Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

ELANA TORUŃ - LECHIA GDAŃSK

strona 2/6

16 maja 2005, 23:05 / poniedziałek
Do Zolw21.
Napisalem ze jakby miescil 1000 to i tak weszlibysmy (co mozna traktowac ze i tak wejdziemy). Ten wyjazd bedzie rekordowy pod wzgledem kibicow, bedzie nas wiecej niz na rezerwach lecha.
16 maja 2005, 23:34 / poniedziałek
Oskar, możesz mi wierzyć stadion ma pojemność 6,500 tyś. Niecałe 5,000 tyś miejsc to miejsca siedzace a reszta to stojące, pisali o tym w Nowościach. A ta gazeta jest patronem medialnym klubu, a ten z kolei chyba wie jaką pojemność ma stadion na którytm rozgrywa swoje mecze :)

Pozdrawaim Aver

Btw brama przez którą chcą was wpuszczać to taka ... prowizorka, no moze troche przerzesadziłem ale poradzicie sobie z nią spokojnie.
16 maja 2005, 23:51 / poniedziałek
Jak zobacza ilu nas jest to sami nas wspuszcza ;-)
16 maja 2005, 23:58 / poniedziałek
a jak droga na stadion? daleko od kolejki?
16 maja 2005, 23:59 / poniedziałek
Ja już nic niewiem !!!!!!To o której wkońcu jedziemy?
- 11:01 czy tm o 9:45 bo juz sam niewiem jedni piszą że tym o 11 to możemy niezdążyćbo zawsze podrodze coś może sie przydarzyć
Konkretne info 11czy 9 bo to ważne. TYLKO LECHIA!!!!!
17 maja 2005, 00:14 / wtorek
Co do godziny wyjazdu to napewno bedziemy jechac o 11.01. Oficjalne info bedzie na ten temat pewnie juz jutro, a ewentualna zmiana godz. na pewno bedzie po srodowym meczu z lechem II.
17 maja 2005, 00:19 / wtorek
Do Raflg: Wyluzuj sie chlopaku, do wyjazdu jeszcze piec dni, na pewno zdazysz sie jeszcze dowiedziec co, jak, kiedy i gdzie:)
Na pytanie "o ktorej jedziemy" powinien odpowiedziec ktos, kto zalatwia nam bilety grupowe na pociag i prowadzi akcje informacyjna dot. wyjazdu, czyli, tradycyjnie ostatnio, Matad. Ja ponawiam propozycje wyjazdu pociagiem wczesniejszym (9.45 z Gd. Glownego), mysle, ze warto to przemyslec, bo nie liczylbym na to, ze podroz odbedzie sie bez opoznienia (a w tym przypadku duza roznice robi juz marnych kilkanascie minut, doliczmy dojscie na stadion - nie znam odleglosci od dworca -, jakies problemy na wejsciu ze strony czworonogow).
Pozdrawiam

Lechia - Elana 2 do jaja!
17 maja 2005, 00:19 / wtorek
WARTO TO PRZECZYTAĆ!!!!!!!:)
odnośnik
17 maja 2005, 02:50 / wtorek
Witam.Po miłej i przyjemnej rozmówce z Elanowcem dowiedziałem się,że bedziemy miec sektor na prostej bardziej na poboczu.Liczy on 400 krzesełek.Ponoc szpiegowali organizacje w Koscierzynie i maja tego bledu uniknac.Niby bez biletu nie ma co szukac bo ma byc zrobiony korytarz cos ala na Chojnie,kto byl ten wie,a wejscie troche waskie.Jechac radze pociagiem o 9,bo z kolejki nie jest tak wcale blisko a znajac psy to troche to potrwa.To tyle z mojej strony.Pozdro.Tylko Lechia Gdańsk.
17 maja 2005, 10:41 / wtorek
No cóż, dawno nie było żadnego moralizatorskiego tekstu na naszej stronie.
Ale nadszedł czas kiedy to taki tekst powinien się pojawić. No bo jak można nazwać okres gdy Lechia pierwszy raz od ładnych paru lat ma szanse na awans do 2 ligi z pierwszego miejsca?

