Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 17/77

27 września 2009, 15:59 / niedziela
Dzień otwarty - fotki odnośnik
27 września 2009, 16:37 / niedziela
byłem i jeden fakt mną ruszył, na każdym kroku a to plakat na schodach a to stół w loży wszędzie widoczne symbole Lechii (szalik, flagi na wizualizacji itp) ale z kolorem krzesełek BIEG ostro walczy :(
27 września 2009, 17:29 / niedziela
te wszystkie biało-zielone "akcenty" można w każdej chwili usunąć i wstawić nowe pod innego użytkownika, a 44 tys. krzesełek nie wymieni sie tak łatwo, dlatego BIEG próbuje tuszować wyraźną niechęć do naszego rozwiązania posuwając takie mini ozdobniki. Najgorsze jest to ze pomimo pozytywnego nastawienia mediów na kibicowskie rozwiązanie BIEG ma jednego sojusznika - Adamowicza.
Także nie traćmy czujnosci...
27 września 2009, 17:57 / niedziela
Na koniec pikniku pan Rysio zagroził wszystkim którzy go krytykują.
Na twarzy napinacza scenicznego dało się zauważyć szyderczy uśmiech.
ten zausznik adamowicza jakąś minę szykuje albo jest kretynem
27 września 2009, 19:33 / niedziela
bo bieg sie przyzna do każdego wizualnego sukcesu i trudno im zaakceptowac wielkopomne zaniedbanie, czyli dusze stadionu-jego wnętrze, czyli tzw krzesełka i ich kolor. bo co tu ukrywac oni sa znawcami ale cech stadionu takich, które dla jego użyteczności nie mają wiekszego znaczenia jak np. sklepy, firmy urzędujące na stadionie, muzea inne, ale klu programu jest kibic i wnętrze stadionu. Brak rzetelnego badania rynku, brak celu jakiemu miałby służyć stadion(poza 4 meczami euro oczywiście) powoduje, że ludziom którzy go budują jest bez znaczenia czy będzie to bursztyn czy disneyland czy stadion Lechii byle był architektonicznie nikt sie nie przypierdolił..tacy "fachowcy" zakladali mi elektrykę i dwa dni miałem burze w gniazdkach..
27 września 2009, 20:09 / niedziela
jak dla mnie to jest paranoja:

budowany jest stadion piłkarski - ale dla BIEG na stadionie nie będą rozgrywane tylko mecze piłkarskie, czytaj sklepiki kebabownie będą oblegane gdyż pół miasta będzie jadać kupować na BA, imprezy pozapiłkarskie spowodują brak wolnych terminów dla meczy piłki nożnej LOL tylko nie sądzę aby było ich więcej niż parę ... rocznie w tym jakiś sparing reprezentacji

podstawą marketingu jest dbanie o klienta, tego klienta którego już się posiada, gdyż koszt zdobycia nowego jest wiele wyższy i obarczony ryzykiem od kosztu utrzymania dotychczasowego - tutaj mamy rewolucję okazuje się że szuka się kibiców "od Słupska po Elbląg" tylko że olewa się głos Lechistów przecież każda osoba która przyjdzie na mecz będzie ... Lechistą, nawet tak potrzebny piknik (bez urazy dla pikników)

ponoć Lechia nie ma być gospodarzem lub wiodącym klubem (obojętnie zresztą jakiego określenia użyć) ale dlaczego tak wiele BIEG tworzy wizualizacji z elementami Lechijnymi nawet z tym szalikiem w loży gdy traktują Lechię jak piąte koło u wozu?

