Gdańsk: piątek, 19 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

oprawa a forsa

strona 1/1

1

5 maja 2005, 07:48 / czwartek
pytanie do oprawcow :-)) ..czy nie bedzie lepiej podniesc ceny biletow powiecmy o 1 zl i tego zeta przeznaczyc na oprawe nastepnego meczu,bo takie zbieranie do puchy w 2 lidze to juz nie przystoji...co o tym myslicie...
5 maja 2005, 10:26 / czwartek
Wiesz ceny i tak sie penie podniosa... A czy nie przystoi? Ja wiem na stadionie druzyny o "ktorej nie mowimy" pucha krazy i jest prawie zawsze pełna! Bo tam ludzie wdzac efekty maja do tego przekonanie (u nas chcbysmy miel w puszcze krocie tak efektownie to nie wyjdzie choc by dlatego ze mecze rozgrywane sa przy swietle dziennym). Ja mysle ze nalezało by zmienic dziewczyny zbierajace na jakiegos goscia o donosnym głosie! I pucha powinna krazyc po stadionie! jesli podniesiemy bilety to sie okaze ze nie bedzie dla kogo robic oprawy! ale to moze tylko moje zdanie pozdr
5 maja 2005, 10:49 / czwartek
KURAK mysle, ze lepiej, azeby do puchy zbieraly dziewczyny niz mialby to robic jakis koles!!! Zawsze to wywola jakis "impuls" u faceta ;)!!! No i wg mnie troche glupio przechodzac kolo dziewczyn nie wrzucic im nic do puchy!!!Tymbardziej, ze teraz zawsze mozna liczyc na jakis drobiazg!!!Takze ludzie-wrzucac dziewczynom do puchy-a jakis koles napewno wkoncu im sie przyda-trzeba im bedzie pomoc z tymi pelnymi puchami!!!Bo jak wiadomo moneta troszke wazy!!!
Pozdro
6 maja 2005, 08:28 / piątek
Z tym że my jako Greengos niemożemy, niemamy takich uprawnień aby móc podnieść ceny biletów wszystko i wylącznie zależy od zarządu. Niemam jednak nic przeciwko ze skoro przez jakis czas jeszcze , mam szczerą nadzieję najkrótszy jesteśmy w 3 lidze to zeby już w 3 lidze byla pelna pucha:) !
6 maja 2005, 08:37 / piątek
Nie chcę zakładać nowego wątku, więc przejdę do rzeczy, zgadzam się niech będą podniesione ceny biletów na II ligę oby nie za dużo, martwi mnie inna sprawa, dlaczego wpuszcza się kibiców za darmo dopiero na ostatnie 30 minut? Czy władze klubu tak bardzo chcą wycisnąć kasę że jeszcze 15 minut sprzedają bilety, zwłaszcza, że ludzie przychodzący na II połowę to w większosci Ci ,których nie stać na bilet...

