Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Michnikowe Plemie part2

strona 1/1

2 maja 2005, 19:19 / poniedziałek
jak wszyscy pamietamy najpierw Globusy z Agory, chcieli nam urzadzic "pojednanie" - teraz szykują się z kolejnymi atakami medialnymi - w koncu zyja z wierszowek typu "dorabianie geby"

no coz, nie bedzie to pierwszy i nie ostatni wybryk Michnikowych Pachołków - nalezy miec na to uwadze, wzruszyc ramionami, nie podniecac sie, neutralizowac "pudła rezonansowe" (osoby,ktore buduja swoje poglady na podstawie wydania Koszernej)

jak neutralizowac Globusow z Agory?
oficjalne oswiadczenie Stowarzyszenia ,list otwarty/petycja Kibicow (kilka tysięcy podpisow zawsze robi wrażenie), rozpoczecie sprawy sadowej o naruszenie dobr osobistych, przeciwdzialania typu "Pomaranczowa Alternatywa" oraz inne

miejmy na uwadze, ze takim Panom jak Grzegorz Kubicki z Gdańska, Paweł Rzekanowski z Torunia, czy też Marek Szandurski ze Szczecina, nie zalezy na prawdzie - im zalezy tylko na miesiecznej pensyjce - a napisza, co beda kazali - to sa tylko "narzedzia"...

pytanie brzmi - kto jest decydentem w Michnikowym Holdingu ? i dlaczego mu tak zalezy na tym by nas deskredytować ? bo jak nie wiadomo o co chodzi... to chodzi o pieniadze... akurat, Michnikowe Pachołki nie mają żadnego kregosłupa... i gdy sie im pluje w twarz, to rowniez mowia,ze deszcz pada...

przede wszystkim, nie dajmy sie sprowokowac, lecz konsekwetnie robmy swoje ;-)))
2 maja 2005, 23:52 / poniedziałek
Dokładnie przy całej mojej nienawiści do ekipy żydowskiej gazety dla polaków uważam , że nie ma sensu z nimi walczyć. Oni niestety w duzym stopniu krztałtują opinie ludzi o Naszym klubie. Oczywiście nie twierdze , że trzeba im się podlizywać ale nie ma też co iść na otwarty konflikt bo z nimi się nie wygra. Nie tacy próbowali.
3 maja 2005, 00:04 / wtorek
TKP Toruń: To, co dzieje się w Gdańsku, obraża polski futbol. Odra Chojna: Lechia straszy nas, że przywiezie 700 kibiców, w tym 100 bojówkarzy – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Chuligani z Gdańska wzbudzają strach w III lidze. W rundzie wiosennej obecnego sezonu drużyna z Gdańska zagrała pięć meczów na swoim boisku i zaledwie jeden na wyjeździe. Zaplanowany w Świnoujściu mecz z Flotą odbył się 9 kwietnia, ale... w Gdańsku (Lechia wygrała 2:0), a zmianę gospodarza działacze Floty tłumaczyli brakiem zabezpieczenia obiektu. Ich przykład chciała powielić Pogoń Szczecin. Jej rezerwy miały podjąć Lechię 23 kwietnia, ale mecz odwołano, argumentując to renowacją murawy przed spotkaniem reprezentacji Polski z Albanią.

Lechia walczy o awans do II ligi z TKP Toruń. Choć torunianie byli po jesieni zdecydowanym liderem i mieli dziewięć punktów przewagi nad rywalami, teraz spadli na drugie miejsce, tracą trzy punkty do Lechii. TKP przegrał m.in. 1:2 w Świnoujściu, gdzie nie musiała grać Lechia. Cztery minuty przed końcem tego meczu sędzia Zbigniew Rutkowski (ten, który został zawieszony za mecz II ligi Kujawiak Włocławek - ŁKS Łódź) podyktował rzut karny przeciwko ekipie z Torunia. - To był skandal. Mamy ten mecz na kasecie wideo i idealnie widać, że była to kpina ze strony sędziego - mówi trener TKP Piotr Rzepka.

