Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:


ELANA TORUŃ - LECHIA GDAŃSK

strona 6/6

1 2 3 4 5 6
 
23 maja 2005, 11:15 / poniedziałek
Cóz ULG, skoro nie potrafisz rzeczowo uargumentować swoich poglądów, a tylko obrażać to już Twój problem, dlatego nawet nie zamierzam odpowiadać na Twojego posta...
23 maja 2005, 11:17 / poniedziałek
kibic 2 : ja nikomu nie ubliżam więc prosze o trochę kultury !!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do dowodów to jak się okazuje są lepsi specjaliści !!!!!1 nie mam zamiaru nikomu nic udowadniac a TATUSIA ZNAM !!!!!! I WIEM CO WIDZIAŁEM !!!!!! poza tym to na prawde nie ma sensu te wasze słowne pyskówki !!!!!!
23 maja 2005, 11:27 / poniedziałek
Kibic2 - to do ciebie.

W tej rundzie Lechia straciła 5 bramek. Miała jeden remis i i jedna przegraną. Jeśli myślisz że to zasługa BOBO Kaczmarka to się kur.wa nie znasz.
23 maja 2005, 11:51 / poniedziałek
do butthead - może i się - tu cytat : kurwa nie znam - ale widze , że ruszyłem czułe miejsce !!!!! chyba nie sądzisz że ktoś sie do czegoś przyzna !!!!!!! zreszta nie o to w tym wszystkim chodzi ! żebyś ty miał choć troche pojęcia co się teraz wyrabia w ..... to głowa mała !!!!! ale tak było zawsze i to nie tylko w Lechii! i naprawde nie wciskaj mi kitu !!!!! powodzenia !!!!!!!!
23 maja 2005, 11:55 / poniedziałek
Kibic2 ja mam tylko jedno pytanie no może dwa
1.skąd jestes?
2.komu kibicujesz?
23 maja 2005, 11:58 / poniedziałek
Nie musisz odpowiadac na mojego posta bo to bylo twierdzenie
23 maja 2005, 12:11 / poniedziałek
kibic2 - ale o co ci chodzi? Że Bobo prowadzi Lechie ? Tak myślisz?
23 maja 2005, 12:11 / poniedziałek
do zup : jestem z Trójmiasta i jestem może nie zagożałym fanem Lechii , ale na pewno jej kibicem. Ale tak naprawdę to jestem wielkim fanem DOBREJ KOPANEJ!!!! NIESTETY CORAZ TRUDNIEJ O TO !!!!!!! PRZYKRO TO MÓWIĆ !!!!!!!
23 maja 2005, 12:14 / poniedziałek
DO BUTTHEAD: MYŚLĘ , ŻE JAKO DOBRY OJCIEC TEŻ BYŚ POMÓGŁ SYNUSIOWI!!!!!!!!!!!
23 maja 2005, 12:15 / poniedziałek
Szanowni Kibice..
Tak czytam to forum i czytam i ręce mi opadają. Tyle w nich agresji, obrażania i innych inwektyw. A tutaj chodzi o piłkę nożną, o sport, o piłkarzy na boisku przez 90 minut na mecz, o wynik, o awans i spędzanie czasu.... i to wszystko...
A ta cała otoczka agresywno-napastliwa tylko niesmak budzi.
I uwaga do kilku wybitnych agresorów.. Każdy może mieć zdanie na każdy temat - nawet na temat meczu na którym nie był,. Powiem więcej - nawet można pomylić greengos z kimś innym. Można nawet nie lubić zachowań innych... Z jednego powodu. Bo to jest już wolny kraj i każdy może mieć swoje poglądy... Dla mnie każdy wulgaryzm jest niemile widziany, i to jest moje zdanie. Jak ktoś dorabia sobie filozofię do bejsbola czy kamienia to jego sprawa (chociaż następuje konflikt z prawem). Jeśli ktoś jest dumny z bijatyki na meczu to jego sprawa - mnie to zniesmacza i nie ma nic wspólnego ze sportem. Tylko kultura wymaga, aby nie atakować kogoś za posiadanie opinii takich czy innych... MAm nadzieję, ze zostałem zrozumiany, chociaż w kilu przypadkach mam wątpliwości ... A już najbardziej żenujące, ze jak nie ma kogo atakować to nawzajem się opluwacie... Pozdrawiam i przyłączam sie do radości ze zwyciestwa, choć na meczu nie mogłem być...
23 maja 2005, 12:32 / poniedziałek
JAK JUŻ SOBIE UBLIŻACIE TO POWIEM JEDNO--
OD KACZMARKA SIĘ UPRZEJMIE ODPIERDOLIĆ!!!!!---:) I TO TYLE W TYM TEMACIE:)
23 maja 2005, 12:46 / poniedziałek
oberwalo sie dzis Tym, ktorzy byli na meczu Lechii w Toruniu...czytajac dzis dzial sportowy "Gazety Pomorskiej" byl artykol odnosnie starc na stadionie:). Do gustu przypadlo pare zdan : ".....o godiznie 14.00 na stadion weszlo 600 pseudokibicow gdanskiej Lechii...." "...nastepna tura 200 kolejnych pseudokibicow weszla na stadion bezproblemowo po rozpoczeciu spotkania..." Jescze jest tam apre innych sformulowan, ale te byly godne wypisania. czyli wychodzi na to, ze kazdy kto byl wg. owej gazety jest...pseudokibicem
23 maja 2005, 12:51 / poniedziałek
To cały artykuł z Gazety Pomorskiej:
W Toruniu futbol znów przegrał

