:08 / sobota
Ile osob jedzie pociagiem?I czy bedzie jakas zbiorka-dla pasazerow PKP?
8 maja 2005, 09:07 / niedziela
No coz!!!Musze sobie sam odpowiedziec!!!hehe
Jesli ogromna wiekszosc kibicow wybiera sie samochodami!!!To mialby moze ktos jeszcze mozliwosc zabrania 3ch osob?Oczywiscie kwestie wkladu pienieznego sa do uzgodnienia!!Jesli znalazlaby sie taka osoba to bardzo bym prosil o kontakt GG-6143266, kom 607958281!!!Z gory dziekuje!!!
Bardzo by mi zalezalo przedewszystkim na powrocie!!!Gdyz sprawdzalem komunikacje z Kościerzyny!!!I ostatni PKS odjezdza stamtad o 19.45!!! POciag natomiast juz po 17tej!!!Rano niestety mam zaliczenie na uczelni!!!Takze jesli moglby ktos pomoc to bylbym wdzieczny!!!pozdro
2 Liga 2 Liga LECHIA GDAŃSK!!!!
8 maja 2005, 11:00 / niedziela
Siemano mam pytanie któredy jedziecie? Mieszkam w Kolbudach i stąd też pare osób jedzie- a jest to przecież po drodze do Kościerzyny. Jak ktoś może, to niech mi napisze co i jak, żebyśmy mogli się podłączyć.gg 395500 lub gredi@wp.pl. Pozdro
8 maja 2005, 11:08 / niedziela
Pyton: a ile bedzie pks kosztowa...to najwyzej bedzie trzeba szybciej z meczu spierdalac na tego busa....chyba ze ktos znajdzie 3 miejsca w aucie..moje gg: 8372411
8 maja 2005, 13:31 / niedziela
odnośnik na tej stronce jest ze PKS powrotny jest jeszcze o 20:15, a co do ceny to tak kolo 10 zl w jedna strone : )
8 maja 2005, 14:15 / niedziela
T_LG mi sie zdaje, ze ten o 20.15 to jest PKS relacji Chojnice-Gdańsk.No nic!!!Trzeba bedzie cos wykombinowac!!!Moze sie jakiegos busa na stopa zlapie!!!
8 maja 2005, 14:35 / niedziela
Dokladnie ten PKS jest tak jak mowisz relacji CHOJNICE-GDANSK i czesto nim jezdze i zatrzymuje sie na malych wioskach :) wiec na moje oko w koscierzynie wolnych jest kolo 15 miejsc plus czesto jezdzi przeladowany mysle ze 30 by nas wzielo

ale tez jest jakis pks o 19,20 chyba relacji KOSCIERZYNA GDANSK jak mi sie dobrze zdaje
8 maja 2005, 20:57 / niedziela
O ile mecz z Janikowem był ważny o tyle mecz z Kościerzyną jest meczem kluczem co dalej . Czy walczymy o II ligę czy cieszmy się że beniaminek jest tak wysoko w tabeli . Mecz trudny bo Kaszubia też ma szanse na awans a ponadto jak niesie wieść gminna będą motywowani przez Janikowo i Toruń . Do tego do tej pory nie przegrali meczu u siebie . Piszę to po to aby uświadomić skalę trudności w tym meczu . Musimy zagrać zupełnie inaczej - agresywnie , twardo ale też mądrze . Konieczny jest retusz składu , odpowiednie umotywowanie zespołu . Ten mecz tak naprawdę pokaże co jesteśmy warci . Trener Kaszubi w sobotę szybko zmieniał swoich najlepszych zawodników Piętę , Warszawskiego i Kugiela oszczędzając ich na mecz . Ale i tak są absolutnie do pokonania jeżeli nasi zagrają na swoim poziomie z dodatkową zadziornością i ambicją . Stawka meczu powinna to w nich wyzwolić . I na koniec jest to egzamin dla trenera , dla jego pomysłu na taktykę , ustawienie zespołu i jego mobilizację . Odwagi i charakteru trenerze . Jedna akcja udana i forma wróci . Będziemy z Wami . Oczekujemy walki do upadłego , ambicji bo umiejętności na pewno wystarczy . Lechia II liga .
9 maja 2005, 13:29 / poniedziałek
zgadza sie Kro, ten mecz okresli cele na nastepne tygodnie porazka moim zdaniem ograniczy realnie na rzecz patrzac nasza walke o awans do miejsca drugiego. Od meczu z amica II widac fatalna gre w pomocy, rusinek z kozubem graja strasznie wysoko (daleko od pomocnikow - ci wracaja pod bramke po odbior pilki ) w momencie odzyskania pilki przewaznie gramy dluga pilke troszke na afere lub do boku niestety 20-25 m od naszej braki liczac na indywidualne wyjscie biskupa lub kalki.......nie tedy droga z trybun wyglada to fatalnie.....amica i chojna byly za slabe aby to wykozystac unia juz nie....wojciech choc bezsprzecznie najwieksze umiejetnosci i przeglad pola po prostu nie ma sily od 50 min z unia walczyl z wlasna slaboscia (byl do zmiany, co z szulikiem?-wydaje mi sie ze Kaczmarkowi troche niezrecznie zmieniac Wojciecha....tak jak sedziowie nie gwizdza gdy wybija wolnego z turlajacej sie pilki....format nazwiska poprostu). Reasumujac gramy b.slabo nie tylko w ost. meczu moze ktos powinien pomyslec o jakiejs dodatkowej motywacji z kaszubia.....tak czy inaczej ten mecz musimy wygrac. Awans za rok to strata czasu ....
pozdro VISCA EL LECHIA !!!

ps. w sprawie karnego czy tez 2 karnych z unia..... nie bylo nawet pol karnego.....
trzeba myslec o takich grajkach jak rasic czy gegegegenge czy jak tam sie to pisze, niestety nie mamy tak dobrych ofensywnych graczy
9 maja 2005, 15:42 / poniedziałek
Nie ma chuja! ! !
WSZYSCY na Koscierzyne ! ! !:)))))))
trzeba zrobic najazd dzis kumpel mi powiedział ze spokojnie będa bilety dla WSZYSTKICH a Pkp szykuje niespodzianke...musza jaka te pare set osob zawiesc do domu:) nie pozwola stac 300-400 osobowej ekipie stac na peronie przez 6 godzin !!
na dodatek jest PKS za free jak mniemam:D
wiec spokojnie bedzie co trzeba! ! ! wszyscy jada kolejka 14.43 z Gd Głownego ! ! !
KOMPLETNY NAJAZD NA KASZUBÓW!!!
w takich chwilach bedziemy musieli wesprzec naszą Lechijke głosnym dopingie ten mecz TRZEBA WYGRAC! ! !
remis może oznacza strate lidera!!!!!

EKIPA SAMOCHODOWA 16.15 (zbiórka) a 16.30 WYJAZD z pod Maxa na tym parkingu co zawsze:))))

Pozdrawiam!
9 maja 2005, 16:14 / poniedziałek
14.43 z Gdańska Glównego????Pewne na 100%?
Jak tak to gites!!!
pozdro
2Liga 2Liga Lechia Gdańsk!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.221