Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polsat Plus Arena - wszystko o nowym stadionie w Gdańsku-Letnicy

strona 27/77

25 lipca 2010, 14:59 / niedziela
kolega grass nie za bardzo chyba jest zorientowany co mówił o Lechii Tusk, gdy zgłosiło się do niego kilka lat temu parę osób z prośbą o pomoc dla Lechii. Nie podam ich dokładnie, bo umknęły (są tacy, którzy je przytoczą dosłownie), ale wydźwięk był jednoznaczny: "Lechia to banda złodziei i wypierdalać".

Ale może kolega grass za młody jest, albo używa za dużo tego, co ma w swoim nicku
25 lipca 2010, 15:00 / niedziela
grass jednak dobrze trafiłem, że jesteś Sławomir Nowak przydupas jaśnie nam panującej jedynej i słusznej partii poPAPRAŃCÓW, a także najwiernieszego kibica Lechii wel Donald - też KACZOR !!!
Chłopie to nie jest forum młodzieżówki PO - wel żydowskiej UW, czy jeszcze starszej nazwy KLD, tylko forum kibiców LECHII GAŃSK !!!
Jeszcze nie raz zapłaczesz jak poczujesz na własnej dupie co znaczy liberał !!!
25 lipca 2010, 15:22 / niedziela
grass, zamiast kompromitować się, radziłbym się trochę dokształcić.

Byłem wczoraj z moją dziewczyną oglądać BA i mam podobne wrażenie - w środku wydaje się mały. Ale to akurat dobrze że mimo tak bezsensownie rozdmuchanej liczby miejsc, sprawia trochę kameralne wrażenie. Oczywiście to może się zmienić jak będzie murawa, krzesełka itp.

Żałuję tylko że trybuny nie są ustawione pod większym kątem, dużo bardziej wolałbym 30-tysięcznik który byłby jak "kocioł".
25 lipca 2010, 15:36 / niedziela
pierdolcie sie z ta polityka wszyscy. wystarczy, ze te kurwy sa mediach. po co mam o nich jeszcze czytac w watku o stadione? idzcie sie zapisac do jakiejs partii a nie pierdolele na necie
25 lipca 2010, 15:59 / niedziela
A kto przylazł na stadion? Ja, czy POpierółka don kaczor Tusk?
25 lipca 2010, 16:08 / niedziela
Dajcie juz ludzie spokuj bo dojdzie jeszcze do tego,że na meczu Lechii tematem przewodnim będzie kto na kogo głosuje czy kogo barzdiej lubi i trza będzie jeszcze conajmniej jedną klatke zrobić.
29 lipca 2010, 11:09 / czwartek
Panorama Areny, wykonana w czasie ostatniego dnia otwartego.
odnośnik
29 lipca 2010, 12:21 / czwartek
28.07.2010
odnośnik
29 lipca 2010, 12:21 / czwartek
odnośnik

Forum budowlane 601 stron o Arenie. Dobre foty.
29 lipca 2010, 12:53 / czwartek
"PGE jest zainteresowana zakupem Energi. Jak sobie wyobrażacie obecność PGE na Pomorzu?
Tomasz Zadroga: Po ewentualnej transakcji nasza firma będzie obecna na Pomorzu za pośrednictwem Energi. Chcemy, by to Energa była twarzą PGE w regionie. Dowodem tego jest nasza decyzja dotycząca gdańskiego stadionu, o której chciałbym - korzystając z okazji naszej rozmowy - poinformować mieszkańców regionu. Jeśli transakcja dojdzie do skutku jesteśmy gotowi do zmiany nazwy stadionu na Energa Arena Gdańsk."

odnośnik
29 lipca 2010, 19:17 / czwartek
Wygląda na to że pierwszy mecz na PGA będzie dopiero latem. Chyba że przesunięcie na kwiecień terminu związanego z kładzeniem murawy bylo już wcześniej zaplanowane. Bo jak nie to Wiosenne "Hity" będą przy T29
9 sierpnia 2010, 17:39 / poniedziałek
Odnosnie cen biletow na naszym nowym estadio wypowiadal sie wczoraj Jenek w studiu sport na regionalnej.