Lechia została samodzielnym liderem i poszła za ciosem. Następny mecz wyjazdowy ma rozegrać w Chojnie z Odrą 3 maja. Od kilkunastu dni do klubu i miejscowej komendy policji napływały faksy z informacjami, że na mecz przyjedzie 700 kibiców z Gdańska, w tym setka "bojówkarzy".

- Podobno mają nawet przyjechać kibice Lechii z Berlina i Hamburga - podkreśla Robert Iżak, prezes Odry. - To wszystko jest śmieszne, działacze z Gdańska, bazując na strachu, starają się zapewnić sobie punkty bez wychodzenia na boisko.

- To nonsens. Złożyliśmy jedynie zamówienie na 400 biletów, a i to było na wyrost - odpowiada Błażej Jenek, dyrektor Lechii.. - Z tego co wiem, liczbę naszych kibiców powiększał komisariat policji w Chojnie, oni też mówili o bojówkarzach.

Co powiecie na jakąś akcje na jebaną gazete żydorczą
3 maja 2005, 00:28 / wtorek
Ciekawostką jest tutaj fakt, że gdy ta sama "gazeta" szkalowała Arkę wielu z Was przyklaskiwało. Teraz, gdy ci sami "redaktorzy" piszą na wasz temat - święte oburzenie! Jak to triumfuje obiektywizm.... No cóż punkt widzenia...

TYLKO ARKA GDYNIA
3 maja 2005, 14:01 / wtorek
Azzie ma rację, jak obiektywizm to do końca panowie....
3 maja 2005, 20:28 / wtorek
Torun byl liderem a teraz nbie jest juz nawet wiceliderem... po co bic ta piane?
4 maja 2005, 09:43 / środa
Dzisiaj ten szmatławiec wyborcza napisała, że Lechia odniosła 5 zwycięstw z rzędu, ale przecież mecz z odrą był naszym 7 zwycięstwem z rzędu!! Tego szmatławca nie warto kupować.
4 maja 2005, 10:23 / środa
częsc waszych opinii jest troche przegieta:
tzn
nie dopatrywalbym sie swiatowego spisku knujacego podstep wobec Lechii na lamach gazety

to tylko partykularne ambicyjki mlodych wilkow redaktorow, podraznionych dodatkowo niedoszłym pojednaniem

im wiecej bedziemy sie o nich rozwodzic tym wieksza ich satysfakcja
4 maja 2005, 12:52 / środa
odpowiadajac CHWM

na nie mowie o walce - ja sugeruje neutalizacje Globusów z Agory - to jest zasadnicza roznica - nalezy pamietac, iz te Pachołki są szkolone co do uprawiania manipulacji i demagogii - dlatego konsekwetna praca przeciwko MichnikowemuHoldingowi w długim okresie odniesie pozytywny skutek

odpowiadając Markowi

nie chodzi o jednorazowe akcje - z jednej strony nalezy uwazac, aby nie dawac tym bydlakom okazji do "wieszania na Lechii psów" np. moim zdaniem okazywanie zainteresowania owocami cytrusowymi, moze byc przez nich wykorzystywane - z drugiej strony, moim zdaniem nalezy ich neutralizowac pozytywnymi informacjami np. o utworzeniu pierwszej żeńskiej druzyny pilkarskiej Lechii mozna bylo przeczytac tylko w biuletynie meczowym oraz na forum - trzeba miec jednak na uwadze,iz pozytywne informacje nie sa tak "medialne" jak negatywne

odpowiadajac azzie

jako osoba,ktora nie ma nic wspolnego od pokolen z klubem sportowym, ktorego jestes fanem, zwracam sie z uprzejma prosba o nie uprawianie na forum demagogii - jezeli nie jestes w stanie podac faktow, potwierdzajacych Twoja teze - to nie chcialbym byc nieuprzejmy lub grubianski, lecz stwierdzam,iz uprawiasz rowniez taka sama manipulacje co Pacholki Michnika - powstrzymam sie wiec od dalszych komentarzy, ktore moglyby narazic Twoje dobre imie na szwank

