Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 22/77

27 marca 2010, 22:25 / sobota
30 marca 2010, 10:46 / wtorek
30 marca 2010, 11:37 / wtorek
Tylko, żeby się nie odjebali cyrku z biletami po 100 czy więcej zł.
30 marca 2010, 12:07 / wtorek
Na 100% tak będzie, przeciez wielke rezerwy Juve przyjada.
30 marca 2010, 12:48 / wtorek
Skoro w dniu meczu na Lechia-Wisła/Legia/Lech bilety są za minimum 40zł (ulgowe jedynie tańsze oraz karnety ale nie każdy ma od razu żeby wyłożyć po 150zł za karnet!) to Cię zadzwię i powiem, że prezes zarzuci cenę z dwa razy taką... Swoją drogą zarząd powoli zaczyna przeginać z niewpuszczaniem gości i cenami biletów! Tak nie przyciągną na BA kompletu, skoro na T29 na meczu z Legią do kompletu brakowało sporo ludzi, bez sensu taka polityka klubu!! A nowi, którzy chcieli by przyjśc na mecz i się wciągnąć jak zobaczą taką cenę to pewnie zrezygnują a przecież z takich kilkunastu nowych zostanie kiedyś kilku fanatyków którzy będą chodzić na wszystkie mecze i jeździć na wyjazdy, a oni przyciągną kolejnych trzeba tylko pomyśleć!!
30 marca 2010, 13:25 / wtorek
Na BA przyjdzie troche ludzi bo zostanie zlikwidowanny probel malkoholu i patologi, wiec wiecej przyjdzie rodzin bo napewno poza Lechią obiekt i atmosfera bedzie czyms nowym i ciekawym a tam miejsca do pijaków, ćpunów i patologów nie bedzie :)
30 marca 2010, 13:40 / wtorek
Widziałeś kogoś naćpanego na Traugutta? Nie wiem też co rozumiesz pod pojęciem patologii, jeśli ledwo trzymających się na nogach żuli, to się zgodzę, ale nic poza tym bym pod to określenie nie podpisał.

Jak już wcześniej pisałem: mecze topowe w Letnicy, reszta na Traugutta i wilk syty, i owca cała. Bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie powie mi, że na mecz na przykład z Bełchatowem nowy stadion choćby w połowie stadion się wypełni.
30 marca 2010, 14:16 / wtorek
konri, no i właśnie o nich chodzi...i na BA nic się nie zmieni jeżeli będą tanie bilety, a będą musiały być tanie jeżeli Gdańsk / Lechia ma mądrych włodarzy/zarząd, i jeżeli chcą zapełnić stadion. Bo daje se palca uciąć, że jak dowalą drogie bilety to przyjdzie 2x mniej ludzi niż teraz i to nie z powodu niechęci, tylko z powodów finansowych. Ale nie wiem co gorsze, czy te chordy chlorów teraz, czy te tłumy pikoli na nowym stadionie (których już teraz nie brakuje na T29). Zaczną przyłazić rodzinki, i się obsrają jak usłyszą jakieś bluzgi czy głośny doping.
30 marca 2010, 14:28 / wtorek
Dlatego najlepiej byloby zostac na T29. Mi tu dobrze.
30 marca 2010, 14:33 / wtorek
Ja także, ale niestety jest to praktycznie niemożliwe. Stąd też uważam, że moja wcześniejsza propozycja jest w miarę sensowna i byłaby chyba do zaakceptowania.
30 marca 2010, 14:45 / wtorek
t-t, konri@

zostańcie nikt Wam nie broni. Rezerwy będę pewni grały na T29.
Lubicie skanseny proszę bardzo.
Naćpanych widziałem i to nie raz. Ćpających w czasie meczu też mi się zdarzyło widzieć.
30 marca 2010, 15:02 / wtorek
Ja ich równiez widywałem, poza tym mozna stworzyc sektor dla starych fanatyków ( np a'la prosta lub zegar z ilością 4-5 tyś ) bo reszta napewno bedzie pikników z rodzinami lub i bez, wyzywac mozna przeklinac tez ale trzeba to rodzielić na akceptujacych i tych co nie beda tego akceptowali.
30 marca 2010, 15:09 / wtorek
Tu nie chodzi o to czy to skansen. Ty tak bez cienia zalu opuscisz T29?

