Gdańsk: czwartek, 27 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Kaszubia-LECHIA w środę 11.05.2004 !!!

strona 2/2

9 maja 2005, 16:28 / poniedziałek
odnośnik

tak jest napisane w rozkładzie ! ! !
Przydało by sie jakies oficjalne info... ;-)
9 maja 2005, 16:44 / poniedziałek
siemka a jak z biletami cos wiadomo chodzi mi czy jush wszystkie poszły??
9 maja 2005, 19:34 / poniedziałek
wg tego rozkładu:
Gdańsk Gł. (14:43) - Gdynia Gł. (15:11)
Gdynia Gł. (15:23) - Gdańsk Osowa (15:42) - Kościerzyna (16:46)

Tak więc można też wsiąść w Osowie godzinę później niż na Głównym.
9 maja 2005, 22:46 / poniedziałek
AUTOKAR NA KASZUBIE

Jak wszyscy wiedzą już w najbliższa środe gramy w Kościerzynie z miejscowa Kaszubią. Organizowany jest autokar na ten mecz. Cena biletu to 20zł. Zbiórka o godz. 15.40 spod "Maxa". Ludzie, ktorzy jadą samochodami proszeni są o zjawienie sie również o tej porze abyśmy pojechali wszyscy razem. Więcej informacji pod nr. telefonu: 502 338 431.

Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc właśnie pod podanym wcześniej numerem.
9 maja 2005, 23:43 / poniedziałek
Ludzie wszyscy jedziemy tym pociągiem o 14;53. Ile gdzieś tak osób jedzie
10 maja 2005, 00:30 / wtorek
Jedziemy autokarem! Mysle, ze w krytycznej sytuacji jestesmy nawet w stanie zamowic 2.

10 miejsc juz zajetych, zostalo juz ok 20
10 maja 2005, 10:33 / wtorek
hymm co do pociagu! czy wogule ktoś sie nim wybiera??
gdyz od mnie z osiedla troche ludzi chce jechać a chyba w autokarach nie bedzie tyle miejsc;/
10 maja 2005, 12:07 / wtorek
To o ktorej w koncu wyjazd spod Maxa?Czy 16,15 zbiorka a 16,30 wyjazd?
Na www.lechia.net podano info ze wyjazd jest wczesniej bo o 16!!!
Moze w koncu ktos kompetentny poda ostateczną porę,zeby wszyscy razem
mogli jechac.
10 maja 2005, 12:13 / wtorek
Wstępny plan był taki, żeby wyruszyć spod Maxa o 16:30, ale zkładając utrudnienia ta godzina moż być zbyt późna. Wyjeżdżamy zatem wcześniej ok. g. 16.
10 maja 2005, 13:43 / wtorek
Ok dzięki Matad za info:-)
10 maja 2005, 15:27 / wtorek
Już zamówiełm bilety. Jednak na drugi autokoar bo w pierwszym sie już nie zmieściłem :D . Mam nadzieje że ten drugi bus wypełni sie tak szybko jak ten pierwszy... :P
10 maja 2005, 16:08 / wtorek
W najbliższą środę, 11. maja o godz. 18:00 w na Stadionie Miejskim w Kościerzynie odbedzie się arcyważny mecz w walce o drugą ligę. W związku z tym Organizator wspólnie z wojewódzką oraz powiatową komendą policji wprowadził specjalny regulamin, który wiąże się z utrudnieniami. Na prośbę Zarządu KS "Kaszubia" prezentujemy niektóre punkty regulaminu.
1. Sprzedaż biletów dla kibiców KS "Kaszubia" bedzie odbywała się tylko w przedsprzedaży, do wtorku 10. maja za okazaniem dowodu tożsamości w określonych punktach dystrybucji na terenie miasta (sklep sportowy na ul. Gdańskiej, sklep P. Ciemińskiego, Stadion Miejski godz. 17-19). W dniu meczu nie bedzie prowadzona sprzedaż biletów!
2. Dla sympatyków KS "Lechia" bilety różniące się kolorem można nabyć tylko w siedzibie klubu "Lechia" przy ul. Traugutta. Liczba biletów jest ograniczona.
3. Osoby urodzone w roku 1990 i młodsze muszą znajdować się pod opieką osoby pełnoletniej.
4. Uprasza sie o niekorzystanie w dniu meczu z samochodów, gdyż w pobliżu stadionu nie zostaną udostępnione żadne parkingi.
5. W przerwie meczu obowiązuje zakaz opuszczania stadionu pod groźbą braku możliwości ponownego wejścia.
6. Każdy kibic zobowiazany jest do posiadania w dniu meczu dokumentu tożsamości.
7. Pracownicy specjalistycznej grupy ochrony bedą posiadać prawo legitymowania i przeszukiwania kibiców zgodnie z art. 16 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.
8. Uprasza się o nieprzynoszenie na mecz żadnych napojów, gdyż będą zabierane w depozyt.
9. Zabrania sie wnoszenia broni, niebezpiecznych przedmiotów (narzędzi), materiałów wybuchowych, napojów alkoholowych, pirotechnicznych, pożarowo niebezpiecznych, środków odurzających lub psychotropowych.
10. Osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub psychotropowych nie będą wpuszczane na stadion.
11. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt na stadion.
12. Swoją ważność na mecz z "Lechią" Gdańsk tracą karnety wydane przez KS "Kaszubia" Kościerzyna.
13. Widzowie proszeni są o stosowanie się do zarządzeń Policji, straży pożarnej, służb porządkowych oraz zaleceń spikera zawodów.
14. Pod groźbą nie wpuszczenia na stadion zakazuje się wnoszenia i demonstrowania barw (szaliki, flagi, transparenty) innych klubów niż Kaszubii Kościerzyna (biało-bordowe) i Lechii Gdańsk (biało-zielone).
15. W dniu meczu obowiazywać będzie w Kościerzynie tryb przyspieszony do Sądu Grodzkiego w Kościerzynie dla osób zakłócających ład i porządek.
10 maja 2005, 16:08 / wtorek
mysle ze nikt z osob nie powinien sie obawiac ze zabraknie dla niego biletow na jutrzejszy mecz. po prostu zawsze mozna ogladac spotkanie w ... sektorze dla gospodarzy. im wiecej jutro nas bedzie w koscierzynie tym lepiej. zawsze lepiej sie gra przy "swojej publicznosci" pozdrawiam
10 maja 2005, 19:13 / wtorek
"7. Pracownicy specjalistycznej grupy ochrony bedą posiadać prawo legitymowania i przeszukiwania kibiców zgodnie z art. 16 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. "

