Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LOTOS GDAŃSK(RAFINERIA)

strona 1/1

3 maja 2005, 21:26 / wtorek
Czy niewkurz was to że RAFINERIA GDAŃSKA (zaznaczam gdańska)sponsoruje kluby spoza regionu(pomijajac stoczniowiec czy żuzel)najbardziej wkurw****mnie że daja kase na kosza w gdyni rozumioecie to w gdyni. taki prokom ani złotówki nie wsadził w gdańskie kluby a dlaczego a dlatego ze to gdynska firma i sianko wkłada tylko w gdyńskie kluby (pomijajac trefl )poprostu są wierni swojemu miastu .Chciałbym że by lotos chociaz czeęśc swoich dochodó wsadzał nasz Gdański sport najlepiej w LECHIE TO BYŁA BY DLANICH NAJLEPSZA REKLAMA
PS:napisałem zużel ponieważ wielu kibiców zuzla wyśmiewa nas kibiców LECHII
że nz nasze mecze przychodzi do 5 tyś ludzi:JA JESTEM CIEKAWY JABY ZUZLOWCY JEZDZILI W 3 LIDZE TO ILU KIBICÓWPOJAWIŁO BY SIĘ NA STADIONIE ŻUZLOWCÓW TERAZ;)
TERAZ JAK AWANSUJEMU DO DRUGIEJ LIGI (DAJ BOŻE)TO RAFINERIA MIAŁA BY WSPANIAŁĄ REKLAME MECZE W TELEWIZJI ,DUZE ARTYKUŁY W PRASIE,MAGAZYN PIŁKARSKI NP GOL
NIECH WŁODARZE RAFINERI ZASTANOWIA SIE NAD FUNDUSZAMI CZY NIEWARTO BY BYŁO WŁOŻYĆ JE GDAŃSKI SPORT POWIEDZMY TO OTWARCIE NA NASZA KOCHANĄ LECHIE GDAŃSK

TYLKO LECHIA GDAŃSK
3 maja 2005, 22:54 / wtorek
I dlatego juz nie tankuje na lotosie. Tym bardziej że są za drodzy.
3 maja 2005, 23:01 / wtorek
ja tam wole BP. a jaki kolor ladny maja!
4 maja 2005, 13:17 / środa
odpowiadajac Raflg

mam 2 osobiste prosby do Ciebie :

1) jezeli to mozliwe, w trakcie swoich wypowiedzi wyłącz "caps lock'a" - poniewaz, krzyk nie jest najlepszym sposobem wyrazenia swoich pogladow,

2) jezeli nie jestes akcjonariuszem Grupy Lotos - to mam mala sugestie, aby nie podpowiadac nikomu jak ma wydawac swoje pieniadze, ktorych to celem jest realizacja zarowno danej strategii dzialania jak i wynikajacych z niej planow operacyjnych - chcialbym Ci przypomniec, iz kształtowanie polityki marketingowej danej firmy jest uzaleznione od decyzji podejmowanych przez Zarząd danej Firmy,

z gory dziekuje i nisko sie klaniam ;-)

