Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 51/77

21 lipca 2011, 11:19 / czwartek
No przecież było wałkowane.12 sierpnia z Cracovia jest 1 mecz.Nikt nie wie czy dojdzie do spotkania z Porto.
21 lipca 2011, 15:16 / czwartek
Nie wiedziałem, ale miałem do tego prawo bo od 2 tyg nie miałem dostępu do internetu ani Tv. ale dzięki
21 lipca 2011, 18:51 / czwartek
Nie będzie żadnego Porto i dobrze bo kasa w błoto niech nie leci.Festiwal jude gang to dobre otwarcie ;) Może zabiorą dziewczynki z śledzia gang to będzie prawdziwa banda.
Będziemy pod wrażeniem bez przespanych 7 nocy co najmniej...
22 lipca 2011, 18:43 / piątek
Pierwszy trening i gra wewnetrzna na PGE Arenie. Niestety bez publiczności ze względu na trwające prace wykończeniowe na skończonym stadionie...

odnośnik lechia.pl
22 lipca 2011, 19:06 / piątek
No ja się nie dziwię, tam wokół stadionu to jeszcze jest poligon...
22 lipca 2011, 22:01 / piątek
Wewnątrz też jest poligon i nic jeszcze tak naprawdę nie działa. Myślicie, że Lechia by czekała z odebraniem gotowego stadionu?
30 lipca 2011, 10:32 / sobota
Orientuje się ktoś może gdzie znajduje się szatnia zawodników? Chciałbym wiedzieć z którego narożnika będą wchodzić piłkarze na murawę.
30 lipca 2011, 11:01 / sobota
będą wychodzić na środku trybuny vip tam są szatnie między ławkami rezerwowych
30 lipca 2011, 16:35 / sobota
Tak jak już pisałem gdzieś wczesniej mało mozliwe bylo wejscie Cracovii na inaugurację na PGE - ponizej art. z wybiórczej

Pierwsze mecze na PGE Arenie bez kibiców gości

Oficjalnie z powodu braku ogrodzenia sektora gości, nieoficjalnie - w obawie przed chuligańskimi wybrykami

Pierwszy mecz na nowym stadionie odbędzie się w piątek 12 sierpnia o godz. 20.30. Będzie to spotkanie trzeciej kolejki ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Cracovią Kraków. Wczoraj policja przeprowadziła na arenie lustrację przed wydaniem opinii na temat bezpieczeństwa w trakcie imprezy.

- Nasze stanowisko przedstawimy w poniedziałek. Najpierw musimy zapoznać się z całą dokumentacją - mówi Agnieszka Siewert, rzecznik gdańskiej policji.

Jak udało nam się ustalić, policja nie zgodzi się na wpuszczenie kibiców gości. Powodem ma być brak specjalnych płotów oddzielających przyjezdnych od gospodarzy w drodze z autobusów do wejścia na stadion.

- Lechia poprosiła nas o postawienie takiego płotu, takie są wymogi Ekstraklasy i zalecenia policji, a co najważniejsze, zażyczyli sobie go także Niemcy. Ogrodzenie jest już zamówione i będzie gotowe do 25 sierpnia - mówi Ryszard Trykosko, prezes spółki BIEG 2012, odpowiadającej za budowę stadionu.

Jak ustaliliśmy, po otrzymaniu opinii policji, która nie zgodzi się na wpuszczanie kibiców gości, Lechia ma zwrócić się do Polskiego Związku Piłki Nożnej o zgodę na rozegranie dwóch pierwszych meczów, czyli spotkania z Cracovią i ŁKS Łódź, bez udziału kibiców gości, na co związek wyrazi zgodę.

Jednak według naszych informacji brak płotu to przede wszystkim wymówka.

