Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Złe zachowanie

strona 1/1

1

9 maja 2005, 13:20 / poniedziałek
Nie rozumiem jak tak można się zachować. Chodzi mi o obrażanie piłkarza Uni Janikowo Asmana Gnegne przez oddawanie odgłosów małpy pokazuje to waszą inteligencje nie wiem jak wy byście się czulu gdybyście byli w afryce i oni by was przezywali.
Kibice Uni wysyłają maile do PZPN w związku ze złym zachowaniem kibiców i z rasizmem bo tak to tylko można nazwać.
9 maja 2005, 14:35 / poniedziałek
Motyla noga, to straszne, jak można się tak zachowywać. Myslę, że Kasia z Bravo coś na to zaradzi
9 maja 2005, 15:01 / poniedziałek
W woli ścisłości jak maile mogą wysłać kibice Unii skoro niebyli obecni w Sobotę na meczu i niemogą obiektywnie powiedzieć co się działo...Z no chyba ze byłby osoby incognito ale musiałby być to naprawde pojedyncze jednostki ktore szukaja niepotrzebnego zamieszenia gdyz o takich spraw jest PZPN i jego wysłanicy ktorzy byli obecni na spotkaniu.Również trener Unii chwalił kibiców Janikowo i powiedział ze zazdrosci takiej publicznosci wiec wydaje mi sie ze twoj temat jest niepotrzebny i bezpodstawny gdyz takie osądy może wydać każdy.Pozdrawiam.
9 maja 2005, 15:02 / poniedziałek
"...nie wiem jak wy byście się czulu gdybyście byli w afryce i oni by was przezywali..."

Wymiękłem, hehehehehehehe....
9 maja 2005, 15:19 / poniedziałek
drogi DAMKU chciał bym się odnieść do twojej wypowiedzi fakt faktem nie było wielu kibiców z janikowa u was ale nie liczni byli i słyszeli wasze zachowanie oprócz tego cały mecz mieliśmy przyjemność obejrzeć u nas w telewizji i było słychać wasze zachowanie wobec asmane więc było by dobrze gdyby PZPN UKARAŁO KLUB Z GDAŃSKA ZA RASIZM wobec naszego zawodnika.
9 maja 2005, 15:23 / poniedziałek
Drogi kibicu Unii, od okrzykow i 'malpich odglosow' nikt jeszcze nie umarl, a bananow nikt nie rzucal (no chyba, ze wy wiecie lepiej, w koncu relacja live na chacie jest bardziej obiektywna od ludzi, ktorzy byli na meczu;)). Czesc kibicow kazdego klubu jest przeciwna zawodnikow czarnoskorym, ja osobiscie nie zaliczam sie do tej grupy, ale nie bede tez nawracal innych, bo to ich poglady.
Na Lechii nie stalo sie nic gorszego od tego, co dzieje sie na wiekszosci stadionow podczas kazdej kolejki - nie mowie tu tylko o 'rasistowskich malpich odglosach';), ale o antydopingu itd. etc. Wiec skoro tak wam na sercu lezy polski football i haslo stadion wolny od rasizmu i stadion kulturalny, wyslijcie tez skargi na kibicow cracovii, ktorych jedynymi piesniami sa te obrazajace Wiselke itd.

Drazycie temat tego meczu i coraz bardziej poglebiacie antagonizmy miedzy kibicami naszych klubow. Do wczoraj mialem do was obojetny stosunek, od teraz mam juz negatywny. Pewnie podobnie jak duza czesc kibicow Lechii w tym momencie. Przeciez dobrze wiecie, ze ani kibicowsko, ani pilkarsko (na dluzsza mete) nie macie z nami szans, wiec po co robicie sobie pod gorke zadzierajac z nami? Wasze 'akcje' i zachowanie sprawia wrazenie, jakbyscie nam rzucali pilkarskie, ale rowniez kibicowskie wyzwanie - a przeciez powinniscie wiedziec, ze z pierwszego mozecie czasem wyjsc zwyciesko, o tyle z drugiego nigdy.
9 maja 2005, 15:24 / poniedziałek
Proszę. odpuście nam. Dla mnie najstrasznejszą karą będzie to, że jak pojadę kiedyś na safari do Afryki to miejscowi też mnie będą przezywać. Ależ będę się wówczas okropnie czuł.
9 maja 2005, 22:20 / poniedziałek
wielki_kibic - to u was jest juz telewizja?
11 maja 2005, 23:14 / środa
Oni dojezdzają do Bydgoszczy aby poogladac TV, no chyba ze sie zbieraja u Sołtysa bo podobno ma Cyfrę +

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256