Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polsat Plus Arena - wszystko o nowym stadionie w Gdańsku-Letnicy

strona 45/77

13 czerwca 2011, 15:05 / poniedziałek
Bardzo chętnie się wybiorę:)
13 czerwca 2011, 15:09 / poniedziałek
Widzę, że ktoś już tu wpadł na podobny pomysł do mojego w sprawie otwarcia - czy nie byłoby fajnie zorganizować na otwarcie turniej - zaprosić Wisłę, Śląsk i Gryfa - cztery drużyny, każdy z każdym plus mecz o pierwsze i trzecie miejsce - mecze powiedzmy 2x20min - impreza na cały dzień, w atmosferze przyjaźni i pikniku - wejście wolne, przyjechało by sporo braci z Krakowa, Wrocławia i Słupska, aspekt sportowy, też nienajgorszy - w końcu byłby mistrz i wicemistrz kraju - wielu postronnych ludzi mogłoby się przy okazji zarazić chodzeniem na mecze, oglądając taki "turniej przyjaźni" - zamiast wydawać kupę szmalu na przyjazd rezerw jakichś "gwiazd" z Europy, to chyba lepsze i ciekawsze wyjście.
13 czerwca 2011, 16:22 / poniedziałek
Ciekawa opcja to zaproszenie Sportingu.
13 czerwca 2011, 17:39 / poniedziałek
Sporting Lezno zawsze byl atrakcyjnym rywalem
13 czerwca 2011, 17:48 / poniedziałek
Ja najbardziej cieszyłbym się z przyjazdu Atletico Madryt,poza względami sportowymi doszedł by smaczek kibicowski.Można by trochę mocniej potrenować gardło na nowym miejscu bo podejrzewam,że można by liczyć na sporą grupę fanów Los Rojiblancos wspieraną przez PF.
Jeśli ktoś z zarządu wpadłby na pomysł jakiejś sondy na temat przeciwnika mój głos by powędrował na At.M
13 czerwca 2011, 18:11 / poniedziałek
Na prawdę wierzysz w to, że przyjechałaby grupka kibiców atletico na mecz towarzyski z 8 drużyną ligi polskiej? Może kilkanaście osób i to przypadkowo będących na wakacjach w "pobliżu". Z resztą i samo atletico nie przyciągnęłoby tylu kibiców co np. Real :)
13 czerwca 2011, 18:18 / poniedziałek
13 czerwca 2011, 18:19 / poniedziałek
a ja bym chetnie zobaczyl np River Plate albo Boca J
13 czerwca 2011, 18:28 / poniedziałek
River, River :)
Jeszcze jakby wjechali w te 2.5k.
Bajka
13 czerwca 2011, 18:29 / poniedziałek
Ta z serpentynami i confetti;)
13 czerwca 2011, 18:52 / poniedziałek
Witam!