- Nikt w Gdańsku nie chce, aby podczas meczu otwarcia, przed którym ma odbyć się poświęcenie nowego obiektu oraz oficjalne przecięcie wstęgi, być może nawet przez premiera Donalda Tuska, na trybunach doszło do jakichkolwiek incydentów - mówi nam nasz informator. - Poza tym nikt nie chce też, żeby w świat poszły negatywne informacje przed meczem z Niemcami. Dlatego nie próbuje się znaleźć rozwiązania, które umożliwiłoby udział sympatyków Cracovii.

Każdy mecz Lechii z Cracovią to spotkanie podwyższonego ryzyka. Kibice drużyny krakowskiej od lat przyjaźnią się z fanami Arki Gdynia. Gdyby na PGE Arenę wpuszczeni zostali kibice gości, Lechia musiałaby sprzedać im pięć procent biletów dostępnych na ten mecz, czyli około 2 tys.

- Nikt nie ma wątpliwości, że większość z nich trafiłaby w ręce kibiców Arki. A sama myśl, że podczas święcenia stadionu kibice krzyczeliby wulgarne przyśpiewki, przeraża miejskich urzędników. Dlatego to zamknięcie jest wszystkim na rękę - dodał informator.

Płot będzie gotowy 25 sierpnia, czyli niedługo po drugim meczu Lechii na swoim stadionie - z łódzkim ŁKS-em. Kolejny mecz Lechia w roli gospodarza rozegra 10 września, czyli już po meczu Polska - Niemcy (będzie to spotkanie z Górnikiem Zabrze).
30 lipca 2011, 17:12 / sobota
to jakis zart?
30 lipca 2011, 17:33 / sobota
Jeśli to co pisze ten szmatławiec, to prawda, to niech sobie ten stadion sami zapełniają. Przychodzę na mecz dla mojej drużyny, nie dla kibiców gości, ale solidarność z nimi to ważna rzecz (nawet jeśli to żydzi). Nas nieraz spotkały bezsensowe kary i zakazy, nie może być przyzwolenia na coś takiego.

No i jeszcze ten rudy matoł - aż sie wierzyć nie chce, że ten cham ma czelność przychodzić na jakikolwiek stadion. Dziś zabronią przyjeżdżać kibicom gości, jutro dopingować, a pojutrze puszczać bąki na stadionie, bo rudy matoł może je poczuć i to zepsuje cały mecz wtedy! Paranoja.

Jak na otwarcie przyszłoby 5-10 tys. to durni działacze i pseudowładze miasta zrozumiałyby, że nie wpuszczani gości to zły pomysł. Ale znając życie i tak tutaj ludzie powylewają swoje żale, a na mecz i tak pójdą. A kasa będzie, więc to jaki transparent wywiesicie, czy co będziecie krzyczeć działaczom wisi. Ja nie mam zamiaru przykładać cegiełki do powolnego niszczego ruchu kibicowskiego w naszym kraju i póki co mecze sobie odpuszczę, i mam nadzieję że zrobi tak jak najwięcej osób jeśli to co napisała wybiórcza się sprawdzi.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!
30 lipca 2011, 20:12 / sobota
Zgadza się piłka nożna dla kibiców. Jest szansa że na pierwszy mecz będzie więcej kibicowania niż wulgaryzmów w strone gości. Po za tym w ten sposób może więcej ludzi przyjdzie którzy chcą w spokoju obejżeć mecz czy wam się to podoba czy nie.
Chociaż do 20 tys raczej nie dobijemy.
30 lipca 2011, 20:20 / sobota
Obejrzeć w spokoju? Co ty dajesz? Ma być ogień, a nie adamowicz i piknik. Ręce opadają. Jak ktoś chce oglądać w spokoju to jest atom trefl. Chyba, ze kończymy pewna erę i zaczynamy doceniać spokój bez kibiców gości... Polska liga, każdy knuje jak ich nie wpuścić
30 lipca 2011, 20:30 / sobota
Jeżeli stadion jest niegotowy to grajmy na Traugutta.
Jeżeli inauguracja ma być szopką dla oficjeli i matołów to najlepiej sobie taki cyrk odpuścić. Szkoda nerwów na oglądanie przecinania wstęgi przed największego wroga kibicowania w Polsce.

