Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polsat Plus Arena - wszystko o nowym stadionie w Gdańsku-Letnicy

strona 19/77

24 listopada 2009, 20:52 / wtorek
Kosiarz, Cordoaba, To prawda co prawicie!!! Nie dla psa kielbasa, przynajmniej nie odrazu. Frycowe musza zaplacic. Niech sie wykaza przez pare lat a potem zobaczymy. Wielka Lechia od poczatku sobie radzi bez Lotosu i bez Lotosu moze dalej egzystowac w ekstraklasie. Dlatego tez niech sie wykaza i zapracuja na to by moc wspolpracowac z Wielka Lechia!!!!!!!!!!!
Tylko Wielka Lechia!!!!!!!!!!!!!
24 listopada 2009, 21:11 / wtorek
Co rozumiesz przez Wielka Lechia ? Bez Napinki.
24 listopada 2009, 21:38 / wtorek
Siema Picknic, poprostu rozumie to co przez te slowa sie rozumie, Stary ; dla mnie Lechia jest Wielka i taka bedzie.Pozdrowka!!!
Tylko Wielka Lechia!!!!!!!!
30 listopada 2009, 15:56 / poniedziałek
Zegar juz na SCC szaleje z komentarazmi ;)
3 grudnia 2009, 09:43 / czwartek
odnośnik

powoli wychodzi szydło z worka..sponsorzy z Bożej łaski od pieluch młodzików zabierają się za to na co mieli zawsze ochotę..Lechię natomiast zawsze mają w dupie..
3 grudnia 2009, 11:20 / czwartek
"Dlatego tez niech sie wykaza i zapracuja na to by moc wspolpracowac z Wielka Lechia!!!!!!!!!!!"

Jaja sobie robisz?:) LOTOS ma właściciela, który wymaga zapewne od zarządu Lotosu jak najlepszych wyników, w tym również budowania wizerunku i wartości marki, mogą się kierować jedynie kryteriami biznesowymi, nie sentymentami. Dodam, że tzw. działania odpowiedzialności społecznej, w którą wpisuje się sponsoring również mają wymiar biznesowy.Jak ktoś kto wydaje na coś kasę ma się czymś wykazywać żeby móc ją wydać?:)
3 grudnia 2009, 12:11 / czwartek
jaka jest najpotężniejsza firma paliwowa w Polsce ??? odnośnik

gigant kpiąc postawił swoją stację centralnie przed siedzibą lotosu
ruscy mają słowiańską fantazję to baltik arene też mogą kupić za drobne
3 grudnia 2009, 12:16 / czwartek
AdriaN000 coś mają spiepszone tamte forum bo jak coś napisze to system wywala mnie przez parę dni???
3 grudnia 2009, 13:46 / czwartek
zegar co do tej stacji przed Lotosem to została ona wybudowana kilka dobrych lat temu przez faceta który chciał ją cwanie Lotosowi odsprzedać. Jednak się trochę koles zdziwił bo Lotos nie zamierzał jej od niego odkupić, co było przyczyną tego że koles mając potężne kredyty do spłacenia powiesił się. Później stacja stała pusta z braku chętnych a teraz przejął ją Lukoil. Jednak pomyśl logicznie czy ruskim bardziej opłaci się sprowadzić paliwo z rosji czy kupić je od Lotosu? Lotos na tym nie straci napewno...
3 grudnia 2009, 14:03 / czwartek
Mam nadzieje ze nie bedzie to Lotos (sponsor tytularny), gdyż irytują mnie wypowiedzi tego buca Olechnowicza, który robi z siebie największego dobroczyńce Gdańska ( a w gruncie rzeczy płaci tyle ile musi- czyt. podatki).

Irytuje mnie tez ich strategia marketingowa, wywalają pieniadze na jakieś koszykarki z Gdyni (znikomy zainteresowanie i medialnosc), ochłapy dają na żużel (czymże jest 1mln na taki koncern), reszta gdańskich zespołów jest pomijana (piłka ręczna, siatkówka), a sprawa sponsorowania najbardziej medialnego klubu Pomorza czyli LECHII, jest wręcz panicznie omijana.
Tylko nie piszcie ze sponsorują jakiś trampkarzy, bo w przypadku takiego paliwowego giganta to są sumy które "zaokrągla sie przy wydawaniu reszty".
Nie miałbym za złe rafinerii ze nie sponsoruje Lechii, jeśli wydawaliby prawdziwe pieniadze na jakąś inną gdańska druzynę (w innej dyscyplinie) czyniąc z niej mocarza w skali kraju i Europy (choćby piłkarzy ręcznych), a tak uważam ze
Gdańsk jest przez nich olewany.

