Gdańsk: poniedziałek, 17 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Unia Janikowo

strona 1/4

3 maja 2005, 20:03 / wtorek
Obecność obowiązkowa !!!!!
Janikowianie chcieli nam dzisiaj pokazac ze sa lepsi i zaaplikowali Tczewiakom 7 brameczek (my "tylko" pięć) ale my przynajmniej nie dalismy sobie wbic zadnej.
zapowiada sie super ciekawy meczyk. i nawet moj wujasek zapoweidzial ze na mecz sie wybierze choc nie jest kibolem. wezme tez swoja kobietke zeby w koncu zobaczyla jak sie bawi jak sie bawi LECHIA GDAŃSK.
Zabawmy sie w typowanie wyniku tego meczu. ja obstawiam 3:1 dla Lechijki.
(Wiśniewski,Rusinek,Kalka a dla unii filipek albo gnegne) choc fajnie by bylo zachowac czyste konto (via bączek). Bardzo licze na wsparcie w ataku Seby Fechnera!!! Kiedy Marek Wasicki zagra wiosna w pierwszym skladzie???
3 maja 2005, 20:06 / wtorek
No to moze być ten mecz na ktory czekamy od roku! Proponuje przeprowadzic skomasowana akcje plakatowania i namawiania wszystkich znajomych! Jesli pogoda dopisze to musi byc Rekord przy Traugutta i kapitalan atmosera!
3 maja 2005, 20:37 / wtorek
Tak pora i czas najwyzszy po napinaczach z Chojny kolejnych napinaczy złoic czyli Unie Janikowo do boju LECHIA GDAŃSK:))))
3 maja 2005, 20:56 / wtorek
No wlasnie czekam na napinacza z janikowa o imieniu psycholl!!!
Jaki on byl madry przez cala jesien i teraz na wiosne, jak nam ublizal i sie napinal ze przyjedzie do Gdanska i nam to prosto w oczy zaspiewa!!! Zobaczymy jaki on jest mocny i czy wogole ktos z tej wioski sie pokaze na Traugutta!? A jak przyjada to zesraja sie w majty jak 8000chlopa ich przywita!!! ha ha ha!
3 maja 2005, 21:43 / wtorek
Apeluje o rozpoczecia plakatowania Wolnego Miasta Gdańska !!! Nie moze zabraknac zadnego kibica LECHII.
3 maja 2005, 21:49 / wtorek
Moim zdaniem dobrze bylo by ,abysmy na tym w szcezgolnosci meczu pokazali w koncu doping.Dobrze bylo by przeniesc caly " mlyn" bardziej na prawo .. do srodka wrecz , wowczas spiewaloby wiecej ludzi !!!! To jest bardzo wazne..! Na Srodku my spiewamy i po bokach pomagaja lub moze nawet wszyscy zaczeliby spiewac... Tam na boku jestesmy jakjby odizolowani troszke, moim skromnym zdaniem troszke w zlym miejscu znajduje sie nasz mlyn..
To Tylko moja interpretacja.. czekam na opinie...
LECHIA GDANSK FANATIC TCZEW
3 maja 2005, 23:06 / wtorek
Jestem z Janikowa i nie zwracajcie uwagi na tych napinaczy z naszego miasteczka ale wy tez macie swoich napinaczy ktorzy rozne posty wipisuja na stronach. Ja jestem normalnym kibicem Unii i mam nadzieje ze wszystkie spory roztrzygniete zostaną na boisku.Jasne że chcę aby moja drużyna wygrała tak samo jak wy chcecie żeby wygrała wasza,wszystko okaże sie w sobote . JJezeli wygracie to gratulacje a jezeli my wygramy mam nadzij\eje ze tez pokazecie klase i złożycie nam gratulacje.

"normalny" kibic MLKS UNIA JANIKOWO
3 maja 2005, 23:06 / wtorek
wierze ze bedzie jeszcze lepiej niz na meczu z Warta. ale taka juz chyba nasza mentalnosc... jak sie gra z czolowymi druzynami to doping jest swietny, a ze slabszymi jakos sie nie chce.
3 maja 2005, 23:15 / wtorek
czy plakaty sa do odbiru w roko, i czy kazdy moze je dostac??
3 maja 2005, 23:34 / wtorek
Zgodzę się, że obecność młunu w obecnym miejscu nie jest dobra. To prawda, że ludzie z drugiej strony nie widzą, ani nawet nie słyszą Was. A co za tym idzie, nie włączają się do wspólnych śpiewów. Ale prawdą jest też, że za bramką przy tej oliści jaka jest obecnie, też nie jest dobrze. Może zatem rzeczywiście na środku?
4 maja 2005, 12:41 / środa
Jeśli młyn przeniesiony na środek ma jeszcze bardziej pomóc naszym piłkarzom, zdeprymować przeciwnika śpiewem całego stadionu to też jestem za tym, aby był na środku. Przynajmniej można spróbować.