Popieram Gruchę - jak ktoś chce piknik, to niech chodzi na siatkówke lub innego tego typu dyscypliny. Na nowym stadionie ma być fanatyczna atmosfera!
30 lipca 2011, 20:35 / sobota
Przepraszam źle się wyraziłem z tym spokojem. Chodziło mi raczej że ma to być święto dla całego Gdańska a może i pomorza. Mam nadzieje, że przyjdzie dużo ludzi z rodzinami. Więc czemu wszyscy mają na starcie utwierdzać się w swoim przekonaniu na temat kibiców. A to że stadion niby nie przystosowany to już wiedzieliśmy wcześniej. Ten sektor buforowy to parodia.
30 lipca 2011, 20:49 / sobota
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW! Mecz bez gości traci kilkadziesiąt procent na atrakcyjności.. tym bardziej, że przyjeżdża ekipa, która byłaby wsparta pokaźną ilością rybich łbów.. więc śmiało można powiedzieć, że byłby komplet po stronie gości.
30 lipca 2011, 22:36 / sobota
0 dopingu i flag powinno byc.

Chcą miec piknik to niech mają i frekwencje na poziomie 10 kafli.
30 lipca 2011, 22:57 / sobota
Pojebalo ich. Mecz z zydkami bez ich kibicow, ostatnio gralismy tak dwa sezony temu na koniec rundy jesiennej i to nie bylo "to". Chca pikniku to powinni go dostac, zero dopingu, zero fla, zero atmosfery, lub z drugiej strony- wrzuty na zydovie prawie non stop, bo przeciez tego chca uniknac.
31 lipca 2011, 16:11 / niedziela
Krew mnie zalewa jak czytam niektóre posty...
Zależy wam na "Wielkiej Lechii"?!? Do tego potrzeba trzech rzeczy:
1. Nowoczesny i piękny stadion (check)
2. Atrakcyjnie grający zespół grający regularnie o najwyzsze cele (długo by gadać;))
3. Oddani kibice tworzacy niesamowita atmosferę na stadionie.

Jeśli to wszystko będzie spełnione nasza Lechia będzie co roku co najmniej w fazie grupowej LE.

Ale do ku**y, tracenie dalekiego celu z oczu na rzecz zrobienia na złość politykom, gw, czy zarządowi jest godne debilii.

Nie ma na meczu i nie będzie nigdy 42k "fanatykow". Będzie dobrze jak na mlynie uzbiera się ich 5k. Resztę TRZEBA zapełnić piknikami!!! A ci nie przyjdą na koncert przekleństw ani na tepe gapienie się na mecz. Ich śpiewy, flagi, oprawa kręcą. Wiec jeśli chcemy być siła napedzajaca Lechie a nie kamieniem u szyii, to zachowajmy się ODPOWIEDZIALNIE i zróbmy wspaniale widowisko tak żeby pikniki chcieli na Lechie przychodzić. Oni tez są potrzebni!! Głownie jako dostarczyciele kasy... Ale to tez jest ważna rola:)
31 lipca 2011, 16:35 / niedziela
czy jest ktos w stanie orientacyjnie okreslic, moze sa jakies ustalenia np Lwow, w ktorym sektorze na prostej mozna spodziewac sie najwiekszego zgrupowanie osob dopingujacych ?
31 lipca 2011, 17:42 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 lipca 2011, 17:44 / niedziela
Sektor dopingowy jest za bramką i tam znajdziesz większość kibiców z T29.
Tylko tam będą wisieć nasze Flagi i tam będą prezentowane nasze oprawy.
Na prostej nie przywidujemy sektora dopingowego ,ale oczywiście mamy nadzieje że będzie fanatyczny doping również na innych sektorach.
31 lipca 2011, 17:50 / niedziela
czyli na "prostej" nie będzie flag ? szkoda troche fajny efekt dawało to, że stadion był cały oflagowany