Zdziczenie

Burdy na trybunach, przerwanie meczu, zdemolowany radiowóz, 20 osób zatrzymanych. W spotkaniu TKP - Lechia futbol zszedł na drugi plan.

Mecz Toruńskiego KP z Lechią był wyzwaniem: sportowym dla ekipy Piotra Rzepki i organizacyjnym dla działaczy beniaminka III ligi. Na obu frontach gospodarze przegrali. O tym, że wizyta pseudokibiców z Gdańska może być groźna w skutkach wiadomo było od początku rozgrywek. Sobotnie mecz poprzedziły nadzwyczajne przygotowania. - Zrobimy wszystko, by spotkanie przebiegało w sportowej atmosferze - zapewniał Piotr Wujków, prezes TKP. Gospodarze wynajęli 100 ochroniarzy, wprowadzono monitoring, ściągnięto wzmocnione oddziały policji z Samodzielnym Oddziałem Prewencji z Bydgoszczy włącznie. Wszystko na nic.
14.00 Wchodzi Lechia
Grupa 600. pseudokibiców z Gdańska przybyła pod Stadion Miejski eskortowana przez policję około 14.00. Miała zająć wydzielony sektor od strony Szosy Chełmińskiej, lecz fani Lechii wyłamali bramę i usiedli tam gdzie chcieli. Już na wstępie runął plan odizolowania ich od reszty widzów. Gdańską grupę musiał oddzielać kordon policji.
15.20 Pierwsze starcie
Wchodzi grupa fanów TKP (spod znaku Elany). Na koronie stadionu od strony ul. Bema doszło do regularnej bitwy z pseudokibicami Lechii. Leciały kamienie, kije, butelki, race świetlne. Walczących rozpędziły armatki wodne oraz "pancerne" oddziały policji. Kiedy już policji - ochrona nie była w stanie nic zrobić - udało się rozdzielić strony i zapędzić na przeciwległe sektory, pseudokibice TKP zaatakowali służby mundurowe. Zdemolowany został policyjny radiowóz, rozwydrzone wyrostki z okrzykiem "zawsze i wszędzie policja j...na będzie" przewróciły opla vectrę do góry nogami.
Mimo wszystko grali
Sędzia Paweł Gil zdecydował mimo wszystko rozpocząć mecz. Wydarzenia boiskowe na jakiś czas odciągnęły strony od dążenia do ponownej konfrontacji. Do czasu. W przerwie go sektora Lechii dołączyły posiłki. Kolejnych 200. pseudokibiców bez problemu dostało się na stadion. Przyjezdni wywiesili wymowny transparent "400 biletów? Policzcie ile jest głów!".
48. minuta - mecz przerwany
Wzmocnieni fani Lechii tuż po przerwie wyłamali kratę i ruszyli na płytę boiska w stronę sektora Elany. Po raz drugi dochodzi do bitwy, poleciały petardy i race świetlne. Sędzia przerwał grę, obie drużyny schroniły się w szatni. Policja znów rozpędziła tłum armatkami wodnymi, pałkami i gazem łzawiącym, ale też zanotowała straty. Po 15. minutach przerwy delegat PZPN zdecydował o kontynuowaniu spotkania, które zakończyło się wygraną Lechii. Chyba tylko ten fakt sprawił, że po spotkaniu 800-osobowa grupa z Gdańska w miarę spokojnie opuściła stadion.
Wybraliśmy mniejsze zło
- Już same zajścia przedmeczowe kwalifikowały się na to, by spotkania nie rozegrać - mówi Marek Doliński, delegat PZPN ds. bezpieczeństwa. - Postanowiliśmy jednak, by mecz się odbył. Ekscesy w 48. min i przerwanie przez pseudokibiców Lechii gry również były przesłanką do zakończenia meczu. Po konsultacji ze służbami odpowiedzialnymi za porządek wybraliśmy mniejsze zło i dokończyliśmy to spotkanie.
- Jestem wstrząśnięty tym co zaszło, ciężko mi to rozsądnie skomentować - mówi Piotr Wujków . - Przygotowywaliśmy się starannie do spotkania, zrobiliśmy dużo więcej niż wymagają od nas przepisy. Okazało się to niewystarczające. Zamysł odizolowania kibiców Lechii nie powiódł się, ale ogrodzenia mają swoją wytrzymałość i pod wielkim naporem puściły.
W czasie zamieszek policja zatrzymała 16, najbardziej krewkich chuliganów. 15 z nich w trybie przyspieszonym stanie przed sądem grodzkim, a jeden przed sądem dla nieletnich. W burdach ucierpiało 12 funkcjonariuszy, dwóch z nich wymagało pomocy lekarskiej. Doszczętnie został zniszczony jeden radiowóz. Oprócz gazu łzawiącego i armatek wodnych policja użyła również broni na gumowe pociski. Padło 12 strzałów.