Nastąpiła wymiana pokoleń na Lechii ( lub jeszcze ma to miejsce).
Kibice którzy zaczynali chodzić na Lechię/Olimpię to już powoli "średnio/starzy".
A Lechia? Lechia w tym czasie umarła, zmartwychwstała i powoli odżywa, a dziś? DZIŚ MA SZANSĘ !
Szansę jakiej niemiała od baaardza dawna temu! 2 liga !
To już zaplecze tego o czym marzymy od lat dwudziestu. No bo jeśli nie teraz to kiedy, jeśli nie my to kto ?
Janikowo? Kolejne Wronki w ekstraklasie? Boże zmiłuj sie nad nami!

Krótka sytuacja w tabeli:
5 kolejek do końca.
1) Przypadek nr 1: "Przegrywamy w Toruniu". Cholera jasna ! Jesteśmy automatico na 3 miejscu, no chyba że Janikowo i Elana przegrywają. Szanse małe. Ktoś coś kupi na pewno ( :> kto ?) Nerwówka do końca i jak zwykle historia kołem się toczy Lechia nie wchodzi pod koniec , pech jak ch...!

2) Przypadek nr 2: "Remis".
Ch.. by to strzelił! Janikowo nr 1 a my cholera na co? Baraże?
Sprzedawczyki!

3) Przypadek nr 3: "Wygrywamy w Toruniu."
Matko Boska! Byłes w Toruniu ? Ile ludzi !! Toruń biało zielony. Wygraaanaa... imprezaa!!
Jejku takiej szansy dawno nie mieliśmy!!! Stary mi sie wydaje czy Neptun też tańczy z nami ? Ojaa nieoge już piwa. A może do Maxa? Ej chodźcie do Roko! Mam dośc! Sopot? heh kumaj tych na plaży oni tu chyba od soboty imprezują!
A myy swojeeeeeeeeeeee! LECHIA GDAŃSK! Jeszcze tylko wytrzymać 4 mecze!

- Byłes w Toruniu?
- Nie.
- Heh, frajer! Stary żałuj! Miasto i stadion nasz, pociąg nabity jak Olimpijska przed ładowaniem do puszek.
- A miejscowi ?
- A kogo to obchodziło!! KUMASZ? LECHIA MA SZANSE A CIEBIE TAM NIE BYŁO! Ziomuś dałeś ciała!

Ten mecz to właśnie to miejsce i ten czas! Nie byłeś? Stary niebyłeś i już nigdy tam nie będziesz, a to był ten mecz i to miejsce w którym Lechia awansowała do rozgrywek centralnych, PO TYLU LATACH !

mija rok.....

- Siemasz. To jak awansujemy ?
- W tym sezonie pewnie nie. Ale za rok to już Wisłe pykniemy na 1906%
- Dobrze że ze Śląskiem chociaż dobra biba była.
- Raczej. Chłopaki znowu potwierdzili swoja wartość w boju na długi dystans. Ja wysiadłem po 3 dniu.
- A pamiętasz Toruń? Taaaaa, też dobra biba była....
- Nie o to chodzi - gdyby nie tamten mecz i nie nasze piłowanie gardła to byśmy tu dziś nie byli. Tylko znowu Chojny, Wronki i Świnoujście w Gdańsku, niewspominam super "lotów Ptakiem" do Szczecina. Całe szczęście ze to już druga liga.
- Kumaj to, ale przeciez mamy jeszcze szanse na awans co?
- Myślisz ze coś kupimy ?
- Hehe, raczej :] , Wyborcza jutro może coś napisze....Dawno nic nie było nowego....

.................................................................................................................................