TYLKO LECHIA!
3 grudnia 2009, 19:43 / czwartek
Tak na prawdę, podejrzewam, że 99% z nas, którzy kupują karnet na Lechię przeznacza na ten cel większą część swoich rocznych zarobków niż Lotos, który rzuca ochłap na młodzież w kwocie, która w odniesieniu do ich rocznego zysku jest jakąś niezauważalną drobnicą. Osobiście mam nadzieję, że nie zaproponują najwięcej i sprawa upadnie.
3 grudnia 2009, 19:48 / czwartek
Jeszcze jedno, Lotos to nie jedyny taki rodzynek pompujący kaske w gdyński sport.
Taki np. Swissmed jest naszym "partnerem" a u śledzi może być "złotym sponsorem", fajnie?
ps. koniec OT z mojej strony, po prostu musiałem;)
3 grudnia 2009, 21:13 / czwartek
Jak wszystkim wiadomo Lotos chce przypiąć się do nowego stadionu z nazwą ja się tylko pytam gdzie byli przez te wszystkie lata!!!!!!! Niech spadają do Gdyni nie możemy pozwolić żeby właśnie Oni byli postrzegani z Naszym Klubem i Miastem......
3 grudnia 2009, 21:21 / czwartek
I jeszcze jedno ....co zrobili dla Lechii ...ja wam powiem KOMPLETNIE NIC więc Ja jestem przeciw Lotos Arenie..czekam na opinie z Waszej strony....tyle razy pukaliśmy a pieniądze poszły do Gdyni.....
3 grudnia 2009, 21:41 / czwartek
Dwa słowa sprostowania co do Swissmedu. przez arkę firma ta jest nazywana "złotym partnerem", w Lechii "partnerem medycznym". Z tego co się orientuje Swissmed prowadzi opiekę lekarską dla obu klubów w takim samym zakresie, więc kolego Crack po prostu jednak nie musiałeś :)
3 grudnia 2009, 21:52 / czwartek
Kolego Maty, jeśli jesteś absolutnie pewny tego, co napisałeś, to wypada mi tylko przynać się do błędu i złożyć obywatelską samokrytykę;) Mój wpis spowodowany był prostym faktem, iż Swissmed u naszych sąsiadów posiada podobny status ,jak np. Port Gdynia i w hierarchi sponsorów stoi bardzo wysoko. Jeśli się "przejechałem" to sry.
3 grudnia 2009, 22:08 / czwartek
jestem absolutnie pewien. dla świętego spokoju (mojego) jutro postaram się upewnić czy mam rację absolutnie absolutną :) pozdrawiam!
3 grudnia 2009, 22:28 / czwartek
dla mnie sprawa jasna

LECHIA W SERCU LOTOS W DUPIE JA PALIWA TAM NIE KUPIĘ

cieszy mnie bardzo że do przetargu stanęły również trzy inne firmy, nawet jak Olechnowicz wygra nie będzie to za darmo, ale wolałbym aby burak przegrał

największa firma Pomorza przeznacza na szkolenie młodzików Wybrzeża ... 10000 zł

a generalnie to powinniśmy być wdzięczni że płaci podatki :((
4 grudnia 2009, 07:55 / piątek
Od kliku lat nie tankuję na Lotosie - mam nadzieję, że robicie tak WASZYSCY! To jest mój osobisty bojkot.
Sprawa wygląda jednak tak, że jak dadzą najwięcej, to będzie Lotos Arena. Nic tutaj się nie wskóra i to nie jest sprawa Lechii a miasta, więc w tej sprawie możemy sobie tylko pogadać.

