Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Telewizja TVN na jutrzejszym meczu

strona 1/1

1

2 maja 2005, 16:42 / poniedziałek
Wszystko wskazuje na to, że jutrzejszy mecz Odry z Lechią z obawy przed nie obiektywnym sędziowaniem będzie nagrywany przez telewizje TVN. W obecnej rundzie Odra spotkała się już z nieprzychylnością sędziów, tak więc jutrzejszy mecz pokaże czy wygra lepszy czy po raz kolejny wygra arbiter.

www.odrachojna.pl
2 maja 2005, 19:17 / poniedziałek
I najlepiej niech to puszcza zamiast faktow o 19! Niech cała Polska Posmieje sie z zakompleksionej wiochy.... ktora ostatni raz bedzie miała okazje polizac wielkiego swiata ! /albpo to wszystko bzdury albo faktycznie w tej Chojnie maja mocno nasrane pod kopółą
2 maja 2005, 19:46 / poniedziałek
I chwała Panu Bogu, że będą.
Przynajmniej jestem pewien, że sędzia będzie uważał i że Lechia spokojnie będzie mogla wygrać mecz.

Mam też nadzieję, że TVN pokaże tych bojówkarzy z Berlina i Hamburga, co to zastraszają tą biedną chujnię ;-))))))
2 maja 2005, 19:59 / poniedziałek
Serdeczne Pozdrowienia dla wszystkich "Bojowkarzy", ktorzy są z dala od Macierzy ;-))))))))
2 maja 2005, 20:11 / poniedziałek
Oby nie było bojówkarzy!!! To nie jest dobra reklamówka Lechii, przez durne chuligańskie wybryki nie będzie można niedługo kibicować na stadionie Lechii. Opanujcie się ludzie !!!
Lechia potrzebuje mocnego dopingu teraz, bliska awansu i na tym się skupcie a nie na bijatykach !!!
2 maja 2005, 20:38 / poniedziałek
z calym szacunkiem, ale nie łykaj wszystkiego proszę jak pelikan - czy jestes w stanie wyobrazić sobie "bojowkarzy" z HH lub z B ? proszę Cię, więcej usmiechu ;-)przeciez, to BK na maxa - anyway, masz racje mocny doping jest potrzebny - tak samo jak "szwadrony" z Londynu, Paryza, Dortmundu,Monachium, Sydney, LA, Dubaiu i kilku jeszcze innych miejsc na tym padole ;-)
2 maja 2005, 20:44 / poniedziałek
Uśmiechu powiadasz, to niech poszaleją to zobaczysz jak Lechia na tym wyjdzie...
2 maja 2005, 20:51 / poniedziałek
masz racje, wszyscy sie boją powracajacych z zagranicy bialo-zielonych,choc czeka sie na nich z chlebem i solą, czasami sie zachowuja gorzej niz pijani Szwedzi na promach ;-))))
2 maja 2005, 21:02 / poniedziałek
Jedziesz jutro na meczyk???
2 maja 2005, 21:06 / poniedziałek
a moze "tak", a moze "nie" - a kto to wie ;-)))
2 maja 2005, 21:08 / poniedziałek
eee miód sztuczny na misia nie ładnie, taki kibic z Ciebie?
2 maja 2005, 21:16 / poniedziałek
z calym szacunkiem, ale prosze nie stosowac wobec mnie zagran w stylu Globusow z Agory - mam ten luxus,iz niczego nikomu, nie musze udowadaniac,rowniez Tobie - dlatego tez, pozwolisz,iz Twoja prowokacyjna wypowiedz, potraktuje z lekkim przymrozeniem oka i odpowiem, tak masz racje - sztuczny miod, nie smakuje tak samo jak naturalny ;-))))
2 maja 2005, 21:22 / poniedziałek
Coś za dużo w tym polityki ...
2 maja 2005, 21:24 / poniedziałek
Amen
2 maja 2005, 23:48 / poniedziałek
Zeto, widziałem już wiele OGROMNYCH przekrętów sędziowskich w telewizji, więc na to że kamera ich zmobilizuje do obiektywizmu bym nie liczył. Raczej na to, że mecz nie bedzie kupiony, więc po co sie wygłupiać?
3 maja 2005, 00:45 / wtorek
Szkoda ,że TVNu nie było w Janikowie.
3 maja 2005, 10:49 / wtorek
Ty "Lechijka", a co ty chcesz od nabojki, od chłopaków?
Oni też robią swoją robotę, a Ty możesz za to spokojnie jeździć i kibicować!!!
Mi się nie podoba Twoje napinanie, i w ogóle tam takie jakieś sb-eckie pytania w twoim stylu.. a kto po co i dlaczego???
Za dużo czytasz głupot, słuchaj się wiedzących inaczej, oni Ci wskażą dobrą drogę!
Pzdr
3 maja 2005, 13:10 / wtorek
A Ty co się sadzisz jak drożdże temat jest skończony więc się czep czego innego.
To co Ci się podoba a co nie mnie nie interesuje.
Pozdrawiam :)
25 sierpnia 2012, 21:15 / sobota
Obiektywnie bardzo dobre oświadczenie kibiców żużlowych z Torunia:
odnośnik
26 sierpnia 2012, 16:40 / niedziela
Mogliby normalnie udawać ,że idą na mecz , a podczas meczu cały czas zamiast dopingu wrzuty na ITI/Waltera/TVN . Chyba TVN odpuścił by sobie transmitowanie serialu z samymi bluzgami na własną stację.
26 sierpnia 2012, 16:59 / niedziela
Co Ty, wczoraj się urodziłeś? Nagraliby sobie materiał, a odpowiedni dźwięk by podłożyli w postprodukcji. I tylko by kibicom na nosie zagrali.
26 sierpnia 2012, 21:12 / niedziela
Fakt nie pomyślałem o tym

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.225