To tylko splot myśli i zdarzeń jakie mogą Ciebie czekać gdy będziesz, lub...... nie będziesz w Toruniu.
Czy możesz sobie pozwolić na nieobecność?
Jak spojrzysz w oczy kumplom?
A jak dziecku ?
Nie jedziesz ?- Wstydź się! (A na Treflu już byłeś? :>)
Jedziesz?- O to chodzi!
Bilet? :] - Damy rade, wierz mi.
Kasa? - Taki mecz trafia się raz na sezon, rok, dekade...mam wyliczac dalej ?
(są asy co jeżdzą już kilka lat za friko i zawsze zgodnie z prawem!)

Po prostu zapytaj się siebie ile warte sa wspomnienia, a ile warte są chwile których nigdy nie zapamiętasz.
autor-Spid

Suma sumarum--->NAAAAJJJAAAZZDDD NA TORUN A O BILETY SIE NIECH NIKT NIE MARTWI !! !! !! W Toruniu mówia ze dadza nam całą prostą !:))))
17 maja 2005, 11:34 / wtorek
Ty to masz dobrze w tej glowie!
17 maja 2005, 12:38 / wtorek
Witam Ponownie!!!!!
Jak przeczytałem tekst "Newska", to mi się przypomniał wyjazd do Elbląga w 1984r bodajże 20 maja. Wchodziliśmy wtedy również z marszu z II ligi do I ligi, a wynik tego spotkania 3:1 dla Lechii...
Tamtem wyjazd i powrót a zwłaszcza postój w Gronowie Elbląskim, Ci co byli to na pewno pamietają...ech kórwa łza się w oku kręci, ale jak!!!!
Tak dla przypomnienia po meczu w Elblągu odbyła sie manifestacja Solidarności w wykonaniu Kibiców Lechii Gdańsk w sile kilku tysięcy!!!
Zomo, gaz, petardy, smigłowce i huj wie co, ale się działo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pzdr Żółw z LechiiStanu
17 maja 2005, 13:46 / wtorek
Heja...
Jezeli wysiadamy na dworcu Torun Glowny to do stadionu na Bema mamy kawal drogi. Stadion TKP to nie jest ten sam co Elany - czyli ten obok PKP.
Nie wiem jak bedzie to zorganizowane, ale podejrzewam, ze juz ktos wpadl na pomysl, zeby kazac nam isc na piechote. Droga zajmie jakies pol godziny, a znajac zycie pewnie ok 45 minut.
17 maja 2005, 13:58 / wtorek
Dlatego trzeba jechac wczesniej zeby spokojnie zdązyc na czas.
17 maja 2005, 15:07 / wtorek
Tez uwazam,zeby jechac wczesniej.Przez pol godziny nie przejdziemy przez Torun.
17 maja 2005, 15:25 / wtorek
Hej!
Troche historii...to był bodajże kwiecień 1984r MEGA WYJAZD do Poznania na Olimpię, wtedy walka o I Ligę, Lechia i Olimpia miały do statniej kolejki tę samą ilość punktów, tylko Nasza Lechijka miała na swą korzyść ilość strzelonych bramek!
I też była identyczna sytuacja jak dziś; dwa pociągi jeden wczewsniejszy drugi na ostatnuią minutę...a stadion olimpii o k***a ze 5 kilosów przez miasto.
I wiecie co, wtedy nie było komórek, netu...a Starszyzna podjęła decyzję, że wszyscy jadą tym wczesniejszym pociągiem!!!
I mieli RACJĘ-BYŁO DUŻO DZIWNYCH PROWOKACJI a i Lech też kąsał, ale tylko...
I na kilka godzin przed meczem w Poznaniu zjawiło się grubo ponad trzy tysiące kibiców w bieli i zieleni...Rynek starego miasta opanowany, Teheran z Makaronem wdali się w bójkę z cyganami na tym rynku+ "ekipa"!