Joachim Przybył, (saki)
23 Maja 2005
23 maja 2005, 12:56 / poniedziałek
Kolejny "obiektywny" artykuł dziennikarzyny z Torunia: odnośnik
23 maja 2005, 14:31 / poniedziałek
Tulfan widzę, że chociaż Ty zrozumiałeś istotę tego forum, ale taki ULG jakoś ma z tym problemy... Będę tu wyrażał swoje opinie, ale nigdy nikogo nie obrażę, takie wyznaje zasady, Ty ULG jak już mówiłem, nie potrafisz toczyć rzetelnej dyskusji a umiesz tylko wyzywać.
23 maja 2005, 14:34 / poniedziałek
Hmmm Japan, przeczytałem ten artykuł i było tam więcej negatywnych ocen dla Toruńskich pseudokibiców...
23 maja 2005, 14:35 / poniedziałek
kibic2 narazie nie podales zadnego sensownego argumentu. Myslisz, ze kupujemy mecze? Sam powiedziales, ze jestes zwyklym kibicem i pewnie na meczu w Toruniu nie byles. Wiec po co komentujesz ze go kupilismy? Nasi zagrali bardzo dobrze w 2 polowie, w 1 zas toczyli wyrownany boj. Tak wiec zaslozona wygrana i niewiem co chcesz udowodnic swoimi wpisami.

pzdr
23 maja 2005, 14:45 / poniedziałek
odnośnik

"Kara dla pseudokibiców Lechii
Toruński sšd grodzki skazał już najbardziej agresywnych pseudokibiców Lechii Gdańsk. To wyroki za "zadymę" zorganizowanš podczas sobotniego meczu w Toruniu. Pseudokibice muszš między innymi odpracować 40 godzin na cele społeczne. Jakie zajęcie proponujecie dla chuliganów?"

Pomóżmy "ukarać" kibicow Lechii...

