Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Wejdziemy , nie wejdziemy...

strona 1/1

1

4 maja 2005, 18:56 / środa
Jak zakonczy sie w tym sezonie wyscig o II lige? nie dawalbym tematu, gdybym nie mial pewnych watpliwosci. Przed rozpoczeciem sezonu mowilo sie glosno, ze jeszcze nie w tym roku, ze nie jestesmy jeszcze na II lige przygotowani. Teraz ciekawi mnie jak podejdzie zarzad, zeby nie bylo tak ze odgornie kaza chlopakom pare meczy zremisowac /przegrac/.
Moim zdaniem powinnismy szanse na awans wykozystac, od VI ligi do ekstraklasy, rok po roku, to by bylo cos!!!
4 maja 2005, 19:06 / środa
Nie no, Jurek. Myślę, że sprawy poszły zbyt daleko, żeby teraz odpuszczać. KIbice by nie wybaczyli.
4 maja 2005, 19:20 / środa
Tangens- chciałem się zapytać- myśe że jako osoba dobrze zorientowania w realich naszej piłki możesz to wiedzieć. Czy jest precedens. Mam na myśli serię awansów z VI do II ligi. Czy komus taki rajd sie udał - bo mocno wierze w to że Lechii się uda - i mam nadzieje że nie zapeszam pytając o to.
4 maja 2005, 19:21 / środa
mam nadziej ze awansujecie pozdro z Warszawy
4 maja 2005, 19:37 / środa
Piast Gliwice ostatnio awansowal w ten sposob do zaplecza ekstraklasy
4 maja 2005, 21:11 / środa
hmmm... wpierw awansujmy a pozniej bedziemy sie martwic... ale w sumie gdybysmy awansowali... trzeba bylo powaznie zaczac myslec o budowie nowego stadionu... byc moze przyjdzie nam grac w 2 lidze na stadionie polonii... albo nowy stadion Lechii... zbuduje sie gdzies na obrzezu miasta... zdala od Akademii Medycznej... i z dogodnym dojazdem i normalna logistyka... hmmm jest wiele watkow... do tego aby sie juz utrzymac w drugiej lidze... potrzebny bedzie duuuuuzy kapital... itd... ale nie czas na pobozne zyczenia... jak juz wspomnialem jest jeszcze pare kolejek do konca... i trzeba ladnie dopingowac... bialo-zielonych... :)
4 maja 2005, 23:03 / środa
Wejdziemy napewno. W nic tak nie wierzę, jak w awans Naszej Ukochanej.

Co do takich awansów, nie wiem napewno, ale Sokół Pniewy i Amica Wronki dość szybko i łatwo awansowały, co rok o kolejny szczebelek. Nie wiem tylko czy nie miały gdzieś, jakiegoś potknięcia.
Groclin też dość szybko szedł, ale chyba od IV ligi.
5 maja 2005, 09:36 / czwartek
Do TToommeekk. Amica w ciągu czterech lat przeszła z IV do I ligi. Dyskobolia zaczynała od okręgówki i też rok po roku awansował aż do I ligi. Nie wiem natomiast jak było z Sokołem. Na pewno co najmniej od IV.
5 maja 2005, 15:46 / czwartek
Mądrzejsi będziemy po meczu z janikowem.Na drugą lige trzeba się będzie wzmoncnić z 5 dobrymi pilkarzmi żeby się utrzymać.A żeby na spokojnie grać w 2 i mam nadzieje że nie długo w ekstraklasie to musi być kasa a z tym to może być ciężko.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011