Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Polsat Plus Arena - wszystko o nowym stadionie w Gdańsku-Letnicy

strona 33/77

17 lutego 2011, 22:56 / czwartek
to nie chodzi o dach za krótki,długi czy za szeroki ale oto że to będzie nasz stadion i bubli my sobie nie życzymy.

Nie chce oglądać jak na Amice że po 6mieś. od oddania jak wchodzę na trybunę na klatce schodowej zaczyna rosnąć już grzyb i stalaktyty na ścianach i suficie,Nasz stadion ma być zrobiony na tip top i nie przyjmować żadnej fuszerki jakby co (tfu tfu wypluć te słowa)bo jak przyjmiemy z jakimiś wadami to potem będą większe koszty na ewentualne poprawki i remonty
17 lutego 2011, 23:54 / czwartek
Myślałem, że ktoś jednak tu wyjasni tą bzdurna wizualizację wrzuconą przez Idzia, ale nie ma chętnych. Czy wy oglądacie zdjęcia z budowy naszego stadionu? Przecież była juz wiele razy mowa o tej wizualizacji. Jest to bardzo stara wizka i błędna. W rzeczywistości trybuny na prostej nie będą tam jak tam proste, tylko zakrzywione do lini dachu. Wszystkie rzędy są i będą pod dachem, więc nie wiem po co Idzi sieje ferment. Zresztą można o tym poczytać w archiwalnych wpisach na SCC, bo tam było to poruszane. Gdybyście się przyjrzeli zdjęciom trybun to byście zobaczyli jak to wygląda i jak się ma do tej wizualizacji. Dlatego spoko Piknik nie bój żaby słonecznik ci nie zamoknie.
18 lutego 2011, 08:50 / piątek
jak widać nawet mały otwór w dachu nie przeszkadzał na Amice w padaniu śniegu na trybuny kto był w Poznaniu ten widział jak mały jest ten otwór jak będzie zacinał deszcz niema opcji żeby na trybuny nie padało jeśli to komuś przeszkadza niech siada nieco wyżej na każdym stadionie tak jest i nikomu to nie przeszkadza
18 lutego 2011, 10:26 / piątek
Co za bzdetna polemika na temat deszczu. Kogo to interere czy będzie padalo na łeb czy nie. Jak dla mnie może być tak jak na T29 w meczu z jagą :) Przynajmniej była atmosferka. Dobry deszczyk nie jest zły. Panom którzy mają sraczkę w tym temacie proponuję imprezy halowe, tam najwyżej sąsiad Was opluje mieloną w mordzie parówą z bułą.
AVE LECHIA !!!
18 lutego 2011, 13:37 / piątek
Rettever może nie zauważyłeś ale w Poznaniu nie zacinał deszcz tylko dach jest nieszczelny.Jeszcze raz niech ktoś mi powie jak może zacinać deszcz jeśli nie będzie wiatru ? Stadion to zamknięta konstrukcja jak nie będzie przeciekał to nic na łeb nie poleci proste:)
18 lutego 2011, 15:07 / piątek
To, że w Poznaniu dach przecieka to swoją drogą. Jednak wiesz MPTCZ ja inżynierem nie jestem, ale z logicznego punktu widzenia wydaje mi się, że jak podczas deszczu będzie wiał wiatr z np. północy to południowe pierwsze rzędy trybun południowych tak czy siak w jakimś stopniu będą mokre. Może na samym stadionie, w środku wiatr nie będzie wiał, ale powyżej wiatr wieje jak najbardziej. Więc krople deszczu tak czy siak padają pod pewnym kątem z jakąś siłą zależną od siły wiatru. Więc jak wpadną na stadion to nie wytracą tak szybko swojej prędkości, aby od razu zacząć spadać pionowo.

Grafikiem tez nie jestem, ale narysowałem pewien rysunek, który to obrazuje: odnośnik
18 lutego 2011, 15:12 / piątek
Ale nie ma co z tego robić paniki, bo ile to będzie? Pewnie raptem 1-3 pierwsze rzędy w zależności od siły wiatru i to tylko z jednej strony, więc co to za problem, żeby te osoby sobie weszły wyżej? Żaden. Więc nie ma co sobie takimi pierdołami zawracać głowy.