ogólnie moim zdaniem dla uczczenia T29 sektory powinny sie nazywać tak samo jak na Traugutta zegar, prosta, kryta
31 lipca 2011, 18:41 / niedziela
zegar i prosta jakos chyba przejdzie ( jak nie zostanie szybko przyjeta nowa nomenklatura sektorów, to ludzie odruchowo zaczną nazywac te sektory tak jak na Traugutta i dobrze). Natomiast "Kryta" to trochę nieaktualne, bowiem kryta jest całość trybun.
Mam nadzieje ze nie przyjmą sie te "kolorowe" nazewnictwa, bo oprócz zielonego reszta jest do bani...

TYLKO LECHIA!
31 lipca 2011, 19:37 / niedziela
zegar tez nie aktualne bo o ile sie nie myle to wynik będzie na telebimach pokazany:) ale po pierwsze byłoby to ucczenie T29 po drugie lepiej to brzmi niż np sektor niebieski albo zółty
31 lipca 2011, 20:38 / niedziela
Cygnus x-1
31 lipca 2011, 18:41 / niedziela
...Natomiast "Kryta" to trochę nieaktualne, bowiem kryta jest całość trybun...

Jak zaśpiewamy o krytej i czekoladkach, wszyscy się zoriętują, o jaką trybunę chodzi.
1 sierpnia 2011, 18:32 / poniedziałek
Byłem wczoraj na PGE na szkoleniu i troche sobie pozwiedzałem .
Powiem tak, ilość nie dokończonych prac i syf nie napawa optymizmem.
Wszędzie wiszą kable ,króluje beton i nieład zwłaszcza na klatkach schodowych.
Mam nadzieję że wezmie się za to konkretna firma sprzątająca.
No ale za to mega plus to trybuny i murawa choć dalej nie ma sztucznej trawi na kostce w okół murawy.
Ale to co najważniejsze to nie ważne gdzie usiądziesz to widac naprawde zajebiście,
nachylenie trybun z każdego sektoru pozwala na dokładny przegląd boiska.
Widowisko na pewno będzie przednie i prawdopodobnie z craxą zagramy w niedzielę o 14.45 a nie w piątek ale to jeszcze potwierdzi klub.
1 sierpnia 2011, 19:06 / poniedziałek
Ekstraklasa SA zdecydowała o zmianie terminu meczu 3. kolejki pomiędzy Lechią Gdańsk a Cracovią. Mecz został przełożony z 12 sierpnia (piątek), na 14 sierpnia (niedziela) na godz. 17. Ma to związek z powołaniami zawodników Lechii do narodowych reprezentacji
1 sierpnia 2011, 19:08 / poniedziałek
W swoim komunikacie o zmianie terminu tego spotkania, Ekstraklasa SA wskazuje też na przyczyny dotyczące bezpieczeństwa organizacji meczów, w szczególności związane z uroczystościami oraz warunkami organizacji imprezy inaugurującej oddanie do użytku obiektu PGE Arena Gdańsk.
1 sierpnia 2011, 23:30 / poniedziałek
Czy aktualna jest zapowiedź dnia otwartego PGE Areny na dzień 6 sierpnia? Czy będzie można wejść na widownię?A to, że jest bałagan na stadionie było do przewidzenia. Już w styczniu pisałem, że wątpię w termin oddania stadionu czyli koniec czerwca. U nas to normalne, jakiś poślizg, jakieś kłopoty, tylko kasę prezesi inkasują zawsze w terminie. Zawsze są winni "ONI" bo prezesi zrobili wszystko a nawet więcej i gdyby nie prezesi to Lechia w Kolbudach by grała (nic nie mam przeciw Kolbudom).
1 sierpnia 2011, 23:53 / poniedziałek
odnośnik info ze strony miasta z dzisiaj więc zapewne aktualne
2 sierpnia 2011, 00:07 / wtorek
Ciekawy jest kto ustalał termin dnia otwartego stadionu skoro nie od dziś wiadomo, ze zarówno Lechia jak i jej najwierniejsi kibice będą tego dnia w Białymstoku. DEBILIZM.
2 sierpnia 2011, 00:23 / wtorek
@Pikolak spokojnie, zawodnicy do dnia otwartego nie sa potrzebni, najwierniejsi kibice (na wyjezdzie max 300 osob) beda stali i tak na zegarze wiec po co bic pianę, dzien otwarty jest dla pozostałych kilku tysiecy, ktorzy chca wybrac miejsca dla siebie ;-)
2 sierpnia 2011, 00:49 / wtorek
Nie uważasz, że dzień otwarty połączony z prezentacją drużyny oraz możliwością zakupu karnetu nie ściągnąłby prawdziwych tłumów ludzi?
2 sierpnia 2011, 00:51 / wtorek
Piotr,daj spokoj,nie warto.
2 sierpnia 2011, 00:53 / wtorek
Czarny ja naprawdę bez napinki czasem uważam, że w klubie brakuje kogoś w miarę rozgarniętego by wpaść na tak prosty pomysł. Po co ściągnąć kilkańaście tysięcy skoro można zaledwie kilka.
2 sierpnia 2011, 01:19 / wtorek
tu nie ma co dużo myśleć , pisać i gadać. Kto miał napełnić sobie kieszenie już je napełnił a teraz dobija tak z nudów bo nie ma ciekawszego zadania.