mnie na festynie nie chciało się mącić bo można wyjść na pieniacza :)) zamieniłem tylko parę słów z Trykosko aby zdawał sobie sprawę z ciśnienia

ale ubawiłem się na głos przewodniczki jakoby brak faktyczny parkingów w otoczeniu BA wynikał z przyczyny ... bezpieczeństwa natomiast obok takiej Alianz Areny w Monachium jest 10000 miejsc dla samochodów osobowych
27 września 2009, 20:24 / niedziela
Gedania Ty w odróżnieniu od rysia i pawła znasz podstawy ekonomii

mój przewodnik wyjaśnił nam że orange podpłaciła już za krzesełka i jest chryja platforma tylko Donald im przeszkadza
27 września 2009, 21:12 / niedziela
Tez chcialem isc, niestety zona sie rozchorowala i czuwam przy niej juz trzeci dzien ;/

zegar, chyba za stary jestem na te teksty, mozesz przetlumaczyc na polski to zdanie z orange i platforma? ;p
27 września 2009, 21:32 / niedziela
orange to będzie nowa nazwa stadionu po erło
płetforma dusi Donka !!!
27 września 2009, 21:35 / niedziela
przepraszam
ale tabulator ma awarię
poważnie w Twoją Białką ???
27 września 2009, 22:05 / niedziela
A nam "przewodnik" dziś powiedział, że sprawę koloru krzesełek przegapiono gdzieś na etapie konsultacji społecznych, które kiedyś tam były a teraz wyszła afera.

No więc ja bym wcale nie miał pewności, czy ci, którzy są odpowiedzialni z jednej strony za marketing i tę komercję na stadionie, loże, sklepy, restauracje, kebabownie itd. a z drugiej za zagwarantowanie stadionowi życia po Euro (organizacja imprez), mają w pełni wiedzę i kompetencje do tego, co robią. Bo gdyby ją mieli to by się ani pół minuty nie zastanawiali nad kolorem tych krzesełek.
A z drugiej strony czemu się dziwić jeśli nawet dość wysoko w BIEGu są ludzie związani z Gdynią? Nawet jeśli nie obchodzą ich sprawy piłkarskie (tego akurat nie wiem), to tym bardziej co ich obchodzi Lechia?
28 września 2009, 19:24 / poniedziałek
na etapie "konsultacji społecznych"...to sie nazywa pewnie "badanie rynku"..a jaka firma te "konsultacje" przeprowadzała i na jakiej grupie...pewnie na Jamajce wśród "wykształconej" młodzieży lub wśród wielbicieli pszczółki Maji..
29 września 2009, 15:26 / wtorek
Dzień Otwarty Baltic Areny - materiał VIDEO - odnośnik
5 października 2009, 01:09 / poniedziałek
5 października 2009, 01:38 / poniedziałek
foty konkretne :D
5 października 2009, 15:11 / poniedziałek
wypas :)
5 października 2009, 15:44 / poniedziałek
Szacun
5 października 2009, 15:45 / poniedziałek
To wy tam nie macie bana ? :D a foty całkiem calkiem widac Verde zrobił włam na budowe ;]