To nie jest kurnik jak w Gdynii, gdzie będzie na nich padać i z przodu i z tyłu, bo jak powiedzieli u nich sami urzędnicy, tamten dach to tylko z formalności zbudowali. Ale w końcu śledzie lubią wodę, więc im to pewnie rybka :)
18 lutego 2011, 15:23 / piątek
mój Boże a jak wiatr powieje z mocą wielką i deszcz zacznie siać spustoszenie w tych rzędach zagrożonych, cóż będzie z biednymi kobolami Lechii...czy zdołają się otrząsnąć z tej traumy...
18 lutego 2011, 15:25 / piątek
Ja osobiście był jeszcze trochę popanikował, najbardziej interesuje mnie to czy krople spadające na ziemię ze stałą prędkością ruchem jednostajnym, przy zachowanej równowadze siły grawitacji i oporu powietrza oraz wiejącym wietrze o prędkości 27 węzłów mogą powodować moknięcie giętej u osób siedzących w rzędach 5 i 6. Naprawdę chciałbym aby ktoś kompetentny zajął się dogłębnie tym tematem
18 lutego 2011, 15:42 / piątek
Wydaje sie, ze Arkadiusz swoim rysunkiem zrobil dobra robote dla klubu zwiekszajac zainteresowanie wykupem loz. Bo jak wiadomo oprocz samego deszczu, zagrozeniem moze byc gazy (popularnie zwane bakami) puszczane przez kibicow ktorym zmoczona gieta zle sie na watrobie rozlozy. Tylko loze panowie i panie.
18 lutego 2011, 15:51 / piątek
Zniszczyłeś mi system tym rysunkiem :( Juz nigdy nie będę tym samym czlowiekiem...
18 lutego 2011, 15:54 / piątek
dlatego nie warto kupowac karnetu. nalezy sledzic prognoze pogody i wybierac trybune w zaleznosci od kierunku wiatru
18 lutego 2011, 16:08 / piątek
Arkadiusz mnie przekonał... kupuję dwa karnety na różne trybuny i w zależności od kierunku wiatru w dniu meczu będę miał wybór. W ten oto prosty sposób uniknę przemoczenia.
Karnety oczywiście na dolne rzędy, co by "gazy" z giętych unoszące się - według praw fizyki - do góry, nie powodowały dyskomfortu oglądania meczu.
Zapewne w przyszłości wyjdzie jeszcze parę innych mankamentów związanych ze stadionem i komfortem oglądania, ale na to również znajdę sposób.
Polak potrafi...

ps. KIBICU PAMIĘTAJ !!! - kupując dwa karnety nie tylko zwiększasz prawdopodobieństwo uniknięcia przemoczenia, ale również samosfinansowania się kosztów stadionu (szeroko rozumianych).
18 lutego 2011, 16:17 / piątek
Da się kupić dwa karnety na jedno nazwisko?
18 lutego 2011, 16:34 / piątek
Jasne
18 lutego 2011, 17:55 / piątek
To się cieszę, że pomogłem swoim zajebistym obrazkiem poprawić paru z wam nastrój :)
18 lutego 2011, 18:19 / piątek
nie no projekt zbił mnie z nóg :)
dobra robota
18 lutego 2011, 20:50 / piątek
ktoś się orientuje jak tam sprawa napisu na krzesełkach po euro?
18 lutego 2011, 21:19 / piątek
Arkadiusz juz projektuje, spoko
18 lutego 2011, 21:26 / piątek
Mną sobie mordy nie wycieraj, sam zaprojektuj :)
18 lutego 2011, 21:36 / piątek
Arkadiusz czy ty byłeś trzeżwy jak to malowałeś?
18 lutego 2011, 21:41 / piątek
18 lutego 2011, 22:40 / piątek
Nic dodac, nic ujac .
18 lutego 2011, 23:11 / piątek
Nie no ja widzę że wśród nas ukrywało się kilku bardzo utalentowanych grafików.
Arkadiusz na prezydenta!
18 lutego 2011, 23:34 / piątek
odnośnik Trojmiasto.pl
18 lutego 2011, 23:55 / piątek
Wiem ze bylo i nie na temat ale pozdrawiem szczesliwego posiadacza karnetu z Poznania :)

