Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 41/77

11 maja 2011, 12:58 / środa
Normalnie miasto powinno dowalic cene z kosmosu dla PZPN za wynajecie stadionu, ale my mamy donaldowego lizusa z PełO :(
11 maja 2011, 18:18 / środa
Wiecie co ?! Bojkot bojkotem ale jak stanie sie ze arka spadnie to wiadomo kto bedzie na stadionie ogladal repre :) sledzie nie kto inny bo w e-klasie derbow nie bedzie wiec jakos musza zobaczyc stadion i usiasc beda mogli nie w klatce tylko gdzie beda mieli bilety !:)
11 maja 2011, 18:56 / środa
Bojkot to najlepsza opcja. Śledzie, które tu wchodzą niech przekażą swoim i niech nikt z Trójmiasta na ten mecz nie idzie!!!
Dzisiaj komisja kultury i sportu głosowała nad nazwą ulicy przy stadionie. Wygrało "Pokoleń Lechii Gdańsk", ale po bólach. W najbliższym czasie cała rada będzie nad tym głosować.
A tutaj przebieg dyskusji: odnośnik
11 maja 2011, 19:12 / środa
Ciekawe co ten Blumbis jeszcze wymyśli, bo widać ewidentnie, że mu nie leży ta nazwa ulicy, ale z artykułu wynika, że chyba nic więcej już nie zdziała.
12 maja 2011, 09:04 / czwartek
nie wiem czy było w jakims temacie dlatego wklejam tu Przedstawiciele Lechii Gdańsk są zdziwieni nieotrzymaniem licencji na grę w ekstraklasie piłkarskiej i czekają na pisemne uzasadnienie.
- Nie dostaliśmy jeszcze z komisji licencyjnej oficjalnej informacji, a o fakcie nieotrzymania licencji na grę w ekstraklasie dowiedzieliśmy się w środę z mediów. Dlatego też nie wiemy, jaka jest podstawa takiej decyzji - powiedział rzecznik prasowy Lechii Błażej Słowikowski.

- Na pewno nie powinno być żadnych zastrzeżeń co do naszego stadionu. W przyszłym sezonie grać będziemy co prawda na PGE Arena Gdańsk, ale ten obiekt jeszcze jest w budowie i dlatego w wymogach licencyjnych podany jest nasz stary stadion przy ulicy Traugutta, do którego też nie ma żadnych zastrzeżeń. Dopiero, kiedy poznamy przyczyny nieprzyznania nam licencji, podejmiemy stosowne kroki. Nie ukrywam jednak, ze jesteśmy tym faktem bardzo zaskoczeni, bo do tej pory nigdy nie mieliśmy problemów z otrzymaniem takiej zgody w pierwszym terminie. Taki wniosek składaliśmy przecież nie po raz pierwszy i wydawało się nam, że jest przygotowany perfekcyjnie - dodał Słowikowski.

Komisja ds. Licencji PZPN odmówiła przyznania licencji siedmiu klubom. Oprócz Lechii nie otrzymały jej Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Polonia Bytom, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok.
12 maja 2011, 11:28 / czwartek
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk no i git.
odnośnik
12 maja 2011, 11:30 / czwartek
Czekamy do 9 czerwca
12 maja 2011, 12:12 / czwartek
Taka nazwa była najlepszą opcją moim subiektywnym zdaniem od samego początku.Wszyscy wiemy dlaczego :-))) Chcę zwrócić uwagę na wszechobecny lament związany z tą nazwą ale co tam od rana mam bekę z znawców tematu na wszystkich forach.I tak zachodzę w głowę czy po raz kolejny śledziom dupę ściska że Szyk i Elegancja postawiła na swoim?!Czy może pikniki nakręcone wiadomo przez kogo już zaczynają mieszać?!
12 maja 2011, 15:27 / czwartek
Póki co to jest propozycja komisji i bedzie głosowana na jakies majowej sesji Rady Miasta, dlatego zachęcam do pisania emaili do swoich radnych,
aby żadne głupoty im nie urodziły sie w głowach.
Podejrzewam ze Bumblis i żółto-niebiesko-różowe lobby przepusci jeszcze atak, podczas sesji.
Już teraz wycofują sie z legitymizacji wyników sondy na stronie miejskiej.
Trzeba patrzeć radnym na ręce a przynajmniej dać im do zrozumienia ze "ludzie patrzą".

TYLKO LECHIA!
13 maja 2011, 19:56 / piątek
"Gdańsk: Pociągiem na stadion podczas Euro 2012

Jest decyzja o remoncie torów do Nowego Portu, gdzie kiedyś jeździły pociągi. Przy obiekcie będzie nowy peron. Prace ruszą w tym roku i pochłoną do 15 mln zł – informuje Radio Gdańsk.

Pociągiem będzie można dojechać na gdański stadion PGE Arena podczas Euro 2012. Zapadła decyzja o remoncie starych torów do Nowego Portu, po których kiedyś kursowały pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej poinformował wicedyrektor Zakładu Polskich Linii Kolejowych w Gdyni Leszek Lewiński. Zostaną również połączone rozjazdem z wykorzystywaną obecnie linią towarową. Dzięki temu w czasie Euro 2012 będzie można do przewozu pasażerów wykorzystywać oba tory.