Lechiści nie kupują na Lotosie!
4 grudnia 2009, 09:45 / piątek
A dla czego im dalej od Gdańska tym paliwa lotosu są tańsze???

proponuję niech ktoś założy osobny wątek ,,lotos,, to sprawa się nagłośni automatycznie
na potęgę Lechii !!! pilnujmy uważnie każdego kto zbiża się do Lechii Gdańsk
4 grudnia 2009, 13:19 / piątek
Zegar prowdopodobnie zablokowali Ci konto ;) Zawsze moge uzyczyc Ci mojego ;)
4 grudnia 2009, 13:29 / piątek
Zegar nie prawdą jest co piszesz, paliwa Lotosu sa wszędzie w podobnych cenach. Najdrożej jest w okolicach Płocka, a najtaniej blisko Lublina. To nie wynika z odległości tylko z regionalnego systemu cen. Na pomorzu paliwa są jednymi z najdroższych ale nie tylko Lotosu lecz wszystkich firm. Co do tankowania to ja tankuje tylko na stacjach Orlenu lub Lotosu zależy którą najpierw spotkam, jeśli ktoś ma zarabiac to wolę by zarabiała polska firma. Ot taki ekonomiczny patriotyzm
4 grudnia 2009, 13:34 / piątek
Ja bym wolał zeby to była ORLEN Arena i Lotosowi brudasowi utrzec nosa. Ja na lotosie to tylko piwa po meczu w niedziele kupuje i nic wiecej !!! A po stweirdzeniu pana O. ze za podatki jakie zostawia w Gdansku to nazwa stadionu nalezy mu sie z urzędu to tym bardziej mnie wkur!!! Z urzedu to moze rzadką kupą w oko dostać !!! Jak sie czuje w Gdansku niedoceniony to neich zabiera to bombę biologiczną i wypad gdzie indziej!
9 grudnia 2009, 15:39 / środa
9 grudnia 2009, 16:09 / środa
Dziś o 16:00 miała być podana informacja kto wygrał przetarg na nazwe stadionu...Narazie cisza...
9 grudnia 2009, 17:22 / środa
9 grudnia 2009, 18:02 / środa
cyrków c.d.... pamiętam taką firmę, która najpierw doprowadziła Unie Tarnów do MP na żużlu, a potem okazało się że ma kolosalne problemy na niwie podatkowej. W moim przekonaniu lotos robi sobie z każdego (tu z UMG) narzędzie reklamowe i robi to jak chce i kiedy chce, żeby mu się przeciwstawić trzeba mieć i czyste ręce i mocną dupę. Powiedzcie mi, jakie to warunki poza okresloną kwotą, miłą dla ucha nazwą ma przedstawić nowy właściciel nazwy Baltic Areny? I chodzi mi głównie o klub, który zagospodaruje nowy stadion na wieki wieków? No więc jakie? Komplet pampersów co trening? Niedługo sie okaże o czym miasto pomyślało..
9 grudnia 2009, 20:33 / środa
bardzo prawdopodobne, że przynajmniej GKS Bełchatów będzie się czuł jak u siebie
9 grudnia 2009, 23:07 / środa
Kosiarz: jeśli Lotos zaoferuje więcej niż PGE to dostanie nazwę, normalna sytuacja, nie doszukiwałbym się tu spisku, jak PGE da więcej to wygra ot co. Moim zdaniem lepiej jak nazwę dostanie firma z Gdańska.
10 grudnia 2009, 00:25 / czwartek
Ten filmik zrobiony przez lotos to żenada... Sypneli jakieś resztki z pensji prezesa na młodzików i teraz bezczelnie wykorzystują wizerunek kibiców Lechii i frekwencji na Traugutta...