hm....nasuwa sie tu pytanie-czy to jest impreza masowa?
MIANOWICIE,OGLADAŁEM SOBIE DERBY KRAKOWA W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE,TAKŻE DZIENNIKARSKIM.OTÓŻ WYCHODZI NA TO ŻE KASZUBIA NIE POSIADA PRAW DO ORGANIZACJI IMPREZ MASOWYCH.WYMYŚLILI SOBIE PRZED SEZONEM ŻE PO CO IM IMPREZY MASOWE (obowiązek posiadania ochrony,TOI TOI,itp.-wiadomo koszta)A NA MECZ Z LECHIĄ TO SOBIE JAKOŚ "ZAŁATWIMY".JEDNAK NIE BARDZO IM TO POSZŁO JAK SOBIE OBMYŚLELI I 600 BILETÓW DALI SWOIM KIBICOM A LECHII 400.WIĘC JAKIEKOLWIEK ZAKAZY I NAKAZY TRZEBA BRAĆ Z LEKKIM PRZYMRUŻENIEM OKA , MOŻE W MYŚL PIOSENKI.......... "NIKT NAM NIE ZROBI ......"
10 maja 2005, 21:37 / wtorek
bede miła wolne 3 a moze i nawet 4 miejsca w samochodzie jak ktos jest zainteresowany to prosze odezwe na gg 5999077 i dogadamy sie.składka na paliwo po ok 8 zł .
10 maja 2005, 23:40 / wtorek
oni normalnie zwariowali ze strachu ile moze tam przyjechac osob!
Przepisy sa po to aby je lamac:)
11 maja 2005, 14:45 / środa
czyli co jak nie mam biletu nie mam po co jechać ??/ może ktoś dać jakieś info ??
11 maja 2005, 16:08 / środa
Czy będzie relacja live ?
11 maja 2005, 16:18 / środa
Właśnie, ja też zadaję sobie pytanie: "czy bedzie relacja live z tego meczu?"

A to już za godzinę, a ja siedzę w robocie jeszcze...

Do - boju - Super - Lechia - Gdańsk!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237