wersja dla zbanowanych:
odnośnik
5 października 2009, 16:12 / poniedziałek
No to kopara mi opadła dzieki Vrede
7 października 2009, 08:54 / środa
patrząc na tempo budowy, które jest dla mnie oszałamiające i patrząc na kronikę budowy takiej samej wielkości stadionu w rpa na mś, to dochodzę do wniosku, że na wiosnę będziemy widzieli pierwsze trybuny...
7 października 2009, 21:04 / środa
wiosną przyszłego roku trybuny to będą już gotowe rozpocznie się stawianie konstrukcji dachu i ścian (powłoki)
13 października 2009, 10:02 / wtorek
Materiał VIDEO - odnośnik
17 października 2009, 09:55 / sobota
19 października 2009, 10:29 / poniedziałek
19 października 2009, 10:49 / poniedziałek
Szczerze mówiąc wyjątkowo słaba reklamówka. Jeśli jest to coś za co BIEG w imieniu miasta zapłacił to są to pieniądze zmarnowane. Ciekawsze i lepiej przygotowane filmy można spotkac na YT. Chociaż to tylko moja subiektywna ocena
21 października 2009, 10:50 / środa
odnośnik
podobnie w moim odczuciu powinno się to odbyc w Gdańsku
21 października 2009, 11:02 / środa
ulica przy stadionie we Wrocławiu mówicie, to proponuję...Aleja Lechii Gdańsk:)
21 października 2009, 11:14 / środa
podobno najpoważniej jest brana pod uwagę ul. Trzech Króli
21 października 2009, 12:06 / środa
Pomysl bomba widac jak miasto solidaryzuje sie z kibicami nie narzekająć na Miasto Gdańsk :]
21 października 2009, 19:53 / środa
A jak dla mnie ul. Trzech Króli to zły pomysł. Oczywiście chciałbym, żeby nasze zgody trwały wiecznie, ale one mogą się zmienić. Stadion ma nam służyć przez kilkadziesiąt lat. Jakoś nie wydaje mi się, żeby w tym czasie obyło się bez zawirowań na scenie kibicowskiej. Moim zdaniem nazwa ulicy powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do naszej Lechii :)
21 października 2009, 20:39 / środa
ul. Trzech Króli to propozycja, którą wysunęli kibice z Wrocławia ;]
21 października 2009, 20:41 / środa
Pomyłka :) Zdarza się
21 października 2009, 21:06 / środa
odnosnie ulicy Trzech Króli - to taki pomysl zarzuciłem (na tym forum) jakoś na poczatku "afery krzesełkowej", widać chłopaki ze Śląska czytają nasze forum :)
U nas ten pomysł nie zachwycił innych,a le we Wrocławiu pochwycili temat lub sami wpadli na taki pomysł co ja.
Życzę powodzenia ! Śląsk i Lechia !
21 października 2009, 21:18 / środa
Nawet sporo przed Tobą :)
21 października 2009, 21:29 / środa
no to fajnie! (nieżądałbym praw autorskich:) ), ale w Gdańsku pozostajemy bez wyraźnego pomysłu na nazwę ulicy, a trzeba coś wymyślec zebyśmy nie jeżdzili na "Bursztynkową" czy jakos podobnie.

TYLKO LECHIA!
23 października 2009, 22:21 / piątek
26 października 2009, 18:40 / poniedziałek
odnośnik

verde, pzdr ;-)
1 listopada 2009, 19:27 / niedziela
tak sobie przeglądałem ten link
odnośnik
w Niemczech w ciągu kilku, dwóch-trzech-czterech lat powstało sporo nowych, nowoczesnych stadionów i . . . . nigdzie nie widze tam trybun w jakieś koszmarne ciapki, plamki, misz masze, chujstwa i inne gówna

może ktoś mi odpowiedzieć czym zasłużyliśmy ? czemu tylko my (?) mamy tak mieć ?
dlaczego nie jednolita klasyczna,elegancka, dostojna kolorystyka trybun tylko jakieś za przeproszeniem żygowisko
1 listopada 2009, 19:31 / niedziela
Verde bo my jesteśmy LECHIA i nie będziemy jak inni:))))))))))
1 listopada 2009, 19:34 / niedziela
bo tam maja wyjebane na 20.000 euro lapowki,a u nas sa same kurwy i zlodzieje,ktorzy tylko czekaja-kto da w lape.
Dlatego bedzie to BANDIT ARENA.
1 listopada 2009, 19:34 / niedziela
wiekszość stadionów było budowanych pod sponsorów , u nas tak samo stadion miałby się nazywać Lotos Arena.

verde chodzilo ci o żygowisko czy żydowisko?
1 listopada 2009, 19:54 / niedziela
Eee tam ! Połowa stadionów nie ma krzesełek w barwach klubowych. Ba nawet nie mają napisów na krzesełkach ! W takich Dortmundach, Bremenach, czy Monachium to muszą same Małysze i pikniki na mecze chodzić. U nas to by nie przeszło. Byłoby jak na Legii buhahaha...
1 listopada 2009, 20:31 / niedziela
kiko nie myl, nie mieszaj pojęć
ja pisałem o stadionach nowych, Ty o bremenach i Dortmundach tymczasem:
inauguracja stadionu w Bremie - 1924 rok, w Dortmundzie - 1974 rok,

ja o jednolitej, klasycznej, eleganckiej, dostojnej kolorystyce trybun w miejsce której wciska się jakieś żygowisko
Ty o kolorystyce klubowej - mylenie pojęć i tyle,