Tak przegladam te filmiki z przebiegu prac.Ogolnie wszystko ladnie pieknie,ale zastanawia mnie dlaczego tam tyle zoltych i niebieskich, kurwa, elementow na tym stadionie? Czy na Old Trafford maja klatki w niebieskim kolorze??? Niby SZCZEGOL,ale wkurwiajaco to wyglada. Jest przeciez tyle kolorow np BIALY I ZIELONY i KAZDY INNY ale nie kurwa niebieski i zolty. Nie moge , ja pierdole kto jest za to odpowiedzialny? Czy jak oni tam kiedys sobie siedzieli i decydowali o kolorach to zaden kurwa, ZADEN! nie pokminil ze te akurat kolory nie pasuja???
13 czerwca 2011, 19:09 / poniedziałek
to może zajrzyj do wątku o budowie PGE Areny zamiast stadionu w Gdynii i skończą się twoje nerwy i wkurwienie
13 czerwca 2011, 19:14 / poniedziałek
Tak przeglądam fotki z budowy i zastanawiam się gdzie Ty widzisz te niebieskie czy też żółte elementy.Stwierdzam,że,nie mogę ich dostrzec.
13 czerwca 2011, 19:23 / poniedziałek
Proponuje PGE Arena 165. tydzień cz. II tam widac klatki schodowe.
13 czerwca 2011, 19:40 / poniedziałek
Obejrzałem 3 filmy ze 165 tyg. budowy i nic kontrowersyjnego nie widziałem,może jestem daltonistą?
13 czerwca 2011, 21:36 / poniedziałek
dzisiejsze fotki z lechia.net
odnośnik
13 czerwca 2011, 21:57 / poniedziałek
odnośnik z innej beczki po meczu na tor :)
13 czerwca 2011, 22:14 / poniedziałek
odnośnik A moze na otwarcie PGE taka oprawe ?? :)
14 czerwca 2011, 11:01 / wtorek
Fajny widoczek:
odnośnik
14 czerwca 2011, 13:51 / wtorek
Stadion meeega fajnie się prezentuje. Najpiękniejszy w Polsce! Nie mogę się doczekać meczyku 23 lipca!! Pełny stadion, ciekawy rywal i miażdżący doping!
14 czerwca 2011, 14:50 / wtorek
w końcu jakieś zdjęcie z oświetleniem. no no prezentuje się ładnie. Ciekawe jak wygląda z daleka. A z innej beczki to stadion widać nawet z plaży w Orłowie.
14 czerwca 2011, 14:50 / wtorek
SZKODA ŻE W ŚRODKU NIE MOŻNA BYLO ZROBIĆ ALE Z ZEWNĄTRZ MEGA WIDOK.ZAJEFAJNIE.
14 czerwca 2011, 18:11 / wtorek
bardzo ładne.
14 czerwca 2011, 19:40 / wtorek
Wygląda rewelacyjnie nie tam jakieś ładnie ;)
14 czerwca 2011, 20:56 / wtorek
nie zebym sie czepial ale orurowanie pod napis PGE ARENA wyglada przefatalnie. ktos spierdolil na maksa robote. wiem ze kierowano sie zasada uniwersalnosci ale mozna bylo to rozwiazac lepiej, bo w chwili obecnej to oszpeca stadion
14 czerwca 2011, 21:47 / wtorek
prawdopodobnie ten stelaż jest taki długi bo na euro stadion bedzie mial inną nazwe a po turnieju znowu bedzie PGE Arena i stelaż będzie zmniejszony
15 czerwca 2011, 10:23 / środa
jak juz sie czepiać to masz racje ULG słabo to rozwiazali i napis za mały
15 czerwca 2011, 12:00 / środa
odnośnik

