Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 43/77

4 czerwca 2011, 21:10 / sobota
jeśli nie będzie wyniku sportowego, stadion się nie wypełni choćby rozdawali za darmo.
czy ma ktoś wiedzę ile sprzedano dotychczas kart kibica?
4 czerwca 2011, 21:16 / sobota
Na Warcie nie było wyniku sportowego i rozdawali za darmo. Efekt 20 tys. kibiców.
4 czerwca 2011, 21:21 / sobota
to zobacz sobie co to za KIBICE są na Warcie lepiej , żeby takich nie było niż byli
4 czerwca 2011, 21:27 / sobota
własnie miałem podać przykład Warty ale ugryzłem się w język. rozdawali za darmo i przyszło 16 tys kibiców. pustych miejsc - 25tys. o czym to świadczy?
bo według mnie o właśnie o braku wyniku sportowego, gdyby był, bilety były by w cenie i zapotrzebowanie większe jak pojemnośc stadionu:)
obojętnie jaka drużyna i obojętnie jaka liga, jak nie ma wyniku i sukcesu jest bylejakość, na trybunach również.
nieliczne wyjątki potwierdzające regułę to grodzisk wlkp., wodzisław, polonia warszawa..
widać to gołym okiem i co z tego?
4 czerwca 2011, 21:33 / sobota
chciałem wiedzieć ile sprzedano kart kibica, jeśli wiecie bo to jest również ważna sprawa o tyle o ile dalej mamy ciągnąć ten wątek i rozmawiać o faktach i konkretnie.
bo jeśli ilość kart kibica jest niezadowalająca, czyli powiedzmy mniej niż 10tys, to doskonale rozumiem podchody zarządu pod organizacje meczu z klasowym rywalem zza granicy. każdy kto będzie chciał obejrzeć mecz siłą rzeczy będzie musiał kupić kartę kibica:)
popatrzcie na problem z dwóch stron:) potem po sezonie będą mogli się pochwalić że sprzedali tyle tysięcy kart ile ma powiedzmy niech będzie pojemność stadionu i każdemu adwersarzowi zamkną gębę. i dalej będą uprawiać swoja politykę.
zastanawiające jest czemu się tym nie chwalą, tak samo jak programem imprez na nowym stadionie, czyżby było aż tak nieciekawie?
4 czerwca 2011, 22:31 / sobota
Cezar. Mysle ze jak nie bedzie mega transferow i wynikow sportowych po tych transferach to bursztynek nie zapelni sie wcale, frekfencja bedzie jak na T29 niestety. Jedyne co nam pozostalo, to czekac na wieci z KLUBU a nie z jakiegos paierowego szmatlawca i podniecac sie co napisali bo juz wiele razy cos pisali i C..j z tego wyszlo. Pozdrawiam
5 czerwca 2011, 10:40 / niedziela
dord chłopie jesteś genialny. Pisz chłopie CV zatrudniaj się w Lechii i realizuj to wszystko co tu wypisujesz. Niech Ci wyjdzie tylko 50% a będę Twoim fanem do końca życia.
5 czerwca 2011, 12:45 / niedziela
Jeśli chcą zapełnić BA to muszą być i porządne wzmocnienia,i jakiś klasowy przeciwnik na otwarcie,ale też powinni może pomyśleć o rozdawaniu kart kibica.Tak jak pisał Cezar,na Warcie za darmo i efekt?Na każdym meczu średnio 16tyś ludzi.A grali o pietruszkę.W stolycy za darmo i poszło ponad......100tyś kart kibica.
5 czerwca 2011, 19:47 / niedziela
realizuję się w tym co robię i nie potrzebuję innej pracy. moją ambicją jest osiągać wyniki i dążyć do ich poprawy, co staram się robić. piłkę nożną w Lechii znam od podszewki od lat 90-tych a ludzie Lechią zarządzający nie potrzebują mnie do niczego.
oni potrzebują zawodowca pierwszej wody i o tym wiedzą. i zatrudnia go wtedy, kiedy będą chcieli osiągnąć sukces sportowy. na razie tego nie chcą.