Póki w klubie nie będą pracować osoby wyznaczone przez kibicównie ma szansy na normalność. Patrzmy przykład karnetów. Miałybyć 2 do wyboru sezon i runda jest tylko runda. Brak marketingu , juz dzis powinny plakaty wisieć o meczu z Craxą, Prezentacja drużyny powinna zostać zrobiona 2 dni przed startem LIGI na nowym stadionie by zaciągnąć ludzi.

Podam nietrafiony przykład ale nawet rybie łby mają lepszy marketing są plakaty w autobusach, prezentacje druzyny, podczas obchodów rocznicowych klubu są rozdawane szaliki, czapki jakies flagi. te wszystkie czynniki odbijaja się na frekwencji i odbiorze klubu w mieście.
2 sierpnia 2011, 07:30 / wtorek
Zarząd po raz kolejny pokazał że w sprawach marketingu jest na poziomie 4 ligi. Nie rozumiem jak w takiej "firmie" jak Lechia nie ma kogoś ogarniętego w tak prostych sprawach. W sprawach od których zależy frekwencja. Tak jak ze sprzedażą karnetów. Byłem wczoraj w Galerii i po 40 minutach czekania w kolejce odpuściłem bo nie obsłużyli nawet jednej osoby. Fakt że koleś miał kilka karnetów ale przecież nikt normalny nie będzie czekał pół dnia żeby kupić karnet. Pojechałem do medisona i tam w ciągu 10 minut się udało. Teraz i tak kupują tylko ludzie którzy mają karnety z zeszłej rundy a i tak się robią kolejki. Co to będzie jak 4 sierpnia karnet i bilety będą mogli kupować wszyscy? Dlaczego skoro do meczu został nieco ponad tydzień nie są otwarte kasy choćby na T29 albo w Jako? Oni myślą że w tych paru centrach handlowych w tydzień obsłużą 20 tyś potencjalnych osób? Obstawiam że jak na Cracovię przyjdzie 15 tyś osób to będzie sukces. Z czego 6-7 tyś po to aby zobaczyć stadion a nie Lechię. Ale wydaję się że zarząd ma to w dupie. Po co cokolwiek robić. Lepiej liczyć na cud. Totalna amatorka.
2 sierpnia 2011, 08:37 / wtorek
mnie wkurwia reklama dnia otwartego baltikareny w Radio Gdańsk.
Do przyjścia zaprasza Budyń, który chciał wstawić krzesełka w skurwiałych barwach.