Ja zaproponowałem darmowe bilety na wyjazdy w II lidze dla nich i 5 wybranych osób zasponsorowane przez PZPN. I kontrolowanie, czy delikwenci faktycznie wyjeżdżajš.
23 maja 2005, 15:02 / poniedziałek
jak lechia mogla kupic ten mecz :D przeciez to byl mecz praktycznie o awans z pierwszego miejsca w tabeli:), nawet dzisiejsza prasa lokanlna pisze, ze Lechia zagrala lepiej podkreslajac druga polowe:)
23 maja 2005, 15:27 / poniedziałek
artykuł w gazecie lokalnej jest tendencyjny. w Toruniu na meczu byłem. jak można mieć przewagę jesli cytując za gazetą w 62 min. Lechia przeprowadziła pierwsza grożniejszą akcję !!!!!!!!! artykuł mówi o przewadze Lechii i co gorsza piłkarze dali sie sprowokować redaktorowi . Jeszcze 3 mecze - zobaczymy co jeszcze sie wydarzy . POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!1
23 maja 2005, 15:57 / poniedziałek
Kazde gazety pisaly co innego, Torunske ze my zaczynalismy, a trójmiejskie ze wy... Kazdy z nas doskonale wie kto zaczal te bójki.My 2 pierwsze... a wy najwieksza ostatnia.Mecz nie byl przekupiony.W 1 polowie bylo wyrównanie, w 2 polowie mieliscie przewage czego skutkiem byla pierwsza bramka dajaca wam praktyczny awans do 2 ;] gratuluje.Z tego co widzialem was okolo 1000 bylo nas bylo tylko 700... ale dalismy wam rade i pokazalismy na co nas stac ;) WRÓG NUMER 1 POLICJA ! WRÓG NUMER 1 :D
23 maja 2005, 16:21 / poniedziałek
Na co was stać? Bo nierozumiem?Ekipa która poszła na miasto do baru na browarka troche przegieła musicie zrozumieć że grupy trzeba się trzymać dobrze że skończyło się tylko na paru siniakach!!!Czytałem dzisiaj na forum pogoni szczecin że tam taz dwóch braci odłonczyło sie ekipy głownej w Gorzowie(jechali na mecz do wronek)siku sie im zachciało i kose dostali obydwoje!!!
Mało co poszło by w polske że elana Lechie pobiła przez grupke extremalnych kibiców, no ale na szczęście w przerwie wszystko wróciło do normy!!!!:)
W sumie to Elanowcy pokazali że w polsce niejedna ekipa bedzie miała z nimi problem!!!pozro>>>
23 maja 2005, 16:31 / poniedziałek
Kibic2 czy jak Ci tam co Ty pierdolisz człowieku?i Ty piszesz o sobie,że jestes
kibicem Lechii i byłes na meczu.na jakim ?jestes chyba jakims marnym prowokatorem,ktory sie podnieca piszac netowe banialuki.Kto był widział,
w drugiej polowie Elana spuchła i istniał tylko jeden zespoł:LECHIA!
Coś mi śledziem wali z tych Twoich pożal sie Boże wpisów :/
Co do artykułów to tylko mnie smiesza,"300 bandytów ustawiono w szereg i
eskortowano na stadion" hehe no to jestem bandytą stadionowym :-)
żeby żona sie tylko nie dowiedziała....
23 maja 2005, 16:49 / poniedziałek
"Uszkodzono jedynie kilka krzesełek i płot. W niedzielę odbył się na nim kolejny mecz. "
A nędzne dziannikarzyny piszą o barbarzyństwie itp. A przeciez nie było demolki stadionu...

"Na sobotę do Torunia ściągnięto oddział prewencji z Bydgoszczy, oraz policjantów z komend z całego regionu. Akcja kosztowała podatników kilkadziesiąt tysięcy złotych. "
Żeby zawsze tak sie martwili o publiczne pieniądze...
23 maja 2005, 17:01 / poniedziałek
mieszkam od 16 lat w niemczech codziennie czytam forum kocham lechie ale jak tak dalej bede dymy na wyjazdach wladze beda robic problemy zeby lechijka nie weszla tak jak to bylo w latach 75-80 z tego co czytam po ostatnim meczu w toruniu to wszedzie ma wine lechia nie dajcie sie prowokowac . lechia jest na calym swiecie
23 maja 2005, 17:15 / poniedziałek
Sory ale musze to napisac,bo mam pare spostrzezen:

jak zwykle najwiecej pierdola ci co nie byli,jakie kurwa zabezpieczenia???? TKP w 2 lidze??? Najpierw sie nauczcie organizowac mecze 3 ligowe! Ochrona:) 100 dziadkow + 1 zolw-dobra beka!! Brama wejsciowa na stadion??? To moja babcia na dzialce w Letniewie ma lepsze zabezpieczenia (ha ha).Wydawalo mi sie ze wchodzilismy o 13 moze pare po ale czytam ze o 14 a nawet ze godzine przed meczem bk! Dobra na tym koniec.