Nie wiem czy ktos z was zauwazyl jak mu szybko zrzedla mina, kiedy redaktor zapytal go o ceny wejsciowek, biorac pod uwage cene biletow i frekwencje na inauguracje z Ruchem. Moim zdaniem ta jego odpowiedz o "potrzebie dywersyfikacji: wydala sie pozbawiona sensu. Wydaje mi sie, ze mial on po prostu na mysli weryfikacje tych cen jakie sobie zalozyli.

Swteirdzil, ze srednia za wejsciowke ma oscylowac w okolicy 30 zl. Nie wiem, czy to tak malo biorac pod uwage, ze obecnie mniej wiecej taka jest srednia i tlumow nie ma. Na milion procent licza na to, iz magnes nowego stadionu przyciagnie reszte kibicow. Ale do czego zmierzam. Sadzac po jego wypowiedzi na pewno mieli zalozone o wiele wyzsze ceny bileto, lecz frekwencja na Ruchu musiala byc dla nich zimnym prysznicem.

Te najtansze bilety o ktorych wpsominal Jenek "ze postaraja sie i takie zaoferowac" to mysle, ze spokojnie 20 zl i beda to miesca na luku, na drugim poziomie trybun. Jednak ogolnie to obawiam sie, ze ceny moga byc takie jak na nowym stadionie Legii.
9 sierpnia 2010, 21:59 / poniedziałek
9.08.2010

odnośnik
10 sierpnia 2010, 13:43 / wtorek
12 sierpnia 2010, 10:39 / czwartek
12 sierpnia 2010, 13:45 / czwartek
....(!) "co do ilości lóż będziemy robic selekcje"(!)...
no może jeszcze powiedzie jakie będą standardy tej "selekcji" Lechio-Operatorze? strasznie to było ujmujące stwierdzenie i bardzo sprzyja zabieganiu o nowego poważnego Klienta, super. Każdy nowy chętny sponsi będzie musiał przejśc dłuuuga "rozmowę kwalifikacyjną" z tow. Jenkiem w rezultacie której dowie sie czy dostanie loże, czy nie.
Ja myślałem, że skoro ustalona jest cena to decyduje kolejność zgłoszeń, no ale "szanować sponsorów" i "szanowac kibica" to jedno i to samo widzę.
daleko tą drogą nie zajdziecie kombinatorzy na pewno.
12 sierpnia 2010, 14:32 / czwartek
kosiarz
12 sierpnia 2010, 13:45 / czwartek
....(!) "co do ilości lóż będziemy robic selekcje"(!)...
...Każdy nowy chętny sponsi będzie musiał przejśc dłuuuga "rozmowę kwalifikacyjną" z tow. Jenkiem w rezultacie której dowie sie czy dostanie loże, czy nie...