to mamy mecz z Niemcami w Gdańsku
15 czerwca 2011, 14:56 / środa
Wygląda na to, że po raz kolejny opóźni się procedura odbioru stadionu PGE Arena. Negatywną opinię wysłała dzisiaj do wykonawcy straż pożarna, która stwierdza że stadion to ciągle jeszcze plac budowy.

- Dla nas stadion wciąż jest placem budowy - mówi bryg. Elwira Osowicka - Kosznik, z-ca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, - dopóki wykonawca nie skończy robót budowlanych, nie będziemy mogli sprawdzić bezpieczeństwa tego obiektu. Dzisiaj wysłaliśmy swoją negatywną opinię, w której podkreślamy, że na obecnym etapie inwestycja nie spełnia warunków, aby mogła się tam odbywać impreza masowa. I nie jest to tylko kwestia braku lub nie urządzeń przeciwpożarowych, ale choćby warunków ewakuacji i prowadzenia akcji ratowniczych w szerszym zakresie. Przede wszystkim interesuje nas drożność dróg ewakuacyjnych, system zabezpieczeń, zgodność wykonania obiektu z projektami budowlanymi itp.

odnośnik
15 czerwca 2011, 20:49 / środa
dzisiejsze fotki
odnośnik

wg info z forum ssc
sztuczna trawa na kostce wokół boiska - nie jest przewidziana. W tym temacie decyzja należy do operatora stadionu.
Miejmy nadzieję że Lechia tak tego nie zostawi ;-]
15 czerwca 2011, 23:09 / środa
żeby rozwiać wszystkie wątpliwości a wystarczyło tylko trochę pomyśleć żaden z piłkarzy nawet nie dojedzie wślizgiem do tej kostki bo? bo zatrzyma się na bandzie reklamowej pozdrawiam.
15 czerwca 2011, 23:18 / środa
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie gotowe na koniec lipca no ale z tego co widze to bedzie trudno niestety,,,
16 czerwca 2011, 01:02 / czwartek
Nie rozwiales zadnych watpliwosci bo teraz tak :
Gdzie rozgrzewać się bedą piłkarze? Na kostce brukowej w korkach? czy czeka ich zmiana obuwia ?
Zniosa pilkarza z boiska i poloza na kostce brukowej ?

Gdyby zostala kostka o bylby to najabardziej debilny z mozliwych pomyslow. Juz nawet na Traugutta zrobili trawe po brzegi zeby nie tyraz murawy glownej itd...
16 czerwca 2011, 07:47 / czwartek
Elwira Osowicka - Kosznik ???

czyli Rafał Kosznik się mści z piłkarskich zaświatów???
16 czerwca 2011, 11:11 / czwartek
No niestety jesli tak to zostanie w co nie wierze osobiście to będzie to w pewnym sensie bubel.Musza cos położyć bo j.w ktoś napisał gdzie rozgrzewki i ew opatrywanie poszkodowanych piłkarzy.Reklamy nic nie dadzą bo moga jeszcze bardziej zaszkodzic piłkarzą jak dojdzie do kolizji.
16 czerwca 2011, 11:19 / czwartek
na sztuczna trawe sie nie nastawiajcie, bo sama sztuczna trawa wymaga odpowiedniego podloza. nie poloza jej bezposrednio na kostke, a nie sadze by ja zrywali, a robic podloze na kostke tez nie wchodzi w gre, bo stworzyla by sie roznica poziomow minimum 20 cm. wydaje mi sie ze zostanie to pokryte dywanem przypominajacym trawe, czyms takim jak jest w sklepie jako czy gdziekolwiek. tak bynjamniej wygladalo to na stadionie we wiuedniu, z tym ze tam dywan byl nibieski i tylko na okres euro.
16 czerwca 2011, 12:14 / czwartek
na Legii też masz sztuczną położoną na kostke
16 czerwca 2011, 12:27 / czwartek
Na Legii jest chyba taka wykładzina bardziej, imitująca sztuczną trawę, więc to mozna bez problemu kłaść. Co do kostki brukowej, to musi być. Tworzy ona z tego co pamiętam drogę dla samochodów technicznych. Przynajmniej tak jest na Legii.
16 czerwca 2011, 12:28 / czwartek
Domino 33
"Elwira Osowicka - Kosznik ???

czyli Rafał Kosznik się mści z piłkarskich zaświatów???"

To nie jest rodzina. Kosznik - popularne kaszubsko - kociewskie nazwisko
16 czerwca 2011, 12:30 / czwartek
Sztuczna trawa odpada definitywnie jeszcze z jednego bardzo prostego powodu. Zrób sobie wślizg gołą nogą na takiej nawierzchni i zobacz co się dzieje z Twoją skórą na nodze. Odpowiem Wam bo sam to niedawno zrobiłem. Mianowice nie masz skóry, została ona spalona pod wpływem ciepła w wyniku tarcia skóry o gumowe kuleczki, które się znajdują w podłożu takiej trawy.
16 czerwca 2011, 18:56 / czwartek
Ciekawe czy ktoś z Lechia Operator pomyślał nad rozegraniem finału LE na PGE. Promocja i kasa była by nie mała. Podobno Superpuchar teraz też ma być rozgrywany co roku na innym stadionie. Też ciekawa opcja. Moim zdaniem warte przemyślenia ;)
16 czerwca 2011, 20:09 / czwartek
"tak bynjamniej wygladalo to na stadionie we wiuedniu, z tym ze tam dywan byl nibieski i tylko na okres euro."

