Gdańsk: czwartek, 11 czerwca 2026

Pytanko

strona 1/1

8 maja 2005, 16:42 / niedziela
dostalem od znajomego Akredytacje "parking" napisane jest tam ze upowaznia do wstepu na trybune prasowa czyli moge wejsc z tym na trybune kryta za darmo?
8 maja 2005, 18:42 / niedziela
teraz juz nie :D
8 maja 2005, 19:45 / niedziela
no ale jest na sezon 2004-2005
14 maja 2005, 23:36 / sobota
to bede mogl wejsc na ta akredytacje czy oni maja jakies imienne i moga sprawdzic kto dostal a kto nie
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2026. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.647