Jak dojedzie na tym koniu, bo ostatnio coś ten koń rży i zaczął kopać jeźdzca, pewnie nie podoba mu się, że zamiast owsa, dostaje same plewy.
18 sierpnia 2010, 10:03 / środa
15.08.2010
odnośnik
18 sierpnia 2010, 10:23 / środa
lipa z terminami mieli opuszczać podpory dachu w połowie sierpnia ale widzę że połowa października jest bardziej realna dziwi mnie tylko milczenie BIEGu na temat dużego opóźnienia :/
18 sierpnia 2010, 11:01 / środa
Tak tylko zwróć uwage że opuszczenie podpór nie blokuje innych prac wew stadionu i wokół niego.Tak więc czy opuszczą je za miesiąc czy za 1,5-miesiąca nie ma wielkiego znaczenia.Montaż krzesełek i tak bedzie na wiosne.Oczywiście opóżni to troche montaż paneli w kolorze bursztynu ale myśle że pójdzie to szybciej niz montaż samej konstrukcji dachu.Więc do końca pazdziernika pewnie dach bedzie gotowy.Murawa i tak wczesniej jak w marcu-kwietniu nie zostanie ułożona bo i tak pogoda na to nie pozwoli.W tym roku przymrozki byly aż do końca kwietnia.Oby zima była łagodna.
23 sierpnia 2010, 20:26 / poniedziałek
odnośnik - nie wiedziałem gdzie to wkleić, więc daję tu jako że jest delikatnie związane z BA :) co do treści zawartej w odnośniku - jestem jak najbardziej ZA !!! :)
23 sierpnia 2010, 20:31 / poniedziałek
Piwo na stadionach chyba zły pomysł bo patola będzie bardziej szalała na trybunach i będzie efekt jak ten wczoraj co stał koło gniazda i krzyczał bo zabawiał się w młynarza. Maskotek nam wystarczy mamy lwa i spokój:)
23 sierpnia 2010, 21:12 / poniedziałek
najpierw by trzeba było wprowadzić piwo 2% i dac cene z 10 zł
oraz 3 razy wiecej toi-toi
24 sierpnia 2010, 11:11 / wtorek
22.08.2010
odnośnik
24 sierpnia 2010, 11:33 / wtorek
Sympatyczne zdjęcie... I Traugutta 29 widać w oddali...
24 sierpnia 2010, 12:24 / wtorek
Pięknie to wygląda.Czy tuż u stóp stadionu na około (tam gdzie są te słupy będą parkingi czy komercja).Z tego co widzę to parkingi bedą na zewnątrz.
26 sierpnia 2010, 12:21 / czwartek
25.08.2010
odnośnik
~~
Do końca sierpnia powinien zostać ukończony montaż konstrukcji stalowej na PGE Arena Gdańsk. Do czwartku zainstalowano 73 kompletne wręgi oraz trzy elementy pionowe. Cała konstrukcja składa się z 82 takich dźwigarów.
"Generalny wykonawca poinformował nas, że 31 sierpnia o godzinie 22.00 planuje zawiesić ostatni poziomy element wręgi. Tym terminem nie jest oczywiście związany, bo spory wpływ na harmonogram prac ma pogoda. Obecnie dość mocno wieje, a wiatr utrudnia montaż tych wielkich elementów" - powiedział PAP rzecznik prasowy Biura Inwestycji Euro Gdańsk 2012 Michał Kruszyński.
Montaż konstrukcji stalowej na PGE Arena Gdańsk rozpoczął się 2 kwietnia od postawienia przy użyciu ogromnego żurawia gąsienicowo-kratowego o maksymalnym udźwigu 500 ton pierwszego pionowego elementu wręgi, który liczy 40 metrów. Każda taki dźwigar składa się z dwóch elementów. Drugi poziomy, stanowiący podstawę dachu, jest dłuższy o 20 metrów i cięższy. Kompletna wręga waży 66 ton, zatem cała konstrukcja stalowa ma masę 5412 ton.
27 sierpnia 2010, 18:09 / piątek
27 sierpnia 2010, 18:45 / piątek
to jakiś kurwa żart???????
27 sierpnia 2010, 19:03 / piątek
nie to nie jest żart, są też tacy "ludzie", mnie szczena opadła :((

uwaga to jest cytat a nie moje poglądy - cytat z forum scyscrapercity

"Problem w tych którzy nazywają siebie kibicami a są kibolami. W ludziach bez wykształcenia, bez przyszłości, dla których dzień polega na piciu piwa, szukaniu problemów i wszczynaniu bójek. Margines, garstka osób, ale najbardziej zauważalnych.

Chociaż na forum, można by sobie darować takie głupkowate wypowiedzi pod kątem drużyn przeciwnych, to nie jest miejsce na takie idiotyczne utarczki, które donikąd nie prowadzą.

Jak mecze mają się odbywać w fajnej atmosferze i oczekujemy zapełnionego stadionu, to trzeba też zacząć walczyć o to, żeby mecze osobom które na nie nie chodzą kojarzyły się z czymś przyjemnym, a nie z dostawaniem w pierd*l za żółto-niebieską koszulkę, podkreślaniem tego na każdym kroku (jak w tamtej wypowiedzi), czy brakiem kultury.

