Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Polsat Plus Arena - wszystko o nowym stadionie w Gdańsku-Letnicy

strona 38/77

18 kwietnia 2011, 12:18 / poniedziałek
A jak u nas bedzie rozwiązane oswietlenie na stadionie chodzi oczywiście o oświetlanie murawy?
18 kwietnia 2011, 12:29 / poniedziałek
odnośnik
Pewnie coś podobnego.
18 kwietnia 2011, 18:10 / poniedziałek
23 kwietnia 2011, 10:23 / sobota
Z forum tych pajaców z skyscrapercity.

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

i znowu wklejam dla tych co nie głosowali, o nazwę ulicy przy stadionie. Wiadomo jaką ;)
odnośnik
24 kwietnia 2011, 16:29 / niedziela
odnośnik
Jak widać słońce pada na całą murawę :)
24 kwietnia 2011, 17:21 / niedziela
MPTCZ tu niestety widac co innego:
odnośnik

Jednak i tak wszystko jest uzaleznione od pory roku, teraz moze swiecic tak, w lipcu inaczej a w listopadzie calkiem odwrotnie.

A stadion wyglada poprostu przepieknie, musimy tylko na niego odpowiednio wejsc, aby wszystkich nowych kibicow ktorych zapewne przybedzie nauczyc, ze dopinguje caly stadion.
24 kwietnia 2011, 19:01 / niedziela
to zależy od kąta padania promieni słonecznych w ciagu dnia i od miesiaca bo teraz bedzie słońce świecić coraz wyżej tym samym dłużej bedzie cała murawa oswietlona
24 kwietnia 2011, 21:05 / niedziela
Dokładnie tak. :)
25 kwietnia 2011, 09:10 / poniedziałek
Myślę że ten co projektował wie dobrze jak będzie nasłoneczniona murawa:) Rewelacyjna będzie akustyka po prostu petarda;) Sprawdzaliśmy wczoraj osobiście.
26 kwietnia 2011, 10:25 / wtorek
Myślę że ten co projektował nie ma zielonego pojęcia, jak będzie nasłoneczniona murawa.
Cieszę się, że twierdzisz, iż na bursztyniaku będzie fantastyczna akustyka. Bo mam wewnętrzne przekonanie, ze pod tym kątem stadion projektowany nie był. Ale czasem uda się coś przypadkiem. I być może pod kątem akustyki - się udało.
Wracając do nasłonecznienia - na zdjęciach widać, że murawa nasłoneczniona nie jest. Widać, że w godzinach południowych część murawy słońce łapie.
Czy to wystarczy, by nie było takich jaj jak w Poznaniu na Bubel Arenie?
Trzeba... trzymać kciuki. Tylko to nam zostało, bo żadnych zmian konstrukcyjnych już nie wprowadzą.
Po aferze z murawą stadionu w Poznaniu, we Wrocławiu przeprojektowano koronę dachu i tam sama końcówka zadaszenia ostatecznie zrobiona jest ze szkła, lub przeźroczystego pleksi. Czy to zadziała - życie pokaże.

Po pozwiedzaniu sobie nowych stadionów - najlepsza akustykę ma ten w Lubinie. Bardzo dobrą - Legii. Natomiast na Bubel Arenie akustyka jest fatalna. Owszem, słychać, że Pyry wyją (ostatecznie jest dach), ale za nic w świecie nie można zajarzyć co oni tam śpiewają.
Dla porównania - w Lubinie fajny doping robi ichni młynek, który często nie ma nawet 500 osób.
27 kwietnia 2011, 12:35 / środa
27 kwietnia 2011, 12:46 / środa
i tak nie będziemy na nich siedzieć:)
27 kwietnia 2011, 15:19 / środa
1945 "i tak nie będziemy na nich siedzieć:)"

i tego się trzymajmy...
27 kwietnia 2011, 15:23 / środa
1947 Mylisz się akustyka była brana pod uwagę.Rzecznik opowiadał jak byliśmy z wizytą z tczewskim domem dziecka ze szczegółami.Białe panele na dachu przepuszczają 60% światła co spokojnie wystarczy murawie.Dwa lata badała go politechnika gdańska pod kątem wytrzymałości itd.Bez wątpienia będzie miał nieporównywalnie zajebiaszczą akustykę jak żaden stadion w Polsce.
28 kwietnia 2011, 12:00 / czwartek
odnośnik

Powiem wam że jestem przerażona tym jak wąsko jest pomiędzy barierkami w górnych sektorach stadionu. Niewiem jak ktoś wiekszy się tam przecisnie, (pokazane na filmie w od 4 :00 i 5:00), koleś który siedzi na krzesełku opiera mocno kolanami o barierke widac ze jest trochę "sciśnięty" .