PS.Pozdrowienia:
Ekipa z Warsa (8.28),dla typa z okienka (sory za borute i za te 2 snikersy z promocji), dla babci z przejscia,dla ladnej i sympatycznej pani z baru w Bydgoszczy(widelec oddam 4 czerwca),dla babci ze sklepu za dary, i dla wszystkich ktorzy wiedza OCB
23 maja 2005, 17:19 / poniedziałek
Staram się tu na nikogo nie bluzgać, ale chyba nie wytrzymam. Kim Ty jesteś kibic2? Kibicem Lechii? Wszystkim jesteś (no nie wiem: śledziem, mendą, fanem koszykówki), tylko na pewno nie tym za kogo się podajesz. Przestań już wypisywać te bzdury o grze Biało-Zielonych. Jestem pewien, że w Toruniu nie byłeś. Mi, co prawda, całą drugą połowę zasłaniała obraz boiska polewaczka, ale akurat na tej połowie nic się działo, bo to Lechia siedziała na Elanie. A my swojeee...!!!
24 maja 2005, 09:19 / wtorek
koszykówkę też bardzo lubię !!!!!! radze czytac uważniej. jeszcze jedno czytałem też relację na żywo na WASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ GDZIE BYŁO NAPISANE TKP PRZEWAŻA , ALE LECHIA MĄDRZE SIĘ BRONI . TO JEDNAK DOBRZE , zE BYlEM NA MECZU BO CZYTAJĄC GAZETY Z TORUNIA , TRÓJMIASTA CZY WASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ O MECZU NIEWIELE BYM SIĘ DOWIEDZIAŁ . A W TORUNIU NIESTETY NIE BYLIŚCIE ANIOŁKAMI KOCHANI KIBICE CHYBA , ŻE RZUCANIE KAMIENIAMI, BUTELKAMI CZY " ZAJĘCIE" SIĘ POLICYJNYM AUTEM TO NORMA , JESLI CHODZI O " WSPANIAŁY" DOPING KIBICÓW .
24 maja 2005, 10:06 / wtorek
ty kibic2 moze wes juz przestan wypowiadac sie na tym forum bo mam juz dosyc tego twojego spolecznego gadania!To pewnie ty byles w tym szeregu policji przed morawa i robiles zdjecia swoja cyfrowka:)
a tak na powaznie to ty masz cos wspulnego z policjia lub polityka!
I zapewne boli cie to ze zniszczany zostal twoj pojazd i musisz jezdzic bo ubezpieczalniach!
Aha matti jezeli jestes takim wspanialym, poslusznym obywatelem i potrafisz tylko wypisywac pierdoly i skargi co ci sie podaba a co nie to zacznij pracowac w wyborczej!
Wiekszasc z was potrafi tylko wejsc na internet i komentowac niepotrzebne zeczy a pozniej dziennikarze maja co wypisywac bo napewno pewne wiadomosci biara z forum!
24 maja 2005, 10:07 / wtorek
kibic2 ":A W TORUNIU NIESTETY NIE BYLIŚCIE ANIOŁKAMI KOCHANI KIBICE CHYBA , ŻE RZUCANIE KAMIENIAMI, BUTELKAMI CZY " ZAJĘCIE" SIĘ POLICYJNYM AUTEM TO NORMA , JESLI CHODZI O " WSPANIAŁY" DOPING KIBICÓW . " - widać, że na meczu nie byłeś i to udowadnia Twój wpis, radiowóz przewrócili kibice z torunia u nas nikt nawet tego nie widział!!A kamienie i cała reszta..duzy wpływ mają na ciebie jednak te gazety!!
24 maja 2005, 10:15 / wtorek
Creatine gówno mnie "GW" obchodzi, nie zgadzam się z prowadzoną przez nich "polityką" medialnej podsycania nastrojów, druga sprawa, której nie mogę zostawić: to forum służy do wyrażania poglądów, masz prawo nie zgadzać się ze mną, więc dyskutuj merytorycznie, argument z "GW" był totalnie nietrafiony...