P.S. Do Greengosów: pisaliście coś o montowaniu gniazda dla młynarza jeśli klub wyrazi na to zgodę. Jak idzie załatwianie tego?
4 maja 2005, 15:10 / środa
Plakaty są do odebrana w roko...
każdy moze podejsc i wziasc 10 plakatów i rozwiesic !!
KURWA PEŁNA MOBILIZACJA!!!
DOPING MA KURWA BYC ZAJEBISTY!!!!!!!!1

NIE OSZCZEDZAMY GARDEŁ.....! ! !
4 maja 2005, 16:57 / środa
Mam prosbe do Spikera, ktory mam nadzieje czyta to forum :). W momencie, gdy beda wychodzic pilkarze z tunelu, albo ogolnie przed pierwszym gwizdkiem chyba byloby warto zadac "jedno, proste pytanie" ;). Mysle, ze jak na poczatek meczu ryknie te kilka tysiecy osob LECHIA! to przeciwnikom nogi troche zmiekna (w koncu oni grali przed maks 1000 osob, przynajmniej wiekszosc z nich), a Lechijka od poczatku poczuje nasze wsparcie. To taka moja mala sugestia do ewentualnego rozpatrzenia.
Pozdrawiam!
4 maja 2005, 17:12 / środa
Patrzyłem na pogodę w onecie, w sobotę ma padać :/
Miejmy nadzieję że to nikogo nieodstraszy, miejmy również nadzieję że onet się myli :D
4 maja 2005, 17:15 / środa
Spiker czyta i wyciąga wnioski... :) - więc spox!!! Ze swej strony mam tylko nadzieję, że wszyscy, zarówno piłkarze jak i kibice, damy z siebie wszystko!!!
4 maja 2005, 17:48 / środa
Mam taka propozycje, inni wymyślają remont, renowacje i takie tam ...
A może my teraz tak na złość, i propozycja do zarządu, remont dachu nad krytą ;) Bo oprócz naszego stadionu, wszystkie będą jak nowe, a nasz ?! :(
Niech ktoś inny pocierpi !!! hehe ;)
4 maja 2005, 17:59 / środa
A po co remont teraz? przecież to oznacza 3:0 dla Janikowa :)
4 maja 2005, 18:01 / środa
Ja my[le ze jestescie zbyt pewni tego zwyciestwa. Zycze wam jak najlepiej ale jeszcze lepiej |ycze naszej Unii wic z pewnosci nie bedzie to dla was latwa przeprawa. Mam nadzieje ze bedzie to mecz tak emocjonujcy jak w Janikowie i z takim samym zakonczeniem.Zycze wam takze awansu ale z II miejsca. Pozdro kibic z Janikowa.
UNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 maja 2005, 18:34 / środa
Witam !!!
Panowie jechać z Janikowem (tym pionkowem)
Macie pełne poparcie Tczewa !!!

---Tczewska Unia z Lechią stoi jedni w biało - niebieskiej drudzy w biało - zielonej zbroi.---
4 maja 2005, 19:12 / środa
tomala11: "Ja my[le ze jestescie zbyt pewni tego zwyciestwa."

Z tego co ja wdzę i co czytam to przedewszytskim jesteśmy pewni tego że powinien byc głośny doping.

"Mam nadzieje ze bedzie to mecz tak emocjonujcy jak w Janikowie i z takim samym zakonczeniem."

Ja jednak mam nadzieje ,ze taka farsa , takie drukowanie i taka kpina jak w Janikowe wiecej się juz nie powtórzy.
4 maja 2005, 19:40 / środa
LUDZIE ! ! !
bierzemy plakaty i rozklejamy...w roko jest pełno plakatów ! ! !
czemu nikt nie kupuje i nie rozkleja?!
każdy kto kupuje bilet powinien wziasc kilkanascie plakatów...!!
Pozdrawiam !
4 maja 2005, 20:15 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 maja 2005, 20:56 / środa
Jestem kibicem Unii. Według mnie mecz z Lechią zadecyduje o końcowych miejscach w tabeli.Wierzę, że wygra Unia, ale jezeli będzie inaczej to przyjmę to z pokorą. Jesteście kibicami z najwyższej półki, jednak nie myslcie sobie panowie, że kibice z miasta liczącego niecale 10 000 osób nie mają fanów, którzy chętnie wybraliby się na ten mecz. Wszyscy pamiętamy mecz rozegrany jesienią - wasz liczny (300 osobowy) przyjazd do Janikowa. Cóż, wtedy Unia okazała się drużyną bardziej dojżałą i wygrała zasłużenie. Mym skromnym zdaniem będzie to najciekawszy mecz tej rundy. Imponuje wasz dobytek bramkowy. Myśle, że w meczu przeciwko Unii stracicie w konńcu bramkę (nie jedną). Do boju MLKS...

