Gdańsk: sobota, 27 lutego 2021
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 32/77

27 stycznia 2011, 15:06 / czwartek
albo krajówkę podzielić
31 stycznia 2011, 20:12 / poniedziałek
3 lutego 2011, 22:41 / czwartek
Ponieważ zacząłęm interesować się biletami na EURO2012 trafiłem na taką perełkę odnośnik
tam nowy stadion już ma adres. A po za tym dużo śmiesznych ciekawostek. Ciekawe kto to tworzył. Ja się uśmiałem.
4 lutego 2011, 14:18 / piątek
Dobre teksty zapodali, dobre bylo jako rywal Lechii- arka wpisana jak by mogl byc kto inny no, i juz poczta pewnie nie na Traugutta a na Uczniowska wysylana jest :) szybko nas tam przeprowadzili.
4 lutego 2011, 15:02 / piątek
5 lutego 2011, 11:34 / sobota
Nowy Port odnośnik
6 lutego 2011, 13:53 / niedziela
Zdjęcie robione dzisiaj:

odnośnik
6 lutego 2011, 14:07 / niedziela
Myślałem, że efekt z tym poszyciem będzie trochę słaby (obserwując układanie płytek) ale teraz widzę, że to nie był efekt końcowy. Ten gotowy (lub prawie gotowy) kawałek daje nadzieje, że będzie to wszytko wyglądać zajebiście.
6 lutego 2011, 14:28 / niedziela
Bardzo fajnie to wygląda teraz, strach pomyśleć jaki będzie efekt końcowy :)
6 lutego 2011, 16:29 / niedziela
Stadion powinien mieć nazwę Amber Arena Gdańsk .
6 lutego 2011, 20:18 / niedziela
zdjecie ktore dodalem bylo robione dzisiaj w pieknym sloncu i musze przyznac, ze wygladalo to nawet nawet... :)

natomiast mam porownanie bo akurat w tym samym miejscu bylem w piatek i kiedy nie bylo ladnego slonca to wygladalo to troche slabo...

Byłem tez dzisiaj z zona na spacerze na T29 i czy w sloncu czy w deszcz tam jest zawsze zajeb... :)

TYLKO LECHIA !!!!
9 lutego 2011, 16:11 / środa
PROBKI krzeselek ktore dotarly do Gdanska zostaly odrzucone co za tym idzie bedzie opoznienie w ich montowaniu na chwile obecna robione sa krzeselka na brighton nasze nie zostaly jeszcze zaczete.Poczatek kwietnia to realny termin ich montazu .Jesli chodzi o kolor tych ze krzeselek sa one w pieciu odcieniach .Jak sie patrzy na przekroj tych 5 odcieni kolorow po zamontowaniu ich na stadionie widac bedzie ze jest to stadion zdecydowanie w przewazajacej czesci Zielony.
11 lutego 2011, 17:18 / piątek
z tymi krzesełkami to zawsze jakieś problemy !!! fatum jakieś ;) odnośnik
11 lutego 2011, 18:06 / piątek
Czemu jest taka przerwa między tymi bursztynowymi płytami?
11 lutego 2011, 18:07 / piątek
po to by nie powstał "efekt żagla"
12 lutego 2011, 00:02 / sobota
13 lutego 2011, 12:32 / niedziela
13 lutego 2011, 18:49 / niedziela
Siemka, mam pytanie do posiadaczy karty kibica. Na miejscu robili wam zdjęcie czy można przynieść własne legitymacyjne ?
13 lutego 2011, 18:59 / niedziela
Robili na miejscu
14 lutego 2011, 18:04 / poniedziałek
Lechia.gda.pl:

"Prawdopodobnie bez czołowych piłkarzy zagrają reprezentacje Polski i Francji podczas inauguracji PGE Areny w Gdańsku. Mecz rozgrywany jest bowiem 9 czerwca, poza oficjalnym terminem FIFA.Przedstawiciel firmy Sport Five, która w imieniu PZPN kontraktuje rywali Biało - Czerwonych Tomasz Cieślik zapewnia: W umowie zawartej z federacja francuską zrobiliśmy wszystko by zapewnić występ możliwie najmocniejszej druzyny rywali."