Moim zdaniem problem jest duzo bardziej zlozony. Z jednej strony bedziemy miec piekny, duzy stadion. Jeden z najpiekniejszych i najnowoczesniejszych w Europie.
A z drugiej strony ucieknie gdzies nam ta atmosfera. I to w najlepszym wypadku ucieknie. W n ajgorszym zrobia nam drugie ajtiaj, ze zeby pojsc sie wyszczac bedzie strach czy ci zakazu i 5000zl nie wlepia za opuszczanie miejsca. Oycziwiscie ostatnie zdanie jest z lekka ironia i przekoloryzowaniem ale na pewno cos nam z tego, co mamy tu, na T29, zabiora. Na pewno zrobia sektor z mlynem. I tam trzeba bedzie chodzic bo to bedzie ostoja normalnosci. Ale jesli wierzycie w oflagowana BA na ktorej powierzchnie reklamowe juz sie rzucaja to sie rozczarujecie.
Niechcialbym by moj post byl odbierany jako narzekanie- jest to raczej wizja w pelni realistyczna i nie niesie za soba zadnych glebszych refleksji a jedynie oczekiwanie. I bardzo bym chcial za ten rok, poltora nie musiec pisac "a nie mowilem?" gdy inni zaczna pisac, ze chca powrotu na T29.
30 marca 2010, 15:13 / wtorek
Wyznaczyc sektor osobno dla ćpajacych i osobno dla pijacych podczas meczu.
Sektor dla przeklinajacych przy lozach Vip-ow. Rasisci, skinheadzi i neonazisci niech siedza przy stanowiskach prasowych a ekshibicjonisci przy sektorze rodzinnym i bedzie dobrze.
30 marca 2010, 15:38 / wtorek
t-t a co ty prorok jesteś? jeszcze stadion nie gotowy a temu atmosfera ulatuje, spokojnie! klimat na Lechię był zawsze, a temat biletów to osobny problem. Będzie stadion, zrobią elegancki napis z krzesełek LECHIA GDAŃSK to pogadamy. A o klimat to bym się nie martwił za nic. Kibiców w Poznaniu widziałeś? Maja nowy stadion i od kiedy postawili choć pół trybuny zawsze mają komplet. My jacyś upośledzeni, że swojego nie zapełnimy? skąd te bojaźnie i kompleksy. Bez przesady, jak otworzą stadion i zaczniemy grać to zobaczymy jakie "pustki" będą.
30 marca 2010, 15:48 / wtorek
Ale jaki pesymizm czy kompleksy? Skoro na jeden z wiosennych hitów, odbywający się trzy dni po wspaniałej wiktorii w Krakowie, do tego o chyba najlepszej możliwej porze - mecz z Legią cały stadion nie jest zapełniony, to naprawdę uważacie, że na mecz z Bełchatowem czy innym tego typu zespołem przyjdzie ponad 20 tysięcy ludzi? Wizja ładnego obiektu będzie na pewno magnesem, ale pewnie tylko na samym początku.
30 marca 2010, 16:22 / wtorek
zbudują, kilka meczy się rozegra, zobaczymy jak będzie. Na razie wasze spekulacje to tylko domysły, będzie dobrze, Panowie. Lechia!
30 marca 2010, 16:46 / wtorek
Oby optymistyczne glosy w tym temacie mialy racje, czego sobie i Wam zycze.
30 marca 2010, 21:11 / wtorek
"Na BA przyjdzie troche ludzi bo zostanie zlikwidowanny probel malkoholu i patologi, wiec wiecej przyjdzie rodzin bo napewno poza Lechią obiekt i atmosfera bedzie czyms nowym i ciekawym a tam miejsca do pijaków, ćpunów i patologów nie bedzie :):

