Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia liderem!!!!!!

strona 1/1

30 kwietnia 2005, 19:32 / sobota
przyznacie chyba ze lechia zagrala slabo,duzo bylo niedokladnosci.ale licza sie punkty!!pozatym tym tylko WIELKIE druzyny potrafia wygrywac mecze grajac slabo:)teraz 2 ligi nie oddamy! i jeszcze jedno: podzielacie moje zdanie ze momentami bylo zdecydowanie za cicho na trybunach?szkoda ze nie wszyscy glosno dopinguja nasza lechie.
30 kwietnia 2005, 20:20 / sobota
Popieram jeżeli wygrywamy takie mecze to nie powinniśmy już oddać II-iej ligi . Tym bardziej że inni tracą punkty aż miło . brawo spiker - odważnie masz możliwość ożywić trybuny . Przyda się się na Janikowo . Będą walczyć o wszystko i My też musimy tak zagrać nie patrząc na dotychczasowe wyniki i sytuację w tabeli . Panie trenerze nie chcę się wtrącać ale chyba brakuje trochę świeżości drużynie . Na pewno Pan wie jak to zrobić . Pozdrawiam .
30 kwietnia 2005, 20:32 / sobota
Powiem tak: doping żenada, ożywienie po informacji o porażce Elany no i trochę pokrzyczeli po bramce, normalnie atmosfera piknikowa, cóż bardzo dużo młyn musi się jeszcze nauczyć... doskonały przykład: wyspiarze - drużyna przegrywa a tam doping jakby conajmniej mecz o MŚ, ciągle nie mogą nasi kibice nawiązać do czasów 1986 - 1990 pięknie wtedy było...
Dobra koniec narzekania - jesteśmy liderem :)

Aha jeszcze gra: problem tkwi w mentalności: wygrać mecz minimalnym nakładem sił, no i standard nasz - cofnięcie się po zdobytej bramce, nie tędy droga panowie
30 kwietnia 2005, 20:54 / sobota
Nie wolno nam zapominac, ze po chojnii czekaja nas bardzo cieszkie mecze i wtedy nasi pilkarze beda grac na maxa. Teraz niech jeszcze sobie graja tylko aby wygrac, ale za tydzien musza grac jak o MS!!!