POZOSTALI NAJWIERNIEJSI>>>>>>>
4 maja 2005, 21:27 / środa
Kibic unii j kontroluj bajerkę dzieciaku nie jestes u siebie w stodole
Kolejny najazd pokemonów i net hoolsów z wiosek
4 maja 2005, 23:07 / środa
Co myślicie o przyjściu na mecz w szalu Celticu Glasgow. (Chwiliowo nie mam szala Lechii :/ ) :P
4 maja 2005, 23:49 / środa
Ostry - dziwne pytanie. Oczywistym jest, ze smialo mozesz przyjsc. Celtic jest bardzo bliski wielu kibicom Lechii. Ja sam podczas ostatniej wizyty w Belfascie pierwsze kroki skierowalem do sklepu Celtic'u. Zebys nie czul sie samotny przyjde w czapeczce Celtic'u :)
5 maja 2005, 13:18 / czwartek
A ja przyjdę w szalu Rapidu Wiedeń i nie obchodzi mnie co na temat myślą inni :)
5 maja 2005, 17:46 / czwartek
Komentarz GW :
"Najlepsi i już
Lechia wygrała na wiosnę wszystkie mecze u siebie, nie tracą ani jednego gola. Teraz do Gdańska przyjeżdża jednak najsilniejszy przeciwnik w całej lidze Unia Janikowo. Mimo że Lechia ma nad nią cztery punkty przewagi, musi zagrać o zwycięstwo. Nie tylko dlatego, że zwyciężając, praktycznie zapewni sobie awans do drugiej ligi. Tylko wygraną nad konkurentem w walce o awans zamknie bowiem usta prezesom TKP Toruń i Odry Chojna, którzy publicznie twierdzili, że gdańszczanie nieuczciwie zdobywają kolejne punkty. W tym meczu Lechia powinna pokazać, że jest po prostu najlepszą drużyną III ligi."
Z jednej strony fajny komentarz ale z drugiej strony sami umieszczali te bzdury o nieuczciwym zdobywaniu punktow mam nadzieje ze po tym meczu zamkniemy usta nie tylko prezesom tkp torun itp ale takze dziennikarzom ktorzy umieszcaja te bzdury i awansujemy w spokoju
5 maja 2005, 22:11 / czwartek
Ja przychodzę na mecze lechijki od pół roku w koszulce CelticFC, a inni jeszcze dłużej i nie sądzę, żeby wzbudzało to inne uczucia niż jednoznacznie pozytywne :)

A co do meczu z Unią to napiszę to juz po raz drugi ale myślę, że ewentualne zwycięstwo Lechii to "seal" na naszym awansie z pierwszego miejsca do drugiej ligi. Wiem- to raczej ryzykowne przypuszczenie- ale zakładając nawet chwilowe problemy, ewentualną wtopę w Toruniu + remis Kaszubią moim zdaniem ryzykowne w niedużym stopniu.

A czy zwyciężymy? No cóż przeszłość niedaleka uczy, że wiedzieć będziemy dopiero po 95 minucie meczu (vide: Gedania, TKP, Janikowo jesienią). Ja stawiam na 3:2 lub 2:1 dla Lechii.

- Super Lechia Gdańsk -
5 maja 2005, 22:31 / czwartek
Ja chciałbym, aby Lechia wysoko zwycięzyła, ale zważając na arbitra (ehm, ehm) to może być ciężko. Jednak obstawiam 3:1 dla Lechii (ten 1 to przez sędziego). Pragnąłbym, aby Wiśniewski zagrał od 1 minuty za Kazuba, który ostatnio nie ma formy.

Zróbmy doping jaki był na anfield podczas półfinału Ligi Mistrzów z Chelsea!!!!!!
6 maja 2005, 00:30 / piątek
dokładnie to chciałem też napisać - zaprezentujmy się jak FC Liverpool w meczu z Chelsea (oczywiście jak na nasze możliwości) ten stadion ma żyć dopingiem przez 90 minut, pełne wsparcie naszych piłkarzy, i nie ma nie śpiewania, jak widziałem jak Sado męczył się na ostatnim meczu to aż szkoda chłopaka mi było :) tak więc sprawmy by w sobote ten stadion żył jak za dawnych czasów, jak ryknięcie A MY SWOJE powodowało ciarki na plecach!!! naprawde tęsknie za tym okresem kiedy tak właśnie było, mam nadzieję że początek do tego nastąpi w sobote
ps. co do młynu to już dawno uważałem że powinien być na samym środku a nie tam gdzie teraz, duzo łatwiej włączyć wtedy więcej ludzi do dopingu, zarówno tych z lewej jak i z prawej strony, pozdro :)
6 maja 2005, 08:17 / piątek
Kurde Panowie jeśli wznieślibyśmy się w sobotę na wyżyny dopingu to chylę czoła, ale największa sztuką by było tak samo dopingować, gdyby Lechia np. przegrywała, po to właśnie by z ostatnim gwizdkiem zeszła zwycięska ot co. Niech zostanie zmazana plama za doping z Amiką
6 maja 2005, 11:42 / piątek
a jak własciwie będzie z młynem? proponuje aby przeszedł się na środek prostej, wiadomo lepsza akustyka niż z boku, czy też pod zegarem.
NIECH CAŁE TRÓJMIASTO NAS USŁYSZY JUTRO!!!

