Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 40/77

5 maja 2011, 07:08 / czwartek
Popieram. Pierdole. Nie ide.
5 maja 2011, 07:14 / czwartek
mam wyjebane pierdole nie idę Lato niech żyje na swój koszt nie nasz
5 maja 2011, 07:27 / czwartek
Pierdole. Nie idę.
5 maja 2011, 09:58 / czwartek
Adrian21 niedawno byłem na powiedzmy imprezie masowej (mecz żużlowy) przy okazji powrotu z urlopu w mieście 2 razy mniejszym od Gdańska, na stadionie gdzie bilety kosztowały 31zł przyszło 10tys ludzi i z tego co wiem strasznie im frekwencja siadła po niepowodzeniach zeszłorocznych:)
a tak przy okazji, bilet który zakupiłem również drukowali mi z kompa ale nikt nie prosił dowodu pesela nazwiska ..nic. na bilecie było wydrukowane -KIBIC ANONIMOWY. w kilkunastometrowej kolejce stałem może 4-5 minut. pomyślałem sobie to o co chodzi, żeby podobnie było u nas.
na mecz z Polska - Francja na pewno nie pójdę bo Francja to żaden prestiż, a już 3 garnitur to skandal, żeby takim meczem stadion otwierać, może jeszcze pinokio zagra w pierwszym składzie?
5 maja 2011, 10:06 / czwartek
ja tak samo nie mam zamiaru oglądać na Arenie tego spotkania. Dla mnie najważniejsze będzie spotkanie Lechii i to nieważne z kim zagrają .
5 maja 2011, 10:14 / czwartek
Z tym, że tam miasta mają ładnych kilkaset tysięcy więcej niż Gdańsk...
??? Adrian Kielce? Liczy się cała aglomeracja a ta u nas ma potencjał.Zobacz ile milionów z samego Tczewa na Arkę jeździ jak głoszą komunikaty patologi:)
5 maja 2011, 10:19 / czwartek
5 maja 2011, 10:36 / czwartek
https://picasaweb.google.com/112532211161662844739 /04052011#
5 maja 2011, 10:39 / czwartek
kurna nie działa :/
5 maja 2011, 10:53 / czwartek
odnośnik

wpisuj http, nie https
Pzdr
5 maja 2011, 10:54 / czwartek
Nawet nie zauważyłem,
dziękówa!
5 maja 2011, 11:52 / czwartek
Kolor krzesełek jest taki jakby gołębie na nie nasrały.
5 maja 2011, 12:00 / czwartek
oj nie jest tak źle! lepiej niz by były żółto- czerwone
5 maja 2011, 12:12 / czwartek
Krzeselka ładnie sie komponuja w tło areny :D taka sama sraczka:D stadion piekny ale elewacja wewnatrz chujowa:/ mam nadzieje ze zaslonia ten tyl:D
5 maja 2011, 16:06 / czwartek
Ceny biletów na Polska - Francja

odnośnik

"- Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz będą droższe, bo chcemy żeby przychodziły całe rodziny, dla których przygotujemy specjalne oferty - dodał Lato."
5 maja 2011, 16:10 / czwartek
Taki pomysl mogl wymysl tylko lato:D haha teraz napewno beda ludzie przychodzili z rodzinami:D o ile bedzie ich stac na wylozenie takich pieniedzy w co watpie:) poj... ten lato:D na inauguracje bedzie pusty stadion:D
5 maja 2011, 16:15 / czwartek
Pusty stadion i może Grzesiu w końcu pójdzie po rozum do głowy. A te 80 zł zostawcie sobie na jakiś wyjazd na nowy sezon :)
5 maja 2011, 16:17 / czwartek
wole dołozyc do karnetu na nowy sezon niz wydac pieniadze na te badziew:) gdyby to byl mecz o pkt ale to towarzyski i do tego Francja ma byc 2 skladem:D wiec nie bedzie kompletu na inauguracje:D bo moi znajomi maja podobna mysl co ja:D
5 maja 2011, 16:34 / czwartek
W sumie i dobrze, fajnie będzie wyglądał stadion wypełniony maksymalnie w 1/10. Zresztą co to za mecz: sparing słabeuszy z Francją D.
5 maja 2011, 16:53 / czwartek
Logika Laty: na otwarcie stadionu trzeba zrobić tak nieprzystępne ceny biletów, aby na mecz przyszły całe rodziny :)

Geniusz!

