Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Spisek

strona 1/1

1

1 maja 2005, 15:51 / niedziela
niektorzy to maja niezle nasrane w bani wystarczy se poczytac rozne forum zespolow z naszej grupy albo tematow dotyczacych Lechii by dowiedziec sie rzonych ciekawych rzeczy juz nawet awansowac nie mozna w spokoju wszedzie widza spiski a tu jeden rodzynek z forum :
"W imienu kibiców Odry życzymy wam awansu bezpośredniego do II ligi i powiem tylko tyle że we wtorek nasz zespół zmobilizuje się na tyle że pokaże wałkarzom z Gdańska jak sie gra. Wczroj w Tczewie prowadzilismy do przerwy 1:0 w przerwie sedzia dostał telefon od pewnego pana i w 52 minucie wapno i czerwo dla naszego bo niby byłą reka a puzniej gwizdek zaciół sie tylko w jedną stronę i nic nie można było zrobić. "

ale zamiast mnie wkurzac coraz bardziej mnie bawia takie komentarze bo i tak II Liga nasza :D
1 maja 2005, 16:31 / niedziela
Masz racje Max coraz większe jajca wypisują .
Byłem wczoraj na meczu w Tczewie i widziałem tylko dobrą gre Unii , poprostu inni nie potrafią przełknąć goryczy porażki.

Ciekawy jestem co to za pan zadzwonił do sędziego w przerwie meczu ?
Może sam Neptun.

Coraz bliżej II liga !!!
1 maja 2005, 18:21 / niedziela
UWAGA:
W naszej grupie dzieją się dziwne rzeczy !!!!!!!!

[b]1[/b] W Chojnie za żółte kartki dane tamtejszym zawodnikom, zakupiono kratę wódy w miejscowym GS-ie. Niestety nie policzono, kto miał ile tych kartek, przez co PomZPN przyznał Odrze 3 walkowery.

[b]wniosek[/b]
Wina Lechii. Działacze Lechii powinni zadzwonić do Chojny i uprzedzić, że ich zawodnik gra, choc nie może.

[b]2[/b] W Tczewie, w przerwie meczu, Unia dała sędziemu telefon. Jak się już pewnie wszyscy domyślają, sędzia szczęśliwy z podarku "wydrukował" mecz. unia wygrała 3-2.

[b]wniosek[/b]
Wina Lechii. Podobno dali Unii pięć telefonów komórkowych, za przekonujące zwycięstwo w Gdańsku. Aż strach się bać, co będzie, jak działacze z Tczewa wykorzystają jeden aparat w Janikowie.

Jak widać, gdańscy działacze dzielą i rządzą w II grupie III ligi. :-)))

Olejmy wszystkich wieśniaków:

[b]
Piłka jest okrągła, a brameczki dwie,
Lechia jest najlepsza, kazdy o tym wie,
Niepokonana Nasza Ukochana, Niezwyciężony to nasz Be Ka eS,
A my kibice znamy jedną pieśń:
Gdąńska Lechia najlepsza jest.
[/b]
1 maja 2005, 19:27 / niedziela
Oj ale się uśmiałem , większych głupot nie można już wymyśleć.
Wygląda na to że ekipa z Chojnej nieźle sie naczytała "faktu" bo takie głupoty to tylko tam piszą.

A dla aferzystów z Chojny mam kolejną afere : Ponoć Toruń przegrał z Lechem tylko dlatego że w szatni Torunia widziano jak " Mumia Hitlera zgwałciła kobiete"

---Tczewska Unia z Lechią stoi jedni w biało - niebieskiej drudzy w biało - zielonej zbroi.---
2 maja 2005, 10:06 / poniedziałek
odnośnik

I w taki oto piękny sposób spisek cHOJNY przerodził się w ogólnopolską "aferę". Aj, wkurwiłem się....
2 maja 2005, 10:30 / poniedziałek
to jest zalosne ze taka "niby" powazna gazeta ogolnopolska wchodzila w plotki. Jezeli chca stac sie tacy jak "Fakt" to prosze bardzo. Dlaczego nikt nie pisal o naszym meczu w Janikowie??. Zalosne juz spokojnie nie mozna wywalczyc awansu. A karny w meczu z Flota ?? Tez nie bylo??. Wszyscy sa pozadni i walcza sprawiedliwie, a Lechia jest "beee". Badzmy powazni.
2 maja 2005, 11:22 / poniedziałek
A kto najgłośniej krzyczy? Niejaki Piotr Wujków prezes Elany Toruń. Nie patrzy na to, że jego klub dostał baty w 4 ostatnich meczach i z oddał Lechii w prezencie przewage 9 punktów, ba(!), Elana dorzuciła nam w ten weekend kolejny gratis w postaci przegranej z Lechem II(u siebie!!!). Nie! Ów jegomość jakby tego nie widział, on za to widzi, wielki spisek Lechii. Lechia straszy, Lechia to, Lechia tamto. Lechia załatwia sobie wejście do II ligi. Przepraszam bardzo, daleki jestem od szybkiego oceniania, jednakże ten koleś ma nasrane. Jest pomylony. Ekipa moja przepieprza 4 mecze pod rząd i spada z fotelu lidera, a ja żale i płacze nad Lechią zaczynam. Dureń. Totalny.
I jeszcze hasła, że "to co się dzieje w Gdańsku to obraża polski futbol". To jakas ostra psychoza. Splątanie chyba. Skoro w Toruniu tacy, kurwa moraliści, czy etycy, albo inne chujki to czemuż to nie wchodzą z butami do II ligi?
Czemuż tam, FAKTYCZNYCH machlojek nie wywlekają i nie pomstują nad nimi, tylko zbiorową histerię nad Lechią zaczynają?
Nijak tego pojąć nie mogę.
Wiem za to jedno, pieprzyć Was pomyleńcy.