dlaczego normalni nie chodzą na Legię to jeśli nawet Cię bawi, też mocno naciągane do tematu, oględnie mówiąc mocno naciągane
1 listopada 2009, 20:48 / niedziela
Nie do końca rozumiem. Przecież kolor krzesełek zmieniono pod Lechię, trzeba było jakoś to "zsynchronizować" z tym burszynowym dachem, w czym jeszcze jest problem? Albo inaczej: czy problem nie jest wyolbrzymiany?
1 listopada 2009, 20:56 / niedziela
masz napisane wyżej, co tu więcej dodawać ? ? - nikt tak nie będzie miał, tylko My,
wszędzie sie dało "zsynchronizowac" jak niezgrabnie napisałeś, otóż wszedzie się dało a u nas sie nie da,
i zeby to było dobre ale . . . nie jest,
żygowisko i tyle,
i nie żadne wyolbrzymianie tylko moja opinia

ps. zadna tam gra kolorami pod trybuny tylko gigantomania adamowicza i teraz chęć tuszowania pewnych łysin na trybunach,
niestety z wielką szkodą dla efektowności obiektu piłkarskiego
1 listopada 2009, 20:59 / niedziela
rzecz jasna miało być zadna tam gra kolorami trybun pod dach
1 listopada 2009, 21:05 / niedziela
olo! prawda jest taka ze nigdy nie zadowolisz wszystkich. Tutaj marudzą, ze nie taki zielony , na innym forum z kolei rozpacz ze nie bedzie żółto-czerwonych krzesełek (nazywajmy to po imieniu - nie bursztynowe tylko żółto-pomarańczowo-czerwone).
I jedni i drudzy nie rozumieją ze to jest udany kompromis, zresztą płaczą zanim jeszcze zobaczą jakąś realistyczną wizualizacje, widząc tylko jakies kropki w owalu, oceniają co bedzie ładne, a co nie.
Mnie nie interesuje odcień zielonego tylko fakt ze to bedzie nawiązywało do Lechii.
1 listopada 2009, 21:07 / niedziela
Verde uważam po porostu, że szukasz problemu, którego nie ma. Bez sensu. To, ze Tobie nie do końca pasuje wygląd tego stadionu wcale nie oznacza, ze będzie on brzydki. Moim zdaniem będzie wręcz zajebisty. Wkurwieni to mogą być kibice Werderów i Bayernów, którym barwy klubowe krzesełek zastąpiono bliżej nieokreślonymi. A my ? Dostaliśmy coś na tacy, niespodziewanie i trochę na wyrost. Do tego zmieniliśmy wbrew opinii publicznej coś co wydawało się niemożliwe i jeszcze mamy jeszcze z tego powodu płakać ? Jak dla mnie bzdura. Pozdrawiam !
1 listopada 2009, 21:17 / niedziela
ten problem jest : ) we mnie, bo mi się to zygowisko zwyczajnie nie podoba, jak nie stadion futbolowy, no ani ładna (wręcz ochydne) ani pasowne

do STANDARDU stadionu futbolowego te plamki i ciapki (krótko: to żygowisko) mają się moim zdaniem tak jak kwiatki, biedronki i małpki do szali kibicowskich, uh

jeśli może mi się to jeszcze nie podobac i jeśli można o tym tu powiedziec to . . . powiedziałem : ) bardzo mi to leżało na wątrobie : ) ) ) )

ps. Cyngus - zebyś się nie pomylił z tym co kto widział jeśli chodzi o krzesełka na Letnicy
1 listopada 2009, 21:29 / niedziela
kiko jacha że sie wszystkim nie dogodzi, nawet nie awrto się na to silić,
ale . . . daj pogadać : ) ) ) ja dla owego STANDARDU któremu nie powinna się wymykać kolorystyka krzesełek,
gotów byłbym na cos w granicach między białym a szarym nawet,
byle nie to . . . napisałem wyżej

i nie jest to żadne cudeńko kolorystyczne ani awangarda czy moda jak niektórzy zdają się łykajać tylko ordynarne chowanie pustych miejsc podczas realizacji telewizyjnych,
ze szkoda dla . . . przynajmniej mojego komfortu : )))))))))))))
jak kurwa w jakimś cyrku czy chuj wie czym
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029