odnośnik
19 lutego 2011, 12:49 / sobota
pozamiatane,

rysowanie jest OK,

ała, leżę : )
19 lutego 2011, 13:09 / sobota
hahaha nie widziałem tego wcześniej. Stadiony Świata ! Przynajmniej deszcz nie będzie w twarz zacinał :)
19 lutego 2011, 17:27 / sobota
SAGADZETY DO MUZEUMOD PANA APOLEWICZA PROSI O KONTAKT
19 lutego 2011, 17:45 / sobota
Zbigniew Zalewski
Kustosz Muzeum Lechii Gdańsk
M: 506 071 100
z.zalewski@lechia.pl
19 lutego 2011, 18:57 / sobota
Pomijając te niuanse polityczno-spoleczne to Arkadiusz rozrysowal wspaniale rUCH jednostajnie przyspieszony kropel wody wzgledem gietej.Wiec o co chodzi nie kaman? PS;LECHIO maaa LECHIO maaa
19 lutego 2011, 19:48 / sobota
Panowie i Panie mam, a właściwie nie wiem czy dopiero będę miał problem. Chodzi mi o to, że 14 lutego złożyłem wniosek o kartę kibica, natomiast w środę zamówiłem sobie karnet u koordynatora ds. FC, bo nie jestem z Gdańska. I teraz znalazłem coś takiego na stronie Lechia.pl "DLA OSÓB, KTÓRE WYROBIŁY SOBIE KARTĘ KIBICA JEDYNYM NOŚNIKIEM UPRAWNIAJĄCYM DO WEJŚCIA NA STADION JEST KARTĄ KIBICA". Czyli co ? Za 2 tygodnie mecz, a ja nie będę miał jeszcze karty to nie wejdę na karnet ? A może później nie wejdę na karnet, bo mam kartę. ? xDDD Trochę pomieszane. Pozdro z Kościerzyny. ;)
19 lutego 2011, 20:03 / sobota
Wejdziesz na karnet.Skoro go nabyłeś to jakim cudem masz nie wejść?.Ja tak samo mam karnet i czekam na odbiór KK
19 lutego 2011, 20:14 / sobota
Wejdziesz na karnet ale jak bedziesz odbieral karte kibica to wez karnet ze soba to wklepia ci go do karty kibica karnet, mozesz to zrobic w kazdym momencie nawet podczas trwania sezonu.
19 lutego 2011, 21:23 / sobota
No mam nadzieję, dzięki i pozdro. :)
19 lutego 2011, 21:26 / sobota
No mam nadzieję, dzięki i pozdro. :)
20 lutego 2011, 00:41 / niedziela
W razie czego wydrukuj sobie jeszcze dla pewności zupełnej już potwierdzenie zakupu karnetu dostępne po zalogowaniu się na serwis odnośnik w zakładce "Twoje bilety".
20 lutego 2011, 11:53 / niedziela
Gdzie kafar ma napastników !!Przestańmy się bronić!!!! Atakujmy strzelajmy!!!
20 lutego 2011, 12:06 / niedziela
ok
20 lutego 2011, 17:08 / niedziela
odnośnik
Ekhm... Różowy sektor, co za debile.
20 lutego 2011, 18:09 / niedziela
każdy ma własny sposób na zaistnienie w mediach tylko ciekawe że wszelkie ścierwo ciągnie do szmaty wybiórczej :)
20 lutego 2011, 18:58 / niedziela
różowy sektor ... hehehhehhehe nie wierze...
20 lutego 2011, 19:06 / niedziela
lepiej uwierz GWno i wszelki antypolski badziew mają chody w kondominium u nadzorców z PO, nie takie rzeczy można załatwić u polskojęzycznych...
20 lutego 2011, 19:08 / niedziela
Swoją drogą to dobra inicjatywa by zboczeńców izolować od reszty społeczeństwa. Mają moje pełne poparcie, pójdę nawet kilka kroków dalej i podeślę im więcej podobnych pomysłów. Autobus "nur for pervertieren", wagony w pociągu, wydzielone seanse w kinach, spektakle w teatrach no i rzecz jasna restauracje.
20 lutego 2011, 19:26 / niedziela
Przez chwile pomyslałem ze dzis jest 1 kwietnia, ale do chuja przecież za oknem pada snieg.
Wczoraj otwarto nowy stadion w nowoczesnym miescie, niech zwrócą sie do tamtejszego prezydenta, na pewno spotka sie to z pełnym zrozumieniem, przeciez hasłem jednego z miejscowych klubów jest "Nigdy nie zostaniesz sam", wiec chyba i teczowe towarzystwo ma szanse na przygarniecie oraz swoją trybunę. W koncu nawet na otwarcie nie mieli kompletu...

TYLKO LECHIA!
20 lutego 2011, 20:09 / niedziela
to dobra inicjatywa by zboczeńców izolować od reszty społeczeństwa. mecze specjalne dla nich tez niech robią
20 lutego 2011, 20:14 / niedziela
Podobno w planach są już "tęczobusy", "pinkościoły", "place zaBAFF"...
20 lutego 2011, 20:44 / niedziela
A twierdza, ze sa niby normalni a chca by ich izolowano. Bardzo dobrze, ze im odmowiono. Zasadniczo chuj mnie obchodzi w co ktos pakuje fiuta, pod warunkiem, ze nie jest to dziecko, zwierze czy przymuszana osoba, poki sie z tym nie afiszuje. Najgorsza reklame, i zarazem najwieksza do nich niechec, wzbudzaja wszelkiej masci aktywisci pedalstwa. Poki ktos zyje jak normalny czlowiek i nie obnosi sie z tym co nienormalne to moze byc dla mnie homo, gejem czy jak sobie zycza by ich nazywac. Jesli jednak epatuje z tym na zewnatrz to jest zwyczajnym pedalem i zboczencem, jakos nikt normalnej orientacji nie czuje potrzeby by sie z nia obnosic.
20 lutego 2011, 20:48 / niedziela
tak póki co można się pośmiać, na zachodzie też się śmieli jeszcze kilkadziesiąt lat temu, a dziś za jakąkolwiek krytykę potężnego homolobby można iść do kicia... "nasze" ubekistańskie media i marionetkowy reżim już się postarają by zagnać nietolerancyjnych w zaułek "faszyzmu" i ciemnoty...a następnie paragraf w obronie mniejszości się znajdzie i już nikomu do śmiechu nie będzie...
20 lutego 2011, 21:45 / niedziela
zgadza sie! Przykład jak mozna zrobic afere na zamowienie i dokleic każdemu gębe faszysty, antysemity itd (w zaleznosci od zamówienia) widzielismy pare dni temu (sprawa hasła NIE LUBIMY OBCYCH).
Myśle ze można to hasło podciagnąc nie tylko pod obcych, zydów ale i pedałów.....prawda panie górlikowski???

TYLKO LECHIA!
1 ..... 31 32 33 34 35 ..... 77
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.538