Piszę to ponieważ, w latach 80, kiedy chodziłem na mecze w I lidze, wchodziłem na II połowę od razu po gwizdku... a tu mamy III lige dopiero...
6 maja 2005, 12:34 / piątek
Denerwuje mnie ta sama kwestia co mojego "przedmówce" Dlaczego Ludzie są wpuszczani dopiero od 60 minuty??? Ludzie takimi zagrywkami powodujecie że Loża Honorowa za płotem przyciąga coraz więcej ludzii, Ja rozumiem jak ktoś nie ma sianka no to idzie na Loże, ale jeżeli ktoś woli zamiast siadac na Loże przyjsć elegancko na drugą połowę, to dlaczego jest mu to utrudniane. Myśle że ktoś kto wydaje takie polecania, postanowił zarobić sobie więcej, myślac że ktoś będzie płacił 10 zł za oglądanie 2 połowy? Troche poroniony pomysł. Ja uważam zę ludzie powinni być wpuszczani na drugą połowę bez biletów.
Takie moje zdanie
6 maja 2005, 13:00 / piątek
witam ja sie nie zgodze z wami bo przez ten cały tydzieni mozna sobie uzbierac 10 zł jak ktos chce byc na Lechii a jak ktos woli kupic se kilka piwek przed meczem a puzniej wesc na ostanie 30 min jeszcze bedzie tak ze na ostanie minuty bedzie wchodzic kilkaset ludzi, a jak ktos jezidzi na mecz wyjazdowe i do chłopaków do Wrocławia i Krakow i czasami reprezetacje to co ma powiedziec.
POZDRO dla prawdziwych LECHISTÓW
6 maja 2005, 13:46 / piątek
Ja takze jestem za tym aby taki stan rzeczy sie utrzymał! Fakt ze loza gorkowych nie za dobrze wyglada ale... 10(a własciwie 8) zl to nie majatek raz na tydzien a po drugie to chodzi przeciez o wsparcie klubu!!! Moim zdaniem zasiadanie na gorce jest w pewnym sesie okradaniem! No dobra moze prezesadziłem! Ale na pewno wolny wstep na druga połowe nie jest dobrym pomysłem bo rzeczywiscie po przerwie wchodziło by jakies 1000 osob wiecej! Nie miał bym nic przeciewko gdyby to było te 1000 osob ponad tych co i tak przychadza ale prawodopodobnie było by tak ze Ci co teraz płąca 8(10) za cały mecz, doszli by do wniosku ze po co tak jak mozna zapłaacic za połowe meczu O zł. To frekwencja z 1st połowy znacznie by sie pogorszyła! Warto takze dodac ze druga połowa jest statystycznie bardziej atrakcyjna !
Ewentualnie mozna by osiagnac kompromis ze na druga połowe były by tansze bilety (np symboliczne 3 złote ktore mogly by zasilic ktores ze stowarzyszen kibicowskich) Pozdr
6 maja 2005, 14:03 / piątek
Kiedy podniesiono ceny biletów byłem jednym z najbardziej narzekających, ale teraz uważam że to nie był taki zły ruch. Może to głupie ale płacąc więcej mam wrażenie, że płacę za lepszy towar. Zupełnie jak ludzie w USA. :) Lechia gra teraz ładną piłkę, wygrywają mecze i 8zł (w przedsprzedaży) można zapłacić raz na dwa tygodnie (lub w porywach na tydzień).

P.S. Też uważam młyn na środku prostej za bardzo dobry pomysł. Tylko boję się, że siądą tam ludzie którzy nie chcą śpiewać i dla tych co chcą to już miejsca nie będzie więc efekt może być dokładnie odwrotny.
6 maja 2005, 14:52 / piątek
Twierdzę, że ceny biletów wcale nie są drogie. Wkurza mnie jednak jak ktoś w dniu meczu kupuje bilet i potem narzeka, że to aż 10 złotych. Czy taka osoba nie może sobie kupić biletu w systemie przedsprzedaży i zapłacć 8 złotych? To była pierwsza kwestia, o której chciałem się wypowiedzieć, druga to wstęp na II połowę meczu. Skoro ma wejść te 1000 uda, to niech płacą za drugą część spotkania 2 złote! Zawsze 2000 złotych się przyda na przykład dla Greengosów lub na dofinansowanie wyjazdów. Uważam, żę bez sensu jest wpuszczanie ludzi za darmo, gdy taki człowiek ma ze sobą batoniki, chipsy i picie pracownicy Lechii powinni powiedzieć do niego :
- Miałeś na chipsy i picie, a nie masz na bilet na mecz?
Wtedy to takich kibiców za Chiny nie wpuszczać na II połowę, tylko spokojnie poczekać, aż wygrzebie te 2 złote z kieszeni (które przygotował na kiełbaski) i z aktu miłosierdzia da. Bo jak się takiego "kibica" wpuści, to on "przez przypadek" zostawi paczkę po chipsach lub butelkę po napoju. I już się zatrudnia sprzątaczy i są dodatkowe koszty. Zupełnie inna jest sytuacja, jeśli chodzi o osob, które naprawdę nie mają kasy, ci mogą pójść na górkę, ale jestem za tym, aby ich wpuścić , bo z nich może być wielki pożytek w kibicowaniu.
6 maja 2005, 15:09 / piątek
dziwne . moim zdaniem pomysl wpuszczania na mecz za darmo jest bez sensu. w ostatecznosci mogloby to doprowadzic do tego ze wszyscy by przychodzili tylko na te czesc meczu ktora jest za darmo. a kaske na bilet zawsze mozna odlozyc, tylko trzeba z browara zrezygnowac a wiem ze to dla niektorych bolll. co do pomyslu puchy dla mnie jest oki. poza tym moga niewiasty chodzic z pucha i panem przy boku ktory zdzieralby gardlo.... pomysl sprawdzony na innym Gdańskim stadionie....
6 maja 2005, 16:46 / piątek
Moim zdaniem ceny biletów są bardzo dobre. Mi osobiscie nie oplaca sie kupować ich w przedsprzedaży bo za sam dojazd do miejsca w ktorym moge je kupic kosztuje wlasnie ok. 2 zł