Tak myślisz :) Skoro tam będzie w sprzedaży piwo jak to jest choćby na MŚ.
ćpunów ? Jak czytam tego typu wypociny to ja chyba nie na tym stadionie mecze oglądam.Banda pijanych i naćpanych i paru w krawatach normalnych.
O losie milicja na forum chyba wymiata:)
30 marca 2010, 22:20 / wtorek
"Wyznaczyc sektor osobno dla ćpajacych i osobno dla pijacych podczas meczu.
Sektor dla przeklinajacych przy lozach Vip-ow. Rasisci, skinheadzi i neonazisci niech siedza przy stanowiskach prasowych a ekshibicjonisci przy sektorze rodzinnym i bedzie dobrze."
Silnoręki - podoba mi się ten pomysł :)
A serio: ciekawe czy kibice potrafią kibicować z taką siłą jak teraz gdy są trzeźwi. Nie wiem, strzelam 1/3 w tej chwili jest pod wpływem ? Co do naćpanych też widziałem nie raz a oni sami tego nie ukrywali specjalnie.
Co do pomysłu rozgrywania części meczu na T29 i części na PGEAG jest to nie realne. Weźmy przykład: przed sezonem udaje się jakimś cudem (ja wierze w cuda;) sprzedać ok 14tys karnetów. Jak pomieścić tych ludzi na T29?
Z innej beczki... jak będzie wyglądała sprawa oddzielenia trybun od boiska? Płot, szyba, fosa?
31 marca 2010, 12:38 / środa
żywopłot
31 marca 2010, 12:41 / środa
żydopłot
31 marca 2010, 13:47 / środa
Zegar prowokatorze. ;)) Zostaw tych biednych "kibiców" na forum budowy .
31 marca 2010, 21:20 / środa
czytając sobie wypowiedzi w tym wątku nt. skansenu oraz info dotyczące kary za karalucha już sobie wyobraziłem grę na stadionie w Letnicy gdzie najgłośniej będzie słyszalny szelest popcornu popijanym cocacolą.

smutne
14 kwietnia 2010, 00:44 / środa
aktualna fotka "lotnicza"
odnośnik
14 kwietnia 2010, 06:21 / środa
Jeśli najtańsze bilety będą w cenie 10-20zł to frekwencja może być duża.
Jak będą w cenie takiej jak na Legie w dniu meczu(np. na prostą 50zł) to niezapełnimy nawet T29!
Łatwo obliczyć koszt wyjścia na taki mecz np.4osobowej rodziny :)
tak więc może być i skansen,wyjścia są dwa:)
14 kwietnia 2010, 12:38 / środa
Dobra fotka ja juz mam miejsce obczajone. Juz widze siebie siedzacage z kielbaska i mam nadzieje ze tez juz z piwem. Aejaaooo :D
14 kwietnia 2010, 12:43 / środa
Jeśli bilety będą po 50 zł - dla przykładu to jedyne mecze, które będę oglądać na żywo to mecze wyjazdowe. 20 zł to standard i nie ma znaczenia, że to nowy stadion.
15 kwietnia 2010, 20:46 / czwartek
Ja bym w ogóle te Kiełbaski wyrzucił ze stadionu i cała tą resztę może w końcu by się u nas doping zaczął bo to co teraz to szkoda słów ale stadion ładnie rośnie :)
15 kwietnia 2010, 21:22 / czwartek
Chyba już to pisałem ale frekwencje ZAWSZE robią wyniki. Czyli w przypadku inwestycji Kuchara w dobrych graczy + tanie bilety = na mecze będzie chodzić dużo (i z czasem coraz więcej) ludzi...Można nielubić pikoli (osobiście krew mnie kurwa zalewa jak takich przypadkowych kasztaniarzy widze na T29, jak np. podczas PP przy haśle "Andrzej Kuchar....", jakiś typ pare metrów ode mnie pyta: "Andrzej jaki jebie puchar"...

Tak czy inaczej niech chodzi co mecz te 20tyś, wszyscy w jednym miejscu, i uczyć ludzi dopingować!!!! Chyba nie wymagam wiele?
17 kwietnia 2010, 16:42 / sobota
Bilety napewno beda drozsze, potem zarzad powie ze przeciez "standard" jest poprawiony.

2:46 ladnie widac ile juz jest zrobione
odnośnik
18 kwietnia 2010, 23:49 / niedziela
odnośnik - Gdańsk nie może ukarać PGE za niepodpisanie umowy sponsora tytularnego
19 kwietnia 2010, 11:27 / poniedziałek
Witam wszystkich.
Ostatnio słyszałem, że LG na nowym stadionie nie będzie rozgrywać wszystkich meczy. Podobno część spotkań będzie przy T29, a "szlagiery" (tylko) grać będziemy na nowym obiekcie.