Skoro nie wygladalo to tak na stadionie w Wiedniu, to po co o tym piszesz? (podpowiedz: zajrzyj do slownika i sprawdz znaczenie slowa "bynajmniej")

Poloza jakis dywan imitujacy trawe i zapewne tak to sie skonczy.
16 czerwca 2011, 20:25 / czwartek
Oni czyli "Operator LECHIA GDAŃSK", nie moga tego tak zostawic, musza polozyc jakas nawierzchnie imitujaca zielona trawe!!!
Nomen omen, dosc tych kolorow typu zolci czy niebieskosci, wystarczy!
DOSC
17 czerwca 2011, 00:33 / piątek
t-t nie wiem co ty do mnie piszesz nie chce mi sie zagladac do slownika :) chodzilo mi o to ze we wiedniu na stadionie byla polozona wykladzina o kolorze niebieskim i byl spoko efekt.

co do sztucznej trawy to kurwa po pierwsze na niej wslizgi mozesz robic i noge masz cala :) zalezy to wszystko od nawierzchni. na luznikach czy na rugby w gdyni jest trawa z homologacja fifa bodajze 5 gwiazdek i mozesz na nich grac lige mistrzow.

a druga sprawa, nie widzialem zeby pilkarze na rozgrzewce robili wslizgi :) chyba, ze to jest nowa metoDa rozgrzewki rodem z MMA
17 czerwca 2011, 08:51 / piątek
Co do rozgrzewki to przeciez sa specjane pomieszczenia dla rozgrzewajacych sie piłkarzy w wewnatrz PGE wiec niemartwcie sie o to... Czasy biegania koło ławki lub za bramka odchodza bez powrotnie...
17 czerwca 2011, 09:39 / piątek
nie opowiadaj, bo w takich pomieszczeniach mogą się grzać przed meczem albo w przerwie. w czasie trwania meczu zawodnicy przeprowadzają rozgrzewkę na stadionie. co do boiska, to za bramkami miejsca jest dosyć natomiast przy liniach bocznych powinno być tyle co za bramkami i to bezwzględnie. ten pomysł z kostką na pewno będzie do kosmetyki, bo naraża zdrowie zawodnika, tak samo zresztą jak by mieli przy linii zamontować bandy reklamowe. tak się nie robi, musi być jakiś bufor trawy 4-5m oddzielający linię boczną boiska od reklamy.
17 czerwca 2011, 11:50 / piątek
dord - gdzie ty człowieku chcesz te 4/5m zmieścić pomiędzy linia boczną a banerami? Na T29 ile było miejsca? Na stadionach angielskich ile jest? Wszystko da sie zrobić, ale wolę siedziec jak najbliżej murawy, a nie oddzielony polem 5 m :)
17 czerwca 2011, 12:04 / piątek
Indy odległości pomiędzy linią boczna a pierwszym rzędem krzesełek i tak nie zmienisz no chyba , że jesteś fotoreporterem to co innego...:)
17 czerwca 2011, 14:04 / piątek
odnośnik

jestem ciekawy kogo wybrali
17 czerwca 2011, 14:22 / piątek
Zmienić nie zmienię, i całe szczęście że jest jak jest:). Na stadionie śląskim strasznie kijowo się mecz oglądało z dolnych rzędów, bo tam przez bierznię prawdziwe hektary do band były. A i od band jeszcze sporo miejsca do lini... Dlatego uważam że o wiele fajniej, nawet kosztem miejsca na rozgrzewką i przestrzenią pomiędzy liniami a bandami, jest mieć pole gry zaraz przed sobą.

A co do zespołu na otwarcie... Coś czuje że to nie będzie Liverpool... Zresztą Atletico chyba będzie ciekawsze:)...
1 ..... 43 44 45 46 47 ..... 77
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022