Centralnie Makaron biegał z jakąś wytrzaśniętą anteną TV i gonił te towarzystwo, a Milicja grzecznie prosiła wszystkich dookoła, żeby nas nie prowokować bo oni sobie rady nie dają!!! Tak było!!!!!!!!!!
Na samym meczu było ponad 4 tysiące kibiców z grodu Neptuna!!!
Weźcie pod rozwagę ten wcześniejszy wyjazd!!! Doświadczenia uczą!
Pzdr Żółw z LechiiStanu
17 maja 2005, 15:44 / wtorek
stadion Pomorzanina moze nawet nie miec 6 tys. miejsc..Lepiej jest przyjechac tym wczesniejszym pociagiem gdyz na stadion "z buta" jest ładny kawałek a w 400 szala do autobusu sie nie zmiescicie...Poza tym mozecie po drodze miec przygody takze mozecie nie zdazyc na czas...
17 maja 2005, 16:05 / wtorek
Po 15. poszło >50 biletów, jutro przed Leszkiem już pewnie zabraknie. Gdyby drugie tyle dorzucili, to też by poszły. Ale nie ma co się na piernikowe bilety oglądać tylko już szykować do drogi. :)
17 maja 2005, 16:26 / wtorek
Ładnie na nas krzyżki przycinają 15 zeta za bilet.No ale czego sie nie robi dla ukochanej Lechii.Pozdro
17 maja 2005, 16:41 / wtorek
Na stadion Pomorzanina jest tak samo daleko z dworca jak na lodowisko, bo te dwa obiekty granicza ze soba. Trzeba z dworca przejsc przez most nad Wisla i pozniej jeszcze kawal przez miasto, mysle, ze w 400 osob jest to niewykonalne w czasie 30 minut. Radze organizatorom przemyslec czas wyjazdu.
Pozdro
17 maja 2005, 17:01 / wtorek
Trzeba wziąść pod uwage to co mówi pan Śmigło :-)
zapewne ktos z organizatorów obmysli plan działania !
a mnie nurtuje jedno jak bilety schodzą jak swieże bułeczki to czemu zarząd nie wsytosuje pisma o dodatkowe 200/100 biletów żeby ładniej wyglądało :-)
wiadomo ze te bilety warte tyle co nic ale zawsze 600 to wiecej niż 400 !
Pozdrawiam!
Ile zeszło do tej godziny biletów ma ktoś siweże info?!
17 maja 2005, 17:02 / wtorek
O godzinie 14 kupowałem bilet 43,a ruch dopiero sie zacznie wieczorem mam przeczucie ze jutro zniknie juz cała pula 400.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
17 maja 2005, 21:41 / wtorek
Napiszcie jeszcze raz...wszystko co i jak..o ktorej jedziemy gdzie co kupowac...bo sie pogubic mozna..ale tak ostatnecznie.
17 maja 2005, 22:16 / wtorek
Ostatnie pytanko organizacyjne... Czy bedzie jakikolwiek autokar? Sa osoby ktore moga jechac jedynie po godz 10.40 bo maja egzaminy w szkole. Autokar bylby takze dobrym rozwiazaniem. Mozliwe ze na mecz niektorzy nie pojada poniewaz maja egzaminy a wiadomo ze Lechia testow za nich nie napisze. P.S wasze jakiekolwiek wpisy typu "mozna przelozyc sobie zdawanie itd" neguje tym iz "wlasnie niektorzy maja ostatnie terminy".
17 maja 2005, 22:26 / wtorek
cypres ---> "ostatnie terminy egzaminów" brzmią nieco ze studencka