Jak być dumnym ze stadionu przy takim społeczeństwie? Ludzie odwalają tam kawał dobrej roboty, ciężko harują, żeby potem ktoś miał powód pobić inną osobę? Ja wiem, że ciężko zmieniać świat, ale znieczulicą tym bardziej nic nie zmienimy. "
27 sierpnia 2010, 19:07 / piątek
Tez poczytuje tamto forum i az rece opadaja ze ci ludzie kiedys przyjda na mecz Lechii.
27 sierpnia 2010, 19:30 / piątek
oni myślą, że zmienią świat na siłę...widać że chłopcy z uniwersytetów przyszli i eksperymenty jak w labolatorium im w głowie. chodzi jednak o to, że może zajść pomyłka a fiolka ze źle zmieszanymi składnikami może wybuchnąć na mieszającego..
27 sierpnia 2010, 22:49 / piątek
o 8.30 bedzie pociag ze Śląskiem tak ?
27 sierpnia 2010, 23:58 / piątek
planowo 8.30
31 sierpnia 2010, 21:05 / wtorek
Rzekomo dzisiaj mieli zainstalować ostatni element konstrukcji dachowej.
1 września 2010, 23:06 / środa
,,a nie z dostawaniem w pierd*l za żółto-niebieską koszulkę"hahaha już się boją że będą dostawać bo? ten ich śmieszny stadion co im budują to jakaś konstrukcja z lat nie wiem których ze słupami i całą resztą... Ciekawe ilu ich tam będzie przyłazić na mecze...
1 września 2010, 23:32 / środa
Teraz dopiero to przeczytalem. Rece opadaja..Tylko kurwy szufladkuja ludzi po wyksztalceniu. Konczylem polibude, dwustopniowo, wpierw inz. ostatnio magisterke. W najblizszych planach mam jeszcze zamieniac przed nazwiskiem mgr na dr i "im dalej w las" tym wiecej tego typu kurestwa spotykam na swojej drodze. Najwiecej kurew, szuj i skurwysynow spotkalem wsrod wlasnie tych madrych, enteligentnych i wyksztalconych. Bo oni sa tak wyjebanie madrzy i inteligentni bo ogladaja telewizje i czytaja gazety. Reszta to dla nich motloch, kmiotki i bydlo, ktore nic w zyciu nie osiagnie. Nie chce uogolniac, bo byly i bardzo pozytywne wyjatki ale takie szufladkowanie ludzi cechuje wlasnie malych zyciowo skurwysynow. Kiedys podnosilo mi to cisnienie, teraz mi tylko takich malych chujkow zal. Bo oni sie na swojej "zolto niebieskiej koszulce" z przytoczonego posta przejada i straca za swoje zmienianie swiata zeby.
A nowy stadion calkiem fajnie wyglada, widze go zawsze zjezdzajac z kochanowskiego w kosciuszki. Tylko obawiam sie, ze niestety zrobia tam jebane multikino jak probowali zrobic na Legii.
2 września 2010, 09:34 / czwartek
dali radę odnośnik
2 września 2010, 18:45 / czwartek
2 września 2010, 19:01 / czwartek
31.08.2010
odnośnik
2 września 2010, 19:37 / czwartek
Kiedy bedą kłaść ten bursztyn?
2 września 2010, 20:11 / czwartek
,,a nie z dostawaniem w pierd*l za żółto-niebieską koszulkę".

Jako mgr inż. pierwszy przypierd*le za żółto-niebiską koszulkę, jeszcze niech zaproponują sektor dla kochających inaczej i nekrofilów.

Ciekawe czy ów światły człowiek bedzie paradował w koszulce Barcelony po Santiago Bernabeu, no a przecież to wzór kibicowania.
Ja nie ide w gumofilcach do Muzeum, w swetrze do Filharmonii, wiec i na stadionie też obowiązują jakies standardy?! No, ale łatwiej wszystkich wyzwać od przygłupów i pijaków.
"Ą ę przez słomkęę"

TYLKO LECHIA!
2 września 2010, 20:22 / czwartek
Ten filmik to jakieś jaja. A pan M. , jeden z 2 glównych "aktorów" filmiku niech sobie strzeli baranka w ścianę, albo zajmie się tuningowaniem swojego super samochodu, zamiast przytulać się do jakiegoś śledzia. Tfu, won z Lechii kolego.
5 września 2010, 20:02 / niedziela
5 września 2010, 22:51 / niedziela
zajebista fotka :-)
7 września 2010, 12:12 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 września 2010, 14:58 / czwartek
08.09.2010
odnośnik
.........
odnośnik
(...) Pod koniec września rozpocznie się wykładanie płyt poliwęglanowych o różnych odcieniach bursztynu, a w listopadzie instalowane będą krzesełka.
14 września 2010, 13:47 / wtorek
12.09.2010
odnośnik
:D
16 września 2010, 21:21 / czwartek
19 września 2010, 14:50 / niedziela
baba jaga ukradła projekt budynia ;) odnośnik

najświeższe wiadomości z budowy PGE Arena Gdańsk odnośnik
1 ..... 25 26 27 28 29 ..... 77
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028