Niech sobie nagrają żółto-niebieskie koszykarki kozłujące na około neptuna
10 grudnia 2009, 09:07 / czwartek
Kudi zanim coś napiszemy czytamy dokładnie:

"Film powstał na zlecenie firmy BIEG 2012. Podobne materiały powstały dla innych firm zainteresowanych udziałem w konkursie na nazwę gdańskiego stadionu"
10 grudnia 2009, 10:17 / czwartek
Już jakiś czas temu ktoś tu pisał ze nie przypadkowo krzeselka maja mieć taki a nie inny kolor,a to tylko dlatego ze od początku ten stadion budowany jest pod katem Lotosu....wiec chyba każdy wie ze mamy "Lotos Arena":)
10 grudnia 2009, 11:33 / czwartek
KaKa a od kiedy BIEG 2012 może sobie wykorzystywać nasz wizerunek do komercyjnych celów i robić reklamy dla Lotosu który nie chce dać złamanego grosza na Lechię?
Skoro forsują model stadionu koncertowego, biznesowego, handlowego, a dopiero na samym końcu piłkarskiego? Jakoś krzesełek nie chcieli zrobić w kolorze odpowiednim dla Lechii a wizerunek historii klubu i kibiców mogą sobie wykorzystywać?
10 grudnia 2009, 12:52 / czwartek
Matti ja wszystko rozumiem, ale wiesz co mnie mierzi? że "mecenasi" gdańskiej piłki z lotosu robią film, który pewnie nie jeden na świecie zobaczy, a poprzez ten film widać jak na dłoni że lotos uważa Lechię jej fanów, w ogóle miasto Gdańsk za coś niesamowitego....
nie powiem już że te kilka baksów, które chcą wydać na nazwę zabrakło by utrzymali w Gdańsku żużel w ekstralidze, nie powiem, że opowiadali i plecami odwracali się od Lechii kiedy wsparcia potrzebowała...niczego już nie powiem..
do gdyni przychodzili z otwartymi rękoma i gdyby nie Krauze pewnie weszli by i w piłkę, dlaczego...też już nie powiem..
10 grudnia 2009, 12:55 / czwartek
dodam tylko, że jeśli na tym spektakularnym przetargu wytargują mniej niż 10mln zł na rok to będzie to kompromitacja miasta.
10 grudnia 2009, 14:02 / czwartek
PGE ARENA GDAŃSK
10 grudnia 2009, 14:09 / czwartek
35 mln...czyli 7 mln za rok.
10 grudnia 2009, 14:11 / czwartek
rafineria arena hahahahahaaaaa napinacze net kozaki odnośnik
18 grudnia 2009, 11:10 / piątek
odnośnik

budowa trybun wchodzi w decydującą faze. Stadion rośnie w oczach aż miło :)
18 grudnia 2009, 12:38 / piątek
na tej stronie co podales popatrzcie na licznik odliczajacy dni do euro...
chlopaki chyba zapas wzieli bo cos czuja ze sie nie wyrobia z robota;-)
18 grudnia 2009, 12:55 / piątek
Nie do rozpoczecia euro jest dokladnie tyle przeciez nie zaczyna sie na poczatku 2012 tylko w polowie !
18 grudnia 2009, 14:24 / piątek
u mnie wyswietla 3812 dni...
odnośnik ;-)
20 grudnia 2009, 15:38 / niedziela
rp.pl
odnośnik
31 grudnia 2009, 13:05 / czwartek
31 grudnia 2009, 15:56 / czwartek
:) Super foty jaki był wynik i z kim Lechia grała ? :)
31 grudnia 2009, 18:36 / czwartek
w mijającym roku okazało się żę lotos to pan Pikuś nie potrafią zasponsorować motorzystów i ośmieszyli się z kupnem nazwy stadionu
6 stycznia 2010, 16:30 / środa
7 stycznia 2010, 19:15 / czwartek
Oby tylko nie stało sie tak jak w Wrocku. Mam nadzieję ,że tu chodzi o kwestie bezpieczeństwa i inne sprawy techniczne.odnośnik
7 stycznia 2010, 19:36 / czwartek
Z tego co gdzieś czytałem(gdzie nie pamiętam) Hydrobudowa przdstawiłą mocno ryzykowną technologię montażu konstrukcji i ma to zmienic do końca miesiąca. W tym czasie będą prowadzone inne prace tak by poślizg był jak najmniejszy. Ten człowiek który pisał o problemie z montażem szacował że poślizg w ostatecznym terminie sięgnie z tego powodu góra 10 dni, a prawdopodobnie w ogóle go nie będzie
10 stycznia 2010, 11:37 / niedziela
odnośnik

no i poleciał na kase....
1 ..... 17 18 19 20 21 ..... 77
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021