Co do wpuszczania ludzi na 30 minut meczu to rzeczywiscie nie powinno tak wygladac, Ci ktorych naprawde na to nie stac powinni wchodzic na cala druga polowe i kibicowac Lechijce.

Jutro powiekszamy przewage w III lidze :)))
6 maja 2005, 16:53 / piątek
Zawsze 2000 złotych się przyda na przykład dla Greengosów lub na dofinansowanie wyjazdów. do wpisu wyzej

TAKIEJ SUMY NAPEWNO NIE BEDZIE
6 maja 2005, 19:58 / piątek
Wpis wyzej czyli moj ...nie wiem o jak sume Ci chodzi ale mi chodzilo o to ze za sam dojazd mnie kosztuje okolo 2 złote po ten bilet co daje 8+2 = 10 wiec mi sie osobiscie nie oplaca kupowac w przedsprzedazy... nvm.

Pzdr.
6 maja 2005, 23:39 / piątek
Głupia gadanina. Na Lechijkę powinno się kasę wytrzasnąć choćby z samej dupy. Co to znaczy, że kogoś nie stać. Niech kurwa zbiera butelki. Miłość do klubu to poświęcenie. Jak się zakochasz w lasce, to chcesz się wystroić, popachnieć, walnąć gdzieś na miasto. A to kosztuje. A na Lechię to co? Zza płotu? Za darmochę? Dla mnie to ch... nie kibice.
PS. Sorry, ale ta debata jest na poziomie jakiejś totalnej wiochy. Wstyd jak chuj
8 maja 2005, 13:35 / niedziela
odnośnik

no chyba powinniście zaprzestać chodzenia z puchą w II lidze ... w pierwszej śmigają to nam w II nie wypada :P

NG 05 LG
8 maja 2005, 16:27 / niedziela
Ile udało się zebrać na meczu z unią?? Napewno więcej bo troszkę ludzi było!! Na jkich meczach planowana jest oprawa??
8 maja 2005, 19:54 / niedziela
co do opraw to beda jeszcze napewno ale niechcemy zapeszac gdzie je zrobimy ale beda napewno wbrew szydercom itd
8 maja 2005, 20:10 / niedziela
Ale szykowane jest może coś poważniejszego np: na ostatni mecz w Gdańsku??
8 maja 2005, 20:28 / niedziela
ZALEZY CO MASZ NA MYSLI
8 maja 2005, 21:39 / niedziela
a ja mam inną propozycję , bo się wk..iłem na Janikowie - osoby z trąbkami albo dopłacają 10 zł albo zostawiają przy bramie..

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011