Dziś ma wydać decyzje naczelny pies gdański, odnośnie ,,imprezy masowej, czyli meczu z żydami;)
2 sierpnia 2011, 08:53 / wtorek
Ludzie, litości.
Stadion buduje miasto i jak czegoś nie skończyło do tej pory to nie jest to wina klubu.
Dzień otwarty organizuje miasto i samo wybrało termin.
Prezentacja na stadionie to super pomysł, ale zwracam uwagę na drobny fakt, że Lechia do tej pory nie przejęła obiektu. Gospodarzem jest tam wciąż Bieg.
Myślenie nie boli.
2 sierpnia 2011, 10:35 / wtorek
Profesjonalizm miasta tez na najwyższym poziomie - tydzień przed dniem otwartym oni szukają wolontariuszy.
2 sierpnia 2011, 10:37 / wtorek
tzn jak nie znaleźli wcześniej to muszą zaprzestać poszukiwania? - twoja niewiedza Twoim brakiem profesjonalizmu
2 sierpnia 2011, 10:51 / wtorek
Niech nie zaprzestają! Aż dziw że tak szybko zaczęli bo przecież mogli zacząć w w piątek. Albo wyłapać z pierwszych odwiedzających w sobotę!!! Moja wiedza jest taka że stadion miał być gotowy już dawno. A nie wiem kto i jak odpowie za to że nie jest. Przypominam że stadion za 700 mln zł netto nie jest przystosowany do przyjęcia gości. No chyba że Twoja wiedza mówi co innego.
2 sierpnia 2011, 11:04 / wtorek
stadion jest zaplanowany i budowany na euro wg wytycznych UEFA,a tam nie ma "sektora gosci" wiec BIEG2012 nie moze nic tam zrobic bo buduje wg planow, Lechia takze nic nie moze bo jeszcze nie przejela obiektu, a jezeli przejmie i wstawi jakies ogodzenia z plexi i plot na parkingu to i tak bedzie musiala to pozniej
zdemontowac na euro :-))))
2 sierpnia 2011, 11:12 / wtorek
To kiedy Lechia Operator przejmie stadion? "Zgodnie z zawartą przed rokiem umową od momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie i zgłoszenia przez spółkę BIEG 2012 gotowości do przekazania stadionu, Lechia Operator ma 7 dni na zapoznanie się z dokumentacją obiektu, protokołami komisji odbiorowych, stanem realizacji usterek oraz ustalenie harmonogramu finalnego zakończenia prac." 19.07 nastąpiło przekazanie pozwolenia na użytkowanie więc już chyba termin przejęcia stadionu przez Lechię Operator minął?
2 sierpnia 2011, 11:20 / wtorek
moze tu jest problem "...stanem realizacji usterek oraz ustalenie harmonogramu finalnego zakończenia prac."
W sumie stadion ma pozwolenie uzytkowania , ale chyba wykonawca jeszcze nie oddał gotowego obiektu inwestorowi i ciagle tam trwaja prace takze pelne formalne przekazanie Lechii jeszcze potrwa
2 sierpnia 2011, 11:31 / wtorek
"Patrzmy przykład karnetów. Miałybyć 2 do wyboru sezon i runda jest tylko runda."

Jest opcja zakupu karnetu na cały sezon :) odnośnik
2 sierpnia 2011, 12:04 / wtorek
Pod znakiem zapytania stoi rozegranie 14 sierpnia przez Lechię Gdańsk pierwszego meczu na PGE Arenie z Cracovią. - Na wniosek organizatora opinię wydamy później. Na dziś byłaby negatywna - poinformowała PAP rzeczniczka miejscowej policji Aleksandra Siewiert.- Lustracji tego stadionu dokonaliśmy w piątek, a w poniedziałek mieliśmy wydać opinię w sprawie organizacji imprezy masowej. Byłaby negatywna, bo obiekt nie spełnia wymogów bezpieczeństwa. Jednak we wtorek rano organizator meczu, czyli Lechia Operator, złożył wniosek o przedłużenie terminu na wydanie przez nas tej opinii. I my do tej prośby się przychyliliśmy - powiedziała Siewiert.