No to co, może lepiej nie kupować tych biletów tak długo, aż ceny ulegną wyraźnemu obniżeniu, to jest mecz TOWARZYSKI, który powinien byc prawdziwym ŚWIĘTEM dla mieszkańców Gdańska i Pomorza, w związku z oddaniem do użytkowania dużego nowoczesnego stadionu z prawdziwego zdarzenia. Tymczasem kadra Smudy nie gwarantuje niestety na dziś żadnego poważnego poziomu.

Ceny biletów są więc absurdalne i kompletnie nie przystają w żaden sposób ani do celów tego meczu, ani do poziomu reprezentacji.
5 maja 2011, 17:05 / czwartek
@1945_

29 kolejka - żydzew!
5 maja 2011, 19:34 / czwartek
W niedzielę 5 czerwca 2011 r. piłkarska reprezentacja Polski rozegra mecz towarzyski z reprezentacją Argentyny - informuje Polski Związek Piłki Nożnej.

taka wolna myśl... szkoda, że zamiast Francji B nie przesuną tej Argentyny do nas.
5 maja 2011, 19:56 / czwartek
na 5-go stadion jeszcze nie bedzie gotowy :-))))
ale szkoda za Messiego mozna byloby ostatecznie dac te 80 dych ;-)
5 maja 2011, 20:13 / czwartek
malcolm cos Ci sie pomylilo. Ta reprezentacja Argentyny bedzie z takimi wirtuozami pilki jak Cabral z leglej :] zadnych Messich , Higuainow i Cambiassow nie bedzie.
5 maja 2011, 20:52 / czwartek
dokładnie, to tez bedzie Argentyna B czy jak to sie inaczej nazywa Argentyna U-25 z Europy. Nie ma to tamto ale nikt juz z nami nie chce grac...
5 maja 2011, 20:55 / czwartek
Argentyna wystąpi na stadionie który dziś został zamknięty
5 maja 2011, 21:07 / czwartek
5 maja 2011, 21:13 / czwartek
no zgoda. to teraz niech Girzyński powie co zrobił, żeby nie zamknięto stadionu Lechii tylko ukarano tych co trzeba i pokaże siłę swoich wcześniejszych rządów.
5 maja 2011, 21:25 / czwartek
pomijając już fakt, że cała obecna sytuacja to jawna rządowa kpina, to Girzyński jako opozycjonista mógłby trochę bardziej trafne argumenty dobierać, a nie że była super sielanka na Legia-Widzew, gdzie... nie było Widzewa który był na zakazie :D
7 maja 2011, 17:56 / sobota
23 czerwca otwarcie stadionu przez miasto:

Mecz:

TVN-Politycy
7 maja 2011, 18:17 / sobota
Simek - nie wiadomo czy mecz odbedzie sie z udziałem publicznosci. Wojewoda sie jeszcze nie określił, a przecież wiadomo ze czesc polityków nie przepada za Tvn, wiec nie wiadomo czy komendant Policji uzna ten mecz za bezpieczny.

A kiedy prawdziwe otwarcie stadionu, czyli mecz LECHII ???

TYLKO LECHIA!
7 maja 2011, 18:44 / sobota
Lechia pewnie zagra pierwszy mecz towarzyski z jakimś klubem zagranicznym albo mecz eliminacyjny w LE. Przed ligą na pewno zagramy na PGE Arena
7 maja 2011, 19:12 / sobota
leje ciepłym moczem na dziadów z pzpn-u. nie mam zamiaru im nabijać kabzy.
PIERDOLE NIE IDE!
czekamy na 1-y mecz Lechijki.
7 maja 2011, 19:25 / sobota
Mam ich w dupie , cały pzpn , nie idę na mecz. Można zrobić akcję pusty stadion i wtedy by swoje gęby zrobili. Czekam na mecz Lechii i normalną cenę biletu.
8 maja 2011, 00:23 / niedziela
tragedia :(
najpierw mecz Polska-Francja B - ceny z kosmosu pzpn;
potem otwarcie przez miasto - pseudomecz pajace-darmozjady
to są te wielkie imprezy na inaugurację Bursztynka?