Czy ktoś coś na ten temat słyszał? Ile w tym prawdy ?
19 kwietnia 2010, 11:54 / poniedziałek
Dla mnie sprawa jest prosta. Jeżeli Klubu będzie sprzedawać przed sezonem karnety za odpowiednią cenę i na konkretne miejsca to nie może być takiej sytaucji, że nagle gramy na T29 a nie na Baltic Arenie, bo nie kalkuluje się Klubowi wynając stadionu. Poza tym opeartor będzie chciał podpisać umowę na cały sezon lub więcej i na tej podstawie zostanie określona cena dla Lechii za wynajem. Operator też będzie chciał z wyprzedzeniem wiedzieć w jakie weekendy gra Lechia, tak aby np. w wolny weekend wynająć stadion na inne cele. Władze Klubu powiiny zdawać sobie z tego sprawę i już szukac sponsorów, reklamodawców, którz dzięki reklamom w dniu meczu sfinansują część kosztów. Do tego dochodzi duża liczba sprzedanych karnetów, tak aby nie ważne od rangi przeciwnika Klub miał stały wpływ z tego tytułu, a sprzedane bilety tylko ten zysk powiększały. Dochodzą do tego wpływy ze sprzedaży w gastronomii i gadżetów w dniu meczu, które też są związane z ilością widzów. Nie może być tak, że Klub ekstraklasy stwierdza że nie stać go na wynajęcie stadionu i nie powtórzy się sytuacja, jaką mamy teraz, że nie stać Klubu na wynajęcie dawnej Sahary na mecze Lechii II i piłkarze naszego Klubu muszą tułać się po jakiś mało profesjonalnych boiskach, grając niby u siebie.
19 kwietnia 2010, 12:20 / poniedziałek
sytuacji takiej nie będzie. karnety własnie są od tego...poza tym będą grali jako tako, cena karnetu będzie przystepna i nie będzie jakiś cyrków z kupowanie biletu, otworzą jakieś 2 sklepiki w centrum gdzie będzie można kupować bilety zamiast dymać na letnice dla tych co nie mają karnetu i będzieprzychodzi dużo ludzi, chociaż patrząc na to co się teraz dzieje, nie wiem czy tego chce...czasem chciałbym, żeby wróciły czasu 2-giej ligi...
19 kwietnia 2010, 13:21 / poniedziałek
i po co Adamowicz pitolil jak pokręceony, mało się nie skichał za te 35 baniek, a szczerzył się niemożliwie. a tu trzeba dyplomacji jaką zademonstrowało PGE i brawo, Adamowicz dał sie zrobić jak małe dziecko. o Trykoso i Kruszyńskim nie wspomnę, bo oni są od tego żeby takie sytuacje nie miały miejsca i za to biorą pieniądze. jeśli umowa nie zostanie podpisana to ktoś musi polecieć nie widzę innej możliwości. jesli tak będziemy podchodzić do strategicznych umów to lepiej od razu sprzedać stadion w całości w takim stanie w jakim jest albo wstrzymać budowę. to była by ewidentna porażka. sam uważałem, że miasto powinno wynegocjować ok 50 dużych baniek za te 5 lat użytkowania nazwy, ale nasi "rajcy" nie mają w sobie nic z dawnych gdańskich kupców...
19 kwietnia 2010, 13:44 / poniedziałek
kosiarz ty byś wynegocjował 100 wielkich baniek, do tego by ci je w zębach przynieśli. kurde gdybyśmy mieli takie tęgie mozgi we władzach miasta i klubu to byśmy dziś byli faworytem w lidze mistrzów a 44 tys to musiałaby mieć jedna trybuna. napisz jeszcze co uważasz,ze ktoś powinien zrobić. dlaczego ci durnie nie czytają twoich zaleceń :(
19 kwietnia 2010, 14:32 / poniedziałek
Trzeba zrobić pikietę pt "Pomorze nie chce elektrowni jądrowej" oraz puscić plotę ze Energę ma kupic zagraniczny inwestor i PGE zaraz podpisze umowe dla ocieplenia swojego wizerunku. Przecież wiadomo ze oni nie zgłosili swój akces do nazwy z miłości do futbolu tylko zeby ugrać na Pomorzu swoje jasne cele.

TYLKO LECHIA!
19 kwietnia 2010, 14:39 / poniedziałek
Nie potrzebnie Adamowicz paplał jęzorem (po ogłoszeniu zwycieskiej oferty) ze oferta Lotosu była zenujaco niska. PGE zorientowało sie ze walneli za duzą stawke i teraz kombinują jak koń pod górę.