Kto liderem jest? Kto liderem jest? Oczywiście LECHIA, hej BKS!!!
6 maja 2005, 11:58 / piątek
najlepiej jak bedzie jak najwiecej spiewów :] cos tak jak na Liverpoolu tam przez 90 minut byla zabawa wszyscy spierali ( pomijajac emocje ) i bez zqadnych bluzgów ani na tego Gnenge czy jakos mu tak ani na Janikowo pokazmy ze Lechia umie sie bawic na najwyzszym poziomie :].
6 maja 2005, 14:00 / piątek
Już jutro o godzinie 16:00 przed lechistami najważniejszy i zarazem jeden z najtrudniejszych meczów tego sezonu. Biało-zieloni podejmą na własnym boisku wicelidera III ligi, Unię Janikowo.

To wkoncu na ktora jest mecz na 16 czy na 17
6 maja 2005, 14:02 / piątek
Mam pytanie o której jest dokładnie mecz bo na stronie głównej lechia.gda jest napisane 17 a w artykule pt. "W sobotę hit rundy z Unią Janikowo"
Cyt:
Już jutro o godzinie 16:00 przed lechistami najważniejszy i zarazem jeden z najtrudniejszych meczów tego sezonu. Biało-zieloni podejmą na własnym boisku wicelidera III ligi, Unię Janikowo.
Nie chce sie spóźnić więc proszę o info dzięki.
6 maja 2005, 14:14 / piątek
Dzwonilem przed chwilą na Lechię i powiedzieli że o 17 Pozdrawiam
6 maja 2005, 14:43 / piątek
Dzieki za szybką odpowiedz, z biało zielonym pozdrowieniem.

Niech wygra lepszy - Lechia Gdańsk !!!
6 maja 2005, 22:19 / piątek
jezeli chodzi o mlyn to najlepszy w histori byl pod zegarem.lata 70 80 zegar mnostwo bieli i zieleni.wiec nie szukajcie nowych miejsc bo tam pod zegarem pisala sie calka historia kibicow lechi.lechia-unia przekretowo 3-0.pozdro
6 maja 2005, 23:16 / piątek
Kurde zawsze myślałem że siedzę na prostej w młynie w latach 80

No cóż albo byłem non-stop pijany albo kolega opowiada farmazony
6 maja 2005, 23:53 / piątek
Szparag01 - jak mozna tak napisac "Lechii" jak ty to zrobiles - z malej litery i przez jedno i. Sorry, ale w tym przypadku nawet 3 x dys nie uspawiedliwia.
6 maja 2005, 23:57 / piątek
A teraz dowcip-Pamietacie? Janikowscy chuligani zawsze wierni i oddani:) Ciekawe czy nas odwiedza i sterroryzuja:)Lechia 2liga!!
7 maja 2005, 02:40 / sobota
Czy bedzie jakas transmisja w radiu z meczu?
7 maja 2005, 09:17 / sobota
No panowie, dzis pogodna aura jak z Toruniem jesienia. Troche sie boje, ze chmury wystrasza jakas czesc kibicow, ktorzy chcieli wpasc na mecz...Kurcze, cos mnie gardlo boli, ale huj, dzis bede darl morde jak pojebany. I tak maja wszyscy!!!
Do zobaczonka o 17;)
7 maja 2005, 09:59 / sobota
witam ,
chcialbym na meczyk zabrac moja zone (pierwszy raz) i mam pytanie czy kobiety wchodza zadarmo czy nie??
pozdrawiam
7 maja 2005, 10:01 / sobota
Kobiety za okazaniem biuletynu meczowego (koszt 2zł).
7 maja 2005, 10:01 / sobota
Kobiety wchodza z biuletynem... Pozdro.
7 maja 2005, 10:07 / sobota
kobiety wchodzą na biuletyn meczowy (koszt 2 zł w kasie albo u wielu ludzi wokół stadionu)

A MY SWOJE ..... LECHIA GDAŃSK !!!!!!!
7 maja 2005, 10:13 / sobota
dziekuje bardzo za szybla odpowiedz !

A MY SWOJE ...............
7 maja 2005, 12:33 / sobota
Cholera, deszcz napierdziela :/
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.207