Pozostaje czekać na mecz Lechii :)
8 maja 2011, 09:25 / niedziela
8 maja 2011, 19:50 / niedziela
jasnym jest że jest bojkot tego meczu, ale nie tylko meczu ale pzpnu. ta organizacja daje do zrozumienia, ze nie chce Polaków nie chce Kibiców i nie chce Gdańszczan w Gdańsku. Ogólnie rzecz biorąc chcą zaserwować w Gdańsku chujowe otwarcie stadionu. i z poważaniem przyjmuję.
8 maja 2011, 21:13 / niedziela
Oczywiście, żeby nie było - Niedziela dzień wolny... jak oni chcą zdąrzyć z ogarnięciem terenów około stadionowych to ja nie wiem... poza cieciem w budce przy stadionie nikogo nie było widać...
10 maja 2011, 15:41 / wtorek
Nie za bardzo wiedziałem gdzie zadać to pytanie więc piszę tu:

jakiś czas temu głośno było o budowie nowej szkółki/bazy treningowej Lechii. Wie ktoś czy prace ruszyły? Ew. cokolwiek na ten temat?
10 maja 2011, 15:55 / wtorek
tu możesz poczytać o bazie treningowej
szczegóły z oficjalnej strony
odnośnik
jest trochę pdf z opisem dot. konkursu architektonicznego
10 maja 2011, 16:01 / wtorek
BOJKOT x 102%, TAK ZE BY BYŁO JASNE B.O.J.K.O.T., BOJKOT, BOJKOT, BOJKOT, BOJKOT, BOJKOT...
BOJKOT
BOJKOT
BOJKOT
i jeszcze jedno, nie chce ublizać, ale zaryzykuje, tylko frajerzy, cioty, kundle i inne "wałki" pójda na ten mecz placąc gruba kasę pzpn-owi...
Panie Gras a to dla pana:
ZAWSZE I WSZĘDZIE TEN RZĄD jxbxny będzie, zawsze i wszędzie ten rząd xxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!!!!
to tyle w temacie, na pohybel Wam Tuskomatołki!!!
10 maja 2011, 16:43 / wtorek
Tomas 73 - dzięki wielkie.

A co do bojkotu to pikole i tak pójdą. Cisza na stadionie gwarantowana ;)
11 maja 2011, 01:02 / środa
11 maja 2011, 01:11 / środa
Żółw:

Zaryzykowałeś... no nic, przemyślisz raz jeszcze.

Zamierzam iść na ten mecz... będę po raz pierwszy od lat w kraju, będzie już po lidze... do najbliższego następnego terminu gdzie Lechijka będzie grać na nowym stadionie już dawno mnie w kraju nie będzie... nie odpuszczę - muszę zobaczyć mecz na Arenie na własne oczy.

Inna kwestia, że płacić skurwysynom z PZPN-u nie mam najmniejszego zamiaru... :)

PS: I może tęczową podpizdnicę spotkam... im mniej ludzi na stadionie, tym łatwiej będzie wypatrzeć! ;)
11 maja 2011, 09:13 / środa
za 240zl to bym moze poszedl ale na Argentyne w 1 skadzie a na Francje B to moge dac max 25zl nie bede nabijal kasy zlodziejom z PZPN
11 maja 2011, 10:14 / środa
ta Argentyna to jeszcze by musiała zagrać z czołową reprezentacją europejską moze być nawet B ;-)
11 maja 2011, 10:24 / środa
Jeżeli zależy Wam na normalności na stadionach,na zakończeniu idiotycznej nagonki na Nasz świat kibicowski,olejcie ten i inne mecze Reprezentacji.Stadion obejrzycie sobie na meczach Biało-Zielonych.
Koryto pzpn'u już i tak pełne...
11 maja 2011, 10:30 / środa
jest kilka osób którym nie przetłumaczysz i tak pójdą następnie będą głośno krzyczeć jebać pzpn
11 maja 2011, 11:03 / środa
Ja powiem tak, Mialem bilet do Polski na mecz z Francja, specjalnie kupilem akurat tez jestem za granicami naszego pieknego kraju ale wystarczyl mi tylko jeden artykul na temat tego jebanego pzpn-u i co za ceny odwalili ze zrezygnowalem z wyjazdu bilet przbukowalem juz na inny termin wiec mysle ze zobacze sobie jakis mecz Lechii na tym obiekcie.
11 maja 2011, 11:04 / środa
Organizator tego sparingu będzie miał problem z zapełnieniem stadionu w 1/4. Same VIPy i wuwuzele frekwencji nie uratują. Ratować się będą pewnie darmowymi wejściówkami dla podstawówek, domów dziecka etc.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.360