------

a od siebie dodam,iz rowniez mi blizej do BP niz do Rafinerii Gdansk (nie lubie zarowno kolorow zolto-niebieskich, jak i koloru czerwonego)
4 maja 2005, 17:19 / środa
Moim skromnym zdaniem LOTOS boi się trochę inwestować z prostej przyczyny, większa kultura choćby kibicowania jest jeszcze ciągle na żużlu, oczywiście że to nie jedyna przyczyna, ale to chamstwo i prostactwo, które ciężko wyplenić z trybun /na sczeście demolowanie własnego stadionu na razie ustało, ale kiedyś i to miało miejsce/ jeszcze długo będzie wystawiało negatywną wizytówkę Lechii nad czym ubolewam, chodzę na Lechię od 20 lat i ciągle wierzę, że kiedyś doczekam lepszych czasów
7 czerwca 2007, 17:02 / czwartek
udalo mi sie to wygrzebac bo pamietalem ze cos kiedys o tym bylo. jak widac temat walkowany byl wczesniej. co by nie gadac lotos wali kase w spidłej koszykowe i ch... wie co jeszcze. ja tankuje na neste!
7 czerwca 2007, 17:38 / czwartek
W poniedzialek w Radiu Gdańsk była audycja, której gosciem był Błazej Jenek. W większosci poswiecona byla oczywiscie wydarzeniom na trybunach ale w któryms momencie red. Machnikowski powiedział iz ma informacje jakoby Lotos bedzie sponsorował Lechie ale nie chce zeby to byla decyzja polityczna.
7 czerwca 2007, 18:15 / czwartek
lechisci olejcie stacje lotosu tankujcie na stacjach "BP"
7 czerwca 2007, 19:30 / czwartek
Nie wiem czy wiecie ale wszystkie stacje BP itd.(oprócz Shella i Orlenu) kupuja paliwa z Rafinerii Gdanskiej(Lotos),ten temat o sponsorowaniu nas przez Lotos był juz poruszany.Dla mnie to jest niezrozumiałe że blizej im jest do koszykarek z ...gdyni.
7 czerwca 2007, 20:12 / czwartek
bolo800- akurat BP, to Orlen. Jedna grupa kapitałowa. ;-))
7 czerwca 2007, 20:35 / czwartek
Mylisz sie kolego BP to BP. a Orlen to Orlen. BP to w większości import, u nas na pomorzu Naftobazy Dębogórze lub Chruściel. Oczywiście sprzedają równiez paliwo Orlenowskie, Możejkowskie, jak i Lotosowskie i jeszcze kilku innych firm, ale w "niewielkiej" ilości. Każdy z wielkich koncernów bierze tam gdzie taniej, gdzie ma układ itd. także tak naprawde ciężko nadażyć skąd pochodzi paliwo, które tankujemy.
7 czerwca 2007, 20:55 / czwartek
Gredi- akurat tego jestem więcej niż pewien.

Kiedy dochodziło do fuzji Aral i BP, Orlen przejął 16 Aralowskich stacji w Niemczech. Stało się tak dlatego, że Orlen i Aral to jedna grupa kapitałowa, a BP po przejęciu "niebieskich" miała o te 16 stacji za dużo, i przepisy antymonopolwe tego zabraniały.

Z tego co wiem, to wszystkie stacje w Polsce mają paliwo albo z lotosu, albo z orlenu. Wyjątkiem jest Schell, którego v-power jest ich produktem.
7 czerwca 2007, 21:02 / czwartek
Zeto bardzo mozliwe, ze masz racje i wiesz lepiej, ale z tego co wiem BP ma większość produktu z importu, bo Orlen i Lotos wprowadzają zaporowe ceny. Nie zmienia to faktu, ze przydałby się nam jakiś sponsor z tej branży, bo u nich zawsze się "przelewa" ;-)
8 czerwca 2007, 00:10 / piątek
fajnie by bylo wysiorbac od nich kase tylko zeby nie bylo tak jak w plocku co sezon inna nazwa petro, wisla i kto wie co jeszcze. popatrzcie na tabele ligi kosza i siaty same firmy i bog wie skad druzyna jest, dla mnie bez sensu, zmiana nazwy klubu to by nie przeszlo. jezeli ktos sie z tym nie zgadza to niech odpowie sobie na pytanie, za ile ty dasz dupy?
8 czerwca 2007, 09:53 / piątek
slawoy- w ekstraklasie nie będzie teraz tak łatwo zmienić nazwy, lub dołączyć nazwy sponsora. Warunki licencyjne mają to ukrucić.

Chociaż z drugiej strony, gdzieś czytałem że w Lubinie będzie teraz KGHM Zagłębie ;-)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.473