A MY SWOJE LECHIA GDANSK!!!
30 kwietnia 2005, 22:03 / sobota
Rzeczywiście kibice dziś oszczędzali gardełka i doping byl tylko momentami niestety. Najważniejsze jest to ze Lechia zainkasowala znowu 3 pkt i odskoczyla od rywali. Przed nami miesiac maj który pokaże i zweryfikuje umiejetnosci naszych kopaczy ktorzy sa w niezlej formie ale dzis przyznam ze grali jakby od niechcenia (choc walecznie i ofiarnie), byli zbyt pewni siebie i zlekcewazyli gnojkow z Amiki. Ci chcieli sie w GD pokazac co im calkiem wychodzilo, zwlaszcza w pierwszej polowie. Mimo slabej gry uwazam ze Lechia wygrala zasluzenie (styl pozostawia wiele do zyczenia), mielsimy wiecej sytuacji strzeleckich w tym jedna czy dwie sam na sam plus pare strzalow (wiekszosc niecelnych) niecelne byly tez zagrania i podania (obie druzyny). Na kiepskim poziomie stalo tez moim zdaniem sedziowanie (fakt III liga) ale czasami przypominalo mi to podworko. sporo bylo tez glupich strat i bledow jak te np. przy wyrzucaniu pilki z autu. Czas na Chojnę !!! Lechijko gola, Lechijko naprzód bo ten Torun & Janikowo to tabeli spód. Gdanska Lechia sie rozstrzela i nie odda już fotela! (jakze wygodnego, ale będąc liderem nie jest łatwo grać) DAMY RADĘ!!
30 kwietnia 2005, 22:22 / sobota
Mamy lidera ziomy !!!
A z drugiej strony to jestem pewien że toruń odpuszcza sobie II lige i specjalnie przegrywa , ale mnie to nie obchodzi gdy o II lige dla Lechii chodzi . HEHE
30 kwietnia 2005, 23:23 / sobota
Moim skromnym zdaniem wcale a, wcale nie zagralismy tak slabego meczu jak wynika tutaj z niektorych watkow ! Stare pilkarskie powiedzenie mowi ze "gra sie tak jak przeciwnik pozwala" ,a rezerwy Amiki zagraly naprawde dobry mecz i pozostawily po sobie naprawde dobre wrazenie ! Naszym pilkarzom naleza sie naprawde wielkie brawa za skromne zwyciestwo, lecz jakze ciezko wywalczone! Jestem zdania ze decydujacymi o awansie meczami nie beda potyczki z Tkp czy Janikowem , lecz wlasnie z zespolami z dolnej czesci tabeli!!! Jak sami widzicie chociazby dzisiejsza kolejka zdaje sie potwierdzac moja teze.
Jak narazie nie pozostaje nam nic innego jak cieszyc sie z fotela lidera i z duma moc zaspiewac: "Kto liderem jest..."
30 kwietnia 2005, 23:45 / sobota
To fakt że Amica zagrala dobry mecz, ale Lechia zagrala nieco slabiej niz chociazby z Wartą ktora byla teoretycznie bardziej wymagająca (moze to przez to ze chlopaki nie grali w Szczecinie tylko miedzy soba i stracili nieco rytm). Nie bylo znowu az tak źle w koncu mielismy przewage szczegolnie w drugiej odslonie. Nie bylo to imponujące widowisko - poziom raczej sredni ale ambicje ogromne i wola walki tez.Nasza Lechia i tak jest w formie co udowodni w nastepnym meczu (od 5 meczy nie starcilismy nawet gola) Liczy sie zwyciestwo a nie gra .... Jesli chodzi o mecze to teraz kazdy moze juz decydowac o awansie lub barazach i nie mozna pozwalac na glupie straty punktow (najbardziej wlasnie bolą te z zespolami z dolu tabeli i z nimi gra sie najtrudniej bo sie najbardziej mobilizują szczegolnie jak przyjezdza lider) ale moim nieskromnym zdaniem kluczowym meczem bedzie ten z Janikowem u siebie bo jesli ich zwyciezymy (a wierze ze napewno, choc obawiam sie sedziow) to odskoczymy im na 7 punktow ktorych raczej nie roztrwonimy i dobrze by bylo przynajmniej zremisowac w Toruniu,i po tych meczach bedzie juz praktycznie wiadomo dla kogo II liga (choc i tak wiadomo :) Bedzie mozna wiecej powiedziec bo i z Kaszublandią tez w maju miedzy Unią a TKP. Wazne by nie pogubic z pozoru latwych i pewnych punktow jak te w nadchodzącym meczu z outsiderem Odrą Chujnia (zabrali im 4 punkty, moga byc wkur......) A my swoje ......... !!! Kto liderem jest.........???
30 kwietnia 2005, 23:51 / sobota
Aha no i miejmy nadzieję że doping w meczu z Janikowem bedzie o wiele wiele lepszy niz ten w meczu z kuchenkami II. Tylko wtedy mozemy liczyc na korzystny wynik o czym swiadczyc moze to ze gra Lechii znacznie ożywia sie wraz z dopingiem. Musimy byc 12 zawdonikiem bo Unia tez bedzie grala w 12 :)
Ale troche sie zagolopowalem bo jeszcze meczyk z ChoJnka.czas plynie nieublaganie jednak.......na meczu z unią powinno przyjsc jakies 5-6 tysiow.
1 maja 2005, 08:59 / niedziela
ale jak beda mecze z lepszymi druzynami, to bedzie wiecej ludzi i doping bedzie lepszy
1 maja 2005, 09:28 / niedziela
Można to tak ująć: jaka gra taki doping, tyle że jak już mówiłem, nie sztuka dopingować, gdy drużyna wygrywa...
18 października 2007, 22:13 / czwartek
Czyżby to ma być już jutro?
18 października 2007, 22:26 / czwartek
Quantanamera jesteśmy z miasta LIDERA!!!
18 października 2007, 22:29 / czwartek
...LIDERA!!!!hehe RH+

KTO LIDEREM JEST,KTO LIDEREM JEST,OCZYWIŚCIE ŻE BKS!!!!
18 października 2007, 22:31 / czwartek
kto liderem jest?
.......oczywiscie Wrocławski WKSSS !

hyhy
18 października 2007, 22:41 / czwartek
Pewnie że WKS ale....................,tylko do jutra!!!hihi

BKS&WKS JEBAĆ motur!!!
18 października 2007, 22:45 / czwartek
Motur na czele, jak odwrócimy tabele!!! Lidera mamy, w czerwcu na awans czekamy!!!
18 października 2007, 23:28 / czwartek
W czerwcu awans mamy,z Wisłą se zagramy!!!
19 października 2007, 09:41 / piątek
POKONAMY ŚLĄSK WROCŁAWSKI,
A ZA TYDZIEŃ STAL,
POTEM W GDYNI WSZYSTKIE ŚLEDZIE,
WBIJEMY NA PAL !!!!!!!!
19 października 2007, 09:44 / piątek
brawo, zeto :) skoncentruj sie na tej tworczosci :D
19 października 2007, 19:16 / piątek
Piast zremisował, a więc... KTO LIDEREM JEST? KTO LIDEREM JEST? GDAŃSKA LECHIA, NASZ BKS!!!
:-)))
19 października 2007, 19:17 / piątek
jastrzebie-piast 0:0 czyli panichy. kto liderem jest kto liderem jest Lechia Lechia hej BKS!!!
20 października 2007, 18:28 / sobota
Jeżeli wygramy w stalowej niewoli to raczej na 99% będziemy na zimę liderem!!!

ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!!!
23 października 2007, 00:30 / wtorek
kto liderem jest kto liderem jest Gdańska Lechia hej BKS :)
24 października 2007, 10:25 / środa
witam.Troche mnie nie bylo na forum (praca).Oczywiscie sledze wyniki na bierzaco i fajnie przyjechac do domu i zobaczyc Lechie na fotelu lidera drugiej ligi.JA SIE TYLKO SPYTAM TERAZ KOLEGI ZETA(O)????cO TERAZ POWIESZ KOLEGO O ROGALSLKIM >???pisalem ci kiedys zebys dal mu troche czasu??wiem ze masz pojecie o pilce ale tak to bywa ze nieraz trzeba poczekac az zawodnik sie przelamie.Brawo Maciek tak trzymaj!Ten karny z Gornikiem strzelony prawa O DZIWO noga po widlach-profesorski.Przekonales niedowiarkow ze potrafisz grac w pilke w tym chyba najwiekszego ZETO!!!!, ktorego pozdrawiam.
24 października 2007, 13:54 / środa
O ile w czasach największej nagonki też byłem zdania, że należy dać mu spokój, to moim zdaniem Rogal wciąż nie gra tak dobrze, jak byśmy tego oczekiwali po zawodniku, który kosztował niemałe w końcu pieniądze.

A czepianie się Zeto w tym wypadku jest niepotrzebne, bo od pewnego czasu złego słowa na Rogala nie napisał, a nawet pochwalił go za bramkę strzeloną Śląskowi :)
24 października 2007, 14:40 / środa
Dodałbym jeszcze, że karnego strzelał prawą nogą bo jest prawonożny i nic w tym dziwnego nie ma :)
24 października 2007, 16:08 / środa
rewelacyjnie nie gra ale strzela bramki to chyba najwazniejsze
25 października 2007, 15:08 / czwartek
Kolego kibicc Rogal gra w zasadzie obiema nogami ,i jest to jedyny zawodnik procz Szalegi ktory jest obunozny.Tak uwazam.Co do Zeto to nie wiem co teraz pisze , wiem co kiedys pisal i jak chcial dac bilet do Mlawy i jak z niego szydzil, ze jest pupilkiem Borka itp.Jakos przyszedl Kubicki i Rogal ma dalej pierwszy plac i jest ostatnio czolowym zawodnikiem w Lechii i najlepszym strzelcem i zgadzam sie z toba ze moze nie gra efektywnie ale wazne ze gra efektownie!pozdrawiam
25 października 2007, 15:11 / czwartek
Chyba lepiej jak się gra efektywnie niż efektownie ; )
25 października 2007, 15:17 / czwartek
mialkus- dalej uważam, że najsłabsza formacja w Lechii do lewa strona. Zarówno pomoc, jak i obrona.
Rogal się rozstrzelał, ale swoją grą dalej nie zachwyca. Chociaż jedną akcją mnie zadziwił, strzelając po przepięknej akcji trzecią bramkę Śląskowi.
25 października 2007, 17:52 / czwartek
oczywiscie Zeto , masz racje ze lewa strona nie jest najmocniejsza i uprzedze moze twoja uwage ze Rogal o niebo lepiej gra w ofensywie niz defensywie,zwlaszcza ze ma sie z tylu niepewnego Fechnera,ktoremu po prostu nie ufam.Napewno dobrze by bylo sie wzmonic w przerwie zimowej solidnym lewym obronca.Nie wiem czy Kosznik juz trenuje ale zanim dojdzie do optymalnej formy minie troche czasu.Slyszalem ze niebawem duze wzmocnienia szykuja w Plocku,pewnie Wojcik tez sciagnie swoich ludzi do Pruszkowa(Wojtek Kowalczyk???)takze wiosna szykuje sie emocjonujaca!Slusznie wychwyciles moj blad kolego Fan-Lechia,oczywiscie ze efektywnie!
26 października 2007, 15:16 / piątek
sprzedam oryginalna koszulke firmy Nike Celtic Glasgow.Nowka sztuka przywieziona ze Szkocji.Koszulka zielona, model z tego sezonu.Idealna dla kazdego kibica.Rozmiar XL.Okazyjna cena 150 zl.W sklepie ok 300 zl.Polecam.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023