Krzesełka nie zbyt ciekawy profil ale bedą tylko służyły do siedzenia w przerwie meczu :). Ważne że juz są . I wszystko idzie ku najlepszemu . Będzie pięknie.
28 kwietnia 2011, 12:09 / czwartek
to idzie ku lepszemu i będzie pięknie czy będzie ciasno i nie wygodnie ?
28 kwietnia 2011, 12:35 / czwartek
Tym idzie ku lepszemu że się wyrobia na czas i że krzesełka już montują, a to że będzie pieknie to wiadomo, Mamy najpiekniejszy stadion w Polsce i to że będzie ciasno pomiędzy sektorami nie zmieni ogolnego postrzegania stadionu. Ja tylko chciałam zauważyc ze jest mały ciasnawy problem pomiędzy barierkami i tyle.
28 kwietnia 2011, 12:42 / czwartek
naprawdę wierzysz że do soboty skończą stadion ?!?!?!?
28 kwietnia 2011, 12:42 / czwartek
Dobrze, że chociaż te barierki są, bo w Poznaniu już pare osób zaliczyło lądowanie bez telemarku...
28 kwietnia 2011, 12:43 / czwartek
Ale do soboty rano czy wieczór bo to też jest ważne :D
28 kwietnia 2011, 12:50 / czwartek
Simek masz racje, dobrze że są, podnoszą bezpieczeństwo lepiej ciasno niż staracic życie. Przypuścmy że za bardzo podjarasz się bramką i spadniesz kilka pięter w doł to koniec. Na T29 ludzie spadają ze swoich miejsc jak sie cieszą, a co dopiero powiedziec o tak stromych trybunach jakie mamy na nowej Arenie.
28 kwietnia 2011, 14:25 / czwartek
Cieńko widzę Trampiego, Gianniego i paru "większych" kumpli, hihi...
28 kwietnia 2011, 14:30 / czwartek
Rada miasta nie chce nazwy "Pokoleń Lechii Gdańsk" tak przynajmniej twierdzi Marek Bumblis.
Cały tekst: odnośnik
28 kwietnia 2011, 14:50 / czwartek
Czemu mnie to nie dziwi? Na temat stadionu za nim zaczęli budowę też była ankieta i też ludzi, którzy swoje opinie w niej wyrazili zlali "ciepły moczem", więc jakoś nie dziwi mnie, że mimo miażdżącej przewagi PLG ulica będzie nosić nazwę ściekowej albo P. "Budynia" Adamowicza...
28 kwietnia 2011, 15:03 / czwartek
Ten co się tam wypowiada, ten Bumblis to moim zdaniem taka ścierka trochę. czytałem z nim kiedyś wywiad, jak to on nie kocha Stoczniowca i hokeja, a na meczu go w tym sezonie nie widziałem ani razu... Powiedział to co ludzie chcą usłyszeć, a w tym wypadku też robi pod publikę, bo ludzie nie chcą być pod wpływem "złych kiboli".
28 kwietnia 2011, 21:16 / czwartek
mam nadzieje ze podadzą listę radnych, którym nie podoba sie propozycja nazwy, którą sami zamieszczają w ankiecie na stronie urzedowej miasta.
To zwykłe skurwielstwo i tyle, robią z ludzi baranów, bo niektórzy mają kompleksy wobec kibiców i muszą podnosic swoje ego działając przeciwko nam (według ich mniemania - podludzi). Ot i cała krecia robota gw zbiera żniwo.

