Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Odra Chojna : Lechia Gdańsk

strona 1/1

3 maja 2005, 11:32 / wtorek
Piszcie wszystko na temat meczu...
PS. Wie ktos moze ile naszych pojechalo???
3 maja 2005, 13:07 / wtorek
no wasnei ile poejchalo heheheh na chojnie psize ze 700 i 100 bojowkarzy z berlina:)))))))))))))))))))))))))))))))))))0dbre bez kitu
3 maja 2005, 13:22 / wtorek
Z tego co wiem to pojechaly dwa autokary , bus i samochody ale co do liczby to jeszcze nie wiem.
3 maja 2005, 13:44 / wtorek
siemka!
wynik live powinien byc na czacie--> odnośnik

nie wiem czy Vento jest na wyjeździe ! i czy bedzie podawał wyniki!
3 maja 2005, 16:37 / wtorek
Rusinek i 1:0 i jest dobrze.
3 maja 2005, 16:45 / wtorek
Brawo Lechia oby tak dalej niestety Unia Tczew przegrywa w janikowie 1:4
3 maja 2005, 17:09 / wtorek
Kalkowski i 2:0 i jedziemy z wiesniakami!!
3 maja 2005, 17:34 / wtorek
WOJCIECH z bezpośrednio rogu na 3 do 0 !!!!!!!!!!!!!!
3 maja 2005, 17:39 / wtorek
CAŁA POLSKA JUŻ TO CZUJE - LECHIA BĘDZIE W II LIDZE!!!
3 maja 2005, 18:03 / wtorek
A tak straszyli i tyle gadali a my pojechaliśmy z nimi 4:0
3 maja 2005, 18:10 / wtorek
Do tego Elana jak na razie przegrywa 0-1 w Kościanie,
więc jest szansa na powiekszenie przewagi ;-))))
3 maja 2005, 18:23 / wtorek
Teraz liczy się juz raczej przewaga nad Janikowem to oni sa wicelidarami i mają 4 punkty straty. A wiec w sobote meczo z serii tych o 6 punktów.

A Odra no cóż , w sumie nie chce mi się gadać na ten temat- napinacze- może ten mecz tez był drugowany? Albo szalikowcy z Gdańska terroryzując bramkarza Odry zmusili go do wrzycenia piłki do własnej bramki po strzale Wojciecha.
3 maja 2005, 19:55 / wtorek
wow ! cztery do zera i Lechia zegna wiejskiego frajera ....no to mamy juz 50 brameczek strzelonych i co wart dodac 0 straconych od poczatku kwietnia., lepiej byc juz nie moglo naprawde. SZOK. kto by sie spodziewal takiego obrotu sprawy i tego ze elana dostanie 5 meczy w dupke z rzedu? chyba nikt nie byl az takim optymistą. Naprawde kwiecien byl dla nas zajebisty no i maj juz jest si si.
A ci z Chojni to teraz pewnie żalują ze nie wzieli walkowera :) byliby o jedna brame do przodu
Brava dla nich (pilkarzy) ze podjeli walke i zorganizowali meczyk, a minus (kibice) za napinke i brzydkie slowa pod naszym adresem. spotkala ich kara i czeka na nich juz 4 liga. prezc z buractwem nigdy wiecej III ligi ! LECHIA GD rulez
Czas na Unię ...... Wszyscy na mecz !!!!!
3 maja 2005, 20:57 / wtorek
Pięknie :D:D 4 : 0 dla nas !!!! Ale z drugiej str nieciekawie bo Unia Janikowo nas goni :/ Poskoczyli dziś na II miejsce w tabeli :/ Ale nic , w sobotę im pokażemy !!!! Pozdro for all !!!!
3 maja 2005, 21:12 / wtorek
juz nawet nie moga z honorem przegrac ... wiedzialem ze beda mowic ze wygralismy na farcie .... ale to juz przegiecie "
"Po bardzo dobrym widowisku nasi piłkarze ulegli w dniu dzisiejszym liderowi tabeli Lechii Gdańsk. Wynik absolutnie nie odzwierciedla tego w jaki sposób nasi piłkarze walczyli dzisiaj z pretendentem do II ligi. To Odra miała znaczącą przewagę ale to goście strzelali gole." -mieli taka przewage ze szok a my przez przypadek walnelismy im 4 gole ...
3 maja 2005, 23:09 / wtorek
Po takiej napince, którą zoorganizowali w sieci i po takiej kompromitacji na boisku muszą coś napisać, jakies głodne kawałki o honorowej przegranej- bo pewnie płoną ze wstydu. Przynajmniej powinni. Przy okazji jest szansa na jakieś fotki albo filmiki?
4 maja 2005, 00:46 / środa
Właśnie wróciłem z tej wiochy.Przed meczem mała prowokacja ze strony pał.Potem luzik na stadionie,parę okrzyków od wieśniaków Lechia Gdańsk k......szajs i pare razy Pogoń Szczecin ot zwykła wiejska napinka.Na moje oko od nas jakieś 80-100 osób,ale mogę się mylić.Sam mecz dosyć spokojny w wykonaniu naszych piłkarzy a te bzdury co wypisują na swojej stronce to chyba na innym meczu byli.Odra słaba jak chu.j.Ręka była ,ale u leżacego i nie zamierzona wię decyzja sędziego słuszna.Nasz doping powiedziałbym na luzie.A teraz najlepsze,jeszcze nigdy nie widziałem tyle kobiet w prewencyjnej Policji i to ładnych na dodatek,szkoda że wybrały ten fach.Droga powrotna spokojna z eskortą na sygnale Policji aż do samego Wałcza(ja wracałem autem).Pozdro.
4 maja 2005, 01:25 / środa
ja tam mam tylko nokalt psychiczny po tej jezdzie!Zadnych atrakcji:(
Policjiantki naprawde fajne babki:)
4 maja 2005, 10:54 / środa
Wyjazd zajebisty, szkoda tylko ze nie bylo dane obejrzenie meczu ale coz nie tylko mi sie nie udalo. Osob okolo 100, na uwage zasluguje kompletny prymitywizm policji z tej wioski i ich dzialania pseudo-prewencyjne. Podroz autokarem zajebista, pozdrowienia dla rudego kierownika :)))
4 maja 2005, 12:01 / środa
Osobiście uważam ten wyjazd za bardzo wyczerpujący i tylko dzięki "wspomaganiu" dało się go jako tako znieść bez większych stresów :)
Ta pani "pilot" raczej już chyba nie zdecyduje się na podobną eskapadę :)
Pozdrowienia dla wszystkich obecnych w Chojnie - dla tych którzy byli na meczu i dla tych, ktorym nie dane było go obejrzeć !!
Pozdrawiam
4 maja 2005, 13:15 / środa
Wyjazd ciężki. Niepotrzebne przedłużanie podroży przez pilotke i psy. Sam mecz dość miły, szkoda tylko że żywcem żżerały nas muchy. Ogólnie wyjazd zaliczam do udanych :)
Relacja na www.lechistki.blog.pl
Pozdrowienia dla wszystkich co byli :)
4 maja 2005, 17:17 / środa
Parę fotek z Chojny w linku poniżej .Na zdjęciach brak :)
ok 50 (dobrze zbudowanych) osób które dojechały w czasie 2 połowy.
Sorry - baterie aparatu padły mi zbyt szybko.

odnośnik

Najpierw kliknij w zdjęcie , póżniej w środkowy przycisk pod zdjęciem aby
oglądnąć następne (16 fotek)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.469