To juz lepiej nie robic tego meczu.Pozniej sie beda dziwic ze bylo tylko 5 tys. kibicow na meczu z Francja Ź
14 lutego 2011, 18:10 / poniedziałek
Sport Five i wszystko jasne.
14 lutego 2011, 20:49 / poniedziałek
Tak jak wyżej, Sportfive nie ogarnia tematu, podobnie było z doborem sparingpartnera w Portugalii oraz stadionem na którym grała reprezentacja. Żenada
14 lutego 2011, 20:51 / poniedziałek
nawet za darmo nie poszedlbym na taki mecz dla mnie inauguracja to mecz Lechii żaden inny
14 lutego 2011, 21:43 / poniedziałek
Tak święta racja, Inauguracja i oficjalne otwarcie to mecz w którym zagra por az pierwszy Lechia.
15 lutego 2011, 08:12 / wtorek
zgadzam sie, pierwszym meczem na PGE Arena to mecz LECHIA - ........, a wczesniejsze granie mozna określić jako próba generalna.

TYLKO LECHIA!
15 lutego 2011, 10:30 / wtorek
Na pierwszy mecz Lechii idę na 100% a na pierwszy to tylko z ciekawości aby zobaczyć nowy stadion i jakie miejsce wybrać na karnet. Już się nie mogę doczekać. A śledziki pewnie patrzą z zazdrości bo mają swój kurnik.
15 lutego 2011, 11:06 / wtorek
"jakie miejsce wybrać na karnet." no miejsce ważna rzecz żeby było gdzie tyłek posadzić i giętą opierdolić:)lepiej sobie miejsce w domu przed Tv zajmij...
15 lutego 2011, 11:12 / wtorek
Myślę że można liczyć na mocny skład francuzów na mecz z Polską 9 czerwca.
Co prawda nie jest to oficjalny termin fifa,ale w tym czasie grają chyba tylko ligi w Rosji,Estonii i Finlandii.We wszystkich mocniejszych ligach jest już rozbieganie posezonowe i powoli piłkarze udają się na urlopy.
Będzie to dokładnie rok przed Mistrzostwami Europy.
Wiadomo jak mało mają terminów selekcjonerzy na zgrywanie zespołu i pracę nad taktyką.
Więc wątpię że ten termin któryś z czołowych graczy francuskich czy ich selekcjoner potraktuje niepoważnie.

No chyba że Francja nie awansuje do mistrzostw i będzie u nich wymiana pokoleń i praca od podstaw to wtedy przyjadą słabszym składem.
15 lutego 2011, 16:39 / wtorek
odnośnik "Gdański stadion zostanie wyposażony w głośniki firmy JBL Professional, które działają na wielu obiektach sportowych na świecie. W Stanach Zjednoczonych o ich walorach mogą przekonać się m.in. widzowie na Yankee Stadium w Nowym Jorku i Key Arena w Seattle, a w Wielkiej Brytanii kibice Manchesteru United oraz londyńskich klubów Chelsea i Arsenal" - dodał prezes Klonowski.