5 czerwca 2011, 20:17 / niedziela
Duza czesc kibicow bedzie z gdyni poniewaz arka spadla i powiedzieli ze nie bede chodzic na 1 lige wiec przeniosa sie na Lechiie bo to klub z klasa wiec sie nie martw ze beda puste trybuny :)
5 czerwca 2011, 20:35 / niedziela
NIE dla przerzutów!!!
5 czerwca 2011, 21:04 / niedziela
dla ciebie marzeniem jest pełny stadion a dla mnie drużyna która leje każdego i każdy się jej boi. wolę Lechię lejącą amice przy 5tys kibiców niż obrywającą baty z Lubinem przy komplecie widzów. ale marzenia możesz mieć, kto ci broni.
6 czerwca 2011, 08:44 / poniedziałek
tymczasem, położoną niedawno murawę ...w 1/4 zwinięto z powrotem .....
warszawa sprawdza sprężystość granulek .... bo jak zwykle wykonawca w huja leci ... dobrze ze ktoś to sprawdza ....
choć od sprawdzenia do wyegzekwowania daleka droga ....
ot przyczyna niedziałającej kamery z wewnątrz .... :))))
6 czerwca 2011, 12:30 / poniedziałek
nadzór powinien mieć oczy dookoła głowy + noktowizor ;-]
przecież ta sama firma "przygotowała" murawę na stadionie w Poznaniu
heh

lotniczy filmik (maj 2011)
odnośnik
6 czerwca 2011, 16:57 / poniedziałek
Dobrze że niema tego meczu z Francją4 bo by zorali murawe i gwarancja poszła by się kompać
6 czerwca 2011, 21:45 / poniedziałek
z dziś
odnośnik
6 czerwca 2011, 22:05 / poniedziałek
Pięknie:) - tylko jeden mankament ze nie ma napisu związanego z klubem lub nawet Gdańskiem , Powinno być na jednej trybunie Lechia a na drugiej Gdańsk. Tak mi sie wydaje. to by dopełniło wyraz tych i tak bladych krzesełek.
6 czerwca 2011, 22:15 / poniedziałek
Nati, nie jestem pewny, ale miala byc taka bodaj ze opcja po Euro (jesli sie odbedzie?), ze ma zaistniec na jednej prostej napis "LECHIA"!!!
Taka byla gadka przy rozpoczeciu budowy, ale czy jest jakis konkretny zapis???
Nie wiem...
Pzdr Zolw z LechiiStanu
6 czerwca 2011, 22:34 / poniedziałek
Już bardziej wyjebanych masztów pod te kamery przy boisku to nie mogli dać... To nie będzie zasłaniało boiska? Grube jak pień drzewa, wygląda jak peryskop z łodzi podwodnej...
6 czerwca 2011, 22:44 / poniedziałek
Arek jakie to polskie,zawsze znaleźć jakiś mankament :)
a mi aż się łezka w oku kreci,doczekać się w końcu takiego stadionu...a te 4 słupy to mi wkoło dupy latają... :)
6 czerwca 2011, 23:01 / poniedziałek
odnośnik
odnośnik

Sektor gości?.Swoją drogą zastanawia mnie jak on będzie wyglądać.Czy tylko dół czy dół+ góra.Bo ponoć miał być w rogu a tu widać jakby był obok (o ile to jest sektor gości)
6 czerwca 2011, 23:22 / poniedziałek
A czy stadion wybudowany na Euro 2012 spełnia wymogi PZPN-u i policji co do organizacji meczów ligowych z udziałem kibiców gości? Rozumie, że na stadionie zostanie zamontowana klatka?
6 czerwca 2011, 23:38 / poniedziałek
klatka na pewno będzie, ale po wyjściu z budowy głównego wykonawcy no i napewno przed ewentualnym meczem z judentusem. Myślę, że właśnie tam powstanie gdzie wskazał Lewus czyli narożnik H odnośnik
6 czerwca 2011, 23:45 / poniedziałek
Sektor gości powinien mieć pojemność na minimum 2.200 kibiców (czyli przepisowe minimalne 5% względem całkowitej pojemności stadionu), a wątpię, żeby to był tylko jeden sektor. Tych pól na tej planszy jest 55, a pojemność stadionu docelowo 44 tysiące, czyli średnio jedno pole ma 800 krzesełek. Jednak te pola w sektorze H na tej planszy są dużo mniejsze niż pozostałe, dlatego myślę, żę do tego sektora H, dojdzie jeszcze sektor I, a sektory G oraz J, będą pełnić rolę sektorów buforowych. Myślę, że maksymalna pojemność klatki będzie oscylować gdzieś kolo 3 tysięcy.