TYLKO LECHIA!
21 kwietnia 2010, 20:50 / środa
bo to durnie:)
22 kwietnia 2010, 00:09 / czwartek
To tylko u nas możliwe: najpierw wydajemy zdecydowanie więcej na budowę stadionów niż inne kraje (absolutnym hitem jest koszt Stadionu Narodowego w Warszawie), a potem jeszcze państwowe firmy mają łożyć sporą kasę na ich utrzymanie. Znamienne jest to, że do przetargu zgłosiły się tylko dwie firmy, obie z większościowym udziałem Skarbu Państwa. Bardzo dobrze, jeśli Adamowicz zostanie skarcony przez PGE.

Inna kwestia to sponsorowanie sportu przez państwowe firmy, Zagłębie Lubin ma farta, bo Skarb Państwa ma mniej niż 50% akcji KGHM, więc mogą spokojnie pompować w ten klubik kasę. PGE udało się jakość obejść tą ustawę. Szkoda, że takie praktyki mają miejsce.

Ciekaw jestem jakim model umowy z operatorem zawiąże miasto. We Wrocławiu miasto będzie płaciło operatorowi 9 mln za rok, ale całość rozliczeń stadionu będzie prowadzona na konto miasta. W Poznaniu natomiast chcą pobierać stałą opłatę od operatorów, ale wówczas przychody trafią do operatora.
23 kwietnia 2010, 14:51 / piątek
"Paweł Olechnowicz, prezes od zawsze wymienianego w tych rankingach Lotosu, twierdzi, że jego firma zostawia w Gdańsku takie podatki, że nazwa stadionu powinna trafić do niej automatycznie."
za trojmiasto.pl

Trzymajcie mnie bo zaraz pierdolne.
23 kwietnia 2010, 18:55 / piątek
ciekawe, czy kopalnie podatku nie płacą na Śląsku a przecież śląskim klubom ostro pomagają:), myślę, że Olechnowicz juz powinien się koronowac na księcia depresji żuławskiej i kupić trochę ziemi, zamiast szpanować miliardowymi przychodami, którymi sami lotosiacy napychają sobie kieszenie.
23 kwietnia 2010, 20:57 / piątek
Dlatego stosuje sie do hasła " Nie dziekuje na Lotosie nie tankuje!"
Olechnowicz to kawał buca, zachowuje sie jak książe choć pracuje w państwowej spółce i jego zasr.... obowiązkiem jest odprowadzanie podatku, żdanej łaski nie robi.
A sponsoring Lotosu z perpektywy gdańskich klubów jest ŻENUJĄCY!
Z ich potencjałem można by stworzyć klub-hegemon w skali krajowej.
Niestety ten łysy gnojek nie pochodzi z Gdańska i nie jest z nich związany, dlatego ma w d... miasto i jego kluby.

Tylko Lechia!
24 kwietnia 2010, 17:54 / sobota
Fotki z dzisiaj :

odnośnik
26 kwietnia 2010, 19:47 / poniedziałek
Relacja oraz galeria z wczorajszego dnia otwartego :

odnośnik
26 kwietnia 2010, 20:32 / poniedziałek
I mowiąc szczerze im dalej w las tym weselej:) Po tym co zobaczyłem na Dniu Otwartym jeszcze utwierdziłem sie w przekonaniu, że do zapełnienia BA nie trzeba będzie ludzi specjalnie zachęcać. Zobaczymy tylko jaka zapora będą ceny. A jeśli chodzi o wrażenia - bajka.
26 kwietnia 2010, 21:01 / poniedziałek
na poczatku napewno :) jednak potem juz tylko dobra i widowiskowa gra zespolu bedzie w stanie zapelnic ten obiekt :)
26 kwietnia 2010, 22:02 / poniedziałek
...i to jest naturalne i tak jest we wszystkich krajach zach. europy. nikomu od tak nie przybywa nagle 40tyś. fanatyków. druzyna i sukcesy przyciągają ludzi. u nas do tego dochodzi jeszcze cena biletów, ale jak Lechia za pare lat będzie realnie liderem ligi, walczyć o mistrzostwo i grać w pucharach i będzie przychodzi duzo ludzi to dojazd i wszystko z tym związane to będzie masakra...a stadion oczywiście robi mega wrażenie!
5 maja 2010, 19:45 / środa
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033