Z Wielkiej Brytanii do Gdańska trafiły także krzesełka. "W takie same siedziska wyposażony jest będący na ukończeniu Stadion Olimpijski w Londynie. Na razie na trybunach trwa nawiercania otworów, w które będą instalowane specjalne aluminiowe profile i na ten stelaż zostaną wsunięte plastikowe krzesełka" - wyjaśnił (nowy) (nieg)rzecznik Biura Inwestycji Euro Gdańsk 2012 Michał Fijałkowski.
stadion w Londynie odnośnik odnośnik
15 lutego 2011, 23:50 / wtorek
Wszystko ładnie, pięknie ale...zwróćcie uwagę ile tam jest miejsca na nogi. U nas jest go jakoś dramatycznie mało w porównianiu z Lądkiem i żeby nie było dramatu przy rozłożonym siedzisku.
16 lutego 2011, 00:02 / środa
Crack spoko oni wiedzieli ze u nas sie stoi na meczu :-)))
16 lutego 2011, 07:28 / środa
troll-wirtuoz kolego jak ja chodziłem na Lechię to Ty pewnie jeszcze na świecie nie byłeś. Na Juve mecz był o 16.30 a ja byłem już o 10.20 aby miejsce zająć.
16 lutego 2011, 08:42 / środa
czy mi się zdaje, czy oni jak na szparce za krótki dach zmontowali? widać moda jakaś:)
16 lutego 2011, 09:49 / środa
Ciekawi mnie jak oświetlenie będzie u nas rozwiązane.
16 lutego 2011, 10:15 / środa
pewnie w dachu,słupy to relikt peerelu
16 lutego 2011, 14:06 / środa
Kosiarz wydaje Ci się. Na ostatnim filmiku z budowy widać nawet w pewnym momencie, że jeszcze 2 rzędy jakby były to znajdowałyby się pod dachem.
16 lutego 2011, 15:08 / środa
w poznaniu jak deszcz padal prawie pionowo to 2-3 pierwsze rzedy byly mokre
16 lutego 2011, 15:34 / środa
Bo to nie jest stadion tylko jeden wielki bubel, już przecież w fazie budowy były takie jaja, że trybuny się nie schodziły, bo źle wyliczyli coś... a Ty oczekujesz, żeby w Poznaniu pierwsze 3 rzędy były suche podczas deszczu ;) zresztą tam nawet nie zdążyłeś wyjść z klatki schodowej na sektor i już byłeś mokry...
16 lutego 2011, 16:30 / środa
no bo stadion w Poznaniu miał w założeniach projektantów przypominać purchawkę - pieczarkę (podobnie jak gdański bursztyn) chcieli grzyba to mają...a prezydent Poznania powiedział że ich cudo spełnia wszelkie polskie standardy i ze nie rozumie zamieszania z karą UEFA
16 lutego 2011, 16:42 / środa
Myślę że i u nas jak bedzie padać to pierwsze rzędy będą mokre a przy zacinaniu to na bank pół trybuny.Jedynie w Warszawie zasłonią dach.
16 lutego 2011, 16:45 / środa
myślę że gdyby zrobili inny dach to bylby taki sam bunkier jak na Amice i zamiast trawy klepisko
16 lutego 2011, 17:36 / środa
Wiele pomyśl :) Ani kropla nie spadnie na trybuny bo jak może zacinać deszcz jak stadion jest zamknięty wokół ? Tam nie będzie wiatru i efektu zacinania logiczne.Jak nie wieje z prawej to jak deszcz ma ci padać w bok :D Na Legii jest przelot i wiatr może spokojnie zacinać.Poczytaj,popytaj,pogadaj z inżynierami z PGE zanim bzdury napiszesz.
16 lutego 2011, 17:40 / środa
A i jeszcze dach stojąc na "murawie" jest prawie nad bramką:)
16 lutego 2011, 19:08 / środa
MPTCZ mi sie wydaje ze jak dobrze bedzie "zacinal' to jednak juz pod katem bedzie wpadal na stadion i mimo braku wiatru, sila bezwladnosci moze kilka glowek zmoczyc, ale to zupelnie nieistotne gdy nasza Lechia gra ;-)
17 lutego 2011, 14:29 / czwartek
Wiedza którą przekazałem mam od inżynierów zarzekali się że nawet jedna kropla nie doleci;) Czas pokaże ale na szczęście na razie stadion wolny jest od bubli i optymistycznie wieże w to co mi mówili.Bezapelacyjnie najpiękniejszy stadion będzie zobaczycie:D
17 lutego 2011, 16:32 / czwartek
17 lutego 2011, 21:57 / czwartek
Czy mi się wydaje czy z tej fotki wynika że kilka pierwszych rzędów na "prostej" nie będzie pod dachem. Czy to jakiś żart ? :)
17 lutego 2011, 22:01 / czwartek
no tak pikniki z prostej mają powód do zdenerwowania :)

a tak poważnie - ta wizualizacja nie musi byc tak super precyzyjna.

TYLKO LECHIA!
17 lutego 2011, 22:09 / czwartek
raczej wqrwił by mnie fakt, że zarzuca się sąsiadom za krótki dach a tu się okazuje, że u nas też "pare" cm brakuje. Oby rzeczywiście był to mało precyzyjny szkic ;-)
17 lutego 2011, 22:25 / czwartek
skoro jest za krótki dach to ja przestaje chodzic na Lechie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031