Według niej, najwięcej zastrzeżeń budzi nieskonfigurowany system monitoringu. - To najistotniejszy element w kwestii bezpieczeństwa. Dzięki niemu mamy możliwość lokalizacji pseudokibiców oraz wychwytywania osób z zakazem stadionowym. Monitoring pozwala także zapobiegać przestępczości ogólnej. Czekamy również na dostarczenie przez organizatora kompletu dokumentów, bo do tej pory nie otrzymaliśmy wszystkich wymaganych pism. Dotyczą one m.in. systemów bezpieczeństwa - wyjaśniła rzeczniczka gdańskiej policji.

PGE Arena Gdańsk nie jest ponadto przygotowana na przyjęcie kibiców drużyn przyjezdnych. - Nie tylko nie ma wygrodzonych dojść na sektory dla sympatyków gości, ale tak że te sektory nie są jeszcze gotowe. Akurat tej kwestii nie musimy brać pod uwagę przy okazji meczów Lechii z Cracovią i ŁKS, bo zgodnie z decyzją PZPN te spotkania odbędą się bez udziału kibiców z Krakowa i Łodzi, gdyż na obiekcie cały czas trwają prace wykończeniowe - stwierdziła.

Przedstawiciele Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku pojawią się na PGE Arenie Gdańsk w piątek. - Procedurę w sprawie wydania opinii dotyczącej organizacji imprezy masowej musimy uruchomić na nowo. W piątej zajmiemy jeszcze raz stanowisko w kwestii meczu Lechii z Cracovią. Jeśli nic się nie zmieni, nasza opinia będzie negatywna - podsumowała Siewiert.

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, prezydent miasta nie jest związany opinią policji i może wbrew jej stanowisku wydać zgodę na organizację. W tym zakresie kompetencje posiadają także wojewodowie. W przypadku negatywnej oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego przez policję, wojewoda ma prawo zakazania przeprowadzenia imprezy masowej z udziałem publiczności albo w ogóle może zabronić jej organizacji.

Z powodu opóźnień w realizacji inwestycji na PGE Arena Gdańsk nie odbyło się już pięć zaplanowanych imprez. Międzypaństwowe towarzyskie spotkanie piłkarskie Polski z Francją zostało rozegrane 9 czerwca w Warszawie. Z kolei 29 lipca na tym stadionie w pierwszym meczu ekstraklasy Lechia miała zmierzyć się z Polonią Warszawa, ale na wniosek gdańskiego klubu zmieniony został jego gospodarz.
odnośnik
2 sierpnia 2011, 12:42 / wtorek
BastionPrawicy - to spróbuj kupić karnet na cały sezon przez neta, sukcesów życzę bo tylko na jedną rundę można. Dziś miałem zajebistą przyjemność zwiedzić trzy wyspy tylko dlatego że coś jebie się a to system a to kasa fiskalna i dopiero w trzeciej zakupiłem karnet na cały sezon, po odczekaniu w kolejce ok 45 min. Jak tak jest w godzinach pracy to co dopiero popołudniami. Tak to kurnika w wiosce za Sopotem się by nie zapełnił nasz Klub a co dopiero zapełnić cały nowy stadion.
2 sierpnia 2011, 12:46 / wtorek
A jeszcze Ci dodam że nasi Bracia ze Śląska albo Wisły nie mogą w obecnym systemie zakupić biletu na nasz mecz na swoją kartę. A na oficjalnej stronie jest informacja że taka możliwość istnieje. Więc kolejna wpadka bo są wakacje i dużo Braci przebywa u nas na wakacjach. O kant dupy to rozbić.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013