Pytanko
strona 1/1
8 maja 2005, 16:42 / niedziela
dostalem od znajomego Akredytacje "parking" napisane jest tam ze upowaznia do wstepu na trybune prasowa czyli moge wejsc z tym na trybune kryta za darmo?
8 maja 2005, 18:42 / niedziela
teraz juz nie :D
8 maja 2005, 19:45 / niedziela
no ale jest na sezon 2004-2005
14 maja 2005, 23:36 / sobota
to bede mogl wejsc na ta akredytacje czy oni maja jakies imienne i moga sprawdzic kto dostal a kto nie