24 maja 2005, 11:25 / wtorek
niestety uważam , że ta dyskusja niestety nie ma sensu . jak mam ci udowodnić ,że w Toruniu byłem !!??? dlaczego nie skomentowałeś mojej wypowiedzi na tema t opisu na żywo z waszej strony internetowej. napinacie się jakbyście wygrali z Barceloną ! żadnego fantastycznego futbolu w wykonaniu Lechii ani TKP nie widziałem . !!!!!!!!!!!!!!! ważne są 3 pkt. a wy do II dopiero MCIE DUŻE SZANSE WEJŚĆ ! SKUPCIE SIE NA GRANIU A NIE NA ROBIENIU Z SIEBIE GWIAZD FPIŁKARSKICH . GWIAZDY TO DAWNO TEMU GRAŁY W LECHII!!! OBECNYM PIŁKARZOM TO JESZCZE DO NICH DALEKA DROGA ! TERAZ DOSZEDŁEM DO WNIOSKU , ŻE NAJBARDZIEJ SIĘ DLA WAS LICZY TO ,ŻE SĄSIAD ZZA MIEDZY MA SZANSE WEJŚĆ DO I LIGII!!!!!!! PAMIĘTAM TE i LIGOWE DERBY!!!! NIESTETY JESZCZE DUŻO WODY UPŁYNIE ZANIM ...... I TU SOBIE DOŚPIEWAJCIE RESZTĘ ! CO DO WYJAZDU DO BYDGOSZCZY - SĄDZĘ , ŻE DRUGI RAZ TAKI NUMER NIE PRZEJDZIE !!!!! ALE PRZECIEŻ KIBICE LECHII SA ANIOLKAMI I NIC NIE ZROBILI!
24 maja 2005, 11:53 / wtorek
no i wszystko jasne. kibic2 idź na swoje forum i nie zawracaj dupy swoimi komentarzami. zacytuje sam siebie "bo się kurw.a nie znasz".
24 maja 2005, 12:27 / wtorek
Bardzo ci sie chwali, "drogi dziwny kibicu2" ,ze pamietasz I ligowe derby, ktorych ..........nigdy nie bylo !!!! No coz gratuluje wiedzy (inteligencji?) i dobrego samopoczucia !!!
24 maja 2005, 14:51 / wtorek
CZY JA MÓWIŁEM O ŁECHII????? BALTYK TEŻ GRAŁ KIEDYŚ MOŻE PAMIĘTASZ W I LIDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MIALEM NA MYŚLI INNE DERBY !!!!!!!!!!!!!!!!! zYCZE POWODZENIA I RADZE ODSTAWIĆ MASEŁKO BO Z PAMIĘCIĄ KRUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!
24 maja 2005, 14:57 / wtorek
Zastanawiam się, kiedy wreszcie będziecie mieli dośc i może w tym temacie pojawią sie jakieś informację. Zachodzę na ten temat a tu w kółko to samo. Spotkajcie sie, dajcie sobie po pyskach albo wypijcie browca i już...
24 maja 2005, 15:00 / wtorek
Tulfan co powiesz na browca jutro po meczu Lechii?
24 maja 2005, 15:27 / wtorek
macie racje browar to najlepsza rzecz w tej sytuacji. nie jest trochę Zal ,ze trzeba tyle lat czekać na II albo I ligę !!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 maja 2005, 15:35 / wtorek
Ha! I wyszło szydło z wora, a raczej wyskoczył śledzik z beczki. Tak się kibic2 naśmiewasz, że tyle lat czekamy na I albo II lige, a sam masz we swojej wsi II lige i co? Za Lechią na III-ligowy wyjazd jedziesz?
24 maja 2005, 15:55 / wtorek
Browar zawsze, ale niestety od kilku lat pracuje 300 km od Gdańska i częsciej jestem na wyjazdach niz u siebie - chyba, że w weekendy.....
24 maja 2005, 19:10 / wtorek
Mam proźbę czy ma ktoś jakiegoś linka do zdjęć robionych w Toruniu przez Elane ??? Bo gdzieś je widziałem ale kurde nie pamiętam gdzie!!!
z góry dzięki!!
24 maja 2005, 20:22 / wtorek
1 2 3 4 5 6
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011