jeśli tak to . . .o jakiej sesji mówisz ?
letniej czy zimowej ?

jeśli to mają byc ostatnie terminy sesji letniej to . . . . mhm, żartujesz sobie ? czy jak ?
17 maja 2005, 23:03 / wtorek
Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z naszego niedojazdu na Amice II.Podobno czworonogi mają utrudniać.Tylko Lechia.

Kohorta Dolny Vrzeszcz-Lechia Gdańsk
17 maja 2005, 23:21 / wtorek
Heh... czy zawsze szukasz czegos w niczym? Chodzi o zaliczanie przedmiotow. Ja tutaj nie zamierzam wpisywac postow na temat edukacji. Wpisalem pytanie a tu odpowiedz odbiega od watku pytania.
18 maja 2005, 02:07 / środa
Ciekawy artykuł w Gazecie Pomorskiej sie pojawił o to on:
Przygotowania do meczu z Lechią

W stanie gotowości

Zwiększona ochrona na stadionie, nowe kamery, imienne bilety, policyjne posiłki z Bydgoszczy - Toruński Klub Piłkarski i policja przygotowują się do sobotniego meczu III ligi TKP - Lechia Gdańsk.

To może być bardzo gorący dzień w Toruniu. TKP i Lechia rywalizują ze sobą o jedno miejsce premiowane awansem do II ligi. W sobotę obie drużyny zmierzą się na Stadionie Miejskim w Toruniu.
Zdjęcie za bilet
W normalnych okolicznościach byłoby to zapewne bardzo atrakcyjne widowisko sportowe. Problem w tym, że może ono zejść na dalszy plan. Wszystko przez to, że bardzo złą sławą cieszą się kibice gdańskiej drużyny. W tym sezonie kilka razy poszczególne drużyny wolały grać w Gdańsku lub oddać mecz walkowerem, żeby uniknąć zagrożenia na własnym obiekcie.
Bardzo pieczołowicie do tego spotkania przygotowuje się klub, który na własną rekę także zwiększa ochronę własnego obiektu. - Będzie ponad stu ochroniarzy. To znacznie więcej niż wymaga od nas ustawa o organizacji imprez masowych - mówi Piotr Wujków , prezes TKP.
Dla kibiców drużyny przyjezdnej przeznaczono 400 biletów, ale w tym sezonie zdarzało się, że na mecze wyjazdowe Lechii jechało 800 fanów. Gdańszczanie mogą kupować bilety tylko w dniu meczu i tylko za okazaniem dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Specjalnie na to spotkanie zamontowano dodatkowe kamery, które będą filmowały nawet najmniejsze zakłócenia porządku na trybunach.
Pojedynek TKP z Lechią to także duże wyzwanie dla służb policyjnych. W tej chwili nad zabezpieczeniem meczu pracuje toruńska sekcja Sztabu Policji. Trzonem sił porządkowych będzie sekcja prewencji KM w Toruniu.
- Dla nas to mecz podwyższonego ryzyka. Ściągamy wszystkie możliwie siły, bo przecież oprócz stadionu będziemy zabezpieczać także całe miasto - mówi naczelnik sekcji Tomasz Kamiński .
Setki mundurowych
Dodatkowo do Torunia zostanie przesunięty Samodzielny Oddział Prewencji z Bydgoszczy, który jest przygotowany do działań w zwarciu. W sumie w ten dzień pracować będzie kilkuset policjantów.
Wszystkie grupy fanów Lechii będą eskortowane już od dworca kolejowego, przed wejściem na stadion każdy zostanie dokładnie przeszukany, a wszystkie twarde przedmioty zostaną przekazane do specjalnie stworzonego depozytu.
Na razie nie było pomysłu, żeby w ogóle nie wpuszczać do Torunia kibiców Lechii.
- Nie mamy do tego podstaw. Na pewno jednak zastosujemy ten środek, jeżeli dojdzie do zakłócenia porządku w pociągach - zaznacza Kamiński.
18 maja 2005, 06:28 / środa
a czy ktos mi w koncu powie co z tymi biletami grupowymi na pociag??

pozdrawiam
18 maja 2005, 08:34 / środa
bilety na mecz mozna kupic tylko w dniu meczu. mam na sprzedanie 10 biletow. czy sa osoby chetne do odkupienia biletow?
18 maja 2005, 10:00 / środa
Czy ktoś z Panów kibiców:) się orientuje ile zostało jeszcze biletów z tej puli 400?
18 maja 2005, 11:21 / środa
Ja kupowałem po godz 10.00 i mam bilet nr 96 czyli 300 miejsc jeszcze zostalo.
18 maja 2005, 13:06 / środa
Many po ile chcesz sprzedawac te bilety ? Jak w normalnej cenie to wezme jeden. pasuje Ci przed samym wyjazdem, tzn. w pociągu czy tam skm ??