W pobliżu stadionu zbudowana zostanie też nowy peron. Remont torów powinien rozpocząć się jeszcze w tym roku. Większość materiału pochodzić będzie z modernizowanej linii kolejowej E65 Gdynia-Warszawa. Koszt uruchomienia linii kolejowej łączącej centrum Gdańska ze stadionem szacowany jest na 10-15 milionów złotych."

stadiony.net
16 maja 2011, 08:35 / poniedziałek
patrze na BA i widzę nadal plażę a nie zieloną murawę. Czy po meczu 3 sortu PL i Francji będziemy ją wymieniać jak to miało miejsce w Poznaniu czy jest już jakaś opcja zastępcza ?? Do meczu Grzegorza L. pozostało juz bardzo niewiele czasu czy murawa nie powinna już być gotowa ??
16 maja 2011, 08:46 / poniedziałek
do 25 maja mają połozyc murawę, a czy to wystarczy to ukozenienia się jej nie wiem, nie znam się mam nadzieje że chociaż w jaims stopniu tak. I nie będzie przypału
16 maja 2011, 11:24 / poniedziałek
A po co im murawa skoro i tak piach graja !
18 maja 2011, 09:45 / środa
Przepraszam, nie wiedziałem jak to ująć. Czy na BA będą inne warunki oddawania moczu niż na T29 ?
18 maja 2011, 10:22 / środa
trzczy - do każdego biletu będzie pampers gratis a nabywcy karnetów dostaną paczkę na cały sezon.
18 maja 2011, 10:25 / środa
będą inne ale dopiero od rundy wiosennej, przez całą jesień znaczymy teren :)
24 maja 2011, 07:47 / wtorek
"Wielką wpadką zakończyło się otwieranie kolejnego stadionu na EURO 2012. Polska miała zagrać w Gdańsku z Francją, ale miasto nie zdążyło zakończyć budowy obiektu.

4 maja prezydent Gdańska Paweł Adamowicz mówił tak: - Stadion będzie gotowy. Mecz z Francją zaplanowany na 9 czerwca odbędzie się u nas na sto procent. Jeśli będzie trzeba, wezmę urlop, chwycę za łopatę i będę zasuwać.

Prezes PZPN Grzegorz Lato przerwał i dodał: - A ja pomogę."

cytat z ps
24 maja 2011, 09:32 / wtorek
zobaczyć jak budyń instaluje krzesełka łopatą to byłoby coś
24 maja 2011, 10:10 / wtorek
Radio Gdańsk
Nie będzie dymisji prezesa spółki BIEG 2012 Ryszarda Trykosko - poinformował prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Jego zdaniem najważniejsze jest w tej chwili dokończenie budowy stadionu. Przypomnę w związku z odwołaniem w Gdańsku meczu otwarcia Ryszard Trykosko mówił dziś na antenie Radia Gdańsk, że oddał się do dyspozycji prezydenta. Przyznał, że decyzja o rezygnacji z meczu mogła zapaść wcześniej. Wiadomo natomiast, że za niedotrzymanie obiecanych terminów karę ponieść ma główny wykonawca stadionu.
24 maja 2011, 19:32 / wtorek
Urzędnicy Biura Prezydenta ds. Sportu i Euro 2012 napisali do kolegów z Wydziału Spraw Obywatelskich UM Gdańsk wniosek o udzielenie zgody na zorganizowanie imprezy masowej 23 czerwca 2011 na stadionie PGE Arena Gdańsk oraz na terenach przyległych do stadionu. Przypomnijmy, że ma się wówczas odbyć mecz Politycy vs Dziennikarze.

Aby wysłać zdjęcie musisz zgodzić się z poniższym warunkiem. Dodając zdjęcie oświadczam, że mam prawo do dysponowania nim, zgadzam się na przetwarzanie danych w celu jego publikacji, oraz na nieodpłatne wykorzystanie zdjęć w serwisie naszemiasto.pl oraz innych serwisach i gazetach Grupy Polskapresse. Proszę o podpisanie autora zdjęcia w sposób podany w formularzu
Wnioski o opinię na temat organizacji tej imprezy otrzymali również:
- komendant miejski policji w Gdańsku,
- komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku,
- dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku,
- i dyrekcja Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku.