Kto liderem jest, kto liderem jest, gdańska Lechia, hej BKS!
2 maja 2005, 12:39 / poniedziałek
A może tak Stowarzyszenie Biało- Zieloni, jako przedstawicie kibiców Lechii zajmą jakieś stanowisko, wobec gazety wybiórczej. To już nie pierwszy ich tekst, szkalujący kibiców Lechii, a przez to szargający dobre imię naszego klubu.

Co ciekawe, ci z wybiórczej wiedzą o "zastraszających faxach" w Chojnie, a nic a nic nie piszą o karnych w ostatniej minucie w wiosce rybackiej. No ale tam wszyscy "czysto" walczą o extraklasę.
2 maja 2005, 13:09 / poniedziałek
"w wiosce rybackiej" dobre:)
Fakt, może by tak coś wspomnieli o tych 10 karnych u siebie Arki,
Zastanawiająca skuteczność,
Ale po co,
O tym jak Janikowo Nas przekręciło w rundzie jesiennej też nie warto pisać,
Lepiej walnąć artykuł o szalikowcach Lechi bo temat chwyci,
Lechia wysyła swoich bojówkarzy,
Przecież to jest śmiechu warte (do Łapu Capu z tym artykułem)
Pora spadać z tej zaściankowej ligi,
Już nawet kibiców nie można posiadać bo jeszcze się kurde na mecz wyjazdowy wybiorą i co wtedy,
Trzeba będzie stadion na gwałt remontować:)
A my swoje;
"Kto liderem jest, kto liderem jest?
Lechia, Lechia, Lechia BKS"
2 maja 2005, 13:10 / poniedziałek
Ludziska dajcie sobie spokuj z czytaniem tych wszystkich artykułów prasowych onaszej dróżynie bo tylko osiwieć można. Wiadomo, że nasza lechijka ma awans w kieszeni a to, że inni nam zazdroszczą to już nie nasz problem.
2 maja 2005, 14:22 / poniedziałek
Podać pismaków do sądu z oskarzeniem o naruszenie dóbr osobistych. Niech bulą odszkodowanie. Kasa przyda sie Lechii. Chyba nie ma wiekszego szmatławca od Wybiorczej, ubecka gazetka.
2 maja 2005, 14:35 / poniedziałek
Podac te żydowską szmatę do sadu za pomówienie i szkalowanie.
Dziwie sie ze zarzad nie reaguje na te oszczerstwa,choć wszyscy
normalni wiedz.a ze jestesmy po prostu najlepsi w lidze,to jednak
takie brednie idą w Polske i szargaja dobre imie klubu....
a to sie wkur......m!
2 maja 2005, 14:57 / poniedziałek
odnośnik

KOLEJNE WYBORCZE BREDNIE, NIEKUPUJCIE TEJ SZMATY NAWET JAKO PAPIER TOALETOWY!!

ZAKAZ WJAZDU DLA WYBORCZYCH REDAKTORKÓW NA TRAUGUTTA!

moze by jakis transparencik w odpowiedzi na oszczerstwa..
2 maja 2005, 16:14 / poniedziałek
Jestem kibicem i lubie przeglądać rożne forum szkoda kibice Lechi że widzićie swój czubek nosa. Poniżej przedstawiam Wam wypowiedż Kibica Lechi na jednym z forum zespołów trzecioligowych. Więcej pokory i trzeźwo patrzcie na świat. Bo w świecie jesteście tacy sami jak wszyscy co nazywają się kibicami.

Śmieszne wieśniaki z jajnikowa znów płaczą?
Na pole buraki gnój przerzucać, bo na stadionach znaczycie tyle co gówno. O szwindlach powinniście się wypowiadac ostatni. Przypomnieć wam mecz Unia (+ sędzia) Janikowo - Lechia Gdańsk i protesty kilku klubow przeciwko wam pajace? Lechia wygrywa mecze zasłużenie i nikt, żaden z trenerów, zawodnikow [kibicow nie, bo w tej lidze tylko Lechia i Elana wie o co chodzi reszta to wiochy jak np. Wy i nikt do nas nie przyjezdza] druzyn przeciwnych nie ma do tego watpliowosci. A to, ze nastepne takie jak wy wiesniaki z chojny nas atakuja, to rozpaczanie, ze leca z 3 ligi, a Lechia sie wspina do 2. Ale no jasne kurwa to Lechia w 3 meczach wystawila nieuprawnionych zawodnikow i w tajnej zmowie z Pomorskim Zwiazkiem ukarala 3 walkowerami Odre Chujnia minimalizujac szanse na utrzymanie sie. Kara ich spotka juz pojutrze, a Was w sobote. Szkoda, że zabardzo sie nas boicie i zobaczycie ten meczyk tylko na czacie.
2 maja 2005, 17:07 / poniedziałek
Proponuje ingnorwać te brednie my wiemy jak jest, jesteśmy najlepsi i tyle. Udowdnimy to wygrywające mecze, ktore nasz czekaja i awansując (po raz kolejny z rzędu) do wyższej ligi.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011