6 czerwca 2011, 23:50 / poniedziałek
A ja mam takie troszku retoryczne pytanko, ale:
czy mlyn, zakret, zegar jak zwal tak zwal, ale bedzie sie miescil na sektorach- U, V, W ,X ???
Gdzie beda, bedziemy MY, MY NAJ ZAGORZALSI KIBOLE LECHII GDAŃSK!!!
Zna juz ktos odpowiedz, czy to za ta bramka?
Dla mnie osobiscie jest to bardzo wazne i istotne, nie chce kupic biletu/karnetu i byle gdzie miec miejscowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zolw
7 czerwca 2011, 00:39 / wtorek
Nie rozumiem Twojego problemu. Mlyn bedzie miescil sie na trybunie polnocnej. Masz cos przeciwko dotychczasowym zasadom obowiazujacym na T29 odnosnie zajmowania miejsca? Osobiscie licze na to, ze w przypadku mlyna to sie nie zmieni i zaden pikol nie bedzie dopominal sie swojego krzeselka zgdonie z numerem na bilecie. Proste, gdanskie zasady.
7 czerwca 2011, 03:14 / wtorek
No zebys sie Robson nie zdziwil jak ktos sie przypierdzieli o miejsce i Stewardzi Cie wyprowadza ze stadionu. No niestety, na innych sektorach niz w mlynie chyba beda panowaly zasady jak w calej Europie. Niestety.
7 czerwca 2011, 06:44 / wtorek
ale chyba na trybunach za bramką będzie to rzadkie sytuacje. Prędzej na prostej by mogli się upominać albo na trybunie Vip ;)
7 czerwca 2011, 07:14 / wtorek
Spoko , spoko .....Miejsca będzie mnóstwo . Najwyżej , gdy ktoś będzie musiał usiąśc na krzesełku z takim samym numerem jaki ma na bilecie , to się przesiądę w lewo lub prawo , w górę lub w dół . Komplet widzów nieprędko zobaczymy , jeśli wogóle zobaczymy. Pewnie już niedługo nawet jarac nie będzie można ? Gdyby był taki zakaz to trochę głupio by było zobaczyc siebie na telebimie ze szlugiem w pysku ;) Ave Lechia
7 czerwca 2011, 08:15 / wtorek
Z tego co ja pamiętam to sektory K L maja takie same stopnice jak za bramka na trybunie północnej i tam miał być sektor gości . Jest tam też osobne wejście dla gości niezależne od innych - podobne do czterech wjazdowych w narożnikach:
odnośnik
między schodami po lewej stronie a wjazdem i sklepami po prawej.
7 czerwca 2011, 08:18 / wtorek
sory za post pod postem ale to chyba tu bo była mowa że konstrukcja będzie rozbieralna i w krótkim czasie montowana :
odnośnik
7 czerwca 2011, 09:33 / wtorek
Lechisto z UK, wlasnie napisalem, iz mam na mysli mlyn ;) co do pozostalych sektorow nie watpie, ze beda obowiazywac 'europejskie standardy'.
7 czerwca 2011, 09:59 / wtorek
LGPG dokładnie jak napisałeś to jest oddzielone od reszty wejście dla gości.Jak pisałem wcześniej wspominali o pojemności sektora dla gości 3300.Jeśli się nic nie zmieniło tyle powinien mieć.
7 czerwca 2011, 10:12 / wtorek
Trochę niski ten płotek jak na płot tworzący klatkę ;)
7 czerwca 2011, 10:30 / wtorek
Tak mysle, skoro policja ma byc znow na stadionach to po co wiekszy? jakis wybryk i kara, mysle ze to bedzie bardziej egzekwowane niz w oststnim sezonie.
Tez nie na darmo stawiaja kamery jak peryskopy, a co do tych kamer to mysle ze wielkiego problemu nie bedzie z nimi bo ktos napisal ze beda zaslaniac ona stoi w rogu a nie gdzies na srodku.