Decyzję w tej sprawie poznamy za kilka dni.

odnośnik
25 maja 2011, 12:36 / środa
Najnowsze fotki :
https://picasaweb.google.com/112532211161662844739 /25052011#
25 maja 2011, 13:22 / środa
http nie https
odnośnik

Pzdr
25 maja 2011, 14:24 / środa
A coś mi nie tak wlazło nawet nie zauważyłem ;)
Co nie zmienia faktu że fotki zajebiste jak i sam stadionik :) Pozdro
25 maja 2011, 15:45 / środa
6 września Polska miała grać z Niemcami na Stadonie Narodowym w Warszawie, ale jak się dziś okazało termin jest praktycznie nieralny (a nasze gdańskie spóźnienie to pikuś przy problemach warszawskich) więc ciekawy jestem, czy:

- miasto Gdańsk
- spółka BIEG
- PZPN
- Lechia Operator

poczynią starania aby przenieść ten mecz do Gdańska na nowiutką PEGIEE ARENĘ :)
25 maja 2011, 16:04 / środa
Stadion bedzie piekny :-)
A co do meczu z Niemcami, jezeli to termin UEFA i i jest w planie przygotowań repry to jest duza szansa, ale jezeli mial to byc piknik na otwarcie narodowego to meczu raczej nie bedzie, ale i tak wszystko zalezec bedzie tylko od PZPN.
25 maja 2011, 16:53 / środa
TVN vs politycy jako otwarcie PGE Areny? Jak beka, to beka...

List otwarty: odnośnik

:)
25 maja 2011, 18:38 / środa
Siemanko.
Mam pytanie,bo nie chce mi sie sprawdzac. Czy bedzie ulozony napis z krzeselek LECHIA GDANSK? Z tego co widze na zdjeciach to raczej nie,a szkoda.
Taka mala dygresja. Dzieki za ewentualna odpowiedz
25 maja 2011, 18:42 / środa
nie wiem czy dobrze czaje ale po euro chyba mial byc
25 maja 2011, 20:04 / środa
Nie ma stachurskiego to nie ide
26 maja 2011, 14:46 / czwartek
Chyba propozycja kolejnego bojkotu:

odnośnik
26 maja 2011, 16:27 / czwartek
26 maja 2011, 17:18 / czwartek
Wszyscy najbardziej znani piłkarze, z wyjątkiem Yoanna Gourcuffa, znaleźli się w 26-osobowej kadrze reprezentacji Francji na mecz eliminacji mistrzostw Europy z Białorusią oraz spotkania towarzyskie z gospodarzami Euro 2012 - Ukrainą i Polską.

Trener Trójkolorowych Laurent Blanc sięgnął m.in. po Patrice'a Evrę z Manchesteru United, Samira Nasriego z Arsenalu Londynu, Francka Ribery'ego z Bayernu Monachium czy Karima Benzemę z Realu Madryt.

Po raz pierwszy po przerwie w grze spowodowanej nowotworem wątroby i operacją znalazł się obrońca Barcelony Eric Abidal.

odnośnik
26 maja 2011, 17:27 / czwartek
no to troche szkoda ze nie zagraja u nas. Bo to jednak nie trzecie rezerwy.
26 maja 2011, 17:44 / czwartek
A Mi właśnie nie jest szkoda.Niech skończą na spokojnie stadion a nie szopki odwalają.Nie mam zamiaru oglądać potem drugiego Poznania
26 maja 2011, 18:30 / czwartek
Akurat u nas zagrają tymi najsłabszymi kopaczami... a to z tego względu, że mecze z Białorusią i Ukrainą są w terminie FIFA, a nasz nie jest.
26 maja 2011, 18:43 / czwartek
Zawsze możesz jechać do Warszawy na mecz i zafundować Kręcinie na flaszkę, jak to taka szkoda.
28 maja 2011, 20:11 / sobota
Murawa zawitała na Baltic Arenę :) odnośnik
28 maja 2011, 20:20 / sobota
Patrząc na kolor tych krzesełek, to już wolę wersję jaka miała być na początku. Przynajmniej miało to jakiś kolor, a teraz to wygląda na blado zółty bo zielonego to ja nie widze chyba, że ustawienia ekranu zmienie.
Ale za to trawa piękna zieleń oby jak najdłużej.
29 maja 2011, 04:54 / niedziela
Picnick - mniej wal konia bo wzrok chlopie tracisz.
29 maja 2011, 19:34 / niedziela
Czy ktoś kto wie coś na temat cen karnetów na przyszłą rundę, mógłby powiedzieć ile mniej więcej będą kosztowały?
29 maja 2011, 19:43 / niedziela
1000zł na zegar.
29 maja 2011, 19:55 / niedziela
Wiewior a ktory zegar ? Bo beda 4ry ;)
29 maja 2011, 23:56 / niedziela
odnośnik filmik z areny
30 maja 2011, 09:13 / poniedziałek
odnośnik
odnośnik

karnety i bilety 'podobno' mają być tańsze niż na T29.
30 maja 2011, 09:56 / poniedziałek
osobiście, opcja z wysoką siatką za bramką nie bardzo mi się podoba
30 maja 2011, 15:39 / poniedziałek
Trybuna gdzie będzie nowy młyn na Baltic jakieś ciekawe propozycje nazwy pojawiły się już ?
30 maja 2011, 16:11 / poniedziałek
młyn?
30 maja 2011, 16:24 / poniedziałek
moja propozycja jest tak by sektor na, którym będzie młyn oznakowany został jako sektor T29
30 maja 2011, 17:20 / poniedziałek
nawet dobry pomysl by nazwac młyn T29 :)
30 maja 2011, 17:51 / poniedziałek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013