Pozdrawiam.
18 maja 2005, 14:08 / środa
Wiem że to mało realne ale może da rade załatwic tego specjala sprubować warto głowy za to nikt nikomu nieurweie!!
-do gniezna był spejjal a do torunia nie dziwne??!!
18 maja 2005, 14:19 / środa
Ja Chciałbym 2 Bilety many2 Jak w Dobrej cenie daj znać gg Biore dwa
18 maja 2005, 20:46 / środa
Ktoś wie ile jest jeszcze biletów stadionowych? Może Matad? :)
18 maja 2005, 21:33 / środa
Oskar ja kupowałem bilet o 19.30 i mialem 226 ale za mna jeszcze bylo troche osob.
18 maja 2005, 22:38 / środa
słuchajcie trzeba pojechac do Torunia to jest oczywiste, ale jedzmy wszyscy razem
połączeń jest kilka ale jedno wydaje sie byc najlepsze i powtarzam RAZEM!!

Gdańsk - Bydgoszcz 08:28 - 10:19 (pośp.)
Bydgoszcz - Toruń 12:22 - 13:23 (osobowy)

i na miejscu również razem na stadion, bez sensu jedni tym drudzy innym, razem na biało i zielono i jeszce jedno jak bedziemy wszyscy i mnóstwo luda to już kłopot PKP abyśmy dojechali na czas takze RAZEM jedziemy o 08:28

Lechia II liga
18 maja 2005, 23:04 / środa
Veni, Vidi, Vici Lechia Gdańsk!!!
19 maja 2005, 14:31 / czwartek
przyjedziecie przegrac ten meczyk chlopaki
19 maja 2005, 21:14 / czwartek
przyjedźcie przegrać przeyjedźcie.... :)
20 maja 2005, 00:24 / piątek
Wy sie Elanowcy tak nie podniecajcie, tylko uwazajcie, zeby nas nie bylo na waszym stadionie wiecej niz was, bo bedziecie mieli niezla siare!
20 maja 2005, 09:23 / piątek
Nie ma żadnych biletów imiennych i wpisywania na liste kibicow Lechii kupujących bilety w przedsprzedaży( jak podaje strona elenowcow ).Wczoraj kupiłem dwa bilety informując,że jestem kibicem Lechii i facet sprzedający bilety mówi, że to bez różnicy wszystkie bilety są takie same.

Tylko Lechia Gdańsk. Nigdy więcej III ligi
20 maja 2005, 09:27 / piątek
Dotyczy poprzedniego mojego wpisu, dla uściślenia bilety kupowałem w Toruniu.
20 maja 2005, 15:24 / piątek
TO JUŻ JUTRO! OBY TO BYŁ ZWYCIĘSKI BIAŁO-ZIELONY WEEKEND!

NIDGY WIĘCEJ III LIGI!!!
20 maja 2005, 17:49 / piątek
Co do biletów to jestem pod wrażeniem, tego co się w związku z tym dzieje .. brawo panowie;)
20 maja 2005, 18:08 / piątek
Kurwa jak nie będzie nas 800 stówek albo tysiaczek to sie zawiode !! !! !!
pod stadionem w osobnej kasie będzie dla nas kolejne 400 wejsciówek bo klub chce zarobic jak najwiecej dzengów!!!!!!
KURWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSZYSCY NA TORUŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do jutra do 8.00 w Gdańsku :)
20 maja 2005, 18:24 / piątek
ja pierdole!! to sie nazywa pech!!zlamac noge dzien przed meczem!! dzien przed wyjazdem sezonu!! cialem zostaje, duchem jade z wami:) pozdro.
20 maja 2005, 19:01 / piątek
mam pytanie czy jutro z rana dostane bilet na pociąg za 20zl??
niestety nie mialem czasu wczesniej :(
20 maja 2005, 19:21 / piątek
Bilet ulgowy z Olivy kosztuje 22 zybla.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014