TYLKO LECHIA!
28 kwietnia 2011, 22:06 / czwartek
Ehh. trochę się wkurzyłem. Niedość, że beznadziejne krzesełka to jeszcze tak wąsko. Może i krzesełka niepotrzebne na meczu, ale już na imprezach kulturalnych różnie bywa.
Krzesełka wyglądają na niewygodne i brzydkie. Poskąpili na takie jak będą w Warszawie. :(
28 kwietnia 2011, 22:38 / czwartek
Puki nie usiadziesz to nie gadaj, a jak bedzie Tobie nie wygodnie to mozesz zawsze usiasc sobie wygodnie w fotelu, w domu wlaczyc meczyki.pl etc. i nie bedziesz musial marudzic Poczekajcie jeszcze chwilke com down !!!
29 kwietnia 2011, 01:37 / piątek
kto byl na amice i przysiadl na chwile wie jakie to krzeselka ;) co do bumblisa to chcial ulicy kazia deyny wiec jest niepowazny juz od dawna
29 kwietnia 2011, 09:16 / piątek
NatiLG nie bój się chociaż wydaję się ciasno to napewno będzie wygodnie byłem na meczu w Dortmundzie i też miałem na początku wrażenie że jest mało miejsca ale po zajęciu wydawało się że jest za dużo ;P
29 kwietnia 2011, 11:03 / piątek
bez przesady, na Łazienkowskiej na górnych sektorach też jest zajebiście ciasno. Przed meczem lub w przerwie alby ktoś mógł przejść trzeba było wstać.
I tak cały mecz będziemy się bawić za bramką :)
A janusze niech sobie popierdolą farmazony.
29 kwietnia 2011, 11:04 / piątek
tak, a co najbardziej denerwujące jest na stadionie Legii to brak przejścia góra/dół koło płotu.. i żeby dostać się na prawą stronę sektora trzeba wejść od lewej i przez tych wszystkich ludzi się pchać
29 kwietnia 2011, 12:21 / piątek
Coś kosztem czegoś:) Strome trybuny i wąskie przejścia równa się lepsza widoczność;) Mi akurat to pasuje bo i tak nie będę siedział.Też byłem na stadionie w Dortmundzie i widoczność jest rewelacyjna.
29 kwietnia 2011, 12:29 / piątek
No i chuj, nie wylosowalem biletow na Euro. W pizdu.
29 kwietnia 2011, 12:45 / piątek
Chlip, chlip.
29 kwietnia 2011, 12:47 / piątek
@nick, info o wylosowaniu Cię możesz dostać nawet parę dni po ostatecznym terminie, także jeszcze możesz mieć cień szansy ;)
29 kwietnia 2011, 12:47 / piątek
Ja wylosowałem na grupowy w Gdańsku i zamierzam jakimś zagranicznym pikolom opierdolić w dobrej cenie te bilety.
29 kwietnia 2011, 13:05 / piątek
Simek... ale równie dobrze możesz otrzymać maila z UEFA z wiadomością że aplikacja była nieskuteczna (jak na jednym z moich kont).
29 kwietnia 2011, 13:44 / piątek
odnośnik
"Cackiem jest Gdańsk, Warszawa, trochę gorzej będzie w Poznaniu - powiedział Lato."
29 kwietnia 2011, 14:39 / piątek
Przeciez mieli zabrac Poznaniowi Euro i do krakowa przeniesc wiec o co tu chodzi ??
29 kwietnia 2011, 18:01 / piątek
w Krakowie roboty przy stadionie ponoć zwolniły...wielu wątpi czy ukończą dzieło w tym roku...
29 kwietnia 2011, 18:03 / piątek
Na linku który wkleił malcolm grubas kręcina uciął se drzemke ??
29 kwietnia 2011, 18:29 / piątek
Ja jebie, cały Zdzichu :)
a może nowe sandały kupił i podziwia?
29 kwietnia 2011, 18:31 / piątek
Brzuch by mu zasłaniał sandały :)
29 kwietnia 2011, 22:29 / piątek
no co ciezko pracuje to zdaża mu się przysnąć ;) czekając na deser :)
29 kwietnia 2011, 22:36 / piątek
"Ale do soboty rano czy wieczór bo to też jest ważne :D"

Do 23:59 w sobote, bo wtedy kończy się 30 kwietnia i upływa trzeci już termin zakończenia budowy stadionu. Pierwotnie miało być do końca 2010, potem 30 stycznia teraz 30 kwietnia. Mecz z rezerwami Francji gramy przy T29, o ile w ogóle w Gdańsku.
29 kwietnia 2011, 23:49 / piątek
dla mnie niech stadion zrobią dobrze bez większych fuszerek (co nagle to po diable), i tak Lechijka gra na nim od jesieni, a czy żabojady przyjadą czy nie na otwarcie z "reprezentami", to bez znaczenia, ja tam bym wolał by stadion otwierała Lechijka grając np. reprezentacją ekstraklasy???, taniej to raz, to stadion Lechijki wypożyczony na ewro to dwa, murawa się ukorzeni to trzy(nie będzie wiochy jak na bubel arenie),
29 kwietnia 2011, 23:58 / piątek
zgadzam sie z jarkolem mam gleboko mecz z rezerwami Francji chociaz jak bedzie to pewnie pojde ;-) ale najwazniejsze to w spokoju wykonczyc stadion bez bubli, a na otwarcie mini turniej w weekend Lechia Wisła i Śląsk czyli Mistrz i czołowe drużyny ekstraklasy :-)
30 kwietnia 2011, 07:10 / sobota
Chyba nikomu nie zależy aby dotrzymać jakiegoś terminu, partacząc wykonczenie stadionu. Ja rozumiem ze "najgorętsi zwolennicy" obecnego rządu wszedzie szukają argumentów "do merytorycznej dyskusji" , ale chyba w przypadku stadionu w Letnicy nie należy szukać dziury w całym.
Ja wręcz sie ucieszę jak nie uda sie zorganizować meczu Smudziarze -Narybek z francuskich kolonii i meczem otwarcia bedzie pojedynek Lechii z Juve lub innym zespołem.

TYLKO LECHIA!
30 kwietnia 2011, 07:31 / sobota
a ja wole te ślimaki niź jużydentus
1 ..... 36 37 38 39 40 ..... 77
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026