Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

II liga w Polsacie Sport

strona 1/1

28 kwietnia 2005, 02:35 / czwartek
Za gazetą Wyborczą"Polsat Sport pokaże drugoligowe mecze. Już we wtorek Widzew Łódź - Arka Gdynia

- Zależy nam na II lidze, bo występują w niej Widzew, Arka, Ruch Chorzów, ŁKS, Zagłębie Sosnowiec, a w przyszłym sezonie dojdą zapewne Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Stal Rzeszów czy Motor Lublin. To kluby z dużą tradycją, na których mecze przychodzi sporo kibiców - twierdzi Marian Kmita, szef redakcji sportowej Polsatu. Jeszcze w tym sezonie stacja chce pokazać pięć, sześć meczów, m.in. GKS Bełchatów i Arki Gdynia na własnych stadionach oraz przede wszystkim derby Łodzi.

- Zobaczymy, jaka będzie oglądalność i wtedy zdecydujemy, czy transmitować też mecze w nowym sezonie. Oczywiście musielibyśmy uzyskać licencję, ale jestem dobrej myśli. - wyjaśnia Kmita.

No to Prezes Polsatu już wie,że Lechijka w drugiej lidze bedzie :).Pozdro.
28 kwietnia 2005, 07:58 / czwartek
:D :D :D
28 kwietnia 2005, 14:16 / czwartek
Byłoby naprawdę świetnie. O oglądalność myślę, że można być spokojnym. Fajnie, że ten prezes zna się na rzeczy i wie jakie kluby mają tradycje :)
28 kwietnia 2005, 17:21 / czwartek
Chociaz jeden wie co mowi!!!
:)
29 kwietnia 2005, 16:33 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 kwietnia 2005, 17:00 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2005, 22:16 / niedziela
a jak już sie zarejstrowałem to sie wpisze!! :]
Niby to czemu mecze Bełchatowa i Arki są takie ważne ?? Fakt drużyny Walczące o 1 ligę . Ale nie zapominajmy o Jagiellonii. Jak widać naj bardziej emocjonujemy się teraz walką o 4 miejsce dającą baraże. Do tego miejsca kandyduje aż 5 drużyn. Nie zapomnijmy też o kibicach. W Białymstoku na każdy mecz przychodzi ponad 5 tys kibiców!! Przez cały mecz jedziemy z dopingiem, nawet na wyjazdach (pierwszy mecz na wiosne z Bełchatowem gdy 500 osób ZAGŁUSZYŁO kibiców Bełchotowa. A dobra starczy tego gadania .narka
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.412