odpowiadajac Mattii

no coz, jako osoba znajaca Cie osobiscie - jestem zniesmaczony tym,iz uprawiasz podobna demagogie jak Twoj przedmowca - "zycie to kwestia wyborow"

odpowiadajac Ola

bicie piany, polega na tym, iz rozmawia się, nie wyciagajac zadnych wnioskow - moim zdaniem fakty sa takie, a nie inne - jezeli zalozymy,iz nie jest to pierwszy i nie ostatni wybryk Globusow z Agory - nalezy sie zastanowic, w jaki sposob ich dzialalnosc powinna zostac zneutralizowana, po to by przy kolejnym ich wybryku rozpoczac standardowe procedury - przypominam,iz Koszerna spacjalizuje się w "produkcji" faktów prasowych, ktore nie maja zadnego pokrycia z rzeczywistoscia poczawszy od słynnego Maybacha, poprzez Msze Sw. , czy teraz "bojowkarzy" z Berlina i Hamburga

odpowiadajac 2M1

Jacek Fedorowicz w czasach Stanu Wojennego, podczas swoich monologow mowil,iz "prosze pamietac, w promieniu 1,5 m wokol mnie, nigdy nie bedzie socjalizmu" -
dlatego tez, podzielam poglad,iz nie jestem obiektywny w stosunku do scierw z Wyborczej - moze dlatego,iz nie zapomne jak Michnik podczas programu we francuskiej telewizji w 1989 r (sic!!!) mowil "odpieprzcie się od Generała Jaruzelskiego", przypominam słynne wspolne artykuły Michnika z Cimoszewiczem, czy tez ostatnio kolacyjke z Urbanem - dlatego,tez sugeruje konsekwetną neutralizacje srodowiska MichnikowegoHoldingu, szczegolnie w sytuacji gdy atakuje i "dorabia gębę" Kibicom Lechii Gdańsk
4 maja 2005, 13:24 / środa
Old school masz moje poparcie. Najbardziej to bym chciał zebrać te pare tysięcy podpisów i wysłać do redakcji do Warszawy z informacją, że ci kibice właśnie zrezygnowali z kupowania wyborczej. To by ich zabolało. Ale pewnie będzie tak, że tutaj sobie pokrzyczymy i rozejdzie się to "po kościach". Chociaż... Jak patrze co się dzieje, to widzę,że "my tworzymy historię". Z 6 ligi do drugiej !!! (odpukać) No kto to zrobił wcześniej ? Jestem dumny jak cholera...
4 maja 2005, 16:23 / środa
Old School: jesteś tu modem? jeżeli tak - przywróć temat "Arka kupuje", jeżeli nie jesteś - poproś kolegów. Nie jestem pewien, czy nie było również drugiego, podobnego w treści - wówczas możemy pogadać o faktach bo na razie mogę powiedzieć jedynie, że "nie chcialbym byc nieuprzejmy lub grubianski, lecz stwierdzam,iz uprawiasz rowniez taka sama manipulacje co Pacholki Michnika"

TYLKO ARKA GDYNIA
4 maja 2005, 17:11 / środa
no coz, jako osoba znajaca Cie osobiscie - jestem zniesmaczony tym,iz uprawiasz podobna demagogie jak Twoj przedmowca - "zycie to kwestia wyborow"

Od kiedy my się znamy? bo ja sobie nie przypominam żebym Cię kiedykolwiek widział to raz, dwa prosiłem tylko o obiektywizm i nadal proszę

EOT
6 maja 2005, 00:21 / piątek
super macie ze mozecie poruszac takie wątki na swoim forum bo u nas na legialive i legia.net ni chuja nie przejdzie taki watek.gazeta koszerna kształtuje swiadomosc Polaków którzy sa nie kumaci i nie wiedza co za swinstwo czytaja.pozdro dla Lechii 88
6 maja 2005, 08:11 / piątek
White ty kibic takiego znaczącego klubu chyba nie puścisz tego płazem, już nie mogę się doczekać meczu z (L)egią :) fajny klimat był w latach 80 na meczach z wami
pozdrawiam
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.426