Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

problemów Śląska ciąg dalszy

strona 1/1

1

6 maja 2005, 10:02 / piątek
Zdaje się, że Śląsk nie będzie miał wyjścia i będzie musiał podjąć jakies radykalne kroki odnosnie swojej przyszłości bo mogą skonczyc tak jak my - czego im nie zycze. Choc jak widac u nas zaczac od zera to dluga droga ale jak pozyteczna i skuteczna...

odnośnik
23 marca 2008, 03:24 / niedziela
Caly Wroclaw bez Drzymaly!!!!
23 marca 2008, 09:58 / niedziela
Olo jebnij sie w czoło
23 marca 2008, 10:03 / niedziela
rykosz właściwie :)
23 marca 2008, 10:04 / niedziela
skąd to wygrzebałeś?zobacz date...
23 marca 2008, 10:09 / niedziela
Gmario, zwróciłeś uwagę na datę powstanie tego tematu i postu Ola??!! Chyba nie, więc zanim następnym razem napiszesz do kogoś "jebnij się w czoło", zastanów się nad tym sto razy. Popracuj także nad kulturą osobistą, bo masz w niej braki, bo tak się odzywać do kumpla po szalu, nie godzi.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
23 marca 2008, 10:24 / niedziela
Głowa - zwróciłem uwagę po wpisie. I poprawiłem się.
Nie zauważyłeś?
Wesołych Świąt ;)
23 marca 2008, 10:30 / niedziela
Gmario, owszem poprawiłeś się, co dowodzi, że zanim napiszesz do kogoś(jak już musisz)"jebnij się w czoło", zastanów się nad tym.
Wesołych Świąt.

23 marca 2008, 10:38 / niedziela
Zresztą, nie wiem też czemu Rykosz miałby się jebnąć w czoło, chyba temat znów jest na czasie, bo w Śląsku nie dzieje się dobrze(Drzymała). Chwała Rykoszowi za to, że odgrzebała temat, a nie założył nowy, gdyby każdy tak jak Rykosz, przeglądał archiwum sprawdzając, czy temat który chce założyć przypadkiem już istnieje, zamiast 104 stron z tematami, byłoby trzydzieści parę i panowałby porządek.

23 marca 2008, 15:32 / niedziela
Glowa
23 marca 2008, 10:38 / niedziela
Zresztą, nie wiem też czemu Rykosz miałby się jebnąć w czoło, chyba temat znów jest na czasie, bo w Śląsku nie dzieje się dobrze(Drzymała). Chwała Rykoszowi za to, że odgrzebała temat, a nie założył nowy, gdyby każdy tak jak Rykosz, przeglądał archiwum sprawdzając, czy temat który chce założyć przypadkiem już istnieje, zamiast 104 stron z tematami, byłoby trzydzieści parę i panowałby porządek.

Wlasnie o to mi chodzilo :) pozdrowienia z UK

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023