7 czerwca 2011, 14:06 / wtorek
7 czerwca 2011, 17:06 / wtorek
Widzisz Johny Ty takie coś nazwiesz "polskim malkontenctwem", a dla mnie to elementarne dbanie o szczegóły. Szkoda, że takie pierdoły kłują w oczy na naszym praktycznie idealnym stadionie. Powiedz szczerze, czy te słupy nie mogłyby być cieńsze? Nawet jeśli nie będzie to nikomu przeszkadzało, to jednak po co stawiać takie kłody? Jest kilka takich elementów, wynikających nie wiem czy z pośpiechu, czy z oszczęności, czy z gapiostwa, które mogłyby być lepsze i bardziej dopieszczone. Rozumiem, że nie można mieć wszystkiego, ale nie zabronisz mi wyrażania swojego zdania. Bo nie ma to nic wspólnego z płaczem, czy użalaniem się, po prostu mi się to nie podoba i tyle, chyba ma prawo? Może kiedyś to poprawią i tak nic nie zmieni faktu, że mamy najpiękniejszy stadion w Polsce, do którego Wrocław i Narodowy się nie umywają, że o reszcie obiektów nie wspomnę, bo nawet nie warto.
7 czerwca 2011, 17:17 / wtorek
Ale bardziej mnie ciekawi czy przy takim płotku policja i inne organy wydadzą zgodę na organizacje meczu podwyższonego ryzyka (takich jest 90%:) ), czy jednak ktoś się skompromituje i powie, że ten stadion nie spełnia wymogów na przyjmowanie kibiców gości.... Bo zamontowanie innej większej klatki raczej się nie odbędzie do sierpnia.
7 czerwca 2011, 17:28 / wtorek
Na "tamte"czasy wymogi bezpieczeństwa spełniał.Teraz-ch.j wi.Może być,że nie.
7 czerwca 2011, 17:59 / wtorek
ten "płotek" to jest pleksi które będą oddzielały wszystkie sektory od siebie, a to białe to jest tylko warstwa ochronna jakaś pianka czy folia.
7 czerwca 2011, 18:35 / wtorek
7 czerwca 2011, 20:24 / wtorek
Przypominam, że niedługo wybory. Po nich wrócą "stare czasy", bo nie będziemy już potrzebni jako medialni chłopcy do bicia, żeby sobie pewna partia mogła polepszyć wyniki wyborów.
7 czerwca 2011, 21:11 / wtorek
fotki by lechia.net :-)
odnośnik
7 czerwca 2011, 22:20 / wtorek
odnośnik
Ale tutaj to babola chyba zajebali :D
A tu sektor dla gości o którym było :
odnośnik
7 czerwca 2011, 22:24 / wtorek
Wracam do umiejscowienia "MŁYNA", naszego mlyna!!!
Jesli ma byc od strony polnocy, a dla mnie to jest tez oczywiste, czy nie bedzie sasiadowal bezposrednio z klatka dla "przyjezdnych", bo tego nie moge rozkminic, w ktorym to jest miejscu???
Konkluzja: nikt mi carwa nie wmowi, ze "mlyn" bedzie obok sektora gosci, nierealne w naszym kraju!!!
Pzdr Zolw (wiadomo skad)
i prosze o rzeczowe i konkretne postawienie sprawy...
7 czerwca 2011, 22:35 / wtorek
wchodząc na stadion od Marynarki Polskiej po prawej masz północ i tam trybuna północna a po lewej południowa i tam goście
odnośnik
to drugie małe wejście po lewej za wjazdem to wejście dla gości
odnośnik
tu masz pokazane przed schodami po lewej
odnośnik
sektory L K - goście, sektory U V W X młyn
Myslę że Ci rozjaśniłem dostatecznie Pozdro :)
7 czerwca 2011, 22:59 / wtorek
Dieki bardzo!
Pozdro
8 czerwca 2011, 07:51 / środa
a czy ktoś wie, czy te betonowe pasy pomiędzy dolnym a górnym rzędem trybun pozostaną takie surowe, czy może jednak coś tam powstanie, tak jak np na Emirates? odnośnik
8 czerwca 2011, 08:30 / środa
pewnie będą reklamy jak wszędzie
8 czerwca 2011, 09:42 / środa
LGPG a czy sektor M nie jest sektorem dla gości ? No i gdzie masz sektory buforowe.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015